Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам
Lestat
Повідомлень: 72
З нами з: Суб, 15 січня 2011, 11:18
Ім'я: Yaroslav
Стать: чоловік
Авто: "Гєша"
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам

Повідомлення Lestat » Суб, 22 вересня 2012, 19:04

Недавно припаркувався біля радіоринку і мав таку розмову з паркувальником-паркоматом:
- Оплатіть!
- За що?
- За парковку.
- А де паркомат?
- Я паркомат.
)))))))))
Такому паркомату вручив роздруковану постанову кабінету міністрів:
ПОСТАНОВА від 3 грудня 2009 р. № 1342 Про затвердження Правил паркування транспортних засобів
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1342-2009-%D0%BF

Аватар користувача
cdrom
Повідомлень: 3041
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 11:03
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам

Повідомлення cdrom » Сер, 21 листопада 2012, 09:57

Збір коштів з водіїв за евакуацію авто у Львові – пряме шахрайство
http://zik.ua/ua/news/2012/11/20/379747
A goal without a plan is just a wish

Аватар користувача
VAVAN
Повідомлень: 1872
З нами з: Чет, 09 лютого 2006, 16:58
Стать: чоловік
Авто: only BMW
Номер: LVIVSKI
Звідки: Каліфорщина
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам

Повідомлення VAVAN » Сер, 21 листопада 2012, 10:05

я за евакуатори- ібо нехєр пракуватись всравшись, і не колише чи законно чи не законно. Наших водіїв-рагулів треба вчити усіма методами.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам

Повідомлення Morozov » Сер, 21 листопада 2012, 10:45

VAVAN,
Ніхто не хоче вчити рагулів чи навіть боротись з проблемою паркування,
просто хтось із влади вирішив підзаробити на рагулях, кошти йдуть не у бюджет а невідомо кому, тай авто віддають і без оплати якщо ти відмовляєшся добровільно платити !!!
Якщо хтось би захотів боротись з проблемою паркування, то поставили б стовпці і постійний наряд даі пішого патрулювання в центральній частині, а біля вокзалу то це взагалі маразм, там місця достатньо для всіх, просто зробити нормальну розмітку...
Такщо не ведись на таку псевдо боротьбу з паркуванням, бо це просто хтось заробляє гроші а ти як мав прооблему з паркуванням і з рагулями які не можуть нормально поставити своє авто, так і далі матимеш... :facepalm
P.S. Як доказ моїх слів, це вчорашня історія Легенди, про те як забрали авто його батька хоч він був припаркований за правилами !

Аватар користувача
fax
Повідомлень: 267
З нами з: Пон, 24 вересня 2012, 16:45
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Skoda Octavia
Номер: 7715
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам

Повідомлення fax » Сер, 21 листопада 2012, 10:59

В центрі Варшави нема практично жодного безкоштовного місця для парковки! Всі парковки обставлені паркоматами!
Перша година парковки коштує 3 злотих, друга 3,6 злотих, третя 4,2 злотих, а кожна наступна - 3 зл. Стоянка платна в год. 8 - 18, від понеділка до п'ятниці(за винятком свят). Парковка протягом 10 годин щодня коштує 31,8 злотих.

Аватар користувача
VAVAN
Повідомлень: 1872
З нами з: Чет, 09 лютого 2006, 16:58
Стать: чоловік
Авто: only BMW
Номер: LVIVSKI
Звідки: Каліфорщина
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам

Повідомлення VAVAN » Сер, 21 листопада 2012, 12:06

Morozov писав: а ти як мав прооблему з паркуванням і з рагулями які не можуть нормально поставити своє авто
Чого ти мене прагнеш навчити і навіщо радити як мені діяти? %) ?
1. Я паркуюсь за правилами... завжди (крім нижньої парковки КінгКросу). Волію пів центру пройти, аби не бути автодибілоїдом в думках і очах когось.
2. З рагулями- паркувальниками я теж проблем немаю, лиш співчуваю оточчуючим біля них.
3. Куди діваються кошти - мене це взагалі не хвилює, в нас все продумано до нашого народження, я і так від тих податків, які плачу державі, ніяких не отримую, як населення Заходу.

Так шо , треба розуміти усіх і бути самокритичними. :|

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: З 2012 року водії не зобов'язані платити паркувальникам

Повідомлення Morozov » Сер, 21 листопада 2012, 13:17

VAVAN,
Я маю наувазі, що з таким підходом влади до цієї проблеми ти (і всі ми) ще довго будемо наблюдати рагулів які невміють паркуватись, бо евакуатори їздять для збагачення окремих осіб а не для того щоб навчити людей культури !
Скільки того центру ??? там достатньо 8 даішників в пішому патрулюванні які б там цілий день вчили тих рагулів ! Штраф більший ніж 290гр за евакуатор і при тому не потрібно витрачати кошти на обслуговування самих евакуаторів, такщо ці евакуатори це щось схоже як веб камери на вибори, ефекту - нуль а видимість роботи і великі кошти в чиїсь кишені є.
VAVAN писав: Куди діваються кошти - мене це взагалі не хвилює,
А от тут ти не правий ! Оскільки кошти йдуть комусь в кишеню - тому завжди їхній хазяїн буде вимагати план і тому завжди будуть створюватись умови для того щоб люди паркувались як рагулі або як у випадку з легендою - просто тупо будуть забирати а ти потім бігай доказуй !
Такщо ці евакуатори це ніяк не боротьба влади з проблемою, це просто
один із способів забрати гроші у народу навіть не у бюджет міста а прсто комусь в кишеню...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей