Діяльність клубу

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Залучення до гонок спонсорів!!!

Чи ганяли б Ви, якби це було офіційно??

так
7
41%
Ні
3
18%
Це стає нецікаво
7
41%
Ваш варіант
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 17

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Чет, 13 жовтня 2005, 09:25

Sasha Van Gate писав: Ведь все говорят - вот в Киеве драг - КРУТО!!! А у них ведь драг есть легальный, насколько я знаю.
У нас соревнования Легальные проводятся по Драгу , Слалому , Дрифтингу с хорошыми призовыми фондами ,Автомобили делятся по классам. Всего 6 классов.

"A" до 1300 см3
"AA" от 1300 см3 до 1500 см3
"B" от 1500 см3 до 1900 см3
"C" от 1900 см3 до 2300 см3
"D" от 2300 см3 до 3000 см3
"E" свыше 3000 см3

Учасники : Со всей украины , белорусии , Росии Машинки по 700 л.с ето что плохо ?? так что все можно розкручивать если с головой подойти к етому делу, !! А вот от того что у нас есть Легальные гонки , Разных ночных покатушек меньше не стало наоборот прибавилось... :lol: Так что тут на Любой вкус и цвет...

GROMA
Повідомлень: 247
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 08:54
Авто: Toyota Camry; Land Cruiser Prado;
Звідки: Львів/Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GROMA » Чет, 13 жовтня 2005, 12:57

Драг кращий далеко не в Києві,а в Одесі(на теренах України), самі київляни це знають - кращі(все що хочеш вкладай в це слово) машини, більші ставки, краща інфраструктура гонок. А все тому,що там немає легалізації ,а все довкола гонок-це дружня сім"я.

Перерахуй мені пару машин по 700 коней з Київськими номерами,будь добрий.
Далі,
Разных ночных покатушек меньше не стало наоборот прибавилось...
не присвоюй легалізації чужу славу-Це явно не її заслуга.

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Чет, 13 жовтня 2005, 15:19

GROMA писав:Драг кращий далеко не в Києві,а в Одесі(на теренах України), самі київляни це знають - кращі(все що хочеш вкладай в це слово) машини, більші ставки, краща інфраструктура гонок. А все тому,що там немає легалізації ,а все довкола гонок-це дружня сім"я.

Перерахуй мені пару машин по 700 коней з Київськими номерами,будь добрий.
Далі, не присвоюй легалізації чужу славу-Це явно не її заслуга.
Слушай не хочу тебя обидеть но мне кажется что не тебе со мной спорить... :lol: Давай забудем ети глупости что ты тут понаписовал... Ок?! А теперь попорядку
1. Кто тебе сказал что лучшый драг в Одессе?? (может и в 2002-2003 год так и было) вот тебе ссылочка что в Киеве проходит -- http://www.streetracing.kiev.ua/forsmag ... /index.htm ето уже свидетильствует о чем то ... Так что не неси Чушь (иногда лучше жувать чем говорить)... 2. При чем тут номера ? киевские не киевские??? я говорил об уровне соревнований , а не Где круче АВТО ето две большых разницы.. в городе может и не быть много зачотных Тазов , а соревнования могут быть Престижными... все зависить от организаторов... Но раз ты так просиш.. то вот --- Ауди 600-700лс
Супра 700+ лс
Две субару 500+лс пару Бмв 500 л.с и не новых а действительно построеных со стоковых машин мощностю 190 л.с. Киевская машина в етом году стала чемпионом в 4 классе - от 2,8 до 4,2 моно-привод , еще одна киевская в 3 классе - от 2,2 до 2,8 Плсюс есть СУба правда не КИевская но у нас часто бывает 750 Л.с. И знаеш не в лошадках Дело тут кто то писал что в Питере есть 2-е МИтсбы по 1000 л.с которые едут квотер за 11.8 сек , а у нас ето же время показывает 500 сильная БМВ 3. Именно легализацыя уличного движения дала большой толчок к розвитию не легальных покатушок так как Люди начали больше узнавать , инфа стала общедоступной. Народ заинтересовался насмотревшысь на все ето. Люди начали общатся *если раньше ето было известно только определенному кругу * то теперь почти каждый водитель тебе скажет что где и как .. Людям стало интересно они начали собиратся организововать Гонки по улицам, и тд и тп...
Пысы : Просил бы впреть , если что то говоришь то хотябы поинтересуйся прав ты или нет, А не так на емоцыях потому что ты со мной несогласен и все ... Больше у меня нету желания с тобой спорить ТАк как не могу спорить с человеком который Не обознан в предмете спора... (не в обиду) Пусть для тебя все будет так как ты думаешь... ;)

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Чет, 13 жовтня 2005, 17:17

KAVArnuy писав:У нас соревнования Легальные проводятся по Драгу
У нас они тоже есть, их проводит Галицкий автомобильный клуб (ГАК), по этому к нам стало больше народу ездить, чем мы ему благодарны. Но, чтоб леголизовать наш ДРАГ, для этого надо много сил и денег, а у нас пока нет ни первого ни второго. :sad:
Dynamic Sport Latvia

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Чет, 13 жовтня 2005, 17:40

Як каже Лесь Подеревянський "Ітогі подведьом"

1. Ми домовились клубо шо наразі весь наш клуб є неофіційним, бо немає потреби реєструвати те шо нічо не робить... НУ типу того. Зараз пробуєм шось робити, якшо все буде гуд то можна весною підняти розмови про реєстрацію. Вот. KAVArnuy - ти просто був не в курсі:)
2. Безперечно KAVArnuy правий в одному - якшо нам надоїсть робити неофіційні покатушки а захочеться зробити шось супер-пупер прикольне... ну там як в Києві то спонсори будуть потрібні. Тому в МАЙБУТНЬОМУ про то прийдеться думати. Але майбутнє залежить від нас. ВОно може бути за рік, за десять або за місяць

Вот

GROMA
Повідомлень: 247
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 08:54
Авто: Toyota Camry; Land Cruiser Prado;
Звідки: Львів/Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GROMA » Чет, 13 жовтня 2005, 19:59

Ти граматєй, в першу чергу ПЫСАТИ навчись
что ты тут понаписовал...
Далі,шо думаєш ссилок ніхто давати не вміє - РОЗДУПЛИ http://streetracing.od.ua Київ відставший від Одеси в плані тюнінгу та гонок і це знають усі люди які в цьому хоч трохи шарять. Не знаю яке ти маєш відношення до Києва(може хто із знайомих крутить баранку там),але я бачу що в тебе орієнтування по тюнінгу і гонках в сучасних умовах виключно по ссилкам і можливо фотках які випадково до тебе попали на комп чи мобілу.
я говорил об уровне соревнований__ Престиж
Шо думаєш твоїх слів достатньо для того щоб якась дорожка чи "танкодром" став престижним? Вітаю, з тебе непоганий іміджмейкер вийде(якщо аудиторію знайдеш).
Мені особливо сподобалось
Ауди 600-700лс Супра 700+ лс Две субару 500+лс
це зразу показує картину про твоє знання тюнінгу. ОФІГІТЄЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА, забув додати що одна зелененька,друга кольору пухлого колобка,а третя на сонечку переливається...... Но справа не в тому, ти показав те що я мав на увазі-в Києві не буде 5 машин за 600коней. Читай одразу Одесу!
легализацыя уличного движения дала большой толчок к розвитию не легальных покатушок так как Люди начали больше узнавать , инфа стала общедоступной. Народ заинтересовался насмотревшысь на все ето. Люди начали общатся *если раньше ето было известно только определенному кругу * то теперь почти каждый водитель тебе скажет что где и как
Ти читати вмієш???Третій раз запитую-З ЧОГО ТИ ВЗЯВ ЩО ЦЕ ЗАСЛУГА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ? В київ на легальний драг збирпається путня масовка лише на фініш виключно "хорошо-багатого" змагання І ТІЛЬКИ. Увесь київський тюнінг що їзить по вулицям, тюнінг-салони, нічні гонки, масовки.. це НЕ ПЛІД Легалізації-просто [цензура]-гальмівна держава де все приходить з часом. Так,саме так-усьому винен і заслуга часу!!!
Людям стало интересно они начали собиратся организововать Гонки по улицам, и тд и тп...
Організатори - самі гонщики і вони самі по собі.

Велике прохання: при наступних постах забувай на хвильку про свої 1.BMW-e36 m52 b28 2.BMW e28 m20 b27 і вкладай хоч крихту розуму та освідченості. А саме краще, накупи авто-журналів, полазь по цікавим автоссилках (тіпа про легкові автомобілі), відвідай парочку СТО ... присвяти цьому хоча б рік,а тоді милості просимо - вже буде із ким розмовляти.

Аватар користувача
RS
Повідомлень: 808
З нами з: Чет, 04 серпня 2005, 17:22
Ім'я: Сєрий
Авто: Renault Megane , Deawoo Matiz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RS » Чет, 13 жовтня 2005, 22:31

Грома зверрррррррь :mad: :mad: :mad: !

Аватар користувача
ЛЁwА
Повідомлень: 260
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 22:25
Стать: чоловік
Авто: Лэся 2.5 (B13)
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ЛЁwА » Чет, 13 жовтня 2005, 23:57

KAVArnuy
Я считаю что все МЫ! ездим относително!!!!!!!!!!,кто то лучше кто то хуже,по настоящему умеют ездить только гонщики(раллИ,формула,наскар),но даже у них не всегда всё выходит(вспомни JOKERа),а если ты считаешь что ТЫ ОЧЕНЬ хорошо умеешь ездить,то глубоко ошибаешься!!
:sad: :sad:

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » П'ят, 14 жовтня 2005, 09:30

Оскільки тема перейшла у вийсяненя крутизни то користуючись правом модера я ТЕМУ ЗАКРИВАЮ!

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 52 гостей