Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Щось дороги почали робити!
Аватар користувача
pearukrnet
Повідомлень: 112
З нами з: Суб, 09 січня 2016, 22:12
Ім'я: Сашко
Стать: чоловік
Авто: Renault 11
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення pearukrnet » Сер, 28 вересня 2016, 13:06

Вночі на М06 зовсім нема руху, особливо фур :) ну і водіям які літають 160 і більше буде достатньо часу для гальмування, враховуючи обмежену видимість.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 13:13

pearukrnet, 100% би знайшлись не довольні які їздять вночі, і кричали, що нехай би вдень ремонтували. або взагалі нехай би час зупиняли і ремонтувати в міжпросторовому часовому континіумі. во! але і тоді б знайшовся хтось незадоволений. :facepalm

ну і достатньо згадати скільки було випадків влітання в бетон в солонці вночі, залиті [цензура] навіть в службове авто влетіло, і ні знаки ні бетон не допомогли. а ви кажете працювати вночі, купу людей на дорогу вивезти...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Sviatoslav
Повідомлень: 1032
З нами з: Вів, 29 вересня 2015, 18:22
Стать: чоловік
Авто: UA бляхи
Номер: файний
Звідки: Галичина
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Sviatoslav » Сер, 28 вересня 2016, 13:16

pikach00 писав: Sviatoslav, в суд подай за наклеп :ninja

pikach00, ти перевищуєш своє значення в суспільстві.
AnGeL, не напрягайся, бо ти з білим звірятком і пікачу говориш не зрозумілими їм термінами, їм треба з матами/наклепом/образами, хоча сумнівно що й тоді дойде, все буде не так і далі %), оскільки сказати банальне "дякую" за цілий день чи подати води хлопцям, які там працюють, - здатні одиниці. Проте скаржитись завжди всі перші в черзі.
Enter, +100500
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Bohdan » Сер, 28 вересня 2016, 13:43

AnGeL писав: згідно діючих норм за роботу вночі йде подвійний тариф. + додаткові витрати на освітлення, можливий обігірв в холодну пору року і т.д. ти, і всі інші, готові платити в 2 рази більший збір на дороги, який присутній в акцизі на бензин і т.д., то так, чисто теоретично... ?
+ наскільки я пам'ятаю є обмеження по тривалості роботи в нічну зміну. Тобто скільки діб підряд можна працювати в нічну зміну. Пару днів попрацював - потім ти мусиш відсидітись вдома. Через це потрібна більша кількість робочих+вища зарплата+додаткові витрати, про які описано вище.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 13:48

Enter писав: А що заважає переїхати жити в Ізраїшь. Коли погані дороги, всі кричатьь що то ху...йово, коли ремонтують їх, теж не задоволені.
:facepalm :facepalm :facepalm
а що заважає робити так щоб нікому не заважати? розруха вона в головах ага.
ти по дорозі також двома смугами їздиш - бо так тобі зручніше і по.. на всіх? А як десь їздять нормально - то чого переїздіть туди :facepalm
AnGeL писав: xxfOxx, о, а ти третій, на кого я чекав, але спеціально не писав, шоб не вспугнути :D
а то нічого шо ми живемо не в Ізраїлі, і навіть не в Європі? а то нічо шо в нас крадуть всі в кого є руки, а податки платить може 20% а може 30%. Думаєш там, десь, в Ізраїлі, Німеччині, чи в тому ж Китаї теж так?
я так розумію криворукість свою і те що хочете красти оправдуєм тим, що живем в Україні? тоді це епічно да.
AnGeL писав: і за яку оплату ти готовий працювати вночі? згідно діючих норм за роботу вночі йде подвійний тариф. + додаткові витрати на освітлення, можливий обігірв в холодну пору року і т.д. ти, і всі інші, готові платити в 2 рази більший збір на дороги, який присутній в акцизі на бензин і т.д., то так, чисто теоретично... ?
тобто те що купа народу стоїть в пробці, не працює і не приносить дохід собі чи державі це ок, а оплата кількох людей - це проблема ну ок, нема про що говорити.
П.С. і що краще заплатити 1000 грн за годину роботи вночі і зробити 300 метрів, бо ніхто не заважає чи заплатити ту ж 1000 за дві години і зробити 200 метрів бо вдень руху і завад більше?
то так риторично, ми математику різну вчили напевно.
П.П.С. про міст на Зелену що скажеш?

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 13:50

Sviatoslav писав: AnGeL, не напрягайся, бо ти з білим звірятком і пікачу говориш не зрозумілими їм термінами, їм треба з матами/наклепом/образами, хоча сумнівно що й тоді дойде, все буде не так і далі %), оскільки сказати банальне "дякую" за цілий день чи подати води хлопцям, які там працюють, - здатні одиниці. Проте скаржитись завжди всі перші в черзі.
:facepalm дякую що працюєте за гроші, директор так має починати робочий день - ходити по підприємству і дякувати всім, пропоную ще й в ноги падати робітникам чого ж.
ну та емендемсу видніше

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 13:53

Bohdan, +100500. а хто працював на будівництві, то може собі уявити що таке працювати на одному об'єкті позмінно. кожен раз прийдеться доробляти за кимось, кожен раз той хтось з іншої зміни напартачить шось, зробить на власний розсуд. вакханалія була б :D аж серце в п'ятки, як подумаю шо через день моїми проектами займався б хтось інший, і наприклад все креслив би в одному слою :shout :facepalm або без включеної прив'язки :shock
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 14:06

xxfOxx писав: а що заважає робити так щоб нікому не заважати?
а як ти собі це уявляєш? збудувати обїзду дорогу? ти хоч маєш уявлення які це затрати? та й київ-чоп то не єдина дорога, є десятки обїздів, вперед, обїжджай по тих руїнах і ніхто тобі не буде заваджати.
xxfOxx писав: я так розумію криворукість свою і те що хочете красти оправдуєм тим, що живем в Україні? тоді це епічно да.
слухай, рівнорукий-рівноногий, давай без етава, переходу на особисті образи. ти мені краще пояснити хто, шо і як і де краде. я під тим мав на увазі до прикладу тих же мргшників, папіросників, всіх хто працює нелегально, і т.д. такого народу масса і ти їм хоть кіл на голові теши, вони всерівно вважають що все роблять правильно, бо спочатку нехай держава їм всьо зробить. ось що я маю на увазі під тим всім.

ну і якщо ти важаєш шо все так погано роблять, то вперед, відкривай свою власну будівельну фірму! і роби все як вважаєш за правильне, щоб нікому не заважати. будеш мати шалений попит. [цензура] не мішки носити.
xxfOxx писав: тобто те що купа народу стоїть в пробці, не працює і не приносить дохід собі чи державі це ок, а оплата кількох людей - це проблема ну ок, нема про що говорити.
яке ж вбоге мислення. а як ти вирахував де купа людей а де пару. а може там все навпаки. чи ти так, "на воко встрілив" ? як я не люблю людей які настільки далекі від того всього про що так експертно висловлюють якісь свої думки, десь як альфацентавра від сонця. і головне шо всі все роблять неправильно і не так.

я вже казав, маєм повне право перекрити повністю рух на 2 години, і нийте собі потім хоч всеріться. це все передбачено чинним законодавством. вот уявіть собі масштаби :D як би всі тоді заспівали)
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
pearukrnet
Повідомлень: 112
З нами з: Суб, 09 січня 2016, 22:12
Ім'я: Сашко
Стать: чоловік
Авто: Renault 11
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення pearukrnet » Сер, 28 вересня 2016, 14:13

AnGeL, всьо, час настав - на вимогу платників податків щодо усунення всіх незручностей, пов'язаних з ремонтом дороги, пора застосовувати передову техніку: мегадрони вантажопідйомністю 10-15 тон, які перевозитимуть повітрям наноасфальт, який сам при падінні між машинами буде рівномірно заповнювати ями і ущільнюватись до потрібних значень, і автоматичні андроїдомостобудівельники на реактивній тязі, які з повітря по боках мостів будуть заливати в технологічні отвори нанобетон.
Зрештою, остання технологія не така вже й нова (знову зрада, відстаєм, курча), її показали всьому світові ще в 2003 році (див. фото - автоматичний андроїдомостобудівельник виконує пробне нанесення нанобетону)
ЗображенняЗображення

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 14:15

xxfOxx писав: дякую що працюєте за гроші, директор так має починати робочий день - ходити по підприємству і дякувати всім, пропоную ще й в ноги падати робітникам чого ж.
ну та емендемсу видніше
ну і для чого так утрірувати? ніколи не бачив коли люди купуючи в магазинах, аптеках кажуть "дякую" продавцю який працює за гроші? а в маршрутках люди часто дякую водіям за проїзд, за який вони також заплатили гроші. таксистам дякують, сантехнікам. то банальна вічливість. для тебе це дико?
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Sviatoslav
Повідомлень: 1032
З нами з: Вів, 29 вересня 2015, 18:22
Стать: чоловік
Авто: UA бляхи
Номер: файний
Звідки: Галичина
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Sviatoslav » Сер, 28 вересня 2016, 14:25

AnGeL писав: для тебе це дико?

AnGeL, звірятко навіть незнає що це :-) , оскільки наприклад Авраам Лінкольн так починав свій робочий день З ПОДЯКИ і ПОХВАЛИ перед колегами, а усіх своїх підопічних знав поіменно. Тому твоє питання не потребує відповіді ;)
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 14:32

Sviatoslav, якшо чесно, я також цього не знав :| і до чого тут америка з своїми президентами, якщо є сотні повсякденних речей, за які люди просто дякують одне одному. мій шеф до прикладу дякує майже за любу роботу яку я і так роблю за гроші ;)
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Sviatoslav
Повідомлень: 1032
З нами з: Вів, 29 вересня 2015, 18:22
Стать: чоловік
Авто: UA бляхи
Номер: файний
Звідки: Галичина
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Sviatoslav » Сер, 28 вересня 2016, 14:37

AnGeL писав: до чого тут америка з своїми президентами, якщо є сотні повсякденних речей, за які люди просто дякують одне одному. мій шеф до прикладу дякує майже за любу роботу яку я і так роблю за гроші ;)

AnGeL, просто це має бути нормою для нас, що вже стало два століття тому нормою в США, а дехто з українців ще можуть вести себе як дич в 21 столітті :sad

То маєш файного шефа! ;)
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 14:47

Sviatoslav, как сказать, как сказать... :D
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Bohdan » Сер, 28 вересня 2016, 14:48

AnGeL писав: аж серце в п'ятки, як подумаю шо через день моїми проектами займався б хтось інший, і наприклад все креслив би в одному слою
і "бомбанути" всі штриховки і блоки :shout

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 14:55

Bohdan писав: AnGeL написав:
аж серце в п'ятки, як подумаю шо через день моїми проектами займався б хтось інший, і наприклад все креслив би в одному слою

і "бомбанути" всі штриховки і блоки
і полілінії, і мтекст. працював якось з документом де кожне слово було окремим об'єктом, а подекуди і букви. ото словами не передати :D але штриховки то взагалі яд :shout
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Enter » Сер, 28 вересня 2016, 15:04

AnGeL, не доказуй нічого, це даремно.

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Enter » Сер, 28 вересня 2016, 15:08

xxfOxx писав: ти по дорозі також двома смугами їздиш - бо так тобі зручніше і по.. на всіх? А як десь їздять нормально - то чого переїздіть туди
Мова іде про ремонт доріг а не їзду по них. Часто їзджу по М06 і спокійно стою в черзі якщо попадаю на ремонтні роботи і не возмущаюсь. І ще биків заганяю назад в смугу, хто хоче без черги проскочити

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 15:24

Enter писав: Авто: BMW e65
недавно мав можливість повозитися в такій, :thumbup я б і сам
Enter писав: спокійно стою в черзі
:D :beer
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 15:35

1.
AnGeL писав: xxfOxx написав:
а що заважає робити так щоб нікому не заважати?

а як ти собі це уявляєш? збудувати обїзду дорогу? ти хоч маєш уявлення які це затрати? та й київ-чоп то не єдина дорога, є десятки обїздів, вперед, обїжджай по тих руїнах і ніхто тобі не буде заваджати.
ну та фраза не тобі була адресована і на зовсім іншу репліку реагувала, але турки за стільки років не змогли норм організувати роботу і планувати розїзди так щоб зменшити негатив?
2.
AnGeL писав: слухай, рівнорукий-рівноногий, давай без етава, переходу на особисті образи
сам собі протирічиш в одному реченні, етапять. Давай де я тебе назвав кривим і горбатим?

3.
AnGeL писав: я під тим мав на увазі до прикладу тих же мргшників, папіросників, всіх хто працює нелегально, і т.д. такого народу масса і ти їм хоть кіл на голові теши, вони всерівно вважають що все роблять правильно, бо спочатку нехай держава їм всьо зробить. ось що я маю на увазі під тим всім.
Тобто ви робите погано - нічого вам не казати то все ок, так само паркувальники на газоні кажуть - а ми що в Європі чи Ізраїлі, паркуюсь туво на газоні бо мені тувово треба :facepalm
Вам хоть кіл теши, що можна не перекривати рух - але ви перекриєте бо вам посрать на всіх на 2 години можна, то так і зробим?
Паркувальникам і мргшнікам теж нічого не варто казати, бо скажуть - збудуйте мені парковки, дайте мені роботу :facepalm , ти часом не послідовник доктора?
слова доктора - насрать на всіх, дайте бляхи по 50 злотих бізнесклас, ну і твої слова
AnGeL писав: я вже казав, маєм повне право перекрити повністю рух на 2 години, і нийте собі потім хоч всеріться.
4.
AnGeL писав: ну і якщо ти важаєш шо все так погано роблять, то вперед, відкривай свою власну будівельну фірму! і роби все як вважаєш за правильне, щоб нікому не заважати. будеш мати шалений попит. [цензура] не мішки носити.
навіщо мені ото? будова то не моя спеціальність. Але аргумент - спочатку сам добийся, вже пішов в рух, думав ти довше триматися будеш.

5.
AnGeL писав: ну і для чого так утрірувати? ніколи не бачив коли люди купуючи в магазинах, аптеках кажуть "дякую" продавцю який працює за гроші? а в маршрутках люди часто дякую водіям за проїзд, за який вони також заплатили гроші. таксистам дякують, сантехнікам. то банальна вічливість. для тебе це дико?
ніколи не дякую за проїзд, дякую водієві за ввічливість, норм перевіз і тд, аптекарю дякую якщо я щось питаю і маю норм адекватну обгрунтовану відповідь.
Можна і за пробки онуру подякувати також, і за ВВ яка в тріщинах впоперек дороги вже вся. Дякую.
Для мене дико, що на форумі людина з аватаром емендемса яка досягла повноліття, не могла півроку знайти де нік, а де ім'я правда ж Sviatoslav, :facepalm
Enter писав: Мова іде про ремонт доріг
так мова про ремонт і в зазначеній країні роблять нормально дороги, які витримують високі температури і не розлазяться під колесами і вночі, нікому не заважаючи, а в нас є виправдання хреновій ситуації - переїздіть :facepalm


П.С. AnGeL,
xxfOxx писав: П.П.С. про міст на Зелену що скажеш?
і Enter, часом не на онурі працює не знаєш?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей