Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність УРА у Львові.
Аватар користувача
TARAS1
Повідомлень: 648
З нами з: Суб, 20 червня 2009, 16:12
Ім'я: BLACKWOLF
Авто: NET
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення TARAS1 » Чет, 07 жовтня 2010, 22:08

Sally писав:hrdrive, ну ті шо біля озера це капєц. принаймні в мене там весь час "дупа" скаче :( а перший раз як їх там поставили, тоді ми їхали з чоловіком вдвох, він був за кермом, було вже темно і тут бабах удар по колесах (по наших гарненький новеньких колесах, єдиній деталі в машині яка мені справді дуже подобається) :shock ми аж прозріли :shock мені аж боляче було :cry
ну так біля озера там взагалі товче конкретно,але є умніки які там щей умудряються обганяти :shock це вже взагалі мозгів нєт :|
Если движешься в том направлении, в котором растет твой страх,значит,ты на правильном пути.

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Sally » Чет, 07 жовтня 2010, 22:15

TARAS1 писав:ну так біля озера там взагалі товче конкретно,але є умніки які там щей умудряються обганяти це вже взагалі мозгів нєт
Зображення
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Чет, 07 жовтня 2010, 23:29

Sally писав:взагалі то це схоже на якусь диверсію з боку даі проти водіїв. типу "а давайте но перевіримо чи уважно водії дивляться на знаки" :angry
Ігор, цікавить твоя думка.
По закону - вони праві. Хоч 10 років знаку - мусиш дивитись!
Правда, бувають винятки. Так колись на 700-ліття стояли - палками машини відганяли - попереджали про односторонній рух. Так тепер і на Куліша було.
А потім - давай гроші збирати.
Sally писав:Igor_Lviv, щось я не поняла, до чого ви там договорились крім того шо будемо більше одне на одного звертати увагу?
Саме до цього! Щоб ДАІ починало чути водіїв та звертати увагу на їхні проблеми, а не лише перейматись своїми.

Між іншим, відпишіться, якщо десь побачите зміни в цих питаннях, що ми підіймали. Бо у мене, поки що враження - 0.

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Sally » П'ят, 08 жовтня 2010, 09:20

це схоже на приказку
поки німець спить, радянський солдат міняє ландшафт :|
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Сер, 17 листопада 2010, 13:23

Приєднатись / доповнити хто має бажання?
http://avtorada.org/forum/index.php?sho ... t&p=195165

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення A1 » Сер, 17 листопада 2010, 13:52

Найскладніше питання - залізничний переїзд на Луганській, біля Рукавички.
Поїзд(одна голова) там час від часу їздить, але сигналізація/світлофор там не працює. А все виглядає так, пацан зістрибує з того поїзда біжить вперед і махає руками, щоб водії зупинились, після цього застрибує назад. Сам був свідком такого, а також спокійно собі переїждав переїзд, повертаю голову вправо - на мене їде поїзд. :shock
Пропозиція - відремонтувати світлофор/сигналізацію і забрати знаки стоп.

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення hrdrive » Сер, 17 листопада 2010, 13:57

A1, за 2 тижні минулі 2 рази на таке попадав. а були умніки які проскакували майже перед ним %)
INTE®©ULLE®™

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення vovka » Сер, 17 листопада 2010, 15:22

якщо той поїзд там їздить максимум 1 раз в день, то значно краще там поставити звичайний шлагбаум і сигналізацію і забрати знак стоп. то звичайно дорожче.. але це не буде створювати на протязі дня постійні пробки.
їжджу там нечасто, але поїзда там ніразу небачив, зате пробки постійно :)

Аватар користувача
DNK
Повідомлень: 3778
З нами з: Суб, 08 вересня 2007, 14:56
Ім'я: Діма
Стать: чоловік
Авто: сx, YZF-R6
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення DNK » Сер, 17 листопада 2010, 16:34

На луганській пробка бо там дорога лєва,на знак стоп я там не стаю ніколи,якщо б там зробили нормальний переїзд такий як в рясне це б спростило там пробку,хоча як на мене вона там не катастрофічна ,2-3 хвилини на першій передачі тай все.
Я гнівався на Бога за те що не мав взуття,
доки не побачив людину яка не мала ніг...
ВОРОГИ-ЖУЛЄН

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Sally » Сер, 17 листопада 2010, 20:56

поїзд я там бачила разів 5 напевно, і щоразу в темну пору доби і справді чувак бігав перед поїздом і махав чимось не бачила чим.
я би додала не тільки перехрестя личаківської і пасічної, але і личаківську в межах 6 автостанції, бо там автобуси стоять не тільки в своїх кишенях, де вони нікому не заважають, але і де попало з усіх боків вулиці через що створюється пробка аж до дріжджзаводу. там треба або строго штрафувати за стоянку і заборонити там стоянку поза кишенями, або пересунути їх всіх в той заїзд, який я так розуміію колись і служив автостанцією.
zubylo.lviv.ua

VeRMyT
Повідомлень: 2545
З нами з: Суб, 01 квітня 2006, 18:43
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Звідки: ЛЬВІВ (сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення VeRMyT » Сер, 17 листопада 2010, 22:19

DNK писав:На луганській пробка бо там дорога лєва,на знак стоп я там не стаю ніколи,якщо б там зробили нормальний переїзд такий як в рясне це б спростило там пробку,хоча як на мене вона там не катастрофічна ,2-3 хвилини на першій передачі тай все.
я там напастой стаю біля знаку, привчили мені там ставвати ше на курсах як їздив, з тогоч асу так і повелося )))
тай несказав би я шо там аж така дуже велика пробка.
вот сьогодні на страсі як їхати на куликів стояв дето пів години, бо бач вони там дорогу ремонтують :angry
BMW 540 - это как девушка с сиськами 5-го размера. Вроде и через чур, но так круто=)

VeRMyT
Повідомлень: 2545
З нами з: Суб, 01 квітня 2006, 18:43
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Звідки: ЛЬВІВ (сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення VeRMyT » Сер, 17 листопада 2010, 22:21

A1 писав:пацан зістрибує з того поїзда біжить вперед і махає руками, щоб водії зупинились, після цього застрибує назад.
под столом :shout то тре було зняти на телефон :shout
BMW 540 - это как девушка с сиськами 5-го размера. Вроде и через чур, но так круто=)

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Пон, 20 грудня 2010, 13:56

є кілька зауважень до наших доріг, поки викладаю у вигляді карт Гугла, фото немаю чим зробити.. позичу фотік і зроблю:
1. Важливо: Перехрестя Липинського і Промислової.
Doc003_LupunslogoPromuslova_002.JPG
Перехрестя Липинського та Промислової
пояснення: багато водіїв(особисто бачив 3 рази) не замічають знак (рух по смугах) і продовжують рухатись прямо по Липинського(в сторону Автостанції №2) виїжджаючи "в лоб" на смугу зустрічного руху із якої є тільки поворот на вулицю промислову. Знак руху по смугах розміщений тільки 1 раз і на досить великій відстані, і на оббочині, автомобілі які рухаються у 2-гому раді часто не можуть побачити цього знаку, бо його закривають маршрутки, та інші великогабаритні вантажівки. (читав десь про міжнародні норми, про те що Україна зобов'язалась їх виконувати і так далі....... де не маю ссилки :| ) що якщо у одному напрямку 2 і більше смуги руху то усі знаки повинні дублюватись(із протилежної сторони або над дорогою- над 2, 3, чи 4 смугою) так щоб і водії які рухаються по 2 і інших смугах обов'язково могли побачити цей знак.

пропоную Вимагати встановлення(дублювання) знаків "рух по смугах" перед самим перехрестям Липинського - Промислова для запобігання випадкового-не спеціально виїзду водіями на смугу зустрічного руху.

наші ж доблесні ДПС "забезпечують безпеку руху" тим що "штрафують водіїв за перехрестям" і зовсім не виконуючи та порушуючи діями або бездіяльністю основи своєї діяльносі у таких пунктах: (із МВС УКРАЇНИ НАКАЗ 27.03.2009 N 111 Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС)

3. Завдання та функції підрозділів ДПС
3.1. Нагляд за дорожнім рухом з метою забезпечення його безпеки.
3.2. Забезпечення безпечного й безперебійного руху транспортних засобів.
3.3. Попередження та припинення злочинів і адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху.
3.6. Контроль за дорожнім рухом, тобто виявлення порушень законодавства, правил, норм і стандартів у сфері забезпечення дорожнього руху.
3.14. Облік, аналіз правопорушень та ДТП на території, що обслуговується.
3.15. Надання практичної допомоги учасникам дорожнього руху.
3.16. Контроль за утриманням автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд та залізничних переїздів у безпечному для дорожнього руху стані, обладнанням вулиць і доріг технічними засобами регулювання дорожнього руху.
а також безпосереднє їхнє керівництво СИСТЕМАТИЧНО не виконує своїх обовязків:
5. Обов'язки посадових осіб щодо керівництва підрозділами ДПС
5.1. Начальники ГУМВС, УМВС та їх заступники відповідають за:
5.1.1. Організацію роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху і безаварійності на території обслуговування.
5.1.2. Суворе дотримання законності й дисципліни особовим складом підрозділів ДПС, інших служб міськрайорганів внутрішніх справ.
5.1.5. Аналіз правопорушень та ДТП на території, що обслуговується.
5.2.4. Організовують та здійснюють контроль за несенням служби особовим складом, утриманням у належному стані, експлуатацією та зберіганням транспортних і спеціальних технічних засобів; оцінюють роботу підлеглих стосовно забезпечення безпеки дорожнього руху та вживають заходів щодо підвищення її ефективності.
5.2.6. Відповідають за якісний та дійсний аналіз правопорушень та ДТП на території, що обслуговується.
5.2.12. Організовують особистий прийом та своєчасний розгляд звернень громадян (скарг, заяв, пропозицій тощо) відповідно до чинного законодавства.
5.3. Командир стройового підрозділу ДПС та його заступники персонально відповідають за:
5.3.1. Стан аварійності на території обслуговування.

5.3.2. Ефективне використання сил та засобів підпорядкованого підрозділу.
5.3.4. Оперативне реагування на зміни в дорожній обстановці.
5.3.12. Організацію контролю за несенням служби особовим складом (перевірка несення служби здійснюється не менше двох разів на робочу зміну).
6. Обов'язки працівників підрозділів ДПС
6.1. Працівник підрозділу ДПС під час несення служби зобов'язаний:
6.7. Організовувати безпечний та безперешкодний дорожній рух.




а за ними дальше 150 - 200 метрів немає встановлено жодного знаку ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД і це ще відтоді як зробили ремонт дороги і перенесли пішохідний перехід, 1 із знаків залишився на старому місці але там переходити не можна, бо із протилежної сторони дороги немає знаку!
Doc003_LupunslogoBHmelutskogo_002.JPG
перед кільцем Липинського та Б.Хмельницького відсутні знаки пішохідного переходу
надіюсь зрозуміло получилось оформити свої пропозиції, і якщо не прав, прошу виправити.

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Breaker » Пон, 20 грудня 2010, 16:43

ibit писав:1. Важливо: Перехрестя Липинського і Промислової.
колись давно сам пару раз так їхав, а потім в останній момент розумів, що їду не в третьому ряді, а по зустрічній :)

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Yelik » Нед, 09 січня 2011, 15:55

Igor_Lviv, якщо є певні конкретні пропозиції щодо зміни на дорозі розмітки, знаків, які мають бути мої дії? Скласти і відправити лист в Міське ДАІ?

Пропозиції і скарги стосуються:
1. Перехрестя Наукова-Кульпарківська
2. З/ДЖ переїзд на Луганській
3. Поворот направо з Наукової на Тролейбусну(там вже така хороша точка для даїшників зробилась)
4. Відсутній світлофор для пішоходів при виїзді з Тобілевича на Городоцьку
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Нед, 09 січня 2011, 18:24

Yelik писав:Igor_Lviv, якщо є певні конкретні пропозиції щодо зміни на дорозі розмітки, знаків, які мають бути мої дії? Скласти і відправити лист в Міське ДАІ?
Пропозиції і скарги стосуються:
1. Перехрестя Наукова-Кульпарківська
2. З/ДЖ переїзд на Луганській
3. Поворот направо з Наукової на Тролейбусну(там вже така хороша точка для даїшників зробилась)
4. Відсутній світлофор для пішоходів при виїзді з Тобілевича на Городоцьку
Перші два - в роботі.
Решта - так.

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Yelik » Нед, 09 січня 2011, 18:45

Igor_Lviv, відносно переїзду на Луганській, зазначав щоб знак "Стоп" забрали і зробили рівний сам переїзд? І що значить в роботі, готуються документи чи доки відіслали чекаєте відповіді/реакції/роботи?

Десь бачив вже зразки заяв і на кого писати, але природньо що зараз не пригадаю де саме, може знаєш і можеш мене тикнути носом прямо в лінк? Дякую.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Нед, 09 січня 2011, 22:34

Кульпарківська - Наукова - там все зміниться в цьому році.
Луганська - так.

Лінк.

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Vusiko » Нед, 09 січня 2011, 22:37

Igor_Lviv, Ігорко маю питаннячко, а можна якось повпливати жеби перенесли ту зупинівку від [цензура] екудась подальше? Бо єдна-дві маршутівки стануть і будуть стояли, а за ними вші машини в обидві сторони

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Vusiko » Вів, 11 січня 2011, 11:29

Vusiko писав:ту зупинівку від [цензура]
хм. чого то Оперний зацензурило?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей