Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
В Україні зміниться процедура реєстрації авто
Аватар користувача
BVJ
Повідомлень: 742
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 15:31
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

В Україні зміниться процедура реєстрації авто

Повідомлення BVJ » Сер, 21 січня 2015, 12:19

2015 рік вже по праву можна назвати роком реформ, принаймні в ДАІ. Швидше за все, ви вже чули про реформу ДПС і ДАІ і про те, що всіх поточних співробітників звільнять, щоб точно викорінити корупцію, що в'їдалася. Нещодавно стало відомо про плани ввести ще одну реформу, стосовно системи реєстрації автомобіля та його переоформлення, передає УкрАвтоПортал.

Якщо раніше для внесення машини в базу даних вам необхідно було спілкуватися з представниками відповідних органів, що підвищувало рівень харабництва, то тепер це спілкування просто не знадобиться. Платіж можна буде здійснити декількома способами:

1. Через інтернет.
2. Через термінал.

Залишається під питанням: чи буде доступна стара система реєстрації або з нею вже пора прощатися?

Крім цього, у кожної машини буде свій VIN-код – щось на зразок паспорта, де вказані всі попередні власники, поточний статус машини, чи оплачений по ній кредит та інші дані. Для переоформлення автомобіля необхідно буде лише ввести цей код в терміналі, що займе пару хвилин.

Раніше перереєстрація займала тривалий термін. Крім цього, складний процес переоформлення привів до створення якихось організацій-посередників, які за доплату допомагають оформити автомобіль. На думку Анатолія Сіренка, генерал-майора ДАІ, діяльність таких організацій недопустима – процес реєстрації авто повинен бути максимально спрощений.

http://www.project.ukrinform.ua/news/in ... ars_74317/

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: В Україні зміниться процедура реєстрації авто

Повідомлення Morozov » Сер, 21 січня 2015, 12:21

Читав але не зрозумів.
Тепер буде номерний знак один раз видаватись ?
який він код ? номер кузова ітак вписувався, коротче щось неясно, хто видаватиме номери і свідоцтва, яка вартість і яка процедура ? способи оплати нас ніби ніколи не турбували

Аватар користувача
hitlos
Повідомлень: 2098
З нами з: Пон, 25 серпня 2008, 20:31
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Мото
Номер: Numero Uno
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: В Україні зміниться процедура реєстрації авто

Повідомлення hitlos » Сер, 21 січня 2015, 13:43

Жесть. Чуваку за продаж тачки нарахували 7к грн.
снял я вчера автомобиль с реестрации, зарегестрировали на нового владельца и потом мне сказали что я должен 5% от стоимости авта(которое мне оценили уже сразу в мрео) и так после прродажы я остался должен в державу 7250 грн податку, вот таки закон действует с 1 января. Авто фиат скудо
З ланос клубу http://www.lanos.in.ua/forum/index.php?showtopic=78981

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей