Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
ОККО
Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення MAECTP0 » Пон, 08 лютого 2016, 22:43

g0nzales, ну а в туалет куди?
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: ОККО

Повідомлення g0nzales » Пон, 08 лютого 2016, 22:50

MAECTP0, а супермаркетів по Львову нашо набудували? :D
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: ОККО

Повідомлення Денис » Вів, 09 лютого 2016, 10:47

Окко! Ваша нова газова заправка на Стрийськiй,цiна газу 8,30грн,а на iнших Ваших заправках по Львову 8,99грн! Чому така рiзниця в цiнi?

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: ОККО

Повідомлення mathst » Вів, 09 лютого 2016, 10:52

Денис, на решту 8.89 :D

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: ОККО

Повідомлення Dexter » Вів, 09 лютого 2016, 13:16

Денис писав: нова газова заправка на Стрийськiй,цiна газу 8,30грн,а на iнших Ваших заправках по Львову 8,99грн! Чому
Денис, це завдяки тому що на сусідній Укрнафті 7.70 і ОККО змушене скидати ціну на Стрийській шоб хоть хтось в них заправлявся :D

по законах логіки там завжди має бути трохи нижча ціна ніж на інших ОККО , бо сервіс нульовий, туалету нема, магазину теж, територія маленька :sing але судячи з того як ціна на паливо залежить від ціни на нафту то там наоборот може бути дорожче ніж на інших
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
ОККО
Повідомлень: 609
З нами з: Сер, 04 липня 2012, 11:43
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення ОККО » Сер, 10 лютого 2016, 10:54

g0nzales писав:
ОККО писав: А хто виробник тих шоколадок?
Виробник львівська мануфактура "Торба щастя" - http://happybag.me/

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення ROVA » Чет, 11 лютого 2016, 23:53

Серед списку винагород по фішці знаходжу :
електронний купон 1/50 за 6000 балів
читаю:
Знижка 1 грн/л на 50 л пального. Отримати знижку можна після активації послуги, яка відбувається автоматично протягом 7-ми днів. Підтвердження про активацію надійде смс повідомленням на номер телефону, вказаний при реєстрації. Щоб отримати знижку, необхідно пред'явити зареєстровану основну картку FISHKA, на яку ця послуга активована...

Питання : пальне - Газ тоже буде підпадати під дану знижку ??

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення MAECTP0 » П'ят, 12 лютого 2016, 10:30

ROVA, ніби проходить і газ...
http://okko.ua/uk/discount_coupons
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення ROVA » П'ят, 12 лютого 2016, 11:42

MAECTP0 писав: ROVA, ніби проходить і газ...
http://okko.ua/uk/discount_coupons

супер, дякую за ссилочку.

Аватар користувача
ОККО
Повідомлень: 609
З нами з: Сер, 04 липня 2012, 11:43
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення ОККО » П'ят, 12 лютого 2016, 12:45

ROVA писав:Серед списку винагород по фішці знаходжу :
електронний купон 1/50 за 6000 балів
читаю:
Знижка 1 грн/л на 50 л пального. Отримати знижку можна після активації послуги, яка відбувається автоматично протягом 7-ми днів. Підтвердження про активацію надійде смс повідомленням на номер телефону, вказаний при реєстрації. Щоб отримати знижку, необхідно пред'явити зареєстровану основну картку FISHKA, на яку ця послуга активована...

Питання : пальне - Газ тоже буде підпадати під дану знижку ??
Так, на газ теж можна.

Аватар користувача
ОККО
Повідомлень: 609
З нами з: Сер, 04 липня 2012, 11:43
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення ОККО » П'ят, 12 лютого 2016, 15:54

Зображення
Ми знаємо, що для багатьох наших клієнтів автомобіль – це практично член родини, близький друг чи подруга. Тож і ставлення до свого авто вони вимагають особливого – першокласного сервісу, перевіреного пального, якісної автокосметики.
Для водіїв, які люблять і турбуються про своє авто, мережа АЗК «ОККО» підготувала спеціальну пропозицію. Починаючи з 12 лютого, в рамках акції «I love my car» кожен зареєстрований учасник програми FISHKA зможе вигідно списати накопичені бали на акційні автотовари.
Серед акційного асортименту – широкий вибір поліролів, омивачів, склоочисників та інших товарів зі знижкою* в балах FISHKA, котрі позначені в магазині на АЗК спеціальними цінниками. Загалом в акції беруть участь понад 20 товарів, на які можна списати 7 000 або 14 000 балів FISHKA.
Акція «I love my car» діє з 12 лютого по 13 березня в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій Україні (крім АР Крим та зони проведення АТО).

*Під знижкою мається на увазі можливість придбати акційний автотовар за 0,01 грн з одночасним списанням меншої порівняно з неакційним періодом кількості балів – 7000 або 14 000 відповідно – з рахунку учасника програми FISHKA, за умови їх наявності.

Аватар користувача
ОККО
Повідомлень: 609
З нами з: Сер, 04 липня 2012, 11:43
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення ОККО » Пон, 15 лютого 2016, 13:23

Зображення
15 лютого - Міжнародний день онкохворої дитини. Ми пропонуємо вам приєднатися до всеукраїнської акції, ініційованої благодійним фондом Таблеточки. Саме завдяки цій акції українці можуть долучитися до збору коштів на лікування підопічних Фонду.
Купуючи будь-яку каву 15 лютого у ресторанах нашої мережі (A la minute, Pasta mia та Meiwei), ви вже допомагаєте – частина прибутку від кожної благодійної кави цього дня буде передана Таблеточкам.
Допомагати - це так само просто, як випити кави.
‪#‎наТаблеточки‬ ‪#‎ДопомагатиЛегко‬

inf24
Повідомлень: 201
З нами з: Вів, 17 лютого 2009, 09:22
Ім'я: Inf24
Стать: чоловік
Авто: володар кiлець
Звідки: західна Ненька
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ОККО

Повідомлення inf24 » Чет, 18 лютого 2016, 14:51

ОККО писав:... українці можуть долучитися до збору коштів на лікування підопічних Фонду.
Купуючи будь-яку каву 15 лютого у ресторанах нашої мережі (A la minute, Pasta mia та Meiwei), ви вже допомагаєте – частина прибутку від кожної благодійної кави цього дня буде передана Таблеточкам.
Допомагати - це так само просто, як випити кави.
‪#‎наТаблеточки‬ ‪#‎ДопомагатиЛегко‬
Ви б краще турбувалися про водіїв, продаючи їм якісне пальне і зберігши життя як водіям так і їхнім "залізним коням".

Баян старий і на профільних форумах давно знаний:
До недавнього часу заправлявся інколи на ОККО, але по можливості на інших перевірених заправках. Ніколи проблем з авто з-за неякісного бензину не було - заправляв 92, 95 на різних заправках.
Проте недавно кілька разів (по 10-15 літрів десь 3 рази) заправлявся на ОККО - брав 95-ий (бо так сталося).

Десь на останньому разі замітив (добре що перевіряю авто частенько) мокрий від бензину електро-гадравлічний датчик-регулятор тиску бензину дозатора. Зняв його, перевірив, доколупатися не було до чого, купив на всяк випадок ще один - поставив - та сама картина - регулятор мокріє і покапує. А в 30 сантиметрах від нього - гарячі "штани" і двигун.

Зрозумівши, що проблема не в регуляторах, поїхав на Укрнафту, заправив майже пустий бак до верху (майже 80л) 92-им енерджі, набрав ще й у каністри 60л.
Доїхав 30 км додому - подивився під капот - регулятор сухий, кілька днів покатався на іншому купленому регуляторі - аналогічно сухий.

Питання до ОККО - якою дрянню ви шпигуєте ваш бензин, що він роз"їдає резинові бензо-маслостійкі ущільнювачі? І цю статистику можу доповнити не один тільки я...

А Ви кажете - піклуєтеся про людей - а якби згорів через Вас і крім мене в машині були б ще люди?

Це все "крокодиляче" лицемірне піклування (бо підвернулася схема) - про людей піклуються не рекламою, а ділом - "по плодах пізнаєте їх".
А плоди Ваші зачасту гіркі і недобрі.

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: ОККО

Повідомлення rubilnik » Чет, 18 лютого 2016, 20:18

inf24, брєд якийсь. окковський бенз роз'їв, а укрнафтівський вилікував? :facepalm кілька років від'їздив на окківському бензі, ніяких проблем ніколи не було ;)

inf24
Повідомлень: 201
З нами з: Вів, 17 лютого 2009, 09:22
Ім'я: Inf24
Стать: чоловік
Авто: володар кiлець
Звідки: західна Ненька
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ОККО

Повідомлення inf24 » Чет, 18 лютого 2016, 21:51

rubilnik писав: брєд якийсь. окковський бенз роз'їв, а укрнафтівський вилікував? :facepalm кілька років від'їздив на окківському бензі, ніяких проблем ніколи не було

Приводжу цитату з профільного форуму - звиняйте за російську:

"По поводу сопливящих ЭГРД : главная причина - едучие жижи,разъедающие уплотнения меж половинами датчика..Неважно в чём они - в очистителе карба или в бодяжном бензине! Суть в том,что эта дрянь "высушивает" и без того уже не больно эластичные уплотнения,и потому начинаются течи..И это относится не только к ЭГРД,но и к дозатору.Потому-то часто пишут люди : "Заправился на незнакомой АЗС,наутро не смог завестись бла-бла-бла..".. "

В мене також не було проблем з ОККО до цього випадку - був розхід більший, коли всі по моді спирту давали більше, був забитий бензонасос, коли на заправці фільтрів не було (або були ніякі) і кинули з дна г...на.

А чи "роз"їдає" чи "висушує" - результат один.

inf24
Повідомлень: 201
З нами з: Вів, 17 лютого 2009, 09:22
Ім'я: Inf24
Стать: чоловік
Авто: володар кiлець
Звідки: західна Ненька
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ОККО

Повідомлення inf24 » Чет, 18 лютого 2016, 22:17

Спирт отлично связывает воду но и разъедает бензостойкую резину (прокладки и т.п.), Ацетон добавляет октанового числа, но увеличивает коррозию и разьедает прокладки, Керосин тоже прокладки жует...

Результат работы наколоченного бензина с ЕВРО лейбами и приставками к ним типа "супер", "октан-плюс", ... часто сказывается не сразу.

И дело не в заправке, а в отсутствии контроля за заправками - ведь ответственность за бодягу на АЗС за бугром или в штатах очень большая, чего не скажешь о нас.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: ОККО

Повідомлення Myself » П'ят, 19 лютого 2016, 09:58

OKKO,позавчора (17-го лютого) на заправці на Науковій десь в 18.10 продавець відмовився мені продавати хот дог :facepalm . Сказав, що сосиски на грилі ще не нагрілись (хоча на вигляд шкварчали як завжди) і чекати треба буде 15-20 хв :facepalm
Насправді була велика черга, він чомусь працював один (хоча по залу совались інші працівники), він був замаханий і схоже йому просто було в лом робити мені той хот дог. Так ваша фірма не отримала гроші (бутер+найбільша лате), а я залишився голодний %)
Звалив геть, бо не мав часу (і так в черзі хвилин 10 витратив) :facepalm Це був єдиний часовий зазор, коли я щось міг з"їсти в цей день. Майте то на своїй совісті :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
ostin777powers
Повідомлень: 3812
З нами з: П'ят, 19 липня 2013, 19:59
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: меган3 1.9 dci
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: ОККО

Повідомлення ostin777powers » П'ят, 19 лютого 2016, 10:21

Myself писав: OKKO,позавчора (17-го лютого) на заправці на Науковій десь в 18.10 продавець відмовився мені продавати хот дог . Сказав, що сосиски на грилі ще не нагрілись (хоча на вигляд шкварчали як завжди) і чекати треба буде 15-20 хв
Насправді була велика черга, він чомусь працював один (хоча по залу совались інші працівники), він був замаханий і схоже йому просто було в лом робити мені той хот дог. Так ваша фірма не отримала гроші (бутер+найбільша лате), а я залишився голодний
Звалив геть, бо не мав часу (і так в черзі хвилин 10 витратив) Це був єдиний часовий зазор, коли я щось міг з"їсти в цей день. Майте то на своїй совісті


+санусь, окко на науковій СТРАШНО зіпсулось, персонал має вигляд*бл*, нашо ти сюди прийшов, заправщики десь шастають, пістолети брудні..
В солонці в рази краща заправка :sing
Ми мусимо визнати очевидне: тебе зрозуміє лише той, хто хоче зрозуміти.

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ОККО

Повідомлення A1 » П'ят, 19 лютого 2016, 10:23

Myself писав: Це був єдиний часовий зазор, коли я щось міг з"їсти в цей день. Майте то на своїй совісті
"ОККО - дбає про Вашу фігуру, нуль калорій - маса задоволення" :D

Інженер
Повідомлень: 1966
З нами з: Нед, 02 березня 2014, 20:34
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: Megane III
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: ОККО

Повідомлення Інженер » П'ят, 19 лютого 2016, 10:29

Myself писав:OKKO,позавчора (17-го лютого) на заправці на Науковій десь в 18.10 продавець відмовився мені продавати хот дог :facepalm . Сказав, що сосиски на грилі ще не нагрілись (хоча на вигляд шкварчали як завжди) і чекати треба буде 15-20 хв :facepalm
Насправді була велика черга, він чомусь працював один (хоча по залу совались інші працівники), він був замаханий і схоже йому просто було в лом робити мені той хот дог. Так ваша фірма не отримала гроші (бутер+найбільша лате), а я залишився голодний %)
Звалив геть, бо не мав часу (і так в черзі хвилин 10 витратив) :facepalm Це був єдиний часовий зазор, коли я щось міг з"їсти в цей день. Майте то на своїй совісті :D
Мені на Сяйво (біля моста) тижня два назад взагалі дали хот дог з замороженою сосискою... :facepalm

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей