Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність УРА у Львові.
ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Чет, 07 квітня 2011, 18:03

Breaker писав:
Jarevych писав:Я думаю він просто не дозволяє поворот направо
а який в цьому сенс? Він там явно не потрібен (або має стояти на пару метрів ближче до початку Зеленої)

отак їдеш по дорозі бац знак, 15хв роздумів і варіантів як його зрозуміти... пробка... розрахунки комбінацій і варіантів на скільки грошей Тебе розведуть дайці коли твоя комбінація виконання знаку не сходиться із комбінацією ДПС. (((

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Jarevych » Чет, 07 квітня 2011, 18:15

ibit писав:отак їдеш по дорозі бац знак, 15хв роздумів і варіантів як його зрозуміти... пробка... розрахунки комбінацій і варіантів на скільки грошей Тебе розведуть дайці коли твоя комбінація виконання знаку не сходиться із комбінацією ДПС. (((
ну дивись, якщо ти поїдеш прямо по водогінній, то будеш правий, оскільки поїхав чітко прямо, якщо по зеленій, то тоже буш правий оскільки ти поїхав по напрямку головної дороги і вулиці, такшо бу неправий хіба якщо повернеш на право. Та і знак той стоїть ще з часів як ремонти робили на тій бруківці, може не знімають бо будуть продовжувати... ;)
Машина не жінка , помилок не пробачає

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Чет, 07 квітня 2011, 18:18

ще перехрестя http://maps.yandex.ru/-/CBQQIY2D вул.Сяйво, Широкої та Левандівської. У напрямку Повітряної односторонній рух, навіть на фото видно машину яка їде із вулиці із одностороннім рухом, але він не винуватий, бо немає знака та іншому кінці вулиці http://maps.yandex.ru/-/CBQQIJlr, що тут односторонній рух. Кілька разів попадав у ситуації, коли водії, які якраз так виїжджають "вважаючи що він у мене перешкода з права і що вони ніби на рівнозначному перехресті" підрізають і створюють аварійну ситуацію.

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Jarevych » Чет, 07 квітня 2011, 18:21

ibit, знак та висить з другої сторони, але його там регулярно знімають бо він там недоцільний... та і інших знаків з прилеглих вулиць немає.
Машина не жінка , помилок не пробачає

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Чет, 07 квітня 2011, 18:22

Jarevych писав:ну дивись, якщо ти поїдеш прямо по водогінній, то будеш правий, оскільки поїхав чітко прямо, якщо по зеленій, то тоже буш правий оскільки ти поїхав по напрямку головної дороги і вулиці, такшо бу неправий хіба якщо повернеш на право. Та і знак той стоїть ще з часів як ремонти робили на тій бруківці, може не знімають бо будуть продовжувати... ;)
так але новачків і які попадають у таку ситуацію вперше, це суттєво заплутує, знаки ж для безпеки руху та порядку а не до збивання з толку :surprised

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Чет, 07 квітня 2011, 18:27

Jarevych писав:ibit, знак та висить з другої сторони, але його там регулярно знімають бо він там недоцільний... та і інших знаків з прилеглих вулиць немає.
про це я знаю. але це не зменшує аварійних ситуацій ( тому не краще встановити світлофор і для них і щоб не було бардаку(( і забрати односторонній рух.

просто найшов класну штуку таку як панормані фото вулиць Львова на яндекс картах і рішив усе "наболівше" запостити, бо фотоапарата немає, щоб вживу спеціально сфоткати.

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Чет, 07 квітня 2011, 18:47

поворот до Ашану http://maps.yandex.ru/-/CBQQIDly їдучи у крайній правій смузі (виконуючи ПДР) попадаєш у засаду, мусиш повернути до Ашану, бо далі розмітка забороняє їхати, донедавна жодних знаків, про те що крайня права смуга тільки для повороту направо немає.

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Чет, 07 квітня 2011, 18:52

http://maps.yandex.ru/-/CBQQIPmk міст Червоної калини та Луганської. Зрозумілої схеми проїзду (розв'язки нема). інформаційний знак, що на фото та розмітка якось особисто для мене не зрозуміла із "першого разу". фото трішки старе, щось змінилось хіба там за рік часу?

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Чет, 07 квітня 2011, 20:33

в догонку: http://maps.yandex.ru/-/CBQQQ6-6 вулиця Варшавська і перехрестя Тунельна. на цьому перехресті діють ПДР тільки літом і коли зроблять розмітку. зимою та у дощ виконати ПДР немає змоги оскільки стрілок, які вказують що по 2 смузі ТІЛЬКИ поворот наліво не видно. теж треба встановити над кожною смугою знаки РУХ по смугах. стрілки починаються разом із СУЦІЛЬНОЮ розміткою що не дає змоги вчасно побачити та перебудуватись.


рядом:
http://maps.yandex.ru/-/CBQQQK1d звуження дороги із обох сторін моста http://maps.yandex.ru/-/CBQQQO8., жодного знаку. хто кого має пропускати?

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення weber » Чет, 07 квітня 2011, 21:55

Нарахунок Тунельної - треба спочатку там дорогу зробити :boxed

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення ibit » Пон, 11 квітня 2011, 17:19

Igor_Lviv писав:У Районну Раду.
Зразки у листах.

щось доступу немає до вашої папки із листами і відповідями із ДАІ. viewtopic.php?p=302028#p302028

Доречі, де можна почитати зміни, виправлення, зауваження новини, що зробила УРА останнім часом для Львова? які проблеми підняла/вирішила?

взагалі організація ще працює, чи вже активістів немає?

На наведені вище, проблемні питання, активісти УРА мають думку, чи обґрунтовані вони, чи братись будуть до їх виправлення?
Дякую.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Пон, 11 квітня 2011, 18:12

ibit писав:щось доступу немає до вашої папки із листами і відповідями із ДАІ. viewtopic.php?p=302028#p302028
ОСЬ ТУТ
ibit писав:Доречі, де можна почитати зміни, виправлення, зауваження новини, що зробила УРА останнім часом для Львова? які проблеми підняла/вирішила?
взагалі організація ще працює, чи вже активістів немає?
На наведені вище, проблемні питання, активісти УРА мають думку, чи обґрунтовані вони, чи братись будуть до їх виправлення?
Всі, хто щось робить - роблять це у власний вільний від основної роботи час. Відповідно, часу на все не вистачає. Активістів, які і хочуть щось змінити, і готові пожертвувати для цього чимось - дуже мало.
Звернень на форумах - там погано, це зле, тут знак не потрібен, десь розмітка затерлась - валом. Та що казати, кожен з нас, мабуть, знає сотню місць де щось потрібно підправити, змінити і т.п. А от сісти і написати обґрунтованого листа, навіть за зразком - чомусь, хочуть одиниці. Мабуть, перевага надається перегляду ТВ, пиву тощо.
Коли руки доходять до чогось - вибираю найбільш актуальні питання. Зараз це буде, для прикладу: http://www.skoda-club.org.ua/forum/show ... #pid996831. Я, хоч там не буваю, але судячи з опису - ситуація складна.
У більшій половині випадків Райради (власники доріг), міське ДАІ - намагаються проблему не бачити, листи футболити. Доводиться вступати в конфлікти, писати у вищестоящі інстанції...

Тому, чесно кажучи, знаком "Рух прямо" на Зеленій - зараз займатись не будемо. Там хоч не збивають дітей.

Можеш вибрати найбільш складну, на твою думку ділянку. Складай листа, можна з фото. Ми підтримаємо. (Див. лінк на Шкода Клуб).

Аватар користувача
RED_Spider
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1682
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 15:15
Стать: чоловік
Авто: Ford Orion RS Turbo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення RED_Spider » Вів, 12 квітня 2011, 18:33

Igor_Lviv може ти знаєш куда випарувався паркан по всій вулицій Науковій в ніч перед приїздом пахана (гаранта) нашого, їх тупо позрізали... це був єдиний елемент який ще стримував наших бидлопішеходів, які люблять переходити дорогу де їм заманеться, думаю на культурних пішоходів це не вплине.
але вони там потрібні......

хто не вкурсі про що я..
Untitled-1.jpg

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 12 квітня 2011, 20:24

RED_Spider писав:Igor_Lviv може ти знаєш куда випарувався паркан по всій вулицій Науковій в ніч перед приїздом пахана (гаранта) нашого, їх тупо позрізали... це був єдиний елемент який ще стримував наших бидлопішеходів, які люблять переходити дорогу де їм заманеться, думаю на культурних пішоходів це не вплине.
але вони там потрібні......
хто не вкурсі про що я..
Untitled-1.jpg
Бачив, як його починали знімати. Відверто кажучи, думав, що то діри латають в ньому.

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Thug » Сер, 13 квітня 2011, 13:05

Цікаво... Такий же паркан нині монтували на перехресті пр. Червоної Калини/Коломийська, де дурацька зупника автобусів (вона прямо перед поворотом і пішохідним переходом). Власне на тій зупинці і ставили - відгороджували її від дороги

Аватар користувача
RED_Spider
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1682
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 15:15
Стать: чоловік
Авто: Ford Orion RS Turbo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення RED_Spider » Сер, 13 квітня 2011, 13:19

Igor_Lviv писав:Бачив, як його починали знімати. Відверто кажучи, думав, що то діри латають в ньому.
зрозуміло.....
сьогодні зранку вже 4 бидлопішехода бачив які перелализи дорогу де їх хотілось %)
Thug писав:Цікаво... Такий же паркан нині монтували на перехресті пр. Червоної Калини/Коломийська, де дурацька зупника автобусів (вона прямо перед поворотом і пішохідним переходом). Власне на тій зупинці і ставили - відгороджували її від дороги
мда.... наші так можуть...

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Thug » Сер, 13 квітня 2011, 13:21

RED_Spider, може то і не він був, а просто такий же. Але я схильний думати, що сихівчанам б/у втулили :shout

Аватар користувача
OKus
Повідомлень: 60
З нами з: П'ят, 26 грудня 2008, 09:37
Стать: чоловік
Авто: Golf GTI mk5 DSG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення OKus » Чет, 14 квітня 2011, 09:36

Можна кудись написати щоб ті Даішники підняли свою опу і не сиділи по кущах а вийшли на Патона – Виговського і Виговського – Любінська перехрестя і розрулили то що там зараз зранку робиться?

А то Городоцьку перекрили (нібито на 3 дні а вона й зараз закрита) і на Патона просто пісец – 2-3 ряди машин які ледве сунуть. Блін як Яник приїжджав то тут же поставили рАгулювальника.

На дві годинки зранку з 8.30 до 10.30 могли б регулювальників поставити на тих перехрестях, щоб люди могли спокійно добратись на роботу. Але нащо їм то треба, якщо вони на тому нічого не зароблять. :angry
autonovyny.org.ua

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Чет, 14 квітня 2011, 10:54

OKus писав:Можна кудись написати...
Поки напишеш, поки розглянуть...
Я роблю так: дзвоню 102 з мобільного, прошу переключити на міське ДАІ. Повідомляю, що там-то і там бардак. Прошу, щоб прислали ІДПС.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення andrew » Чет, 14 квітня 2011, 11:11

RED_Spider я як взнав чому його демонтували довго сміявся, а потім так собі подумав - Гондурас а не Україна :angry
П.С. Не встигли пофарбувати до приїзду царя і вирішили демонтувати :D :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей