Дайджест автомобільних новин

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Щось дороги почали робити!
Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення gooliver » Сер, 28 вересня 2016, 15:39

xxfOxx писав: Паркувальникам і мргшнікам теж нічого не варто казати, бо скажуть - збудуйте мені парковки, дайте мені роботу , ти часом не послідовник доктора?
слова доктора - насрать на всіх, дайте бляхи по 50 злотих бізнесклас, ну і твої слова
курча, три рази перечитав, але думки так і не вловив...

Аватар користувача
Sviatoslav
Повідомлень: 1032
З нами з: Вів, 29 вересня 2015, 18:22
Стать: чоловік
Авто: UA бляхи
Номер: файний
Звідки: Галичина
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Sviatoslav » Сер, 28 вересня 2016, 15:42

xxfOxx писав: Для мене дико, що на форумі людина з аватаром емендемса яка досягла повноліття, не могла півроку знайти де нік, а де ім'я правда ж Sviatoslav,

в 21 столітті пише в повідомленні сам же моє ім'я, а в самого ніц не вказано в профайлі

нагадує путяру, яка ввела війська і заперечує причетність до цього

сєпари то серед нас як виявилось :D :ninja
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення gooliver » Сер, 28 вересня 2016, 15:53

Коротше кажучи, я на стороні AnGeL. В теорії кожен мастак, а наша реальність є наша реальність. Головне, щоб вчилися на досвіді, а вчитися на чому останнім часом дають на чому.

Проте, AnGeL, не можна заперечувати, що всі роботи ведуться з мінімальним дискомфортом для мешканців. Так, дискомфорт не такий сильний, який навіть міг би бути по законодавству (за що спасибі), але ж реально можна в деяких місцях чуть краще продумувати процес і не робити стільки затримок ;)

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення gooliver » Сер, 28 вересня 2016, 15:55

AnGeL писав: і так, я чекаю відео де китайці за 2 доби повністю перебудували міст
мабуть малося на увазі це відео

Аватар користувача
pearukrnet
Повідомлень: 112
З нами з: Суб, 09 січня 2016, 22:12
Ім'я: Сашко
Стать: чоловік
Авто: Renault 11
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення pearukrnet » Сер, 28 вересня 2016, 15:57

xxfOxx писав: будова то не моя спеціальність
Тобто "каждый мнит себя стратегом видя бой со стороны".
Звичайно, завжди є простір для покращення, навіть ті ж самі масштабні роботи, що вимагають значного відведення руху, можна організовувати дещо по інакшому, але в даному випадку:
xxfOxx писав: Вам хоть кіл теши, що можна не перекривати рух
Ви хочете, щоб стоматолог вилікував Вам зуба, не витрачаючи час на його відвідини. Це, м'яко кажучи, ближче до магії вуду, ніж до обслуговування дороги.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 16:05

gooliver писав: курча, три рази перечитав, але думки так і не вловив...
бо то вирване з контексту розмови. AnGeL, нервується що йому вказують на недоліки/помилки/незручності, оправдуючи свої дії
AnGeL писав: маєм повне право перекрити повністю рух на 2 години, і нийте собі потім хоч всеріться.
так і паркувальники на газоні оправдують свої дії і інші "емергешніки" ну і читай перший пост на який то була відповідь.
Sviatoslav писав: в 21 столітті пише в повідомленні сам же моє ім'я, а в самого ніц не вказано в профайлі
нагадує путяру, яка ввела війська і заперечує причетність до цього
сєпари то серед нас як виявилось :D :ninja

я сумую через те, що ти за півроку так і не зрозумів де на форумі ім'я, а де нік. Це Це дуже сумно, попробуєм списати це на канікули в школі, стан алкогольного сп'яніння чи наркоту.
І не дури, по імені я тобі не писав, неможу називати істоту по імені "хз, тре в паспорт глянути", тому пишу по ніку.
О сепарів приплели, чекаєм на АТОшників і тд і тп. :D
П.С. довідка для емендемсів де нік, а де ім'я
Зображення

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення pikach00 » Сер, 28 вересня 2016, 16:06

xxfOxx, ну не сидів чувак на зоні, поганяла ніякого не має, нашо бакланиш :shout :shout

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення gooliver » Сер, 28 вересня 2016, 16:08

xxfOxx писав: бо то вирване з контексту розмови. AnGeL, нервується що йому вказують на недоліки/помилки/незручності, оправдуючи свої дії
та ні, я всю розмову перечитав. Просто саме той кусок якраз якось особливо сформульований, не для всіх :D

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 16:09

gooliver писав: Коротше кажучи, я на стороні AnGeL. В теорії кожен мастак, а наша реальність є наша реальність. Головне, щоб вчилися на досвіді, а вчитися на чому останнім часом дають на чому.
Проте, AnGeL, не можна заперечувати, що всі роботи ведуться з мінімальним дискомфортом для мешканців. Так, дискомфорт не такий сильний, який навіть міг би бути по законодавству (за що спасибі), але ж реально можна в деяких місцях чуть краще продумувати процес і не робити стільки затримок ;)
так ніхто його і не бакланить за роботу, просять щоб дурних затримок і блокувань дороги не було тільки і того.
pearukrnet писав: Ви хочете, щоб стоматолог вилікував Вам зуба, не витрачаючи час на його відвідини. Це, м'яко кажучи, ближче до магії вуду, ніж до обслуговування дороги.
ні, я хочу щоб поремонтували машину, а я не стояв збоку і не дивився на ото, а залишив, а потім прийшов і забрав.
Я ж запитав цифри - той же ОНУР якщо не помиляюсь, робив вночі / ввечері дорогу на Київ - виїзд з Б. Хмельницького, є цифри, можна щось порівняти, скільки робили тоді вночі метрів за годину і скільки вдень, чи то якась секретна інформація? :surprised

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 16:12

gooliver писав: та ні, я всю розмову перечитав. Просто саме той кусок якраз якось особливо сформульований, не для всіх :D
ну я ж ніби відповів отуто
xxfOxx писав: AnGeL, нервується що йому вказують на недоліки/помилки/незручності, оправдуючи свої дії
AnGeL написав:
маєм повне право перекрити повністю рух на 2 години, і нийте собі потім хоч всеріться.
так і паркувальники на газоні оправдують свої дії і інші "емергешніки" ну і читай перший пост на який то була відповідь.
що першим, що другим, що доктору накакати з високої вежі на всіх, що ж тут незрозуміло :surprised
Чомусь як сусід робить ремонт і по закону має право шуміти до 10 чи 11 вечора вимикає дрельку якщо його попросити навіть вдень, коли дитина спить.
А AnGeL скаже - можу шуміти до 23-00 і хоч всеріться собі я туво ремонтую. Якось так.
Ну а я маю ще піти і йому сказати дякую :ninja

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 16:12

xxfOxx,
1. турки, турки і знову турки. а то нічого що з турків тут переважно керівний персонал? і то навіть не на всіх підрозділах. так шо досить шукати крійніх ДЕСЬ а не в себе. на Онурі переважна більшість, 70-80% - Українці.

2.
xxfOxx писав: я так розумію криворукість свою і те що хочете красти оправдуєм тим, що живем в Україні?
а це як я мав зрозуміти?

3.
який кіл про "неможна перекривати рух" ? де таке написано? ти якими документами чи законами керуєшся? і покажи хто перекривав хоч раз рух ПОВНІСТЮ? ти хоч уявляєш що це таке, перекрити київ-чоп ПОВНІСТЮ на 2 години? це нонсенс і таке можливе тільки в наслідок якихось НС, наприклад завалився міст, реклама, дерево, і до 2 годин ми повинні відновити рух.

чи по твоєму хтось має якусь вигоду від того? та то пекло працювати на дорозі з такою інтенсивністю, мені он в стрию вистачило. рівно десь 40% дов6ойоби, неможуть конус обїхати з правильно боку, бо їм треба "туда". так і хотілось то всьо з "максима" тра-та-та-та-та! в тій же пісочні на десь по 2-3 дтп з обганяйлами, через що власне пробка виростала в 2-3 рази. тоже ж турки винні, нє?
а стосовно шо ми робимо погано, так от, окрім того що невгодити пмсникам всяким, нічого поганого ніхто не робить, ніяких законів ніхто тим самим не порушує, все згідно чинного законодавства, і всі видумані звинувачення є абсолютно безпідставними.

4.
ну якщо будова то не твоя спеціальність, то як ти можеш стверджувати що є правильно, а що не правильно? це, значить, лише думка одної некомпетентної незадоволеної життям людини, чому на неї має хтось звертати увагу?

5.
про Святослава то офтоп. а про подяку туркам за вв, ну то браво! а хтос вкурсі шо по умовах контракту за яким вони працювали, гарантія на виконані роботи - 1 рік, а на покриття до 5 років? згідно норм, після 5 років, верхній шар замінюють!!! та вулиця явно вже більше простояла.

ну і ще, для тих, хто не шарить в будові. ваші ненависні "турки", зазвичай є ГЕНПІДРЯДНИКОМ, не замовником, не проектантом, не приймальником робіт. ремонт всіх вулиць роблять по проектах якогось проектанта Чернишова, контроль і приймання робіть веде компанія Еджис. Всі питання до них, прошу дуже.
xxfOxx писав: так мова про ремонт і в зазначеній країні роблять нормально дороги, які витримують високі температури і не розлазяться під колесами і вночі, нікому не заважаючи, а в нас є виправдання хреновій ситуації - переїздіть
ну так в тій же країні люди платять значно більше податків, і платять всі а не один з 5. в тій же країні не їздять фури з диким перенавантаженням від якого власне і розлазяться ті дороги які не розраховані під таке. в тій країні депутати не крадуть всьо і вся. в тій країні нема мргшників. в тій країні робочі не бухають, а інженери мають зарплату в 2000 баксів (напевно) а не в 200, як в нас. і дуже нелогічно виривати якийсь кусочок з іншої країни і хотіти щоб в нас було так само, бо не буде, бо є мільйони факторів і чинників які на це впливають, і щоб так було треба все міняти в корінь.


і ще, всі схеми з ремонту, оті перекриття і реверсний рух, всі розробленні згідно СОУ 45.2-00018112-006:2006 після чого затверджуються в поліції, в службі автомобільних доріг, і ще в кількох місцях, і якщо б там щось було не так, то їх би не затвердили ;)
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 16:21

xxfOxx писав: бо то вирване з контексту розмови. AnGeL, нервується що йому вказують на недоліки/помилки/незручності, оправдуючи свої дії
ще раз наголошу. ти не будівельник, не експерт. як ти можеш стверджувати що є недоліком, а що є правильно? звідки тобі це знати? я нічого і нікого не оправдовую, просто кажу як є.
xxfOxx писав: так і паркувальники на газоні оправдують свої дії і інші "емергешніки"
їхні дії прямо порушують ті чи інші закони, можна навіть пошукати які конкретно. а от що саме конкретно порушено при ремонтів пісочної, чи мостів, прошу, ткніть пальцем.
xxfOxx писав: А AnGeL скаже - можу шуміти до 23-00 і хоч всеріться собі я туво ремонтую. Якось так.
можу і роблю, це все ж таки різні речі, ні? перепитаю: хоть раз хоть десь перекривали дорогу повністю?
xxfOxx писав: Я ж запитав цифри - той же ОНУР якщо не помиляюсь, робив вночі / ввечері дорогу на Київ - виїзд з Б. Хмельницького, є цифри, можна щось порівняти, скільки робили тоді вночі метрів за годину і скільки вдень, чи то якась секретна інформація?
то були окремі домовленості, окремі контракти і окремі умови, відповідно і окрема оплата. і то було давно, я тоді ще тут не працював і нічого сказати не можу.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 16:25

1. Ну то хай керують грамотно - в чому проблема?
2. ок, незрозуміли один одного, я мав на увазі одне ти інше, хай буде так.
3. дай закон, підзаконний акт і тд, цікаво буде почитати про оті 2 години і тд.
про даунів на дорозі не говорим, сам бачу кожен день як їздять, відео викладаю теж.
Тут була мова про Київську, де можна було машини пропустити, на що ти відповів - насрать на всіх, можем на 2 години рух перекривати.
4.
AnGeL писав: ну якщо будова то не твоя спеціальність, то як ти можеш стверджувати що є правильно, а що не правильно? це, значить, лише думка одної некомпетентної незадоволеної життям людини, чому на неї має хтось звертати увагу?
давай так - я нічого не казав що технологію ремонту ви порушуєте чи ще щось - а як сказав то знайди де таке було, я вибачусь. Мова йшла про те, що ті ж перекриття можна робити з мінімальними наслідками для всіх, в тому числі і ремонтувати вночі. Крапка.
5. Покриття там ще більш-менш, а вот ти як фахівець скажи чого на всій ВВ є тріщини впоперек вулиці кожні 10метрів? на стрийській наприклад такого немає, притому вони майже однолітки, і машин по стрийській їздить в рази більше.
AnGeL писав: ну так в тій же країні люди платять значно більше податків, і платять всі а не один з 5. в тій же країні не їздять фури з диким перенавантаженням від якого власне і розлазяться ті дороги які не розраховані під таке. в тій країні депутати не крадуть всьо і вся. в тій країні нема мргшників. в тій країні робочі не бухають, а інженери мають зарплату в 2000 баксів (напевно) а не в 200, як в нас. і дуже нелогічно виривати якийсь кусочок з іншої країни і хотіти щоб в нас було так само, бо не буде, бо є мільйони факторів і чинників які на це впливають, і щоб так було треба все міняти в корінь.
правильно треба хотіти і прагнути кращого, бо інакше тобі нахамлять в магазині, а ти скажеш ну і що, так і має бути - це що правильно? Чи недолиють бензин, чи води замість соляри налиють - то все ок, ми ж в Україні? :surprised :surprised :surprised
П.С. Мало податків на дорогу чи суми малі йдуть на ремонт в Україні?
Можеш порівняти вартість 1 км покриття дороги в Турції і в нас? так чисто для ерудиції.
П.С. прошу не ігнорити п.6
6
xxfOxx писав: xxfOxx написав:
П.П.С. про міст на Зелену що скажеш?

і Enter, часом не на онурі працює не знаєш?

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 16:27

AnGeL писав: то були окремі домовленості, окремі контракти і окремі умови, відповідно і окрема оплата. і то було давно, я тоді ще тут не працював і нічого сказати не можу.
ну тобто тоді (менше грошей було на дороги, небуло 100500 акцизів в пальному на утримання / ремонт доріг) можна було таке зробити, а зараз ні, ну ок, тебе не було то спишем.
А є інфа по часу тоді і зараз витрачених на 1 метр квадратний то подивись, теж цікаво.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 16:28

gooliver писав: Проте, AnGeL, не можна заперечувати, що всі роботи ведуться з мінімальним дискомфортом для мешканців. Так, дискомфорт не такий сильний, який навіть міг би бути по законодавству (за що спасибі), але ж реально можна в деяких місцях чуть краще продумувати процес і не робити стільки затримок
згіден, але...
AnGeL писав: в тій же пісочні на день по 2-3 дтп з обганяйлами, через що власне пробка виростала в 2-3 рази.
AnGeL писав: на Онурі переважна більшість, 70-80% - Українці
постачальники, субпідрядники, також українці. простий банальний приклад, фірма яка виготовляє дорожні знаки, буває по 2-3 дня простоює, бо: пяний тракторист звалив електричний стовп, і 2 дні фірма без світла, їхні постачальники не привезли метал, таможня притримала плівку, і т.д. тобто людський фактор ніхто не відміняв.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
pearukrnet
Повідомлень: 112
З нами з: Суб, 09 січня 2016, 22:12
Ім'я: Сашко
Стать: чоловік
Авто: Renault 11
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення pearukrnet » Сер, 28 вересня 2016, 16:32

xxfOxx писав: я хочу щоб поремонтували машину, а я не стояв збоку і не дивився на ото, а залишив, а потім прийшов і забрав.
Тоді лишається єдине вирішення Ваших бажань: завчасно, за кілька днів, надавайте Ваш запланований маршрут руху в Службу автомобільних доріг з листом-проханням відмінити проведення всіх ремонтних робіт по маршруту Вашого слідування.
Не забудьте нагадати в листі, що Ваші бажання апріорі мають переважну силу над діючим законодавством і діючими нормативними документами в сфері організації дорожнього руху, затверджених методик і графіків виконання робіт.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення xxfOxx » Сер, 28 вересня 2016, 16:35

pearukrnet, теж з Онуру?
і таке питання
xxfOxx писав: тобі нахамлять в магазині, а ти скажеш ну і що, так і має бути - це що правильно? Чи недолиють бензин, чи води замість соляри налиють - то все ок, ми ж в Україні?

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 16:38

xxfOxx,
1. а ти спочатку доведи, що керують неграмотно :D отак вот.
2. ок
3. це умови контракту, а не загальнодоступний закон, і про
xxfOxx писав: Тут була мова про Київську, де можна було машини пропустити, на що ти відповів - насрать на всіх, можем на 2 години рух перекривати.
це я навів приклад, як впринципі буває, а не як на київській конкретно.
та й я не буду стверджувати, що такого нема і в загальних законах, я їх всіх не перечитував :-) та й я навів, що таке перекриття можливе в випадку завалів і т.д., різних надзвичайних ситуацій, а не спеціально шоб комусь напакостити.

4. а ми і технології перекриття не порушуємо, я навів документ по якому працюємо, і навів, що всіх схеми затверджуються в поліції і в службі автомобільних доріг, де в разі чого коригуються на їхній розуд, не завжди в кращу сторону нажаль(((

5. поперечні тріщини зазвичай виникають якщо знизу є бетонні плити. не знаю яка там основа, може там саме так і є. в такому випадку питання точно не до турків, бо там вони здається в основу не лізли, міняли тільки покриття. можу помилятись.

ну і от, маєте частинку європи, частинку кращого, європейський контракт, і всерівно не раді що мости ремонтують постійно. і хочете щоб було все як в ізраїлі, отак сходу трахбах. так не буває.

6. про міст нічого не скажу, то не мій об'єкт, я працюю власне на Київ-Чоп. Тому по питаннях стосовно цієї дороги - завжди радий допомогти чим можу.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 28 вересня 2016, 16:38

AnGeL, йди роби щось , а то розтриндівся тут :shout :D :D :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Щось дороги почали робити!

Повідомлення AnGeL » Сер, 28 вересня 2016, 16:40

xxfOxx писав: і таке питання
xxfOxx написав:
тобі нахамлять в магазині, а ти скажеш ну і що, так і має бути - це що правильно? Чи недолиють бензин, чи води замість соляри налиють - то все ок, ми ж в Україні?
ну особисто я наприклад скаржусь, і намагаюсь законними методами діяти на такі речі. тут вже писав про те як викликав поліцію. і при тому, перш ніж когось в чомусь звинувачувати, стараюсь вивчити питання, і знати наперед, чи я правий чи моя власна думка є хибною.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей