Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Новини митного оформлення б.в. автомобілів
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення САХАР » Нед, 17 вересня 2017, 10:39

Пробіг скрученний не так страшно.Недавно клієнт приїхав на Б-7 купленому в Німцях в оффів.Я побачив машину-все що може бути в ній є-але ціну назвав якусь дешеву.Простріляв прибором і чуть в обморок хазяїн не впав,нема не одного не мальованого елементу.Хоча в документах про то не слова.Казав що спробує судитись-але був би то німець а так пошлють скорше всього.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення g0nzales » Нед, 17 вересня 2017, 12:03

САХАР писав:
Нед, 17 вересня 2017, 10:39
Б-7 купленому в Німцях в оффів
В німців в офдилера нормальні тачки (не мальовані, багата комплектація, стан близький до заводу) ідуть як premium selection і коштують ніфіга не дешево. На такі екземпляри буває навіть гарантію ділер дає.
Якщо тачка дешево продається, оглядати треба вдвічі уважніше. Але деякі покупці думають, що найшли дешево і спіймали щастя за хвіст :D
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення САХАР » Нед, 17 вересня 2017, 17:46

g0nzales писав:
Нед, 17 вересня 2017, 12:03
САХАР писав:
Нед, 17 вересня 2017, 10:39
Б-7 купленому в Німцях в оффів
В німців в офдилера нормальні тачки (не мальовані, багата комплектація, стан близький до заводу) ідуть як premium selection і коштують ніфіга не дешево. На такі екземпляри буває навіть гарантію ділер дає.
Якщо тачка дешево продається, оглядати треба вдвічі уважніше. Але деякі покупці думають, що найшли дешево і спіймали щастя за хвіст :D
Ще раз повторюю-куплена в оф ділера.Особисто бачив документи-там вже напевно також тулити почали як бачать наших.Він ще сам поїхав без нікого і повівся що то офіційна машина.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення g0nzales » Нед, 17 вересня 2017, 19:06

САХАР писав:
Нед, 17 вересня 2017, 17:46
тулити почали як бачать наших.Він ще сам поїхав без нікого
А договір купівлі-продажу є? Якщо то дійсно офділер, варто почати з листування/дзвінку за номерами з договору. Далі при потребі підключається посередник з Німеччини. Судитися буде дорого, але офіційні ділери за кордоном зазвичай влагоджують питання в досудовому порядку. Навіть як ти не є резидент країни, закони в них діють краще, ніж в нас.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення САХАР » Нед, 17 вересня 2017, 20:31

g0nzales писав:
Нед, 17 вересня 2017, 19:06
САХАР писав:
Нед, 17 вересня 2017, 17:46
тулити почали як бачать наших.Він ще сам поїхав без нікого
А договір купівлі-продажу є? Якщо то дійсно офділер, варто почати з листування/дзвінку за номерами з договору. Далі при потребі підключається посередник з Німеччини. Судитися буде дорого, але офіційні ділери за кордоном зазвичай влагоджують питання в досудовому порядку. Навіть як ти не є резидент країни, закони в них діють краще, ніж в нас.
Щось він там рухається я не внікав.Але сам факт є.Людина офігевша просто з того-вроді і машина нічого а таке вилізло.Ми навіть не лізли в блокі щоб він з пробігу не офігів.Там і так предінфарктний стан.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Newman
Повідомлень: 538
З нами з: Чет, 07 вересня 2006, 16:54
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Laguna III
Номер: 0717
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення Newman » Чет, 12 жовтня 2017, 11:23

Законопроект по растаможке автомобилей на иностранной регистрации готов, - Южанина
"Мне кажется, что другая часть плательщиков, которые платили все налоги и не в акцизном налоге горы кроются, не в нем вся причина, почему не хотят официально растаможивать эти автомобили, потому что еще есть уплата ввозной пошлины - 8,5%, НДС - 20% от стоимости автомобиля. Поэтому мы должны подойти взвешенно и на какой-то период времени принять такую ​​шкалу акцизного налога, чтобы каждый гражданин захотел, смог привезти подержанный автомобиль", - рассказала председатель комитета.
Источник: https://censor.net.ua/n458948

невже зменшать акциз при розмитненні і старіших авто?

Аватар користувача
GaGaRIN
Повідомлень: 1447
З нами з: Пон, 21 січня 2008, 19:11
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: VW's T4 & B7
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення GaGaRIN » Чет, 12 жовтня 2017, 13:54

САХАР писав:
Нед, 17 вересня 2017, 10:39
Казав що спробує судитись-але був би то німець а так пошлють скорше всього.
100% пошлють... Для них підкраси то не є проблема! То в нас люди дивляться спочатку кузов а потім пробіг, двигун і все решта... І якщо не дай Боже перелакували крило чи дверку то є фініш, таку машину купувати не варто :facepalm

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення Dexter » Пон, 20 серпня 2018, 18:13

___ акуратніше з заниженням вартості на митниці :D
На Закарпатті на митниці у мешканця Буковини конфіскували електромобіль TESLA model s
Згідно з поданим до митного контролю договору купівлі-продажу, вартість зазначеного транспортного засобу становить 15 000 євро.
Закарпатська митниця ДФС офіційно звернулась до митних органів Словаччини, з метою отримання копій відповідних документів, що були надані на м/п «Вишнє Німецьке», як підставу для переміщення через митний кордон України.
Згідно з отриманим договором купівлі-продажу, поданого українцем словацькому митному органу, вартість переміщуваного авто становить 32 300 євро
Складено протокол про порушення митних правил, електромобіль 2015 року випуску, вилучено
__ тепер питання - нафіга він занизив вартість, якшо розмитнення електромобілів безкоштовне? шоб дешевший був платіж в пенсійний фонд при першій реєстрації в мрео? :shock :facepalm
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення Петро » Пон, 20 серпня 2018, 19:35

САХАР писав:
Нед, 17 вересня 2017, 10:39
Пробіг скрученний не так страшно.Недавно клієнт приїхав на Б-7 купленому в Німцях в оффів.Я побачив машину-все що може бути в ній є-але ціну назвав якусь дешеву.Простріляв прибором і чуть в обморок хазяїн не впав,нема не одного не мальованого елементу.Хоча в документах про то не слова.Казав що спробує судитись-але був би то німець а так пошлють скорше всього.
О так само мені пропонували октавію а7 в універсалі2014 р 1.6 дизель,пробіг по написаному 100000 км,але актив комплектація-голий бубенціна з розмитенням виходила до 12000 $
Шось мені трохи дивно було...хоча би їхав дивився її якби комплектація не сама проста була б.
Добре шо рапід не встиг продати.
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Djeki
Повідомлень: 1
З нами з: Сер, 22 листопада 2023, 08:17
Ім'я: Іван
Стать: чоловік
Авто: mers
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Новини митного оформлення б.в. автомобілів

Повідомлення Djeki » Сер, 06 грудня 2023, 22:16

Могу сказать так, что сейчас таможня и всё, что с ней связанно, особенно в последнее время и в свете последних событий заставляет задуматься. Новости https://delo.ua/ru/ которые я читаю до сих пор про ситуацию на границе с Польшей, меня приводит в тихий шок. Хорошо, что про это не стали молчать и распространили в средствах массовой информации, что бы ни одно движение не осталось без внимания. Радует то, что нашли решение из ситуации и наконец то ситуация сдвинулась с мёртвой точки. Спасибо столь качественным новостным порталам, что ни секунды не потеряли, а сразу начали освещать то, что происходит.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей