Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
предполагается штрафовать водителей за превышение скорости
Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення A1 » Нед, 04 березня 2012, 08:45

t309, мене штрафували на київській трасі, сам в шоці був :shock

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Mc » Нед, 04 березня 2012, 08:49

t309, та дофіга дайців на трасах. хотіли штрафувати двічі (все на київській трасі) - один раз відсудився, другий раз пояснив їм, що немає чого ставити знак 30 на міжнародній трасі і прикидуватися дурачками ))

вчора, доречі, на київській трасі нарахував десь біля 7 патрулів в різних місцях - і з камерами (в машинах в тому числі), і з фарами.
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Денис » Нед, 04 березня 2012, 11:50

По Стрийськiй трасi,як iхати до Львова,там де одностороннiй рух,дуже часто стоять в лiсочку за мостом i ловлять на 110! P.S-i Тобi нiхто не може моргнути(:-

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Sluva » Нед, 04 березня 2012, 13:00

t309 писав:а от скажіть кого хоч раз штрафували за перевищення на трасі 90км
Не штрафували,але по дорозі на Шацьк на Волині завжди є 1-2 пости з фарою,на Київ-Ковель-Ягодин регулярно стоять
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Morozov » Нед, 04 березня 2012, 13:49

Стоять і ловлять всюди де дорожня обстановка дозволяє рухатись швидще,ніж дозволено в цьму місці :angry
А дам де дорожня обстановка не дозволяє рухатись швидше, там ніколи і не міряють швидкість, бо невигідно коли хтось один на протязі 2-3год перевищить.

Такщо це нововведення розграховане тільки для зільшення поборів з водіїв,а всі хто тут за це додаткове обмеження - мені вас шкода.:facepalm

Аватар користувача
UncleSam
Повідомлень: 2880
З нами з: Нед, 23 грудня 2007, 22:44
Стать: чоловік
Авто: Alfa Romeo 159 2.2 JTS
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 3 рази

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення UncleSam » Нед, 04 березня 2012, 14:01

Денис писав:По Стрийськiй трасi,як iхати до Львова,там де одностороннiй рух,дуже часто стоять в лiсочку за мостом i ловлять на 110! P.S-i Тобi нiхто не може моргнути(:-
Їхати там 170-200 км/год і хай смокчуть!

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення t309 » Нед, 04 березня 2012, 14:14

UncleSam, я колись якраз там увлекся, летів за емелькою десь 170 так в солонці даєць палочку не всиг підняти ні емелці ні мені :D для критиків, це було давно був малий і дурний, зато весело жити було :)
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Fokysnik
Повідомлень: 257
З нами з: Нед, 30 вересня 2007, 19:07
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A4 B8 1.8 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Fokysnik » Нед, 04 березня 2012, 14:54

Morozov, не ображайся, але мені тебе шкода.

Не дозволяє в нас дорожня обстановка ні на Стрийській з переходами через три ряди ні на Городоцькій, Науковій, Кульпарківській, Луганській, Липинського з досить частими світлофорами, великими перехрестками, розв’язками, маршрутками і часто досить щільним потоком їздити безпечно більше ніж 70 км/год.

За містом з ямами, сліпими поворотами і горбами і т.д. дуже мало де можна безпечно розігнатись більше 100 км/год. Тим більше шо села періодично з коровами і гусями.
Ну да, є окремі місця на великих трасах з розділовою смугою з відбійником, де можна 110+10=120 що мало? куда так спішимо? на той світ?
Навіть якщо порахувати зміну середньої швидкості на трасі в 10 км/год. (120 км/год vs 110 км/год) то це на відрізку 100 км різниця в часі 4хв. 32с.
Спасуть вас тих 5хв?

А от всякі льотчики і шашечники не питаючись дозволу наражають на небезпеку оточуючих учасників дорожнього руху. І не питаються скільки "зекономили" часу постраждалому через них в ДТП. І це ще добре коли постраждало тільки залізо.

От, дай Бог, може колись будуть в нас дороги як в Європі - рівненькі, з відбійниками і світяться в ночі як новорічна ялинка. От тоді поговоримо про швидкісний режим.

Да, погано, що дорожною обстановкою ніхто не хоче займатися, але по тих дорогох що маємо, нема чого літати.

Не будьте такими самовпевненими в своїй водійській майстерності, більша частина водіїв в екстремальній ситуації наробить КУЧУ помилок. Нехай навіть не ви, а хтось, хто їде поруч. Вам від цього в стовпі/фосі/дереві від цього легше не стане.

Не ганяйте і будете цілішими і багатшими :-D

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Morozov » Нед, 04 березня 2012, 15:00

Fokysnik писав:Не ганяйте і будете цілішими і багатшими
:facepalm Де я закликав ганяти ???
А про те що, за таке перевищення не варто виписувати штраф !!!!

Відкрий правила і прочитай яка сьогодні обмеження в нас. пункті 60, то чому не зупиняють коли їдеш 80 ???

Аватар користувача
Fokysnik
Повідомлень: 257
З нами з: Нед, 30 вересня 2007, 19:07
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A4 B8 1.8 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Fokysnik » Нед, 04 березня 2012, 15:30

Morozov, я правила знаю. І цілком згідний і прекрасно розумію, що погано що не зупиняють за 80 !
Я вважаю що за 72 (1км/год похибка) вже варто не тільки зупиняти, а і штрафувати, бо це вже первищення аж на 11 км/год. Як на мене це вже багато. А зупиняти і поперджати треба вже за 66 скажімо.
На мою думку таке нововведення крім того що збільшить касу даїшникам (зарахуєм це в мінус) ще трохи зменшить (під впливом страху штрафів чи хочаби страху хабарів) кількість і швидкість льотчиків (це плюс). А на чемних водіїв це ніяк (або дуже мало) вплине (плюс).
Для мене плюсів більше. Та і мінус для мене сумнівний - побарабану мені на їхню касу, яку вони зберуть з порушників чи неграмотних водіїв.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Morozov » Нед, 04 березня 2012, 15:48

Fokysnik,
Як показує практика, "льотчиків" якраз таки і не штрафують, бо один суддя, другий депутат,в третього батько прокурор і т.д.

А от тобі потрібно щоб був порядок на дорозі, чи просто щоб виписували штрафи ???
Зупинити і 5 - 7 хв, провести бесіду - це також суттєве покарання, і якщо б ціль була навести порядок, то вони б і сьогодні за таке перевищення (+20) зупиняли, але оскільки воно ніяк не збагачує даі, то вони це робити не поспішають.

Аватар користувача
Fokysnik
Повідомлень: 257
З нами з: Нед, 30 вересня 2007, 19:07
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A4 B8 1.8 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Fokysnik » Нед, 04 березня 2012, 16:19

Якщо їхати 60 то ніхто за просто так і не зупинить. А якщо зупинить то макс на 1хв поки не буде посланий за безпідставну зупинку (з ризиком скарги) враховуючи що документи тепер можна тільки показувати, а не передавати щоб ДАЇшник свалив з ними до себе в машину, а ти мусів за ним бігати.

Якщо порушив до 10 км/год (сам винуватий) то навіть якщо зупинять то вислухати 5-7 хв попередження пообіцяти виправитись і показати з рук документи цілком адекватне покарання.

Більше 10км/год - штраф. Нема чого літати сам собі винуватий.

Я не бачу несправедливості в цих трьох випадках (ну крім безпідставної зупинки).

Очевидно, що ціль нововведення - збагачення ДАІ. Але я вважаю, що крім цього буде вплив і на порушників. Зменшення їхньої швидкості на 10 км/год - це підвищення порядку і безпеки на дорозі. Не так вже і багато суддів і прокурорів які далі будуть так само літати, більше тих хто хоче ними виглядати.

Згідний, підвищувати безпеку на дорозі можна і треба набагато ефективнішими і правильнішими методами. Але всетаки в цьому нововведенні не бачу погіршення для чемних водіїв, а бачу хоч і невеликий і тільки можливий вплив на порушників. То чого тоді впиратися? Нехай.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Morozov » Нед, 04 березня 2012, 16:31

Fokysnik,
Був штаф 10 гр, а став 250гр - що це дало ? Як порушували так і порушують, а даі при цьому наживається. Може хватить їх кормити ?

За перевищення до 20км, - достатньо зупинки і малоприємного спілкування з інспектором на 5-10хв.
Fokysnik писав:Більше 10км/год - штраф. Нема чого літати сам собі винуватий.
Може те що ти називаєш літати, хто назве - повзати :happy
Приклад: скнилівський міст, чому там не можна їхати 80 ? :surprised І якраз там часто пасуться ? До 80 чомусь не зупиняють і не попереджують.
Fokysnik писав:Згідний, підвищувати безпеку на дорозі можна і треба набагато ефективнішими і правильнішими методами.
+1 То для чого ж одобрювати це нововведеня ?

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення t309 » Нед, 04 березня 2012, 16:57

Morozov писав:Був штаф 10 гр, а став 250гр - що це дало ?
якщо ти цього не бачиш значить сліпий, якщо на собі не відчуваєш значить мажор!!! або взагалі неадекват і тре в тебе права забрати.
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Bohdan » Нед, 04 березня 2012, 18:15

Morozov писав:Як порушували так і порушують, а даі при цьому наживається. Може хватить їх кормити ?
Може хватить порушувати?

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення A1 » Нед, 04 березня 2012, 18:16

t309 писав:якщо ти цього не бачиш значить сліпий, якщо на собі не відчуваєш значить мажор!!! або взагалі неадекват і тре в тебе права забрати.
результат було видно перші місяці, зараз то саме

Аватар користувача
Fokysnik
Повідомлень: 257
З нами з: Нед, 30 вересня 2007, 19:07
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A4 B8 1.8 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Fokysnik » Нед, 04 березня 2012, 19:16

Morozov писав:То для чого ж одобрювати це нововведеня ?
Бо не бачу і в цій темі ні від кого не почув конкретного аргумента чим воно погане, крім того що даї буде наживатися з тих хто порушує і дає хабарі.
Bohdan писав:Може хватить порушувати?
+1 і давати хабарі ?
A1 писав:зараз то саме
Не сказав би, що прям аж таке саме. Просто всякі самі розумні вже привикли і найшли лазєйки як давати хабарі "дешевше" чи "порішати штрафи", їздити на польській реєстрації, по довіреності і то не я і машина не моя і т.д. і т.п.
Тобто я веду до того, що причина недієвості підвищення штрафів не в тому, що їх не треба було піднімати "бо даї буде наживатися", а в тому, що крім того треба навести порядок в інших питаннях (а цього не спішать робити). Те саме і з цим нововведенням про +10км/год (його НЕ нетреба, крім нього ще багато чого треба). Надіюсь що потрохи порядок всетаки колись почнуть наводити. І не бачу що поганого в цьому нововведенні для чемних водіїв.

Невже проїхати Скнилівський міст на 60км/год аж так незручно? Якщо це аж так нервує то треба писати звернення в ДАЇ, щоб там повісили знак наприклад 80. При чому тут якісь окремі місця (хай їх і досить багато) до загальних нововведень, правил і законів?

Бо так виглядає, Morozov, що Вам все неподобається (наперед вибачаюсь, якщо неправильно зрозумів). Їздити по правилах не подобається, штрафи чи хабарі платити не подобається, безлад на дорогах не подобається, льотчики мажори яких не спиняють не подобаються, нововведення ДАЇ не подобаються.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Morozov » Нед, 04 березня 2012, 19:42

Fokysnik писав:крім того що даї буде наживатися з тих хто порушує і дає хабарі.
А цього не достатньо ?
Fokysnik писав:Невже проїхати Скнилівський міст на 60км/год аж так незручно?
Ти їдеш попереду мене 60, там 3 полоси, я вирішу тебе обігнати і для цього розженусь до 80, що в цьому поганого ?
Fokysnik писав:щоб там повісили знак наприклад 80.
В нас хібащо повішають 30.
Fokysnik писав:що Вам все неподобається
Я за пдд, але проти таких змін, бо вони не змінять ситуацію на дорозі, а тільки дадуть змогу ще більше здирати грошей з водіїв, які хто куди підуть :sing


Повторюсь, ця норма суто для здирництва, бо і сьогодні перевищення на 20 км це порушення, але за нього ніхто не зупиняє, бо за таке не дають грошей.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення topper » Нед, 04 березня 2012, 20:03

Morozov, чим далі тим більше переконуюсь: краще з розумним згубити ніж з дурним найти. Маю на увазі, що з твердолобими львів"янами чим далі спілкуєшся, тим більше задумуєшся чи сам дурний... Може варто закривати тему, бо кожен "а чьом віжу, а том паю". Особисто я погоджуюсь з вами, Morozov, що це лише кормушка для дайців, для безпеки руху - користі не буде!
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: предполагается штрафовать водителей за превышение скорос

Повідомлення Mc » Нед, 04 березня 2012, 20:06

Fokysnik писав:Бо не бачу і в цій темі ні від кого не почув конкретного аргумента чим воно погане
вчора проїхав 560км по київській трасі на Луцьк. середня 66 км/год з їздою по Луцьку та Рівному (~50км). Деякі села поробили "на синьому фоні", тому їдеться там спокійно 90-100. При введенні в дію цього закону середня швидкість думаю впала б десь до ~50км/год.

пс. їхав в звичному режимі - до 80 в населених пунктах, до 110 на трасі.
biketravel.wordpress.com

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей