Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Допоможіть оскаржити постанову!!!!
Аватар користувача
Slim_1
Повідомлень: 1137
З нами з: Чет, 05 листопада 2009, 11:55
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Slim_1 » П'ят, 26 листопада 2010, 12:49

Всім привіт! І так сьогодні відбувся розгляд моєї справи і постанову скасували :happy :happy :happy . Дякую Sally за консультації :)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7330
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Vexler » Суб, 27 листопада 2010, 18:00

Вчора ще одна перемога в суді! :happy
Які ж мєнти тупі...думають що випишуть Протокол і вже всі побіжать платити :D
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

akdi
Повідомлень: 908
З нами з: П'ят, 09 жовтня 2009, 14:51
Ім'я: pavel
Стать: чоловік
Авто: Кошмарный сон гаишника
Номер: ВС 0000 СЕ
Звідки: львів,львов,lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення akdi » Суб, 27 листопада 2010, 18:51

я також оскаржив вже одну надіюся і останню постанову!!!!!прада тривало все бульше ніж 7місяців.........але скажу одне!-за свої права треба боротися!!!!!!
Энерционный наддув это как вместо секса юзать петинг…)

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення hrdrive » Нед, 28 листопада 2010, 00:35

Slim_1, Vexler, akdi, напишіть будьласка мені в пп коротко про шо була справа? бо не маю часу шукати на сторінках :ninja
INTE®©ULLE®™

akdi
Повідомлень: 908
З нами з: П'ят, 09 жовтня 2009, 14:51
Ім'я: pavel
Стать: чоловік
Авто: Кошмарный сон гаишника
Номер: ВС 0000 СЕ
Звідки: львів,львов,lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення akdi » Нед, 28 листопада 2010, 02:41

не користувався пасами безпеки!(це він побачив через тоновані вікна,а з відстані 10метрів від якия зупинився
Энерционный наддув это как вместо секса юзать петинг…)

Pasha_rv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Pasha_rv » Пон, 29 листопада 2010, 15:12

Підкажіть будь ласка!
Виписали протокол за те, що не пропустив пішохода! Я дурень протокол підписав, написав в пояснені "пішохода не побачив, порушив не навмисне"! Забрав протокол, постанову і поїхав. Тоді подумав, а виходить я нічого не порушив, пішохід був невідомо де, я йому не заважав; його як свідка в протокол не занесено. Вирішив написати скаргу в ДАІ.
Сьогодні подзвонили, сказали, що сам підписав протокол, то чого тепер вимахуєшся!!! постанову не скасуєм!!!

Чи варто йти до суду?????????

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » Пон, 29 листопада 2010, 15:17

Pasha_rv писав:Чи варто йти до суду?????????
суд ти не виграєш, бо ти написав "порушив не навмисне", але тим самим підтвердив, що ти порушив.
Якби ти написав, що пішохода не було і нічого не порушував, тоді б виграв палюбому. Але пішоходів треба поважати, тимбільше на переходах!

Pasha_rv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Pasha_rv » Пон, 29 листопада 2010, 16:37

Breaker писав:
Pasha_rv писав:Чи варто йти до суду?????????
суд ти не виграєш, бо ти написав "порушив не навмисне", але тим самим підтвердив, що ти порушив.
Якби ти написав, що пішохода не було і нічого не порушував, тоді б виграв палюбому. Але пішоходів треба поважати, тимбільше на переходах!
Ну я так і думав!! Дякую!
Якби ще пішоходи так мене (да не тільки мене, а всіх водіїв) поважали, як я їх!!!

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » Вів, 30 листопада 2010, 17:10

Pasha_rv, та ти сильно не розстроюйся, ці кошти ж підуть на покращення нашої Держави! :)

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Terry » Чет, 09 грудня 2010, 13:28

Igor_Lviv писав:
Terry писав:Хелп.
1.Скарга призупиняє постанову? Тобто якщо не буде відповіді до дати необхідної сплати штрафу - -платити?
2.Постанова починає діяти через 15 днів від дати складання чи від кінцевої дати оскарження?(10+15)?
Дякую.
1. Скарга призупиняє Постанову. Поки не отримуєш офіційної відповіді - можна не платити. Але, якщо відповіді нема місяць і 1 тиждень - повторно пишеш скаргу на те, що не відповіли на попередній лист. Можна, в т.ч. і в Прокуратуру.
2. Постанова починає діяти з моменту її складання.
Продовження історії.
Відповідь на скаргу, кажуть, надіслали листом. так розумію простим і підтвердження того в них окрім журналу вихідної документації немає. Тобто скарга вважається задоволеною чи як?
Знаю, що в ВС подали цей штраф (вклалися в 3 місяці), але провадження ще не відкрили.
П.С.Постанова 02.09.10р., скарга 13.09.10(12.09. неділя). Скаргу прийняли (мене викликали).
Питання: Писати ще раз лист в ДАІ вимагати відповідь на скаргу чи як?
Хелп.

vannnja
Повідомлень: 36
З нами з: П'ят, 03 грудня 2010, 11:45
Ім'я: Ваня
Авто: Ауді А6
Номер: ВС
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення vannnja » Чет, 09 грудня 2010, 13:32

Terry, Привіт! Ти про яку відповідь говориш? Ти маєш на руках постанову і хочеш її оскаржити, чи ти вже її оскаржив і хочеш відіслати в ДАІ рішення ?

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Terry » Чет, 09 грудня 2010, 13:47

vannnja писав:Terry, Привіт! Ти про яку відповідь говориш? Ти маєш на руках постанову і хочеш її оскаржити, чи ти вже її оскаржив і хочеш відіслати в ДАІ рішення ?
Я оскаржив постанову в ДАІ, але відповідь мені не прислали (вірніше, кажуть що надіслали). Вже пройшов термін більше 3 міс. від дати постанови(яка є призупиненю моєю скаргою).
Мої дії?

vannnja
Повідомлень: 36
З нами з: П'ят, 03 грудня 2010, 11:45
Ім'я: Ваня
Авто: Ауді А6
Номер: ВС
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення vannnja » Чет, 09 грудня 2010, 13:57

Terry писав:Я оскаржив постанову в ДАІ
а чого ти не оскаржував через суд, іди тоді на почту нехай піднімають всі документи і дивляться , якщо там немає вписано що вони(ДАІ) на твою адрессу щось присилали, то вимагай від них(ДАІ) ще одного листа

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Terry » П'ят, 10 грудня 2010, 13:24

vannnja, а навіщо мені то? то хай ДАІ доказує, що відправила мені відповідь на скаргу(негативну відповідь)

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » П'ят, 10 грудня 2010, 14:38

Terry, я щось заплутався. Ти спочатку отримав постанову зі штрафом. Потім не оскаржував її, а відправив скаргу в даі. Скарга, тіпа, призупинила постанову. Скаргу досихпір не розглянули получається. Доказів, що ти її дійсно відправив у тебе нема? Так? Чи я щось не так розумію

McLaren_90
Повідомлень: 31
З нами з: Пон, 13 грудня 2010, 12:43
Ім'я: Віталій
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення McLaren_90 » Пон, 13 грудня 2010, 12:53

Добрий день.Допоможіть будь ласка.

11,12,2010 мене зупинив даішник і виписав протокол, але я копію не взяв і нічо не підписував. А зараз хочу подати до суду.Я пішов в ДАІ щоб мені дали протокол там сказали що протокол і штраф прийде через 12-15 днів. Але ж оскаржити в суді вроді можна протягом 10 днів з моменту складання протоколу ??? Як мені подати до суду без протоколу , і чи можна подати до суду після 15 чи 20 днів тоді коли мені вже видадуть протокол в ДАІ, чи це вже буде запізно??

VoФФka
Повідомлень: 37
З нами з: Нед, 07 грудня 2008, 14:44
Ім'я: VoФФka
Авто: Задовбав громадський транспорт
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення VoФФka » Пон, 13 грудня 2010, 14:42

McLaren_90 писав:Добрий день.Допоможіть будь ласка.

11,12,2010 мене зупинив даішник і виписав протокол, але я копію не взяв і нічо не підписував. А зараз хочу подати до суду.Я пішов в ДАІ щоб мені дали протокол там сказали що протокол і штраф прийде через 12-15 днів. Але ж оскаржити в суді вроді можна протягом 10 днів з моменту складання протоколу ??? Як мені подати до суду без протоколу , і чи можна подати до суду після 15 чи 20 днів тоді коли мені вже видадуть протокол в ДАІ, чи це вже буде запізно??
Тобі лист прийде поштою, на ньому штамп буде з датою... Якщо лист буде відправлено пізніше ніж виходить 10-и денний термін - пишеш "клопотання" (не знаю як правильно) про подовження/відновлення терміну оскарження постанови.

McLaren_90
Повідомлень: 31
З нами з: Пон, 13 грудня 2010, 12:43
Ім'я: Віталій
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення McLaren_90 » Пон, 13 грудня 2010, 14:51

VoФФka писав:Тобі лист прийде поштою, на ньому штамп буде з датою... Якщо лист буде відправлено пізніше ніж виходить 10-и денний термін - пишеш "клопотання" (не знаю як правильно) про подовження/відновлення терміну оскарження постанови.
Лист повинні вручити мені особисто в руки і не обовязково іти в ДАІ забирати той штраф??

Аватар користувача
Slim_1
Повідомлень: 1137
З нами з: Чет, 05 листопада 2009, 11:55
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Slim_1 » Пон, 13 грудня 2010, 15:03

McLaren_90, ти взагалі нікуда не йди, чекай на почту, тобі додому прийде , де ти прописаний повідомлення що тобі прийшов рекомендований лист, тоді підеш на почту і забереш його, аж тоді пишеш заяву(скаргу) на ДАІ про написання протоколу і прикріплюєш заяву про відстрочку в зв'язку з тим що на руки тобі нічого не давали і про протокол ти взагалі нічого не знав, до тих пір поки не прислали тобі почтою!!!!

McLaren_90
Повідомлень: 31
З нами з: Пон, 13 грудня 2010, 12:43
Ім'я: Віталій
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення McLaren_90 » Пон, 13 грудня 2010, 18:08

Slim_1 писав:McLaren_90, ти взагалі нікуда не йди, чекай на почту, тобі додому прийде , де ти прописаний повідомлення що тобі прийшов рекомендований лист, тоді підеш на почту і забереш його, аж тоді пишеш заяву(скаргу) на ДАІ про написання протоколу і прикріплюєш заяву про відстрочку в зв'язку з тим що на руки тобі нічого не давали і про протокол ти взагалі нічого не знав, до тих пір поки не прислали тобі почтою!!!!

Якщо подати в суд і коли виграєш його, то гроші які ти наприклад потратив на адвоката їх хтось повинен вернути чи ні ?? Або коли я подав і проіграв я повинен буду щось заплатити ??

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей