Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
І мені виписали протокол:)
Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Andriy01 » Вів, 22 вересня 2009, 22:19

pikach00, Demyan,
Спокійно, я поясню.
Просто я зараз маю два інші суди, якими займаюсь, тобто займається мій адвокат. А ця справа була дуже сумнівна і ймовірність її виграти при наявності "свідків" була мінімальна. Та і в ПДР дуже багато аргументів проти мене.
Більше спалю на бензини поки їздитиму в суд, ніж оскаржу штраф у 255 грн. Тому довелось виставляти пріорітети. Але при наявності нових обставин - відсутність "свідків" в оригіналі протоколу, заява про неправомірність протоколу від мене в даі буде 100%. А там буде видно.

Навіть, якщо гроші не поверну, але на статистику оскаржуваних протоколів вплину.

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Demyan » Сер, 23 вересня 2009, 09:46

Andriy01 писав:Спокійно, я поясню.
Який бензин, який суд??? я ж тобі писав - поштою рекомендований лист з повідомленням і скаргу в ДАІ на городоцькій. ВСЕ!
Andriy01 писав:але на статистику оскаржуваних протоколів вплину.
Не вплинеш! Ти погодився з винесеним тобі покаранням і оплатив штраф. Викинуть твою скаргу а у відповідь напшиуть, шановний дякуємо за звернення та оплату штрафу, вашу справу закрито за причиною оплати штрафу згідно протаколу ХХХ...

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Andriy01 » Сер, 18 листопада 2009, 13:15

Минулого місяця написав скаргу в ДАІ, завтра викликають на Городоцьку говорити про мою скаргу :D 8)
Якийсь інспектор адмін практики.

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Saba » Сер, 02 грудня 2009, 07:27

Зупинили мене сьогодні в 4-30, в Зимній Воді. Десь метрів сто за постом ДАІ на городоцькій трасі, зловили на фару, по їх словам їхав 92 км/год. Фара називається Беркут, навіть сертифікат був. Написали протокол, вручили постанову де написано штраф на 255 грн. Зараз думаю оскаржувати. В протоколі написав, що не згідний і вважаю що виміри були проведені не відповідним чином (їхав я не сам, біля мене рухалось ше пару машин, я навіть не впевнений,що він мене засікав, бо я побачив його, тіки тоді коли він мене зупинив.)Свідків він не записав, ці поля я закреслив.

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Andriy01 » Сер, 02 грудня 2009, 08:26

прикольно, а тепер не повтори моєї помилки і оскарж протокол у відповідний термін!
п.с. на даі не надійся, зразу кажу. так що подавай прямо в суд.

Аватар користувача
MarKo
Повідомлень: 303
З нами з: П'ят, 13 лютого 2009, 15:08
Ім'я: Мар'ян
Стать: чоловік
Авто: Kia Niro
Звідки: Львів, Кульпарків
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 2 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення MarKo » Сер, 02 грудня 2009, 09:31

Andriy01 писав:на даі не надійся, зразу кажу. так що подавай прямо в суд.
+100, мєнти тіко відмазки пишуть, шо вони "білі і пухнасті" :)

Аватар користувача
jon
Повідомлень: 2307
З нами з: Сер, 29 серпня 2007, 19:43
Ім'я: Іван
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Номер: 8411
Звідки: сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення jon » Сер, 02 грудня 2009, 20:46

А я таки свый суд виграв. З економив 425грн. 8)
гази - - жарять, тази - - валять а крази - - решают

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Saba » П'ят, 04 грудня 2009, 14:46

не можу знайти свій потокол в Львіському ДАІ його нема, кажуть шо воно в Пустомитівському ДАІ, бо зупинили мене в Зимній воді, додзвонитися туди неможливо, а їхати впадло, от зараз думаю шо робити.

І ше такий прикол, що виміри робив один даішник, а протокол складав і постанову складав інший, як думаєте на скільки це важливо і чи має це якесь значення

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення pikach00 » П'ят, 04 грудня 2009, 15:02

Saba писав:Зупинили мене сьогодні в 4-30, в Зимній Воді. Десь метрів сто за постом ДАІ на городоцькій трасі, зловили на фару, по їх словам їхав 92 км/год. Фара називається Беркут, навіть сертифікат був. Написали протокол, вручили постанову де написано штраф на 255 грн. Зараз думаю оскаржувати.
Треба було на місці їм розчесувати, і дзвонити в службу довіри.
viewtopic.php?p=261031#p261031 :sing

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Saba » П'ят, 04 грудня 2009, 15:29

pikach00, часу не було взагалі, я мав 5 ранку на митниці бути :)

от моя позовна заява шо скажите, може щось краще дописати, чи переробити?

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання протиправною та скасування постанови про накладення
адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху
України, закриття провадження по справі про адміністративне
правопорушення від 02.12.2009 №_______

Я, _______, паспорт ______, ідентифікаційний номер ______, 02.12.2009р., близько 4 год. 20 хв., керуючи автомобілем Мітсубісі Аутлендер, державний номер _____ рухався в селі Зимна Вода по автодорозі Львів-Шегині, в напрямку Шегині, та був зупинений інспектором ДПС. З його слів причиною зупинки було те, що я нібито перевищив швидкісний режим та показав зафіксовану на приладі "Беркут" швидкість 92 км/год. Після того, як я не погодився з тим, що ця швидкість належить моєму автомобілю, інспектор запропонував мені сісти в машину ДПС для складання протоколу та винесення постанови в справі про адміністративне правопорушення за ст. 122 ч.1 КУпАП. У машині сидів інспектор ДПС Львівського взводу
ДПС батальйону ДПСДАІ при ГУМВС _________, який безпосередньої участі у вимірах моєї швидкості не брав, хоча протокол про адміністративне правопорушення та постанову по ньому виносив саме він.
При складенні Протоколу Серії ____________ про адміністративне правопорушення (надалі – Протокол) інспектором ДПС Львівського взводу ДПС батальйону ДПС ДАІ при ГУМВС Макаришиним Іваном Григоровичем було допущено наступні порушення. Зокрема, він не ознайомив мене з моїм правами та обов’язкам відповідно до ст. 63 Конституції України та ст. 268 КУпАП.
Вважаю, що оскаржуваною постановою №ВС ______ від 02.12.2009р. на мене неправомірно накладено адміністративне стягнення та вважаю її незаконною з наступних підстав:
1. У даний час по автодорозі Львів-Шегині також рухались інші автомобілі, і підтвердити, що дана швидкість належить моєму автомобілю є неможливим;
2. Відповідач не ознайомив мене із характеристиками можливих похибок у вимірах. Таким чином заміри було проведено із недотриманням вимог ст. 1, 2, 4, 9, 15, 17-20, 29-31 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” від 11.02.1998р. №113/98-ВР, що виключає їх подальше використання в якості доказів у справі про адміндитиістративне порушення;
3. З огляду на положення ст. 251 КУпАП, у якій міститься норма імперативного характеру щодо використання тільки тих технічних приладів та засобів що мають функції відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, вимірювач «Беркут» не може бути використаний як належний доказ по справі. Більше того, винесення постанови без достатніх доказів суперечить п.1.6 Розпорядженню МВС України від 21.05.2009 № 466 «Про організацію роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису».
4. Під час вимірювання інспектор тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух та біг назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
5. Розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.33 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.

На підставі вищевикладеного і керуючись п.12.4 Постанови КМУ “Про Правила дорожнього руху”, ст.ст. 1, 2, 4, 9, 15, 17-20, 29-31 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, ч.1 ст. 122, ст.ст. 287-289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 6, 17, 18, 19 та статтями 104–106 Кодексу адміністративного судочинства,

ПРОШУ:
суд
- скасувати Постанову № ______ від 02.12.2009 р. по справі про адміністративне правопорушення.

Державне мито за розгляд судом даної справи не сплачувалось, оскільки у відповідності ч. 5 ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

До заяви додаються:
1. Копія паспорта позивача.
2. Копія ідентифікаційного коду позивача.
3. Копія позовної заяви.
4. Копія Постанови № _______ по справі про адміністративне правопорушення
від 02.12.2009р.


4 грудня 2009 року

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Fani » Вів, 12 січня 2010, 18:02

Виписали мені сьогодні протокол за порушення знаку односторонній рух , Біля УДАІ , там як їхати на базар знак одностороні рух , я заїхав на базар , купив запчястини і вирішив виїхати з тоїж сторони що заїхав , де мене зустріли працівникі ДАІ і склали протокол про порушення правил Д.Р. , написав в протоколі "з пороушенням незгоден" , "Свідків нема" , штраф складає 255грн .
Що порадите ?
vaz2101.оrg

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Taras:) » Вів, 12 січня 2010, 18:37

jon писав:теоритично нічого. По перше ти не здійнював обгін а обїжав перешкоду тому що трамвай стояв.
обїжджати трамвай на зупинці неможна, недавно сам 50 грн. за таке віддав.
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Myself » Вів, 12 січня 2010, 18:59

Taras:) писав:Виписали мені сьогодні протокол за порушення знаку односторонній рух , Біля УДАІ , там як їхати на базар знак одностороні рух , я заїхав на базар , купив запчястини і вирішив виїхати з тоїж сторони що заїхав , де мене зустріли працівникі ДАІ і склали протокол про порушення правил Д.Р. , написав в протоколі "з пороушенням незгоден" , "Свідків нема" , штраф складає 255грн .
Що порадите ?
А що тобі порадити? Там "цегла" висить? ;) Треба платити :sing
Без образ: завжди там дивуюсь, нафуя їхати проти шерсті? Тяжко обїхати через В.Великого? Пішки ідеш, ногам мокро? %)
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Fani » Вів, 12 січня 2010, 19:04

можлиао і так , просто складу порушення небачу , ні з однієї сторони я не порушив заїхав зі сторони односторонньго руху з відтамже і виїхав ;) тобото як від ДАІ вїхав на базар так звідтамже і виїхав ! На території знаків нема ніяких шо звідти неможна виїжати !
vaz2101.оrg

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення weber » Вів, 12 січня 2010, 19:15

Fani писав:тобото як від ДАІ вїхав на базар так звідтамже і виїхав ! На території знаків нема ніяких шо звідти неможна виїжати !
Тут Yelik чи хто колись писав, йому на таке відповіли, що ти коли заїжджав знаку не бачив?

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Fani » Вів, 12 січня 2010, 19:22

weber, Так в тому і справа що небачив бо передтим заправлявся і при виїзді пропускаючи машини непомітив , заїхав розвернувся і звідтамже виїжав . Але сума в 255 нетака велика тимбільше якщо я таки накосячив :unsure
vaz2101.оrg

Аватар користувача
Corleone
Повідомлень: 195
З нами з: Вів, 10 листопада 2009, 00:24
Авто: Opel Kadett
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Corleone » Вів, 12 січня 2010, 19:27

А в якому місці там знак? :shock

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення azakharchuk » Вів, 12 січня 2010, 19:29

Taras:) писав:обїжджати трамвай на зупинці неможна, недавно сам 50 грн. за таке віддав.
А можно конкретный пункт правил, который об этом говорит?

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Fani » Вів, 12 січня 2010, 19:39

Corleone, Як мені потім показали за знаком УДАІ високо правда !
vaz2101.оrg

Аватар користувача
Corleone
Повідомлень: 195
З нами з: Вів, 10 листопада 2009, 00:24
Авто: Opel Kadett
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І мені виписали протокол:)

Повідомлення Corleone » Вів, 12 січня 2010, 19:47

Жесть, я приїжджав туди кілька разів, за УДАІ розвертався, і виїжджав назад. :ninja

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей