Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

LeoCult - auto fest & open air 2015
Аватар користувача
axel
Повідомлень: 4608
З нами з: Вів, 04 квітня 2006, 13:51
Стать: чоловік
Авто: E30, E90, F31
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult - auto fest & open air 2015

Повідомлення axel » Нед, 30 серпня 2015, 20:11

Був але дуже пізно. Цікаві машинки :-)
bmw-club.lviv.ua

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: LeoCult - auto fest & open air 2015

Повідомлення myzikk » Нед, 30 серпня 2015, 20:42

Figaro писав:Йосип, якраз тобі і пояснили за пасат зі львова
Lyubomyr писав: Ну якщо для тебе машина на статиці з дропом біля -50мм і 19" дисками з профільом 35 одне і те ж що рено меган помитий тощо то просто такі двіжухи не для тебе
myzikk, Йосип, як вже задовбали рахувати чужі гроші, маєте можливість і бажання робіть самі щось і подивимся на вас коли ви потратите багато часу, нервів і грошей і вам будуть таку херню говорити так як ви зараз.
Особисто про паті), перший раз таке проводиться у львові, було багато спорів на рахунок номінацій але все вирішили, тихо і спокійно), респект оргам за місце проведення, чудово ліс, озеро! Надіємся на наступний рік буде зе круче! :ninja :clap :thumbup
До чого тут рахування грошей? Я нічого немаю проти цін які будуть в торгових точках на фесті, це їхній заробіток, аналогічно з мийками і всіма іншими послугами для відвідувачів.
Дивує сам факт видалення коментарів без пояснення, хочеш людям зробити добро, враховуючі, що люди їдуть з інших міст і по халявній ціні помити машину бо знаю, що і так потратили гроші навіть на ту саму дорогу. Я не пропонував своїх якихось послуг, це просто була пропозиція для одноклубників.

p.s І ще раз кажу, як би зле не було, я дуже радий, що хоть хтось почав займатись автотематекою у Львові.
:p

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult - auto fest & open air 2015

Повідомлення Йосип » Нед, 30 серпня 2015, 21:04

Stuff, Figaro, ну тоді вибачаюсь за пасат,але я нічого поганоного не мав на увазі в сторону організаторів,а навпаки,так як таке дійство проводилось в перше,то думаю критика тут найважливіша річ,щоб взяти до уваги помилки і недоліки,щоб на слідуючий раз получилось краще ;) Просто якщо були б трошка нижчі оцінки машин,то получилось б більше авто,відповідно внески по 50 грн,було б більше ;) Ну і я ж не критикував що вхід дорого,звичайно організацію потрібно відбити.

Аватар користувача
majestic
Повідомлень: 412
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 14:18
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: VW Mk4 1.8 20V
Номер: КМ
Звідки: Most Wanted City
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: LeoCult - auto fest & open air 2015

Повідомлення majestic » Пон, 14 вересня 2015, 20:33

LeoCult 2015 // Official Video // Mad Life Prod.

Old volkswagens don't die. They just get lower!

Yes, it's a VW car. No, you can't drive it!

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: LeoCult - auto fest & open air 2015

Повідомлення AnGeL » Пон, 14 вересня 2015, 20:45

опа, я забув шо тут є тема і можна написати свою критику. в мене є, мабуть єдине "але": отой діджей шо був після нігера з дредами, то був провал. можна було просто популярну підбірку треків втикнути і народ би не розійшовся так моментально. і... все, вроді особисто я більше нічого поганого не застав. звісно хотілося б побільше таких заходів. ну і факт, шо деякі машини були просто диски і пильнуті пружини, але разом з тим вони вже виглядали солідно.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей