Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля
Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Vexler » Суб, 02 липня 2011, 00:22

Розробка самої конструкції коштує відносно небагато, проте набагато дорожче налагодити виробництво такої машини. Прибутків Заза не вистачає на інвестиції в новинки. Про це в інтерв’ю BIZ.liga.net розповів віце-президент корпорації Укравто Олег Папашев.

За словами топ-менеджера, зараз підприємство не має в своєму розпорядженні таких засобів і в найближчому майбутньому новий автомобіль власної розробки ЗАЗ не розглядається.

«Сьогодні розробка конструкції коштуватиме порядка $100 млн. Крім того, потрібно $1,5-2 млрд., щоб організувати виробництво цього авто, створити верстати і технологічні лінії. Ось коли ми отримуватимемо такий прибуток, тоді ЗАЗ підійде до межі перед самостійним виробництвом», - пояснив Олег Папашев.

На його думку, сьогодні Зазу вигідно купувати ліцензію на виробництво автомобіля і локалізувати його в Україні. Як приклад Олег Папашев привів автомобілі китайського виробництва, ліцензію на випуск яких можна отримати на прийнятних умовах. Зокрема, українці не платили китайцям за право випускати Chery в Україні. Всі витрати Заза - це організація виробництва.

Китайцям також вигідно безмитно ввозити наші ЗАЗ Forza до Росії під своїм брендом (Chery Bonus).

Папашев також прокоментував чутки про те, що імпортні автомобілі можуть подорожчати на 40%, якщо Укравтопром доб’ється введення мит на іномарки. Віце-президент Укравто вважає, що в даному випадку мова йде про захист ринку праці, створенні таких умов, які дозволили б виробничому ринку розвиватися в Україні... Державі важливо зберегти і збільшити кількість робочих місця і збирати якомога більше податків, тоді як з погляду обивателя підвищення мит - це неподобство, порушення прав».

ЗАЗ Lanos випускатиметься ще мінімум 5 років

По словах Папашева, світовим автовиробникам невигідно працювати в Україні. «Вони не бачать сенсу приходити до України, в умовах коли при ввезенні устаткування до України необхідно платити ПДВ. Їм сьогодні простіше ввезти готовий товар».

Нагадаємо, зараз ЗАЗ випускає три моделі: Lanos, Sens, Chance, а також ВАЗ 2109/21099, Forza. З наступного року з’явиться Aveo. Рівень локалізації від 52%, в тих автомобілях де двигун і коробка передач імпортного виробництва, у останніх рівень локалізації вищий.

Папашев відзначив, що оскільки грошей на модернізацію модельного ряду немає, Lanos випускатиметься в Україні ще як мінімум п’ять років.

За словами топ-менеджера, сьогодні модель має попит, а для глибокої модернізації потрібні певні засоби. «Сьогодні «ЗАЗ» не виготовляє авто в таких об’ємах, які було б достатніми для накопичення прибутків, щоб їх інвестувати у виробництво і в модернізацію. Тому ще близько п’яти років Lanos продаватиметься, а далі подивимося», - відзначив Олег Папашев. Він пояснив, для того, щоб виробництво нової моделі або оновлення існує виявилося рентабельним, «Зазу» необхідно завантажити порядка 90% від проектних потужностей - 120-140 тис. автомобілів.

Разом з тим, інформує BIZ.liga.net, осінню поточного року «ЗАЗ» планує запустити виробництво автомобіля Lanos з автоматичною коробкою передач, після чого він поступить в продаж. При цьому компанія поки не планує установку дизельного двигуна. За словами голови правління «Заза» Миколи Евдокименко, ЗАЗ Lanos з коробкою «автомат» буде на $1200 дорожче за аналогічну версію з «механікою».

Нагадаємо, за підсумками травня, «ЗАЗ» займає третю строчку в рейтингу автомобільних марок, що найкраще продаються в Україні. У минулому місяці Запорізький автозавод реалізував в Україні 1486 автомобілів, що 16,1% менше, ніж в квітні, і на 32,2% більше, ніж в травні 2010 року.

http://www.avtobazar.lviv.ua/news/show_1729/
Востаннє редагувалось Суб, 02 липня 2011, 00:33 користувачем Vexler, всього редагувалось 1 раз.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення BOXER » Суб, 02 липня 2011, 00:23

Vexler писав:самої конструкції стоїть відносно небагато
Vexler писав:розповів віце-президент корпорації Укравто Олег Папашев.
то він так і сказав? :D
Sad, but true.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Myself » Суб, 02 липня 2011, 01:06

Vexler писав:Нагадаємо, за підсумками травня, «ЗАЗ» займає третю строчку в рейтингу автомобільних марок, що найкраще продаються в Україні
Ідіоти [цензура] :angry , таке враження - що то крутий автовиробник, що в нього так машини купують :| ... Якби не захланність наших депутатів та корупційні "бар"єрні" схеми для нормальних машин - хрін би вони навіть в 20-ку ввійшли :bad ...
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Thug » Суб, 02 липня 2011, 14:59

Папашев також прокоментував чутки про те, що імпортні автомобілі можуть подорожчати на 40%, якщо Укравтопром доб’ється введення мит на іномарки. Віце-президент Укравто вважає, що в даному випадку мова йде про захист ринку праці, створенні таких умов, які дозволили б виробничому ринку розвиватися в Україні... Державі важливо зберегти і збільшити кількість робочих місця і збирати якомога більше податків, тоді як з погляду обивателя підвищення мит - це неподобство, порушення прав».
Іншими словами, "ми б хотіли, щоб той, у кого багато грошей - платив більше тільки тому, що наш бюджет нікудишній, а владі бракує бабла на солодке життя; той хто має небагато грошей - щоб не мав вибору, і купував наші барахлові машини за завищеними цінами, а той, у кого взагалі немає бабла, щоб все життя ішачив на нас.

Коли вони вже нажеруться нарешті? Так замахала оця їхня ідея з підтримкою "українського" автовиробника... Якщо воно таке кволе і за 20 років не змогло почати нормально конкурувати з іноземцями, то може простіше перейти на виробництво друшляків? Скільки ще ми маємо їх спонсорувати, блін?...

Це я маю бути вдячний, за те, що якийсь дядя Фєдя із Запоріжжя буде мав роботу із зарплатою у 2-3 тисячі грн, і при цьому я повинен буду платити +40% відсотків вартості машини не їхнього виробництва?

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення T5-R » Суб, 02 липня 2011, 17:10

Thug, одною фразою:
"лох должен быть доволен что мы его развели"
Impossible is Nothing

Аватар користувача
RzEs
Повідомлень: 32
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 19:22
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21093
Звідки: Центр
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення RzEs » Нед, 03 липня 2011, 22:03

Згідний з Myself, якщо б ціни на іномарки були як в Європі то ЗАЗ майже б нічого не продав...

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Thug » Пон, 04 липня 2011, 14:01

і це ще не кінець!

тепер закривають ринок збуту узбецьких деу. хто хотів матіз або нексію - краще поспішіть. Скоро не буде

http://www.autoconsulting.ua/article.php?sid=20489

Аватар користувача
shpila
Повідомлень: 2559
З нами з: Сер, 10 серпня 2011, 00:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: коробочка на колесах)))
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення shpila » Чет, 11 серпня 2011, 17:27

не 2 мільярди їм треба, а 2 відра мозгів!
Бо навіть то шо вони роблять получається, мяко кажучи погано. От була нормальна машина ДЕУ ЛАНОС, ні треба ж дати людям те до чого вони звикли - дешеве лайно, от і зробили ЗАЗ ЛАНОС, але і воно ще віддалено схоже на авто, то давайте зробимо ЗАЗ СЕНС, ото якраз воно :D :D :D
Про Таврії, Славути і новинку українського автопрому - ЗАЗ ФОРЗА я взагалі мовчу :happy :happy :happy
063два453один92

Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Apokalipsis » Чет, 11 серпня 2011, 19:28

Vexler писав:Lanos з автоматичною коробкою передач, після чого він поступить в продаж. При цьому компанія поки не планує установку дизельного двигуна
молодці :beer
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Apokalipsis » Чет, 11 серпня 2011, 19:29

shpila, я їздив на заз ланос ліпше ніж ваз, принаймі нічо не скрипить і не відпадає

з мінусів коробка і двигун :bad
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення cat-yellow » Чет, 11 серпня 2011, 19:30

shpila, чим тобі Славута не вгодила?
От якраз вона на свої гроші бігає дай Боже кожному!

Аватар користувача
Profresh
Повідомлень: 124
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 18:31
Ім'я: Льоша
Стать: чоловік
Авто: Заз 965 Жу-Жу
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Profresh » Чет, 11 серпня 2011, 21:50

Що скинемось? :D :D :D
смотри в оба...

vasylms
Повідомлень: 141
З нами з: Чет, 02 жовтня 2008, 11:33
Ім'я: Василь
Авто: Космічна зірка :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення vasylms » П'ят, 12 серпня 2011, 09:37

Цікаво було б порахувати загальну суму зарплат, які отримали всі працівники АвтоЗАЗу та інших повязаних з ним заводів
та суму митних зборів за ввезені в Україну іномарки.

Щось мені здається що сума митних зборів буде набагато більша.

Може хтось володіє такою інформацією?

Аватар користувача
shpila
Повідомлень: 2559
З нами з: Сер, 10 серпня 2011, 00:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: коробочка на колесах)))
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення shpila » Пон, 15 серпня 2011, 18:03

Apokalipsis писав:shpila, я їздив на заз ланос ліпше ніж ваз, принаймі нічо не скрипить і не відпадає

з мінусів коробка і двигун :bad
але з деу Ланос його рівняти не варто. В мене знайомий купив ЗАЗ ЛАНОС 2006 року. Машина не була бита то 100%, але на передніх арках і капоті вже проявляється корозія, зазори всі не рівні, до задніх габаритів можна пальці порізати, все скрипить. Відносно мотора то їде вроді не гірше за ДЕУ.
А відносно порівняння з ВАЗом то тут я сперечатись не буду.
063два453один92

Аватар користувача
shpila
Повідомлень: 2559
З нами з: Сер, 10 серпня 2011, 00:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: коробочка на колесах)))
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення shpila » Пон, 15 серпня 2011, 18:06

cat-yellow писав:shpila, чим тобі Славута не вгодила?
От якраз вона на свої гроші бігає дай Боже кожному!
Може й так, але то капсула смерті, а не машина. При ДТП запаска відриває голову водію.
063два453один92

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення T5-R » Пон, 15 серпня 2011, 18:16

shpila писав:При ДТП запаска відриває голову водію.
Люди, не пишіть такої херні, я особисто знаю 2ох людей з цього форуму,які потрапили в серйозні Дтп на Славуті, машини ремонту не підлягають, а водії живі і здорові
Повір, якщо на "верху вирішено" що людина має відправитись на небеса то і вольво не допоможе
Impossible is Nothing

Аватар користувача
shpila
Повідомлень: 2559
З нами з: Сер, 10 серпня 2011, 00:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: коробочка на колесах)))
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення shpila » Пон, 15 серпня 2011, 19:19

T5-R писав:
shpila писав:При ДТП запаска відриває голову водію.
Люди, не пишіть такої херні, я особисто знаю 2ох людей з цього форуму,які потрапили в серйозні Дтп на Славуті, машини ремонту не підлягають, а водії живі і здорові
Повір, якщо на "верху вирішено" що людина має відправитись на небеса то і вольво не допоможе
Старий, я тож попав в аварію на кориті, яке ледве купи трималось, зробив 3 кувирка і виліз цілий, вканало. А знайомий на Таврії в дерево в"їхав, на швидкості приблизно 40 км\год і лишився інвалідом.
063два453один92

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення Vexler » Пон, 15 серпня 2011, 19:23

T5-R, думаю, просто комусь повезло більше, але конструкція у всіх таврій однакова, тому в більшості випадків при швидкості удару 60км/год шанси вмерти після ДТП в славуті/таврії все таки високі ;)
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Зазу потрібно $2 мільярди на створення автомобіля з нуля

Повідомлення T5-R » Пон, 15 серпня 2011, 19:27

Vexler, я навіть не спорю, засоби безпеки на рівні 50их років
Impossible is Nothing

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей