Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність УРА у Львові.
Аватар користувача
RED_Spider
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1682
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 15:15
Стать: чоловік
Авто: Ford Orion RS Turbo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення RED_Spider » Чет, 14 квітня 2011, 11:12

OKus писав:Можна кудись написати щоб ті Даішники підняли свою опу і не сиділи по кущах а вийшли на Патона – Виговського і Виговського – Любінська перехрестя і розрулили то що там зараз зранку робиться?

А то Городоцьку перекрили (нібито на 3 дні а вона й зараз закрита) і на Патона просто пісец – 2-3 ряди машин які ледве сунуть. Блін як Яник приїжджав то тут же поставили рАгулювальника.

На дві годинки зранку з 8.30 до 10.30 могли б регулювальників поставити на тих перехрестях, щоб люди могли спокійно добратись на роботу. Але нащо їм то треба, якщо вони на тому нічого не зароблять. :angry
думаю краще не треба що вони взагалі щось розрулювали ато як показує практика, та де регулюють гайці там пробка в два рази більша стає :D

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Чет, 14 квітня 2011, 13:27

думаю краще не треба що вони взагалі щось розрулювали ато як показує практика, та де регулюють гайці там пробка в два рази більша стає
Сама присутність ДАІ дисциплінує багатьох виродків, що виїжджають на перехрестя і там стають через корок, остаточно його блокуючи. І тих, що по зустрічній вилазять на перехрестя.

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення MAECTP0 » Нед, 06 листопада 2011, 20:51

хочу звернути увагу на дурнувату розмітку на перехресті як виїзджати з Ряшівської на Городоцьку.

по всій Ряшівській йде 2 полоси. Й до недавнього була розмітка що дозволяла з правої полоси їхати й направо й на ліво а з лівої - лише наліво.
Тепер якийсь пісєц. Після пішоходного переходу й світловору з 2-х ширших полос зроблено 3-и вужчі: 2-і наліво й крайня права - направо. Запаблянсьтсво все в тому що роздільна смуга з Ряшіської попадає на середину середньої полоси. Й виходить що з правої полоси Ряшіської хочуть їхати вліво й їдуть в середню полосу перехрестя й з лівої полоси Ряшівської деякі ідіоти теж їдуть в середню замість того щоб взяти крайню ліву. Раз сам не попав в ДТП й часто басу як там крайні праві пригальмовують й чути фа-фак-ання.
Якби є логіка що крайня ліва зроблена для розвороту з Городоцької але то не має сенсу бо там все тролейбусами заставлено.
З того перехрестя рідко коли повертають направо - по Городоцькій в місто. Тому нафіга робити там окрему смугу вправо?


Переглянути більшу карту
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення weber » Нед, 06 листопада 2011, 20:55

MAECTP0, сьогодні там проїжджав і теж здивувася, що за фігня з 3-ма полосами, думав здалося, та ні, то нововведення %) :confused

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення MAECTP0 » Нед, 06 листопада 2011, 21:02

Зробили б тоді там розширення правої полоси на 2 - для повороту направо.
Нафіга для розвороту з городоцької окрема смуга??? ше й місці відстою тролейбусів, тим паче що там все стоїть один переобладнаий під шось.
Не таке складне перехрестя щоб робити окрему смугу вправо. Але фіг з нею. Варто зараз перемалювати щоб роздільна муга з рішівської попадала між між 1-у й 2-у (рвхуємо зліва) полоси на перехресті й всі булиб довольні. Це найменша "кров".
А саме правильно - розділити збільшену, в такому разі праву полосу Ряшівської на 2-і. Сама крайня напрво й все.
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення vovka » Нед, 06 листопада 2011, 21:47

MAECTP0 писав:хочу звернути увагу на дурнувату розмітку на перехресті як виїзджати з Ряшівської на Городоцьку.
там вже давно такий тупняк (певно добрих півроку). раніше було нормально.
MAECTP0 писав:Й виходить що з правої полоси Ряшіської хочуть їхати вліво й їдуть в середню полосу перехрестя й з лівої полоси Ряшівської деякі ідіоти теж їдуть в середню замість того щоб взяти крайню ліву.
ідіоти там ті хто лізуть з правої наліво на городоцьку (по привичці). для них там тепер тіки направо (ти з правої полоси неможеш виїхати наліво на городоцьку не порушивши розмітки). з лівої ряшівської після повороту наліво треба виїжджати в крайню праву городоцької. а сама крайня ліва (нова) то вона для розвороту з городоцької (щоправда тут ще питання бо щось непонятно як там з городоцької розвертатися.. впрешся або в тролейбус або таке відчуття що ти на зустрічній) і треба виїжджати в крайню ліву городоцької.
помоєму там все очевидно. але загалом реалізовано дуже криво!

я підозрюю то зроблено "на перспективу". коли продовжать ряшівську до наукової, то по ній почнеться серйозний рух, і тоді доцільно зробити поворот з правої тільки направо, а з лівої наліво. а зараз це не є доцільно.

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення MAECTP0 » Нед, 06 листопада 2011, 21:54

vovka писав:ідіоти там ті хто лізуть з правої наліво на городоцьку (по привичці). для них там тепер тіки направо
так треба вішати знаки руху по полосам. й такий тупняк буде коли всі ставатимуть в одну смугу. вона буде така довга що троль з зупинки в ліву не виїде - не пропускатимуть.
vovka писав:ти з правої полоси неможеш виїхати наліво на городоцьку не порушивши розмітки
там розмітка сама себе порушує
vovka писав:щоправда тут ще питання бо щось непонятно як там з городоцької розвертатися.. впрешся або в тролейбус або таке відчуття що ти на зустрічній
так ото ж.
vovka писав:але загалом реалізовано дуже криво
vovka писав: а зараз це не є доцільно.
це я й мав на увазі.
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення MAECTP0 » Вів, 13 грудня 2011, 16:12

Igor_Lviv, прошу звернути увагу на геморну розвязку Стрийська-Луганська й можливо можна якось посприяти вирішенню питання
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 13 грудня 2011, 22:14

Зараз - ніяк. Якщо чесно, перед Евро вони ледве живі і без того.
Потім - продовжимо.

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення MAECTP0 » Вів, 13 грудня 2011, 22:25

ну це вони дарма. Від тоїрозвязки іноземнці будуть в "захваті"
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність УРА у Львові.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 13 грудня 2011, 22:35

MAECTP0 писав:ну це вони дарма. Від тоїрозвязки іноземнці будуть в "захваті"
Іноземці будуть в захваті від усього!
І від організації руху, і від мажорів, які пруть по зустрічній, і від наших колгоспних ксенонів, і від того, що у нас спершу повертають чи зупиняються, а потім включають поворот.
В сам раз згадати старезний анекдот, як німець у нас на дорозі в яму влетів. Став і дивується:
- Як так? У нас коли мікроскопічна ямка - її відразу червоними прапорцями позначають. Потім їдуть, ремонтують.
На що йому:
- Ти при в'їзді в СССР бачив один великий червоний прапор?
- Ну так.
- От це і означає, що треба було об'їхати!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей