Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
За їзду без ДТП знижок не буде
Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

За їзду без ДТП знижок не буде

Повідомлення Vexler » Вів, 22 листопада 2011, 00:03

Зображення
Депутати хочуть змінити закон про автоцивілку(ОСЦПВ) - днями до парламенту поданий законопроект. Для рядового водія в ньому є як плюси, так і мінуси. Так, позитивним є те, що встановлений мінімум, який страхкомпанія зобов’язана виплатити потерпілому, якщо він в ДТП травмувався або став інвалідом (зараз виплати не нормуються і у разі загибелі людини або втрати ним здоров’я виплачують максимум 100 тис. грн. за наявності підтверджуючих документів, наприклад, чеків за ліки). По новому закону страхкомпанія буде зобов’язана виплатити потерпілому, який став інвалідом 1 групи із-за ДТП, мінімум 36 мінзарплат (з 1 грудня - 36 144 грн.), інвалідові 2 групи - 18 МЗ (18 072 грн.), 3 групи - 12 МЗ (12 048 грн.), дитині, що стала інвалідом, - 18 МЗ. За кожен день на лікарняному потерпілий, навіть не підтвердивши витрати на лікування, отримає не менше 1/30 МЗ (33,5 грн.). Це менше 100 тис. грн., але, як розповіла нам член президії Моторного (транспортного) страхового бюро Олена Машаро, багато хто не отримує і таких виплат, бо не можуть надати підтвердження витрат і збитків. Тепер же виплатять, навіть якщо тільки покажеш довідку про інвалідність і лікарняний. Також потерпілий в ДТП зможе отримати виплати в своїй страхкомпанії (де він купував поліс ОСЦПВ), а не оббивати пороги страховиків, що видали поліс винуватцеві ДТП (СК самі врегулюють потім питання за допомогою регресного позову).

БЕЗ ЗНИЖОК. З мінусів - відмінено коефіцієнт бонус-малус (знижки/надбавки до вартості поліса за безаварійну/з ДТП) їзду. По словах Машаро, на практиці він не виконував своєї функції, оскільки ця система не була обов’язковою до застосування. Але знижки (5% за кожен рік відсутності страхових випадків) водії отримували, а ось потрапивши в ДТП (означає платити за новий поліс повинні були більше), не переплачували, а просто страхувалися в іншій компанії. Машаро вважає більш за правильне врахувати бонус-малус в інших знижках, які затверджуються Держфінпослуг і обов’язкові для застосування. У результаті ціна полісів стане однаковою для всіх страхкомпаній.

ОДИН З 50. На думку юриста Олексія Святогора, пропоновані норми однозначно вигідні страхкомпаніям і вдарять по кишені більшості водіїв: «За даними Моторного бюро, 95% страхвиплат доводяться на «залізо» і лише 5% - за збиток здоров’я, тому страховики можуть дозволити собі платити більше потерпілим в аваріях. Але в ДТП потрапляє приблизно 1 водій з 50. Це означає, що останніх 49 при покупці поліса ОСЦПВ змусять платити більше невідомо за що».
http://www.avtobazar.lviv.ua/news/show_1928/
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

homejk
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят, 23 вересня 2011, 12:53
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: За їзду без ДТП знижок не буде

Повідомлення homejk » Вів, 13 березня 2012, 21:30

одним словом - Україна

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: За їзду без ДТП знижок не буде

Повідомлення Vexler » Вів, 13 березня 2012, 21:34

Надіємся,що регіонали це не реалізують :angry
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей