Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

LeoCult 2016
Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Петро » Пон, 15 серпня 2016, 09:10

Йосип, були в ДК?
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення CAT » Пон, 15 серпня 2016, 09:43

Та дайте вже нарешті відео де тіпи на сокирах бються!
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Mu$daY
Повідомлень: 1295
З нами з: Нед, 11 лютого 2007, 11:20
Ім'я: Вова
Стать: чоловік
Авто: Е30 340 / Е46 330
Номер: ВС7779СТ
Звідки: #lembergdrift
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Mu$daY » Пон, 15 серпня 2016, 10:14

Не буду довго жувати про івент, про то шо і хто судив, по одній простій причині. Ніхто туди за нагородами не їхав, всі хто туди приїхав, приїхали туди тусаватись. Тусовка вийшла, як на мене на 5. Я давно не зустрічав усіх учасників львівської авто сімї на одному івенті, реально я на дріфті менше людей бачив ніж в суботу, як на мене то там були всі, а якшо там були всі то нічого з того поганого вийти не могло. Ми познайомились з пациками з drappersgarage (Київ), lembergdrift регульнув вчора спільне тренування на Арені і 6 годин 4ри трицахи розривали Арену і ділились враженнями. Пацанам сподобалось і сподобалось дуже, тому всім кому не сподобалось можу сказати одне: СОРРІ то не ваш ФОРМАТ. Такшо респект оргам, Ви молодці продовжуйте в тому ж дусі;)
П.с. я по дєлу газанув разок =) а бмвістам раджу не харитись і не оправдовуватись то і так беззмістовно переконувати когось в адекватності своїй=)
Вкладення
OujZipDjJsg.jpg
Drifthooift

Аватар користувача
hitlos
Повідомлень: 2098
З нами з: Пон, 25 серпня 2008, 20:31
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Мото
Номер: Numero Uno
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult 2016

Повідомлення hitlos » Пон, 15 серпня 2016, 11:02

Класно 4 жигуляч по середині затюнені. Навіть не відразу впізнав. :D

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення CAT » Пон, 15 серпня 2016, 12:18

Є відео як тіп газував в лісі на БМВ 4 години:
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Pioneer
Повідомлень: 1613
З нами з: Пон, 30 жовтня 2006, 12:50
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Sportwagen
Звідки: Місто Лева
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Pioneer » Пон, 15 серпня 2016, 20:55

Stuff писав:Відкрию великий секрет для всіх і для декого, всі фести по типу ВВ-Фест, Дропмод, Денувка, той же расеізм проходять +- в такому ж п'яному форматі і дивуватися нема чому, і так, багато хто приїхав себе показати, людей подивитись, з'їсти шашличка і щось випити, от я за оргів бокал коли піднімлю :D так що життя прекрасне, Фест був Ура
кому ти то кажеш, всі люди які шарять в тій кухні задоволені на всі 1000 процентів (весь дропмод респектує), а ті які не пройшли відбір на сток тачках і 50 профілі плачуться тут про те що фест фігня, але свої машини ніде ніразу не показували ібо нема шо показувати, такщо шановні форумчани цього тюнінг сайту на якому нема тюнінгу, спершу як писати щось погане обдумайте 1000 раз, є звичайно мінуси і критика яку хочеться почути щоб врахувати, але читати ваші ображені соплі просто смішно, не позорьтесь. Всміп МИР!
Що стосується стволів і сокир, мені цікаво що курить автор повідомлення :facepalm
Газувати треба було, то івент, то свято, але зновуж таки я забуваю що це тюнінг клуб , тут всі їздять 60 по місту і 90 по трасі, нетоновані і без ксенону.

Аватар користувача
taison
Повідомлень: 60
З нами з: Вів, 29 березня 2016, 22:12
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 330
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult 2016

Повідомлення taison » Пон, 15 серпня 2016, 21:26

Pioneer писав:
Stuff писав:Відкрию великий секрет для всіх і для декого, всі фести по типу ВВ-Фест, Дропмод, Денувка, той же расеізм проходять +- в такому ж п'яному форматі і дивуватися нема чому, і так, багато хто приїхав себе показати, людей подивитись, з'їсти шашличка і щось випити, от я за оргів бокал коли піднімлю :D так що життя прекрасне, Фест був Ура
кому ти то кажеш, всі люди які шарять в тій кухні задоволені на всі 1000 процентів (весь дропмод респектує), а ті які не пройшли відбір на сток тачках і 50 профілі плачуться тут про те що фест фігня, але свої машини ніде ніразу не показували ібо нема шо показувати, такщо шановні форумчани цього тюнінг сайту на якому нема тюнінгу, спершу як писати щось погане обдумайте 1000 раз, є звичайно мінуси і критика яку хочеться почути щоб врахувати, але читати ваші ображені соплі просто смішно, не позорьтесь. Всміп МИР!
Що стосується стволів і сокир, мені цікаво що курить автор повідомлення :facepalm
Газувати треба було, то івент, то свято, але зновуж таки я забуваю що це тюнінг клуб , тут всі їздять 60 по місту і 90 по трасі, нетоновані і без ксенону.
:shout :shout :shout :shout Ага ну да тут прям у всіх сток,і всі їздять 60 по місту і 90 по трасі :facepalm прикольно!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Dexter » Пон, 15 серпня 2016, 21:35

Pioneer, то що швидка приїхала - теж видумка?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення andrew » Пон, 15 серпня 2016, 21:41

Dexter швидка була два рази в тому районі..
Перший через ДТП з мерсом на візді..
Другий через чувака пяного, який чи топився чи з кимось бився..того не скажу, з малим якраз йшов до авто

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення andrew » Пон, 15 серпня 2016, 21:51

Тарас ніхто не пиши, що все фігово..але елементарні речі маст бі..
Туалети, дві три точки помити руки, чай та кава..
Звичайно коли випив все підходить..
П.С. я б ззаду поставив точки наприклад з пс4, типу тир, міні футбольне поле..надувні гірки з водою, точку з діджеєм та піджейками (не тільки вночі коли більшості вже [цензура] чи там діджей чи флешка ).. Більше місць де люди тратять гроші і проводять час..
Круто було б гірки в воді але то трохи небезаечно коли багато випивших..
Наступного року можеш розглянути базу Сосновий бір..то пару км далі але територія цікавіша і купа місця для сну як в палатках так і в будиночках, правда дорога тільки через село по щебеню

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Stuff » Пон, 15 серпня 2016, 21:56

taison писав: Ага ну да тут прям у всіх сток,і всі їздять 60 по місту і 90 по трасі
Ну не прямо так, є 10 нормальних людей, а так то все правильно написав Тарас ;) я знаю що ти теж би хотів бути в рейс кар номінейшн, я ж чув, на другий рік заявляйся :angel
П.С. CAT, ти не Джеремі Кларксон і твій а-ля тонкий гумор не доречний, розслабся ;)
По швидкій, Декстер, сказали ж раз, раз чуваку буховому викликали і раз на дтп прирулили...
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Dexter » Пон, 15 серпня 2016, 21:58

машини були круті, і леокульт пройшов на висоті
але проблема з алкашами серйозна
крім потопельника був ше алкаш, який бився з поліцейським в 14:10-14:20 на місці дтп (хотів дати тягла водію октавії, але під градусом не міг попасти)
інші алкаші були менш буйні, максимум то танцювали під музику з відкоркованим пивом і обливали людей навколо, ну і шатались з сигаретою і пропалювали людям одяг

Тарас, на другий рік треба шось робити з алкашами, хоча б щоб в 14:00 не набухували в гамно, а вечером
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Stuff » Пон, 15 серпня 2016, 22:02

Dexter писав: Тарас, на другий рік треба шось робити з алкашами, хоча б щоб в 14:00 не набухували в гамно, а вечером
Кажеш нікого не пускати на територію до вечора? :shout :shout :D
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Йосип » Пон, 15 серпня 2016, 22:05

Dexter, скільки тобі років? 70 чи що?Чи ти свідок Єгови? :D :D

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Йосип » Пон, 15 серпня 2016, 22:08

З такими критеріями як в тебе,то тобі потрібно в оперний театр ходити,а не на такі двіжухи.Поїдь в любе місце віддиху,чи то Шацьк,чи то Карпати.Там всі люди їдуть віддихати але без пянства цей віддих не проходить.

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення CAT » Пон, 15 серпня 2016, 22:15

Stuff писав: П.С. CAT, ти не Джеремі Кларксон і твій а-ля тонкий гумор не доречний, розслабся
де тонкий гумор і причому тут Кларксон? краще відео боїв на сокирах покажи бо тут понарозписували всякого а ні фото ні відео доказів нема!
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Dexter » Пон, 15 серпня 2016, 22:17

таки джеремі кларксон :facepalm
ти ж маєш відео де бмв е34 на білоруських номерах газує, тобі цього не достатньо?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
TOXA
Повідомлень: 1443
З нами з: Суб, 17 грудня 2005, 18:34
Авто: TAZ 2101 D1 RENAULT MEGANE
Звідки: TOPOLNA мать родная
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult 2016

Повідомлення TOXA » Пон, 15 серпня 2016, 22:29

По факту ні один івент без алкоголю не проходить, даний ше навіть дуже культурний в порівнянні з граблями для прикладу ))) з проблемою біотуалетів замість тих що були на базі зіткнулися цього року, на наступний раз виправимо. Водних розважень в плані гірки і хотілося би, але в звязку з проблемою хлопця який дійсно " нажрався" і чуть не втопився, це небезпечно буде, наступного разу проблему з машинами які вигазовували і решта неадекватів , будем вирішувати більшою к- тю охорони. За всіма не прослідкуєш ((боїв на сокирах ніяких не було ))) а в загальному дуже раді такій кількості машин, особливо гостям з білорусії, хто не задоволений форматом відбору, нагадую шо основним форматом фестивалю є стенс культура ))
0631847864

Аватар користувача
taison
Повідомлень: 60
З нами з: Вів, 29 березня 2016, 22:12
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 330
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: LeoCult 2016

Повідомлення taison » Пон, 15 серпня 2016, 23:38

Stuff писав:
taison писав: Ага ну да тут прям у всіх сток,і всі їздять 60 по місту і 90 по трасі
Ну не прямо так, є 10 нормальних людей, а так то все правильно написав Тарас ;) я знаю що ти теж би хотів бути в рейс кар номінейшн, я ж чув, на другий рік заявляйся :angel
П.С. CAT, ти не Джеремі Кларксон і твій а-ля тонкий гумор не доречний, розслабся ;)
По швидкій, Декстер, сказали ж раз, раз чуваку буховому викликали і раз на дтп прирулили...
Та [цензура] певно всетаки тачан не дотягує,але не для таких двіжух ми строїлись(і строїмся) :D :D :D Але я також зустрів купу знайомих,гонщегів і спортсменів ;) загалом двіж був норм(ну принаймі доки я був)були і смішні чудіки(бухі) :facepalm ржав піпєц,трохи я затупив :sad тре було заздалегідь спланувати ту поїздку з ночівлею і теж бухати :D :D :D тоді б я точно в тємі був :happy Ну нічо на наступний рік виправлюсь :D може і тачан поміняє трохи облік і пройде :sing

Аватар користувача
Ziro-cool
Повідомлень: 7488
З нами з: Чет, 07 травня 2009, 10:32
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Zafira, 406 coupe, Uaz, b7
Звідки: Страна непуганных идиотов(Сихів), Раковець
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: LeoCult 2016

Повідомлення Ziro-cool » Сер, 17 серпня 2016, 22:50

Було класно,
Були з дитиною, все сподобалось.

Тьма веселих і знайомих рил
Quattro

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей