Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

LeoCult 2016
Аватар користувача
majestic
Повідомлень: 412
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 14:18
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: VW Mk4 1.8 20V
Номер: КМ
Звідки: Most Wanted City
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення majestic » Суб, 20 серпня 2016, 10:05

Востаннє редагувалось Суб, 20 серпня 2016, 10:10 користувачем majestic, всього редагувалось 2 разів.
Old volkswagens don't die. They just get lower!

Yes, it's a VW car. No, you can't drive it!

Аватар користувача
majestic
Повідомлень: 412
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 14:18
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: VW Mk4 1.8 20V
Номер: КМ
Звідки: Most Wanted City
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення majestic » Суб, 20 серпня 2016, 10:08

Хвилинка гумору з Києвського вайбера Леокульту))) :D
Вкладення
PjIZfI8Qzh0.jpg
Old volkswagens don't die. They just get lower!

Yes, it's a VW car. No, you can't drive it!

Аватар користувача
Pioneer
Повідомлень: 1613
З нами з: Пон, 30 жовтня 2006, 12:50
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Sportwagen
Звідки: Місто Лева
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Pioneer » Суб, 20 серпня 2016, 14:43

taison писав:
Stuff писав:
taison писав: Ага ну да тут прям у всіх сток,і всі їздять 60 по місту і 90 по трасі
Ну не прямо так, є 10 нормальних людей, а так то все правильно написав Тарас ;) я знаю що ти теж би хотів бути в рейс кар номінейшн, я ж чув, на другий рік заявляйся :angel
П.С. CAT, ти не Джеремі Кларксон і твій а-ля тонкий гумор не доречний, розслабся ;)
По швидкій, Декстер, сказали ж раз, раз чуваку буховому викликали і раз на дтп прирулили...
Та [цензура] певно всетаки тачан не дотягує,але не для таких двіжух ми строїлись(і строїмся) :D :D :D Але я також зустрів купу знайомих,гонщегів і спортсменів ;) загалом двіж був норм(ну принаймі доки я був)були і смішні чудіки(бухі) :facepalm ржав піпєц,трохи я затупив :sad тре було заздалегідь спланувати ту поїздку з ночівлею і теж бухати :D :D :D тоді б я точно в тємі був :happy Ну нічо на наступний рік виправлюсь :D може і тачан поміняє трохи облік і пройде :sing
оце вже відповідь справжнього мужика, а не ниття про пяних і гірки водні, ріспект!
andrew писав:Тарас ніхто не пиши, що все фігово..але елементарні речі маст бі..
Туалети, дві три точки помити руки, чай та кава..
Звичайно коли випив все підходить..
П.С. я б ззаду поставив точки наприклад з пс4, типу тир, міні футбольне поле..надувні гірки з водою, точку з діджеєм та піджейками (не тільки вночі коли більшості вже [цензура] чи там діджей чи флешка ).. Більше місць де люди тратять гроші і проводять час..
Круто було б гірки в воді але то трохи небезаечно коли багато випивших..
Наступного року можеш розглянути базу Сосновий бір..то пару км далі але територія цікавіша і купа місця для сну як в палатках так і в будиночках, правда дорога тільки через село по щебеню
Туалетів було 6 штук, 3 на початку і 3 в кінці бази, літні душі і вода від керхера також були, кава і чай там де їсти продавали, а остальне це треба їхати в Турцію або єгипет, камон народ ви на стенс фестиваль приїхали чи в парк культури? на концертах тренсу чи року чи ще якоїсь фігні вам горки ставлять? чи в оперному басейн подають? розслабтесь і спустіться в реаль, поїдьте спочатку гляньте на остальні фести а тоді робіть такі заявки, доречі вот неможу згадати кли на драгу, слаломі чи дріфті були водні горки? я не орг, але один із засновників і мені хочеться чути критику для того щоб орги виправили помилки на наступний рік, але бакланка в стилі, що хтось там бився на сокирах, чи аквапарку небуло і няньок і пяні люди ходили це смішно, я і ніхто немає права заборонити людям смажити шашлики і випивати, тому якщо є щось посуті думаю орги будуть раді вислухати і виправити, а з сякими незрозумілими заявками радив би лишати при собі, це те саме, що хіппі написав, вот небуло бонгів, а рокер написав вот небуло бас гітари, а скелилаз написав тіпа нема горки для треніровки, а сновбордистам гори з снігом непоставили!
І ще одне, один із учасників фесту, з Києва, мій товариш, по всіх фестах їздить з дружиною і своїм малим сином і ніразу не жалівся, а малий його просто дістає задоволення від машин різних і кольорових.
всім мир!

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення andrew » Суб, 20 серпня 2016, 15:18

Pioneer класно...де ти туалети бачив х.з. чи то ті халабуди, в які я 15 років тому не ходив бо щось могло на голову впасти
Перед тим як писати що чай і кава були - треба було іх там купити, чи ти думаєш ніхто не питав ??
Стенс фестиваль....Ще раз фестиваль..але щоб на ньому було щось видно потрібно було або площадку іншу або як мінімум сцену обгородини, щоб хоч якось щось побачити..
Народ обступив авто на відстані метр від авто...Як людям ззаду щось побачити???
І далі..як там щось проходить то одне питання чим ЛеоКульт може зацікавит/вразити це те що мають орги ставити на перше місце

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Stuff » Суб, 20 серпня 2016, 15:27

andrew писав: питання чим ЛеоКульт може зацікавит/вразити ц
Ну явно не водними гірками і мотузковим парком ;) це свято автомобільної спільноти, якщо не твій формат то соррі, буває, мені теж не подобається тренс фест але я ж не прошу на мейн сцені лімп бізкіт 8-)
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Петро » Суб, 20 серпня 2016, 15:46

andrew, а тебе хіба не вражає як тачки чуть не дном шкребуть?Наприклад мене вражає коли роблять пневму чи койли і собі їздиш в задоволення.Коли я вертався в неділю з Дубного то розминувся з київськими машинами-вони в очі здалеку попадають.І ісе гарно і грамотно зроблено)))))я жінці відразу показав,вона в мене вже знає шо таке субару імпреза))))))
Люди кассу вкладають роблять,торчать при їзді,і приносять задоволення другим навколишнім людям,які цікавляться машинами.
навіть на мою шкоду увагу звертають :shout
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення andrew » Суб, 20 серпня 2016, 15:59

Stuff я написав як варіант..а вже хай орги думають чим зацікавити..
Ставляться якісь невідомі рамки, бо так у всіх..так хто мішає зробити щось цікавіше..??

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей