Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.
Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Zhdan » П'ят, 06 листопада 2009, 15:50

Buts, там є розмітка.

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Buts » П'ят, 06 листопада 2009, 15:52

Zhdan, по любінській.
є розмітка і знаки, але середня полоса така широка, що там вільно 2 легкові стають.
по мому питанню 2 полоси переходять в одну, без знаків і перехідної розмітки - як бути ?

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Zhdan » П'ят, 06 листопада 2009, 15:56

Buts писав:Zhdan, 1)по любінській.
є розмітка і знаки, але середня полоса така широка, що там вільно 2 легкові стають.
2)по мому питанню 2 полоси переходять в одну, без знаків і перехідної розмітки - як бути ?
1) якщо є розмітка на полоси - то на одну полосу-одна машина.
2)повинно бути більше інформації, бо праву полосу можна важати як розгінну або ........... потрібна конкретна інфа.

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Buts » П'ят, 06 листопада 2009, 16:02

Zhdan, Траса Стрий -Львів, до ремонту, 17 км, 2 повноцінні ряди бетонки переходять в 1 смугу.

Питання про перехід 2 смуг в одну - відкрите.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Felix » П'ят, 06 листопада 2009, 16:19

Demyan писав:
AndrewK писав:Мене сильно цікавить момент на спуску з кн.Ольги коло "фарлепу". Якщо я їду вниз лівою полосою і мені треба після проїзду колії на полосу в сторону центру. То чи мають перевагу ті, що йдуть туди саме правим рядом?
Якщо ти спускаєшся в лівому ряді, то після переїзду і якщо ти хочеш їхати в центр - тобі треба перестроїтися в правий ряд для проїзду в центр - прямо. Якщо ти залишися в лівому ряді - то значить повертаєш на ліво до Медика. А отже ти робиш маневр (перестроюєшся) то повинен дати дорогу.
+1000000
але прікол в тому, що в тому мівці ЛЕВОВА частка водіїв з лівого ряду напряму через трамвайну колію перестроюються в правий і валять по сахарова до центру, при чому свято вважаючи, що вони праві... а мені в правому ряді стільки раз хотілося таким умним завалити в бачіну - тільки тачки жаль було і часу (тоді я починав керуватися правилом ДДД ;) )
До речі, якби я працював "підставлялою", то це напевно було б найбільш рибне місце для мене...

Аватар користувача
igorok
Повідомлень: 2882
З нами з: Нед, 14 жовтня 2007, 16:44
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення igorok » П'ят, 06 листопада 2009, 16:29

Zhdan, Вулиця Шухевича, коли я їду наліво, на Франка чи Герцена, то стаю тільки в лівий ряд. В правий - коли на Кн. Романа. Знаку "напрямок руху по смугах" там наче немає, але завжди є олені, котрі з правого ряду їдуть наліво, і якщо я їду наліво і олень також, то при повороті на Герцена, він має перевагу(в мене перешкода зправа) :angry

vasylms
Повідомлень: 141
З нами з: Чет, 02 жовтня 2008, 11:33
Ім'я: Василь
Авто: Космічна зірка :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення vasylms » П'ят, 06 листопада 2009, 17:09

Buts писав:Питання про перехід 2 смуг в одну - відкрите.
Якщо немає ніяких знаків і розмітки то значить застосовуємо п 10.11

10.11. У разі коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена цими Правилами, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку.
Zhdan писав:смуга руху - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів;
Тобто якщо там 5,5м тоды там можна в два ряди рухатись
Невеличке уточнення
11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками, а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Zhdan » Суб, 07 листопада 2009, 14:35

igorok писав:Zhdan, Вулиця Шухевича, коли я їду наліво, на Франка чи Герцена, то стаю тільки в лівий ряд. В правий - коли на Кн. Романа. Знаку "напрямок руху по смугах" там наче немає, але завжди є олені, котрі з правого ряду їдуть наліво, і якщо я їду наліво і олень також, то при повороті на Герцена, він має перевагу(в мене перешкода зправа) :angry
Якщо на Шухевича немає знаків і розмітки, то керуючись пп10.4 при підїзді до перехрестя водій повинен заняти відповідне крайнє положення на проїзній частині. тобто якщо потрібно повернути на кн.Романа то правий ряд, і якщо в сторону Франка-лівий. Виключення може бути тільки якщо габарити не позволяють з лівої полоси повернути на ліво пп.10.6. А якщо рухатись дальше по кн.Романа і повертати на Герцена- то ти правий що потрібно пропустити справа автомобілі. На цьому перехресті я кілька разів бачив гайця який власне ловив тих хто повертав з правого ряду наліво.

Аватар користувача
crush
Повідомлень: 2829
З нами з: Чет, 17 квітня 2008, 19:08
Ім'я: Vitallo
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 508
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення crush » Суб, 07 листопада 2009, 15:46

Zhdan писав:Якщо немаэ розмытки то там можливо тыльки одна широка полоса .проїзна частина - елемент дороги, призначений для руху нерейкових транспортних засобів. Дорога може мати декілька проїзних частин, межами яких є розділювальні смуги;
Zdan мабуть забув в якій державі живе!!! Якщо нема розмітки то її просто забули намалювати чи оновити :happy
Малий і гімнистий
© НУЛП ІНЕМ ЕК-12 2003рік

Аватар користувача
crush
Повідомлень: 2829
З нами з: Чет, 17 квітня 2008, 19:08
Ім'я: Vitallo
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 508
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення crush » Суб, 07 листопада 2009, 15:53

vasylms писав:Невеличке уточнення 11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками, а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.
Це стосується луганської. Там дорога цілком дозволяє безпечно рухатись в 4 ряди. Мені стражі правопорядку кілька раз намагались впартити обгін на переїзді(тому що ближче до стрийської) коли я рухався в умовному лівому ряді. Правда я кожного разу "впирався рогом", бо конретно цього правила процитувати не міг, і через 10-15 хв жвавих дискусій відпускали.
Малий і гімнистий
© НУЛП ІНЕМ ЕК-12 2003рік

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Zhdan » Суб, 07 листопада 2009, 16:55

Crush писав:Це стосується луганської. Там дорога цілком дозволяє безпечно рухатись в 4 ряди. Мені стражі правопорядку кілька раз намагались впартити обгін на переїзді(тому що ближче до стрийської) коли я рухався в умовному лівому ряді. Правда я кожного разу "впирався рогом", бо конретно цього правила процитувати не міг, і через 10-15 хв жвавих дискусій відпускали.
Тобі заканало що попадав на дайців-лохів які не знають ПДР. Я сам був такий розумний, поки не перечитав ПДР. А там сказано пп. 20.4. Якщо перед переїздом немає дорожньої розмітки або дорожніх знаків, що визначають кількість смуг руху, рух транспортних засобів через переїзд дозволяється лише в один ряд.
Але цей пункт знаходиться майже в кінці книжки ПДР, тому тупі дайці недочитуються.

Похожа ситуація на дж.Вашингтона перед зеленою. :) :) :)

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення LEgEnDA » Суб, 07 листопада 2009, 17:18

Zhdan писав: тому тупі дайці недочитуються.
:shout :shout

На франка, їдучи від центру до стрийського базару, перед кільцем є зупинка, коли трамвай випускає людей, половина машин його обганяє, половина стоїть...
Хто правий?

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Zhdan » Суб, 07 листопада 2009, 17:36

LEgEnDA, В даній ситуації правий той хто знає ПДР. пп.11.1 сам повинен визначити кількість смуг для руху. Тому хто впевнений в своїх знаннях- той випереджає. Хто не впевнений - той платить дайцям за обгін.

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення LEgEnDA » Суб, 07 листопада 2009, 17:42

Zhdan, про випередження ясно, можна обганяти трамвай коли він випускає пасажирів з лівої сторони, не виїжджаючи на зустрічну смугу? З правої не можна то ясно

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Zhdan » Суб, 07 листопада 2009, 17:45

LEgEnDA, Якщо даєць зупинить і буде доказувати обгін, потрібно пояснити йому пп.11.1 і пункт 1.10 трамвайна колія - елемент дороги, призначений для руху рейкових транспортних засобів, який обмежується по ширині спеціально виділеним вимощенням трамвайної лінії або дорожньою розміткою. По трамвайній колії допускається рух нерейкових транспортних засобів відповідно до розділу 11 цих Правил.



П.С. Але там є пішоходний перехід де потрібно пропустити пішоходів. :angel

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення LEgEnDA » Суб, 07 листопада 2009, 17:48

Zhdan писав:П.С. Але там є пішоходний перехід де потрібно пропустити пішоходів.
трамвай зупиняється перед самим пішоходним? Про пішоходів - також випередження? я їх пропускаю і їду по середньому ряді далі?

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Sluva » Пон, 09 листопада 2009, 00:32

Сьогодні помітив таку ситуацію:
На перехресті Наукова-Симоненка поставили додаткову секцію до світлофора,але от куди повертати по тій секції ?
1.по стрілці А
2.по стрілці Б
Зображення
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Zhdan » Пон, 09 листопада 2009, 08:46

[quote="Sluva"]Сьогодні помітив таку ситуацію:
На перехресті Наукова-Симоненка поставили додаткову секцію до світлофора,але от куди повертати по тій секції ?
1.по стрілці А
2.по стрілці Б
[quote]
В даному випадку повинні бути присутні наказові чи забороняючі знаки (думаю що повинна бути "цегла" по варіанту А). А взагалі керуєшся пп.16.9. Під час руху в напрямку стрілки, ввімкнутої в додатковій секції одночасно з жовтим або червоним сигналом світлофора, водій має дати дорогу транспортним засобам, що рухаються з інших напрямків.
Під час руху в напрямку стрілки зеленого кольору на таблиці, встановленій на рівні червоного сигналу світлофора із вертикальним розташуванням сигналів, водій повинен зайняти крайню праву (ліву) смугу руху та дати дорогу транспортним засобам і пішоходам, що рухаються з інших напрямків. { Пункт 16.9 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 124 ( 124-2009-п ) від 11.02.2009 }


Правильна траєкторія "В", і якщо немає знаків до світлофора- можна їхати "А" і "В".

17.2. Водій, який повертає праворуч на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, що відокремлена переривчастою лінією дорожньої розмітки, може виконувати поворот з цієї смуги. У таких місцях дозволяється також заїжджати на неї під час виїзду на дорогу і для посадки чи висадки пасажирів біля правого краю проїзної частини.

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Andriy01 » Пон, 09 листопада 2009, 09:04

там де стрілка "а" завжди стояв знак "рух заборонено" (цегла)

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ПДР або хто сумнівається в правильності своїх дій на дорозі.

Повідомлення Demyan » Пон, 09 листопада 2009, 09:14

А як правильно розвертатися по 700 річчю від кольца до Бобмби?
Я маю на увазі в "кишеньках для розворту" - коли треба змінити напрямок руху.
Там нарозворотах стоять стрілки наказові - якщо їду по лівій смузі і хочу розвернутися - передімною знак який вказує наказово на четверту годину, знак про розворот є тільки в одному місті.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей