Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

даі і стоп контроль
Аватар користувача
b88
Повідомлень: 260
З нами з: Нед, 07 вересня 2008, 08:00
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: ff3 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

даі і стоп контроль

Повідомлення b88 » Вів, 21 липня 2009, 19:13

Всім привіт!

ну що ж - ще 3 дні до того дня як я купивши авто вперше став автомобілістом... ну і наперід отримав від "доблесних" працівників ДАІ свій перший в житті протокол sm16.gif

якщо чесно - перший раз стикнувся так близько з працівниками ДАІ, того трішки тупив, а зараз не зная що, куди і як писати sm14.gif


отже по порядку:

я проїжджав с Фрага Івано-франківської області в напрямку на Львів (де я і прописаний), зі мною в машині було 2 людей - свідків.

в даному населеному пункті на горбку за повортом ДАІ розмістило знак стоп контроль (знак 3.41 згідно з копією постанови). Знак був розміщений навпроти автобусної зупинки, на зігнутій арматурі на відстані приблизно 1м від землі(на рівні поясниці), навпроти зупинки знаходились люди, які, очевидно, чекали на автобус - жінка з кульком Бос і грубий чоловік, вони відповідно повністю заступили знак, я його не встиг зауважити, адже він був закритий, проїхав його - мені з машини ДАІ помахали палкою. Даїшник сидів саме в машині.

я зупинився згідно пдд за 15 метрів за пішохідним переходом (він знаходився 10м за дайцями)

в моєму напрямку йшов капітан (по пагонах видно) він представляючись сказав лише що він капітан міліції, не назвавши ні прізвища ні ім'я, вихопив у мене з рук права, не пояснюючи причин пішов у напрямку до машини, я був змушений іти за ним

він підійшов до машини ДАІ (део еспенса (точно не знаю назву моделі)) передав моє посвідчення водія сержанту і просто сказав мені "сідай" вказавши на машину

я сів на водійське місце - сержант не представився, почав зразу заповняти протокол, причини зупинки не сказав.

заповнивши протокол - він запитав чи я буду писати пояснення, я сказав що так, він передав мені протокол - в протоколі теж не було вказано його звання, прізвища і решти даних - я звернув на це його увагу, попросивши записати ці дані - він забрав протокол - тут я протупив - адже поле правопорушення він теж лишив чисте, а я його не закреслив.

він заповнив свої дані і поле правопорушення - пердав знову мені протокл - я у полі про ознайомлення з моїми правами - поставив не ознайомлений і підпис,

в полі пояснення - написав що знак було розміщено навпроти зупинки, відповідно люди які очікували на маршртуне таксі заступили його, не давши змоги мені його побачити, і написав що у мене є 2 свідків.

я запитався чи він буде вписувати імена свідків - він відмовився, тоді я закреслив ці поля.

далі я попросив копію протоколу, він хамськи відповів що нічого давати не буде, я сказав що буду дзвонити в тел довіри - він сказав "дзвони" я покликав з автомобіля свідка, вона принесла мені телефон - я подзвонив в тел ДАІ м Львова - там трубку не взяли, тоді хотів подзвонити в тел довіри іванофранківська - номер на лівому борті даї був стертий, був найвний лише з правої сторони. дзвінок був о 16.49 - там я вказав номер жетону сержанта, вони сказали що якщо не дають копію протоколу - писати скаргу.

мені сержант сказав: "раз ти такий мудрий я тобі пишу штраф по максимуму" він якраз дозаповняв постанову.

я сказав що буду оскаржувати постанову.

і попросив його посвідження, він мені його показав настільки швидко, що я побачив тільки його прізвище, довже показати відмовився

тоді він почав кричати на мене що він в мене забере права, якщо в мене це вже 3тє правпорушення, погрожував, кинув права собі на панель і сказав що зараз мене буде провіряти по базі армор, і щоб я ішов в машину, я відмовиввсся йти, мотивуючи тим що я не лишу йому свої документи, тоді він мені кинув права (саме кинув) і сказав "іди в машину! " "але ми тебе будем провіряти до двох годин, і ти не маєш права їхати звідси" і вибіг з машини, він почав дзвонити кудись по телефону, куди я не знаю.

я залишався біля нього (зі мною весь цей час був 1 свідок) - він мені крикнув йди в машину, я відмовився, він сказав що я не маю права бути тут (я вже був на вулиці) я перепитав чи я не маю права бути на цій вулиці - він відповів що не маю.

далі по телефону він продиктував моє прізвище і дату народження - і після відповіді - сказав що ще 1 порушення і він забере в мене права.

отже сержант Філяк Андріан Васильович ін 0112 (жетон - теж прикривав рукою, те що побачив)
-відмовився надати копію протоколу
-відмовився потім надати протокол щоб я переписав № протоколу
-не дав змоги переписати № посвідчення
-говорив хамсько, весь час говорив на ти
-не представився
-не вказав причину зупинки
-відмовився вписати свідків


не відомий капітан (проводив зупинку транспортного засобу)
-не вказав прізвища, імя, посади при зупинці,
-не вказав причини зупинки
-забрав права, і без пояснення пішов

дорожній знак 3.41 (згідно постанови)
-розміщений на відстані 1м від землі
-закритий людьми
- на горбі за поворотом


питання:

як це все гарно подати у скаргу?

куди писати скарги?

як має бути розміщений цей знак?

поможіть будь-ласка написати юридично грамотну скаргу! перший раз стикнувся з ДАІ

права дійсні з березня 2006року, за цей час ні одного прротоколу...

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення Lyubomyr » Вів, 21 липня 2009, 19:28

b88 писав:ну що ж - ще 3 дні до того дня як я купивши авто вперше став автомобілістом... ну і наперід отримав від "доблесних" працівників ДАІ свій перший в житті протокол

так яка давність подій?

Аватар користувача
b88
Повідомлень: 260
З нами з: Нед, 07 вересня 2008, 08:00
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: ff3 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення b88 » Вів, 21 липня 2009, 19:45

сьогодні - забув дописати рік

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення Fly » Вів, 21 липня 2009, 19:52

b88, http://roadcontrol.org.ua/\
зайди на форум і спитай, там вони по тому спеціалізуються

Аватар користувача
b88
Повідомлень: 260
З нами з: Нед, 07 вересня 2008, 08:00
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: ff3 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення b88 » Вів, 21 липня 2009, 19:59

Fly, спасибі - зараз запитаю :beer

Аватар користувача
mikeng
Повідомлень: 897
З нами з: Чет, 02 липня 2009, 14:35
Ім'я: mikeng
Авто: 2109
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення mikeng » Вів, 21 липня 2009, 21:12

Доброго вечора!
Блін, прямо картина маслом - все як в мене і теж Франківська область - вот гади!!!!
Тепер слухай мою сторі: їхав зі Львова на тернопільщину, при виїзді з Ів-Франк обл в якомусь селі всі мигали фарами, я скинув до 55-60 і їду собі, тут бачу той знак "Стоп-контроль" і один з мусарів в машині клієнта окучує, інший - по мобілі трендить, я дурак прокотився повз знак і зупинився (таке було вперше - розгубився). Далі почалась подібна твоїй ситуйовина - документи - в машину - протокол, я від всього відмовився, мол я не я і хата не моя, а бачити зупинився/незупинився ви не могли). До мене той прапор не бикував, хоч зразу і не представився, фамілію і документи надав коли я попросив, сказав що жетона немає. Я запропонував домовитись - він поморозився, я скаазв пиши: - він склав протокол (копію не надав але я його сфотав), і постанову про адмінпорушення - видав копію на руки, запропонував вибрати соіб штраф - я сказав "по мінімуму".
Поїздку я тим собі трохи пересрав, ніч не поспав і вирішив спробувати відстояти себе.

Приїхавши до Львова - перелопатив купу сайтів і знайомих.
Позвонив в тел довіри франк обл, пояснив шо і як - сказали писати скаргу.
Впринципі можна одночасно написати і скаргу і позов до суду по місцю проживання чи по місцю скоєння порушення

Я вирішив бути послідовним і наваяв скаргу в франик
аргументи
1)я такий білий і пухнастий, вперше в"їхав в їх обл - заблудився, вирішивв запитати дороги, а мені штраф - впринципі, десь так і було
2)даішник не представився, не вказав посаду, був без жетона
3)маю свідка - мама була зі мною в машині, про це я вказав в поясненнях, але самого свідка записати не зміг - даішник сказав що свідки в таке порушення не вписується - думаю то неправда
4)як вияснилось він був з рогатинського району, а зупинив мене в іншому районі, питання що він там робив, капусту стриг???
5)в постанові моє прізвище неправильно написав

Отже, написав я то все гарненько, відправив рекомендованим з повідомленням і став чекати
Пройшло тижні 3 а може і місяць, я вже подумав що вони на скаргу тупо забили і доведеться платити, але ще десь через тиждень зайшов на пошту, а там в поштовій скринці намалювався лист, простий не рекомендований - з Франика.
Я його зразу ж розкрив. Короче куча там всяких бла-бла-бла, а в кінці одним реченням "постанову скасовано - справу закрито"
Я отримав легкий оргазм і з почуттям власної гордості погріб додому

Мораль:
1)нєфіг губитись в таких ситуаціях
2)телефони довіри по всій укр на листок і в бардачок, або в трубу
3)не бійся відстоювати свої права - скаржся, гірше вже точно не буде

Топікстартеру, якщо цікаво скан протоколу, скарги і відповіді - можу викласти, якщо треба порада - звертайся, підскажу що сам знаю. Не опускай рук і не переживай - то не найгірше в тому житті!
Бачу у Франківській області таке бл..во стало нормою - свіжі номера і зелений водій - развод забезпечений :bad, треба їх пороти за таке

Аватар користувача
DNK
Повідомлень: 3778
З нами з: Суб, 08 вересня 2007, 14:56
Ім'я: Діма
Стать: чоловік
Авто: сx, YZF-R6
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення DNK » Вів, 21 липня 2009, 22:26

mikeng писав:Мораль:
1)нєфіг губитись в таких ситуаціях
[цензура] всьо кльово а вот йому то ніуя не зробили далі стреже капусту по максиму.Хоть [цензура] СТРІЛЯЙ [цензура] :angry маю наувазі дайца ([цензура] ненавижу їх :bad :bad :bad,а по темі то пиши скаргу полюбому,і вкажи що втратив багато дорогоцінного часу і нервів хай відшкодовують (оптиміст я [цензура])
Я гнівався на Бога за те що не мав взуття,
доки не побачив людину яка не мала ніг...
ВОРОГИ-ЖУЛЄН

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення Babak » Вів, 21 липня 2009, 22:37

DNK писав:Хоть [цензура] СТРІЛЯЙ [цензура] :angry маю наувазі дайца
фільтруйся :angry
Блекджек і все таке!)

Аватар користувача
b88
Повідомлень: 260
З нами з: Нед, 07 вересня 2008, 08:00
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: ff3 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення b88 » Сер, 22 липня 2009, 05:35

mikeng, буду дуже вдячний за скан таких документів!

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення A1 » Сер, 22 липня 2009, 07:05

сам їжду в ті края, і мене це добиває, що посеред села треба зупинятись без видимої на то причини. Ще такий самий патруль бачив в Галичі. Чув що місцевий головний даєць видав їм розпорядження на таке, хоча дуже сумніваюсь в його законності.

Аватар користувача
DNK
Повідомлень: 3778
З нами з: Суб, 08 вересня 2007, 14:56
Ім'я: Діма
Стать: чоловік
Авто: сx, YZF-R6
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення DNK » Сер, 22 липня 2009, 08:39

BABAK писав:фільтруйся
в мене нульовик ;)
Востаннє редагувалось Сер, 22 липня 2009, 08:46 користувачем DNK, всього редагувалось 1 раз.
Я гнівався на Бога за те що не мав взуття,
доки не побачив людину яка не мала ніг...
ВОРОГИ-ЖУЛЄН

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення A1 » Сер, 22 липня 2009, 08:44

DNK, то не я писав ;)

Аватар користувача
mik
Повідомлень: 311
З нами з: Вів, 16 серпня 2005, 15:41
Стать: чоловік
Авто: Yamaha R6/Audi 80
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення mik » Сер, 22 липня 2009, 08:47

часто їжджу через с.Фрага..там дайци завжди стоять...А ще лапають на фару коли їдеш зі сторони Львова...
Можна просто не зупинятись...не доганяють..(не дозволяє їхній болід) перевірено!

Аватар користувача
mikeng
Повідомлень: 897
З нами з: Чет, 02 липня 2009, 14:35
Ім'я: mikeng
Авто: 2109
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення mikeng » Сер, 22 липня 2009, 09:28

DNK писав:
mikeng писав:Мораль:
1)нєфіг губитись в таких ситуаціях
[цензура] всьо кльово а вот йому то ніуя не зробили далі стреже капусту по максиму.Хоть [цензура] СТРІЛЯЙ [цензура] :angry маю наувазі дайца ([цензура] ненавижу їх :bad :bad :bad,а по темі то пиши скаргу полюбому,і вкажи що втратив багато дорогоцінного часу і нервів хай відшкодовують (оптиміст я [цензура])
Ну, в тому шо стриже і надалі і я не сумніваюсь, як і в тому, що на килим його викликали і відкохали в непристойний спосіб полюбому.

Аватар користувача
mikeng
Повідомлень: 897
З нами з: Чет, 02 липня 2009, 14:35
Ім'я: mikeng
Авто: 2109
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення mikeng » Сер, 22 липня 2009, 09:31

b88 писав:mikeng, буду дуже вдячний за скан таких документів!
відписався в ПП

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення Денис » Сер, 22 липня 2009, 11:21

mik писав:Можна просто не зупинятись...не доганяють..(не дозволяє їхній болід) перевірено!
Чув,шо вони не мають права Тебе наздоганяти в іншій області,а від Фраги до нашої області рукою подати...

Аватар користувача
mik
Повідомлень: 311
З нами з: Вів, 16 серпня 2005, 15:41
Стать: чоловік
Авто: Yamaha R6/Audi 80
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення mik » Сер, 22 липня 2009, 11:45

головне честь віддати їм коли їдеш :D

Аватар користувача
b88
Повідомлень: 260
З нами з: Нед, 07 вересня 2008, 08:00
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: ff3 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення b88 » Сер, 22 липня 2009, 13:18

ДСТУ 4100-2002 " ЗНАКИ ДОРОЖНІ Загальні технічні умови. Правила застосування"

Знак 3.41

10.6.4 контроль повинен застосовуватись, щоб заборонити Рух транспортних засобів без зупинки біля контрольного пункту і установлюватись у місці, де повиене зупинитись транспортний засіб.

10.2.9 відстань від нижнього краю знаку від 2 до 4 м від поверхні дороги у населеному пінкті у разі встановлення в населеному пункті

10.1.1 дорожні знаки повинні розташовуватись так, щоб їх добре бачли учасник дорожнього руху, як у світлий так і у ткмний час доби. При цьому вони неповинні бути затулені від учасників дорожнього руху будь-якими перешкодами

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 01 серпня 2009, 23:54

1. Скарга в суд. (Шаблон маєш? Який суд?)
2. Скарга в Департамент ДАІ. (Якраз буде актуальною на фоні мого листа в ДДАІ).
3. Велкам: viewtopic.php?f=12&t=11984

Аватар користувача
b88
Повідомлень: 260
З нами з: Нед, 07 вересня 2008, 08:00
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: ff3 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: даі і стоп контроль

Повідомлення b88 » Пон, 07 вересня 2009, 21:12

все закінчилось... відправив я скарги в прокуратуру і даі франика, прокуратура перенаправила в ДАІ...

1говерсня я нічого ще не отримував, того написав скарги на ДАІ в саме ДАі, в прокуратуру франика і луценку, зміст - не розглянуто в термін

і тут 4го вересня прийшов лист:
Зображення

датований 26серпням,

як виявилось мені палкою махав взагалі участковий :sm12: одним словом сваволя повна!

ну але штраф скасували і я лишився задоволений грошей не поменшало, досвіду побільшало! :sm26:


ну а тепер сам герой всієї історії пан Філяк Андріан

http://vkontakte.ru/id41263688

Зображення
робочі дні нашої міліції)))

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей