Діяльність клубу

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Клуб - для чого він?
Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Клуб - для чого він?

Повідомлення T@R@S » Суб, 24 вересня 2005, 00:13

Скажіть мені будь ласка. От для чого створений цей клуб? На форумі одні сварки і розборки, а також більшість тем не по темі як на мене. Ви так не вважаєте? Все дуже довго розжовується і чуть не кОпаються всі. Взагалі як на мене - клуб автомобільний, а оже має бути якийсь розділ присвячений ремонту авто. На форумі цього нема. В розділі тюнинг і стайлинг - ви там багато навчилися і почерпнули для себе? І дивлюся - тенденцій до зростанння і розручування того тюнингу дуже мало. А як називається сайт?
Вибачте, але я б особисто хотів трошки більше розмов про сам тюнинг, фото, реальні роботи і дискусії на форумі. Також про ремонт і поради почути про це. Мені абсолютно байдуже читати теми де йде запьовування одне одного через те, що там шось колись хтось комусь. Зараз напишете - давай кидай, а ми поговоримо... Це не вихід.
Маю можливість бути учасником та й читати купу тематичних форумів. Про наш складається враження - зібралося декілька людей і переливають з пустого в порожнє, коли гиркаються між собою.
Тепер хочу сказати про сам клуб - суть клуб щоб приїхати на проспект а потім на драг? Це так? А чи може щось більше задумується? Скажіть - яка є клубна ієрархія і хто тут є хто? Основною метою клубу було - розмальовування траси і друк наклейок, через які також доречі була сварка?
Мої побажання - дещо змінити хід балачок на форумі. Написати структуру клубу. Правила. Пільги. Акції. Керівництво. Перспективи.
Я б хотів щоб форум розвививався, а не тонув у болоті. А про клуб щоб говорили і за межами Львова.
Це моя думка. Ображати нікого не хотів. А яке ваше бачення існування?

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Суб, 24 вересня 2005, 00:55

Хм... непогано написав, головне, що так як є!
Про розмови щодо тюнінгу і т.і., справа в тому, що до нас приєдналось не так багато людей, щоб власне про тюнінг говорити! Тим більше ми всі між собою переговорили на ДВОХ попередніх форумах, дуже жаль, що інфу не перенесено з тих чи інших причин.

Про "сраня" я зараз створю іншу тему. Це вже дійсно переходить всі межі :(

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Суб, 24 вересня 2005, 08:35

Yelik
дійсно шкода що інформацію не перенесли.

було б ще корисно якби був на сайті якийсь розділ з контактами людей які щось роблять в цьому напрямі і з наведеними прикладами їхньої роботи.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей