Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Реєстрація автомобіля!
Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Сер, 06 січня 2021, 14:20

Lyubomyr писав:
Сер, 06 січня 2021, 00:09
експерт оглядав відповідність номерів кузова/двигуна, фото з різних ракурсів. Оплатив вартість вказану на заяві, спочатку було 480грн, але я захотів номерні знаки залишити, тому 371грн.
Це ж була перереєстрація? Тоді експертизи не потрібно, тільки огляд і ніякої заяви. на 200 грн тебе намахали на рівному місці.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Lyubomyr » Сер, 06 січня 2021, 16:39

topper, то була зміна власника, як то правильно називається?
То мало вартувати 170грн?

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Dexter » Сер, 06 січня 2021, 17:01

Lyubomyr, якшо ти оплатив лише 480грн(370грн і старі номера) то тебе не намахали)
за липову експертизу пхають окремий чек на 170-200грн
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Lyubomyr » Сер, 06 січня 2021, 20:33

Dexter, я розписав свій конкретний випадок. Сума 371грн + комісія банку. Номерні знаки залишив старі, вони ще з 2012року, коли зліва блакитно-жовта полоса.

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення g0nzales » Сер, 06 січня 2021, 20:40

Помітив нещодавно номерні знаки BC****ZA.
Вроді як букви в номері мають бути лише такі, що пишуться однаково латинкою і українською.
Підробка (літера Z), чи щось помінялося?
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Dexter » Сер, 06 січня 2021, 20:45

g0nzales писав:
Сер, 06 січня 2021, 20:40
Помітив нещодавно номерні знаки BC****ZA.
Вроді як букви в номері мають бути лише такі, що пишуться однаково латинкою і українською.
Підробка (літера Z), чи щось помінялося?
Це для електромобілів номера
За це повідомлення автора Dexter подякував:
g0nzales (Сер, 06 січня 2021, 21:08)
Рейтинг: 3.7%
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Ростик1 » Сер, 06 січня 2021, 21:38

Dexter писав:
Сер, 06 січня 2021, 20:45
g0nzales писав:
Сер, 06 січня 2021, 20:40
Помітив нещодавно номерні знаки BC****ZA.
Вроді як букви в номері мають бути лише такі, що пишуться однаково латинкою і українською.
Підробка (літера Z), чи щось помінялося?
Це для електромобілів номера
І ще на них шрифт зеленого кольору.
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Cr@zy » П'ят, 15 липня 2022, 09:47

Тут на форумі хтось був розписав(за що йому велике спасибі) процедуру перереєстрації автомобіля в сервісному центрі прямо по пунктах, куди іти, в якій послідовності і тд, але не можу знайти тої інформації, мотнув сторінок 10 назад в цій темі і по пошуку теж не знайшов, можливо хто підкаже?

Аватар користувача
andriy_zab
Повідомлень: 1033
З нами з: Вів, 16 січня 2007, 11:33
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 308 1.6HDi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 12 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення andriy_zab » П'ят, 15 липня 2022, 19:39

вроді осьо. А так то всі тепер вже в ТГ каналі :D

Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Cr@zy » П'ят, 22 липня 2022, 14:20

Трохи не те, що шукав, так як Саша трохи сумбурно то все написав, а там було все чітко прямо по пунктах розписано. Але все зробив, в принципі нічого складного в тому немає. Єдине, про що тут вже писалось та на що хочу звернути увагу це "експертиза". Експерт після огляду авто на моїй заяві написав до оплати 303грн, на моє запитання за що, відповів, що це за експертизу та що вона є обов*язковою, я йому кажу, що ні, на що він заперечив та сказав, що вона просто необхідна та без неї авто не зареєструю. Уточнив в нього чи це може стосується саме першої реєстрації автомобіля? Він підтвердив, що при першій реєстрації обов*язково, коли вже переоформляєш то вже на свій розсуд. Я, такий весь начитаний інтернетом, іду на інфо стійку для підтвердження цієї інформації - там відповідають, що експертиза на розсуд експерта, тобто якщо каже що потрібно значить так і є, іду до працівника сервісного центру який приймав документи, він каже все вирішуйте з експертом, на гарячу лінію не зміг додзвонитись, тому що вже тут робити - іду оплачувати в банк. Оплачую 340(з комісією банку), приходжу до експерта і він мені суне в руки заповнити заяву, яка починається з "Прошу провести..." тут мені все стає зрозуміло, швиденько топаю назад в банк - питаю чи можна скасувати операцію та повернути кошти? Отримую кошти назад, повертаюсь до експерта і кажу йому, що заяви не заповнював, грошей в банку за неї не платив, що вона мені НЕ ПОТРІБНА! На що він з надією ще шукав серед моїх документів ту платіжку, яку я повернув в банк і сказав - приходьте через 10хвилин. І за кілька хвилин віддав мені мої документи...
Від себе скажу, що не така вже й велика та сума(340грн) при таких операціях(не кожен же день машину реєструєш), як відчуття злості коли тебе хоче наіпати працівник такої установи і в очі тобі заливає завідомо неправдиву інформацію. А більшість людей взагалі не в курсі багатьох питань і платять за непотрібні їм послуги.
І ще один момент - при заповненні заяви на реєстраційні дії з ТЗ, працівник сервісного центру каже відразу поставити підпис там де зазначається видача документів та номерних знаків, кажу як я можу підписатись під тим, чого ще не отримав? Це мабуть більше просто формальність, але в разі чого - самі собі створите зайві проблеми.
За це повідомлення автора Cr@zy подякував:
vovka (Суб, 23 липня 2022, 08:49)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 22 липня 2022, 15:14

Cr@zy, молодець!!!! Респект! Принципово повернув гроші, не полінувався!! І взагалі - купу зусиль доклав, щоб з тим розібратися.
Але вони там ще ті мудаки - спочатку посилають платити, і лише пост-фактум заяавку дають.. певно раніше на етапі заповнення заяви багато людей відмовлялися від експертизи, тому тепер так пробують..

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення g0nzales » П'ят, 22 липня 2022, 22:53

Cr@zy писав:
П'ят, 22 липня 2022, 14:20
при першій реєстрації обов*язково
Якщо авто з салону, експертиза теж не потрібна, тут навіть СЦ вже не пробує дурити
Cr@zy писав:
П'ят, 22 липня 2022, 14:20
каже відразу поставити підпис
На тій же Укрпошті раніше теж була мода, спочатку підпис на бумажці, тоді покажу посилку. А як вона пошкоджена? Нэ, коробка ціла! А як ви перепакували з дирявої на цілу, як я взнаю що _вміст_ не пошкоджений до того, як отримаю. Хоча іноді і логіка не працює, доводиться кликати начальство.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Dexter » Суб, 23 липня 2022, 12:31

Cr@zy писав:
П'ят, 22 липня 2022, 14:20
Трохи не те, що шукав, так як Саша трохи сумбурно то все написав, а там було все чітко прямо по пунктах розписано. Але все зробив, в принципі нічого складного в тому немає. Єдине, про що тут вже писалось та на що хочу звернути увагу це "експертиза". Експерт після огляду авто на моїй заяві написав до оплати 303грн, на моє запитання за що, відповів, що це за експертизу та що вона є обов*язковою, я йому кажу, що ні, на що він заперечив та сказав, що вона просто необхідна та без неї авто не зареєструю. Уточнив в нього чи це може стосується саме першої реєстрації автомобіля? Він підтвердив, що при першій реєстрації обов*язково, коли вже переоформляєш то вже на свій розсуд. Я, такий весь начитаний інтернетом, іду на інфо стійку для підтвердження цієї інформації - там відповідають, що експертиза на розсуд експерта, тобто якщо каже що потрібно значить так і є, іду до працівника сервісного центру який приймав документи, він каже все вирішуйте з експертом, на гарячу лінію не зміг додзвонитись, тому що вже тут робити - іду оплачувати в банк. Оплачую 340(з комісією банку), приходжу до експерта і він мені суне в руки заповнити заяву, яка починається з "Прошу провести..." тут мені все стає зрозуміло, швиденько топаю назад в банк - питаю чи можна скасувати операцію та повернути кошти? Отримую кошти назад, повертаюсь до експерта і кажу йому, що заяви не заповнював, грошей в банку за неї не платив, що вона мені НЕ ПОТРІБНА! На що він з надією ще шукав серед моїх документів ту платіжку, яку я повернув в банк і сказав - приходьте через 10хвилин. І за кілька хвилин віддав мені мої документи...
Від себе скажу, що не така вже й велика та сума(340грн) при таких операціях(не кожен же день машину реєструєш), як відчуття злості коли тебе хоче наіпати працівник такої установи і в очі тобі заливає завідомо неправдиву інформацію. А більшість людей взагалі не в курсі багатьох питань і платять за непотрібні їм послуги.
І ще один момент - при заповненні заяви на реєстраційні дії з ТЗ, працівник сервісного центру каже відразу поставити підпис там де зазначається видача документів та номерних знаків, кажу як я можу підписатись під тим, чого ще не отримав? Це мабуть більше просто формальність, але в разі чого - самі собі створите зайві проблеми.
мав подібну ситуацію
то експерт прям благав мене на колінах шоб я оплатив ту експертизу, бо йому начальство дасть по шапці що він пропустив мою машину без оплати експертизи (ПЕРША РЕЄСТРАЦІЯ),
реально 5 разів до нього заходив сваритись, в підсумку оплатив ті 200грн, бо не хотів тратити весь день
він мені тоді сказав шо перша реєстрація завжди платиш експертизу, а перереєстрація завжди безкоштовно

через тиждень буду ставити машину на облік, подвіжую)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Dexter » Суб, 23 липня 2022, 12:35

до речі оператори за столиком - мудаки.
мені недавно експерт дописав доплатити експретизу коли я робив перереєстрацію двохрічного мотоцикла (номер рами доступний, шо там дивитись), я повернувся до оператора який оформляв мені заявку і питаю чи це законно. відповідь "якщо експерт дописав, значить на це є причини у нього, платіть"
пішов до експерта і сказав шо платити не буду, він мені "добре, тоді ваш мотоцикл не перереєструють, а завернуть, бо нема квитанції за експертизу"
я йому "добре"
через 40хв мені видали новий техпаспорт і номер )
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Cr@zy » Нед, 24 липня 2022, 10:22

Vasiliyyy дякую. Робив таку процедуру перший раз, але на диво, з усіх етапів, реєстрація авто пройшла найшвидше - 2 години з моменту приїзду туди і виїзду з свідоцтвом про реєстрацію на номерах.
g0nzales писав:
П'ят, 22 липня 2022, 22:53
Cr@zy писав:
П'ят, 22 липня 2022, 14:20
при першій реєстрації обов*язково
Якщо авто з салону, експертиза теж не потрібна, тут навіть СЦ вже не пробує дурити
Авто не з салону, але перша реєстрація в Україні.

Dexter та власне в цій темі may писав, що експертиза не обов'язкова та тільки за заявою власника, тому коли експерт дав мені ту заяву в якій я ще маю просити провести ту експертизу - це і стало для мене підтвердженням того, що це робити не обов'язково, незалежно від того перша реєстрація чи ні. А спеціалісти СЦ можуть бути і не в курсі тих питань по експертизі.

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення myzikk » Вів, 26 липня 2022, 08:46

я так поняв на їм зверху настукали аби всі платили той папірець, вот і все, цікаво глянути куда грн за експертизу летять на який рахунок.
За це повідомлення автора myzikk подякував:
Vasiliyyy (Вів, 26 липня 2022, 11:35)
Рейтинг: 3.7%
:p

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 26 липня 2022, 11:36

До речі, так: хто має копію квитанції - скиньте, подивимося "вигодонабувача" )
Війна війною, а схеми вічні ))

Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Cr@zy » Чет, 04 серпня 2022, 11:05

andriy_zab писав:
П'ят, 15 липня 2022, 19:39
вроді осьо. А так то всі тепер вже в ТГ каналі :D
Як називається ТГ канал?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей