Діяльність клубу

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Про вияснення відносин
Аватар користувача
GORGAN
Повідомлень: 478
З нами з: Пон, 10 жовтня 2005, 14:07
Авто: FIAT "TIPO"
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GORGAN » Пон, 17 жовтня 2005, 14:27

то Andre
Я бачу ти істинний галичанин...Ще в школі таких називали стукачами, дятлами або комуністами.
Може ти маєш на увазі , що всі Галичани , мої і можливо твої земляки стукачі і дятли?? Не то ти не подумав, що написав, не то я щось не так зрозумів.
Фільтруй трохи думку.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Пон, 17 жовтня 2005, 14:41

І так.... Як модер я даю Андре перше попередження! і теж попередження Єліку за образу Андре!

Тепер від себе - Андре ти на пиві сказав класну фразу шо нас обєднує швидкість! Тому, оскільки ми люди всі виховані і дорослі (ну я так думаю).... то давайте ставитись однин до одного з повагою. Далі. Є спори, це цілком нормально. Але коє є суперечка то вона має проходити по ділу! А не переходити на образи один одного. :evil:

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Пон, 17 жовтня 2005, 18:33

Fly писав:Як модер я даю Андре перше попередження! і теж попередження Єліку за образу Андре!
Враховано. На рахунок написаного я вже з Андре переговорив перед гонкою. Продовження не буде.

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Пон, 17 жовтня 2005, 18:45

Думаю модер меня поймет , так как тему в которой на меня трохи наехали ЗАКрыли, :smile: (тем самым не дав мне высказатся ), я Продолжу здесь -- Товарищь ГРОМА я не хочу переходить на личности но раз уже пошла такая тема то просто не могу здержатся --- 1 Ти граматєй, в першу чергу ПЫСАТИ навчись , - Ты свои посты почитай ... Тож мне ФИлолог :grin: ВАСИЛЬКО !
2- Далі,шо думаєш ссилок ніхто давати не вміє - РОЗДУПЛИ http://streetracing.od.ua Київ відставший від Одеси в плані тюнінгу та гонок і це знають усі люди які в цьому хоч трохи шарять. Не знаю яке ти маєш відношення до Києва(може хто із знайомих крутить баранку там),але я бачу що в тебе орієнтування по тюнінгу і гонках в сучасних умовах виключно по ссилкам і можливо фотках які випадково до тебе попали на комп чи мобілу. - При чем тут ссылки??? :sad: , Теперь о моем отношении к Киеву , к ГОнкам и тюнингу ... ОБясняю для ОСОБО ДОХОДЧИВЫХ И УМНЫХ - типа тебя ... Я живу в КИЕВЕ , Я увлекаюсь тюнингом, у меня Действительно построеное АВто в 320 л.с в , в отличие от твоего... Тазика на каждый день... 8) Кроме того я иногда люблю покататся.. (Драг,Слалом) , И потому считаю что ты не имеешь даже морального права Закидовать такие вот фразы в мою сторону -- Велике прохання: при наступних постах забувай на хвильку про свої 1.BMW-e36 m52 b28 2.BMW e28 m20 b27 і вкладай хоч крихту розуму та освідченості. А саме краще, накупи авто-журналів, полазь по цікавим автоссилках (тіпа про легкові автомобілі), відвідай парочку СТО ... присвяти цьому хоча б рік,а тоді милості просимо - вже буде із ким розмовляти. Мне кажется полазить по СТО надо тебе ( так как я на СТО в буквальном смысле живу) , А бросатся такими фразами в мою срону я б на твоем месте не стал даже выходя из того что ты общаешся с незнакомым тебе человеком так что давай без таких тупорылых фраз а то на их фоне ты выглядиш ДУрачком... На счет забыть о своих 1.BMW-e36 m52 b28 2.BMW e28 m20 b27 , не я немогу... потому что ето то чем я живу ... , чем я горжусь, и что я люблю , .... :twisted:
3 -- Ти читати вмієш???Третій раз запитую-З ЧОГО ТИ ВЗЯВ ЩО ЦЕ ЗАСЛУГА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ? В київ на легальний драг збирпається путня масовка лише на фініш виключно "хорошо-багатого" змагання І ТІЛЬКИ. Увесь київський тюнінг що їзить по вулицям, тюнінг-салони, нічні гонки, масовки.. це НЕ ПЛІД Легалізації-просто [цензура]-гальмівна держава де все приходить з часом. Так,саме так-усьому винен і заслуга часу!!! --- [цензура] наша песня хороша начиная сначала... Опять же ... Обясняю популярно , вот скажи мне что на Львовском Драге одни гонщики?????? или туда приежает куча левого народу... ?? Вот тем самым гонки становятся популярными.. Например: я приехал , я чайник, я никогда такого не видел или просто слышал но как то не обращал на ето внимания, я в восторге от гонок , я розказал своим знакомым они розказали еще комуто и пошло поехало , среди етих Людей нашлись один - два и больше людей которых ето заинтересовало сильно ... и понеслась ето как ефект домино... На счет того что в КИЕВЕ на не ЛЕГАЛЬНЫй Драг собирается просто кучка толстосумов я с тобой согласен на Меринах СЛК, ФЕРАРИ, ПОРШЕ и тд и тп. У вас в клубе тоже не СУПЕР тюнингованые АВТО (ВАЗ,МАЗ,НОНД,И ЖЫГУЛЬ) :grin: :grin: :grin: Так что давай не будем а если будем то Давай... Еще раз _ ЛЕГАЛИЗАЦЫЯ ПОКАТУШЕК ДАЛА ОСНОВАТЕЛЬНЫЙ ТОЛЧОК К РОЗВИТИЮ УЛИЧНЫХ ГОНОК!!! и хоть устрись но ето так.... 4 -- Ауди 600-700лс Супра 700+ лс Две субару 500+лс
це зразу показує картину про твоє знання тюнінгу. ОФІГІТЄЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА, забув додати що одна зелененька,друга кольору пухлого колобка,а третя на сонечку переливається...... Но справа не в тому, ти показав те що я мав на увазі-в Києві не буде 5 машин за 600коней. Читай одразу Одесу!
А какую характеристику ты хотел услышать?? ты думаешь что пишеш??? Я не могу понять твой ход Мыслей ... Что я тебе должен был написать??? Какой вопрос задал ты, такой ответ ты получил.... (Мое мнение таково что тюнинг начитается с железа ) вот я те я дал примерные настройки машин... И еще раз повторюсь что не все то золото у которого под капотом целый табун скакунов... думаю некоторые ЛЮди меня тут поймут ... (но ето явно будеш не ты.. ) :smile: , 5- я говорил об уровне соревнований__ Престиж
Шо думаєш твоїх слів достатньо для того щоб якась дорожка чи "танкодром" став престижним? Вітаю, з тебе непоганий іміджмейкер вийде(якщо аудиторію знайдеш).
Мені особливо сподобалось
Посмотри на ето с нейтральной точки зрения ... не неси ЧУш . я нечего не рекламирую, а ссылаюсь на очевидные факты... тем самым , не говорю что в ОДессе слабо развит Драг,тюнинг, и тд и тп. просто так случилось что в етом году в Киеве действительно Было построенно Пару зачетных АВто да и ФИнал проходил именно здесь а не как всегда в ОДЕСЕ.. :grin: ... ТАк что давай не будем ссорится .. Давай ты останешся при своем мнении , а я при Своем.. просто мне надоело тебе что-то доказовать... да и нету у меня на ето желания... просто пустая трата сил и времени... Мне [цензура]. где у нас больше развит ТЮнинг,ДРАг, РЕйсинг, ... если у тебя есть охота еще пообщатся со мной на ету тему то прошу в приват, я тебе все обясню... что где и почем, ок?! [/b] :wink:

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Пон, 17 жовтня 2005, 22:18

KAVArnuy
Читай приват.

клуб дійсно єдиний неповторний - бо більше таких розборів я ніде не бачив. доречі є пропозиція закрити його і щоб тусувалися лише з 10 людей котрі ітак знаються. а цей проект як інет ресурс скоро претвориться на збірку постів в яких буле мат перемат і показування вкого ;:?№"%;уй довший і мозок найембіцильніший.

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Andre » Пон, 17 жовтня 2005, 22:46

Yelik
Прівєт, як діла? все ок? я думаю кожен має право висловити свою мислю, вот я і висловив, може вона комусь і не подобається може я негарно висловився, але то все х-ня, після шашликів, всі Громи, Флаї, Мазаї, Барони і решта нашої братви-шантропи розповзлись по справах в дощовому тумані Вікінгського лісу і лише ОДИН Єлік, якого, я бакланив (це він так думає) мене (пяного) завіз на сантубарбару, і я мокрий, брудний, смердючий від диму і трішки пяненьки гарно йому і його дівчині подякував і побрив ще в гості. Тому .. то всьо .. фігня, головне стосунки вживу, а тут то таке, ну нестримався я, і ти тоже не адуванчік, яказав, що в мене одна ізвілін в мозгу, я ж не обіжаюсь.. в мене міждупрочем 2 вищі і одна закордонна освіта.. - закінчено всьо і я ше вчусь, видно дійсно дурний... :smile: :smile: :smile:

Додано через 3 хвилини 6 секунд:

Флай, не читай цього,
T@R@S

.. а тобі тарасику я не буду складати мудрі словосполучення, ти просто покажись, покажись на волі, я з тобою говорити не буду, буду бити... розмова закінчена, ти тільки покажись, де ти ! АУ.. Даун .. ти де????

Додано через 1 хвилину 5 секунд:
Yelik писав:
Fly писав:Як модер я даю Андре перше попередження! і теж попередження Єліку за образу Андре!
Враховано. На рахунок написаного я вже з Андре переговорив перед гонкою. Продовження не буде.
не буде, ... але наступний раз купуйте вугілля швидше, шашлик кращий получиться :P

Додано через 1 хвилину 2 секунди:
GROMA писав:В нинішних умовах,що склалися-по інакшому дискутувати неможливо. Якщо переноситися в приват-то там починається бакланина,стрєлканина,крутизнина. А відкритий "спір" він може хоч і супроводжуватися певними образами,але полюбе існуватимуть і відповідно наводитимуться певні факти. +інші люди залучаються само по собі в "спір" де відповідно спростовують чи доводять наведені вище аргументи. Хто ж виявиться неправим-100% більше в такий "спір"ніколи не полізи не набравшись досвіду в темі в якій в нього прогалина по знанням


\\\\\\\\\ Ось :oops:

ти теж правий посвоєму - дякую за підтримку...

Додано через 2 хвилини 16 секунд:
Fly писав:І так.... Як модер я даю Андре перше попередження! і теж попередження Єліку за образу Андре!

Тепер від себе - Андре ти на пиві сказав класну фразу шо нас обєднує швидкість! Тому, оскільки ми люди всі виховані і дорослі (ну я так думаю).... то давайте ставитись однин до одного з повагою. Далі. Є спори, це цілком нормально. Але коє є суперечка то вона має проходити по ділу! А не переходити на образи один одного. :evil:

Ми ж люди, порозумілися, ну чого ти єрепенишся (ну тіпа виступаєш) все чотко, головне що ми тепер вже собутильніки і сом'ясовці... :lol: :lol: :lol:
Ти мені тарасика покажеш колись? я навіть не знаю як бідолага виглядає, хочу познайомитись...
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Пон, 17 жовтня 2005, 23:30

T@R@S
Ти щось дійсно тут таке загнув, що стає страшно включати цей форум. Пропоную Тобі прийти на зустріч або на гонки і Ти побачишь, що ситуація виглядає не так, як Ти собі уявляєшь 8)
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Вів, 18 жовтня 2005, 08:00

21043 SW
до кого приходити? навіть якщо всі нормальні а є одне хамло типу андре - яке ну дуже круте - я аж баюс :smile: . Тебе я бачив, знаю що нормальна людина. Впринципі багатьох бачив - з ніким суперечок нема. Є лише вилупок один котрий занадто собі позволяє. А що саме я наговорив такого? От адміністратор вже створив те про що я говорив - закритий розділ. Щодо зустрічі. Я дійсно завжди збираюся і дійсно вічно якась дупа - в мене вечір пятниці гаряча пора на роботі. А гонки - я не прихильник цієї справи, а просто приїздитити загороджувати дорогу напевно немає сенсу.

Andre
гарно ти себе преставив - даун андре. андрусику - ти висловлюєшся як дитинка чорнобильска. доречі ти так грозився мене переїхати. щось тебе невидно на дорогах.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Вів, 18 жовтня 2005, 09:27

І так як модер! (пацани ну в натурі як малі діти) :mad:
Так Андре і Тарас по попередженню! (Андре в тебе вже два)
Попередження будуть зняті після зустрічі в реалі!

Для всіх! Андре не хам і не даун.

KAVArnuy звиняй але тобі теж попередження бо тема була закрита для того шоб сварка не продовжувалась. Я в темі ситуацію з клубом розписав.

Грома надіюсь ти відписувати на форум нічо не будеш? Будьласка тіки в приват!

А то складається враження шо тіки сваримся. Блін ну практика показала шо можем і без того! В неділю ж ніхто не сварився?

П.С. Андре я вибачаюсь шо не пропонував тебе підвезти... просто мені тре було їхати а тобі я так бачив ше там добре було.... Вибач якшо помилився

П.С.С. Так на гонках я був з Тарасиком... правда іншим:)

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Вів, 18 жовтня 2005, 09:46

Fly
складається інша думка судячи з коментарів
Fly писав:Для всіх! Андре не хам і не даун.

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Andre » Вів, 18 жовтня 2005, 09:57

Fly
Не знаю за що мені два? я поганих слів не вживаю, типа хамло, даун, дитинка чорнобильська... Не розумію... за що..
21043 SW
Дякую за підтримку... тут слова більше не допоможуть, ти не знаєш де його_ або його вектру знайти?

Додано через 5 хвилин 57 секунд:

GORGAN
Ти коми в реченях зауважуєш?
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Вів, 18 жовтня 2005, 10:13

T@R@S слушай ты не мели фигни всякой, человека всё равно не знаеш
Andre расслабся...кто-то должен остановится!

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Вів, 18 жовтня 2005, 10:31

T@R@S
Тарас! Я скасовую попередження! В тебе серйозне попередження!
Ше два і БАН!

Додано через 1 хвилину 59 секунд:

Andre
В тебе якийсь феномен є:) В реалі ти нормальна, компанійська людина, весела! А на форумі прям провокатор:)

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Andre » Сер, 19 жовтня 2005, 20:58

Fly
Та нікого я чомусь не провокую, ніде, спілкуючись на 10-12 форумах і не тільки Українських, але тАРАС почав перший бакланити мою компанію, сам її не спробувавши і не відвідавши, я його заткнув, а він озлобився і почав мене бакланити, потім я собі сказав, що зустрінусь з ним і ... . А він далі у всіх топіках тільки і вишукує зачіпку. От і все.. Потрібен він мені сто років, як в мості дзюра.
ТОму просто чекаю зустрічі з ним.. А в форумі, крім нього на мене ніхто не жалівся, а з Єліком ми вже собутильніки і сваритись неможемо, хоча деколи думки розбігаються. От і все...
І скільки ж в мене там попереджень?
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Чет, 20 жовтня 2005, 08:47

Andre
0 штук
Позавчора все скасувалось:) Вовка ввів нову систему:)

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Andre » Чет, 20 жовтня 2005, 15:48

Fly
Ок, дякую...
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Andre » Нед, 23 жовтня 2005, 21:23

Fly писав:Для всіх! Андре не хам і не даун.
Це точно
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Сер, 02 листопада 2005, 09:58

Вот, блін сталась така ситуація, що поки Я писав відповідь на тему одного "Гандураса", наш адмін закрив тему. Короче, хотів сказати таке:
"Ти напевно дуже слаба людина або дуже сильно боїшся Андре, якщо Тебе змусило поміняти нік. Хто Ти? Це напевно вже знає кожен корустувач форума. Але проблема не в тому, що Ти тут написав, а навпаки, що Ти там написав, в Одесі. Ти сміло зміг лоханути нашого товарища і весь Львів одним своїм повідомленням. Так Андре не правий, що п..ть багато, за то він окремо получить по голові. В мене якщо є якась з ним проблема, Я йому сміло кажу це в обличчя і це він знає. А чому Я так роблю. Бо я не [цензура] остання, яка може сидіти за спиною. Особливо мені прикро, що це зробив Ти, Я був про Тебе кращої думки.
Єдине мене заспокоює, що він не є членом клуба. Дякую за увагу."
8)
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
GORGAN
Повідомлень: 478
З нами з: Пон, 10 жовтня 2005, 14:07
Авто: FIAT "TIPO"
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GORGAN » Сер, 02 листопада 2005, 11:19

А КАВУРНОМУ хочу сказати: НЕ ПРОПАГАНДУЙ СВІЙ ІНТЕРНАЦІОНАЛ.САМ ЖИВИ ЗІ СВОЇМИ АЛБАНЦЯМИ.

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Сер, 02 листопада 2005, 11:41

GORGAN писав:А КАВУРНОМУ хочу сказати: НЕ ПРОПАГАНДУЙ СВІЙ ІНТЕРНАЦІОНАЛ.САМ ЖИВИ ЗІ СВОЇМИ АЛБАНЦЯМИ
Выключи капс-лок :),Я не виду никакую пропаганду , пишу и считаю что так оно должно быть ... Может ты считаешь подругому? анука обясни... Давайте не будем делить людей по тереториальному,национальному, и другим признакам... а?еще раз повторюсь наш, ваш , свой , чужой неимеет никакого значения... главное что бы человек был хорошый...
Про албанцов-ето Метафора... :smile:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей