Діяльність клубу

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

ТЮНІНГ КЛУБИ. СКІЛЬКИ ЇХ?
Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

ТЮНІНГ КЛУБИ. СКІЛЬКИ ЇХ?

Повідомлення T@R@S » Чет, 28 липня 2005, 16:04

Хто може розказати про це. А то де не глянь - тюнінг клуб.
Це так виходить, що є в інеті тюнінг клуб, в реалі тюнінг клуб, і ще пару машин в котрих є наклейка тюнінг-клуб.лвів.уа.
А ще є ряд фірм в інтернеті котрі є зі львова і займаютья тюнінгом. Так що може і це тюнінгг клуб?
Ще так бачу, що більш молодше покоління в неті тусується.
А вчора проїздив через проспект, стояло три бімера. Ну одного я вже знаю, а інші ну вони не на тюнінгістів сході, а на контрабандистів:))) Також Тюніг клуб?)

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Чет, 28 липня 2005, 17:54

T@R@S писав:Хто може розказати про це.
Я могу рассказать немного но смысл?Если я напишу имена это никому ничего не даст...
T@R@S писав:А то де не глянь - тюнінг клуб.
Это ты про что??
T@R@S писав:А ще є ряд фірм в інтернеті котрі є зі львова і займаютья тюнінгом. Так що може і це тюнінгг клуб?
Не вижу никакого сходства...причём тут фирмы!?

T@R@S писав:Ще так бачу, що більш молодше покоління в неті тусується.
Ну это да..мы тут часто...надо ж кому-то это делать

T@R@S писав:А вчора проїздив через проспект, стояло три бімера. Ну одного я вже знаю, а інші ну вони не на тюнінгістів сході, а на контрабандистів)) Також Тюніг клуб?)
Один имеет непосредственное отношение к клубу точно,а остальным просто интересен тюнинг своих автомобилей...невижу тут прикола
:roll:

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 28 липня 2005, 18:05

T@R@S писав:а на контрабандистів
То ти бачив такого жовтого бумера і там ще стояв такий хлоп метрів 2 зросту, і метр в ширину ? :D То учасник колишньої групи Фантом-2 . Чув таких ? :D

T@R@S писав:Це так виходить, що є в інеті тюнінг клуб, в реалі тюнінг клуб, і ще пару машин в котрих є наклейка тюнінг-клуб.лвів.уа.
tuning-club.lviv.ua - це таж сама тусовка. Тобто це якби наш клуб. Просто сайт там був колись.. Один у Львові є тюнінг-клуб.. Ну інших наразі вроді нема..

А то що фірми тюнінгом займаються.. Ну то що.. Нехай займаються.. Що тут такого.. АСО тюнінг наприклад .. Дзиндра приїжджає на зустрічі на свому 3000GT деколи...

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Чет, 28 липня 2005, 23:24

vovka
та чув, сьогодні знов їхав то видів фантома, одружився хлопака недавно:) шився в моєї дівчини, казала файний дядько
я хотів пробібікати але шось подумав шо скажуть варят:))

Аватар користувача
Жульєн
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3325
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:17
Ім'я: Юрій Володимирович
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Жульєн » П'ят, 29 липня 2005, 10:08

T@R@S писав:та чув, сьогодні знов їхав то видів фантома, одружився хлопака недавно шився в моєї дівчини, казала файний дядько
От бачиш! А казав, що кантрабандисти-контрабандисти. Доброї людини має бути багато. :grin:
Всім своїм ворогам я посилаю промені добра! Хай вони спалять вас дотла, ананаси!)))

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 29 липня 2005, 12:13

А на гонках ГАКу хіба нема послідовників того тюнінг-клубу? Абсолютно всі почали приїзджати вже чисто на ГАКівські гонки?

А це?
vovka писав:
Зюзя писав:2 vovka
Була зелена 04.
Машин мало було, більше було народу які приїхали на гонки від тюнінг-клубу.
Організатори казали, що разом з ГАКом співпрацюють.
А ясно.. Та зелена і позаминулої суботи була. Там якісь дурнуваті організатори (бо коли бачиш ящик пива на гонках біля тої машини і дешеві понти, то по іншому не скажеш) .. Хай собі їздять але в інший час.. Слідуючим разом так їм і скажем. Мол "хлопці якщо хочете ганяти - ганяйте але на 18:00 в неділю в вас все одно нічого не вийде " .
Саме цікаве то те, що там робить JUdge з ними.. Він вроді як на перших зустрічах до нас приходив.. Дивно все це..
GROMA писав:В сьомій на ГАКівському старті почався якісь двіжняк. До нас підкотила якась 9ка зі словами: "хто хоче подивитись на гонки,а то і потягатись? Підкочуйтесь на 550м дальше." Ну я гордо поморозився... АЛЕ всі інші дружно перекочували туди Ладно думаю, через 15хв сам туди підїхав,розказую: Музичний центр, розтавили шини, живий старт(без світлофора), тьолкі, пиво. Якщо порахувати то з тими тачками,що приїхали спочатку до нас..в сумі було машин 20-22+тачка ГПДД Ага!Як мєнти самі сказали,їм доручено було наглядати, контролювати гонки, тобто егіда нового клубу.

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » П'ят, 29 липня 2005, 12:17

GZero писав:А на гонках ГАКу хіба нема послідовників того тюнінг-клубу?
что-то я не понимаю к чему ты лепиш тюнинг-клуб? И при чёи этих 2 поста?

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 29 липня 2005, 12:25

Dimon писав:что-то я не понимаю к чему ты лепиш тюнинг-клуб? И при чёи этих 2 поста?
Стосовно цього:
vovka писав:Один у Львові є тюнінг-клуб.. Ну інших наразі вроді нема..

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » П'ят, 29 липня 2005, 12:29

Что тебя конкретно интересует...!? Ты какойто ты загадочный... Да тюнинг-клуб один что тебя смущает??

Аватар користувача
Sasha Van Gate
Повідомлень: 777
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 09:12
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha Van Gate » П'ят, 29 липня 2005, 12:52

GZero, слушай ты что-то тут до чего-то пытаешься докопаться, непонятоно до чего.... Скажи что тебя конкретно интересует и тебе ответят нормально. А то ты вытягиваешь такие какие-то посты и пишешь так как будто забакланить клуб хочешь....

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » П'ят, 29 липня 2005, 13:00

GZero

Якщо не помиляюсь тоді ГАК налякався конкуренції з нашого боку 8) і вирішив западлити - проводити гонки і в неділю...
(якщо я правильно зрозумів, що тебе цікавило)
volleyball.lviv.ua/blog/

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 29 липня 2005, 13:12

Sasha Van Gate
Та ні до чого я докопуюсь! :) Я тут взагалі по суті нічого не знаю, просто людина спитала (див. 1 пост). Як я розумію, крім вас проводять гонки і інші організатори, тож я припустив, що їх також можна підвести під відповідь на питання. Хто їх знає, можи вони себе теж "тюнінг-клубом" називають, ясно?
Sasha Van Gate писав:как будто забакланить клуб хочешь
А це що за нісенітниці ти несеш? Мені цікаво тусуватись на вашому форумі, сам найближчим часом планую заїхати до вас, якщо сподобається - навідуватись регулярно. :)

Додано через 4 хвилини 22 секунди:

Yelik
Ну от, хоч одна внятна відповідь, починаю трошки вдуплятись :grin:

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » П'ят, 29 липня 2005, 13:14

Те кто что-то пытались сделать в воскресенье это не наши и у них ничего не вышло...А тюнинг-клубом никто не представляется на гонках кроме нас :smile: Так бы и сразу спросил :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » П'ят, 29 липня 2005, 13:58

Точно, тюнінг-клубом більше ніхто себе не називає. То був ГАК (Галицький автомобільний клуб) - ну в них є багато грошей, і гонки в них виключно комерційні. В нас тіпа "громадська організація" :)
Але спочатку були ми, тобто Львівський тюнінг-клуб (tuning-club.lviv.ua - якщо поритися на web.archive.org - то думаю там можна ще якісь звіти і матеріали знайти, бо адмін десь пропав). Почали організовувати драг у Львові ( ну не я, а інші люди зрозуміло, але вони і зараз з нами, он Ростік на БМВ, Руслан на синій шосі, колись була така тюнінгована, Мустанг і інші) . ГАК це почав робити зовсім недавно, коли побачив на наших гонках що там було купа людей і машин, і зрозумів що можна на тому заробити.. З часом наші гонки загнулися і тепер багато хто зрозуміло їздять до ГАКу.. Але мене особисто ГАКівські гонки не приваблюють.. Нема там душі в тих гонках.. :D

Аватар користувача
Sasha Van Gate
Повідомлень: 777
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 09:12
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha Van Gate » П'ят, 29 липня 2005, 13:58

GZero писав:Мені цікаво тусуватись на вашому форумі, сам найближчим часом планую заїхати до вас, якщо сподобається - навідуватись регулярно
Ну тогда извини, не хотел ничего неприятного сказать... :wink:

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 29 липня 2005, 14:26

Глянув я їхній сайт і форум Зображення

До речі, я би хотів, щоб велась культурна статистика всіх перегонів. Між ким гонки велись, хто виграв, який час і т.п.
Щоб наприклад клікнути по ніку Jelik і побачити, що він провів 424 гонок, з них 424 виграв, 0 - програв, його найкращий/середній/найгірший час і т.п.
По ідеї - нічого складного, зі свого боку міг би допомогти - ввечері годинку приділити, правда давно вже таким не займався.

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » П'ят, 29 липня 2005, 18:45

GZero писав:Jelik і побачити, що він провів 424 гонок,
:shock: після такої к-сті гонок я б вже на відрі з гайками їздив :smile:

Нажаль статистики з часом надавати немає можливості :(

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 29 липня 2005, 19:51

Yelik
Але мені здається, було б класно вести таку статистику. Наприклад, подивитися, хто був найшвидшим в такий конкретний день, чи яка в тебе чи будь-кого іншого статистика по часу на конкретно лівій чи правій полосі, середній час за всі заїзди і т.п.
Це ж робиться з БД елементарно, невже ви таке не хочете зробити? А я можу деякі консультації надати :)

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » П'ят, 29 липня 2005, 19:58

Я думаю просто лінь вести таку статистику суто в офлайні, бо треба когось конкретного назначити, щоб він цим займався, а також, щоб він був на всіх гонках.

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 29 липня 2005, 19:59

Ну не хочете - як хочете :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей