Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Яка страхова виплачує? (Власний досвід)
Nobody
Повідомлень: 267
З нами з: Нед, 07 грудня 2008, 14:18
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 7 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Nobody » Сер, 30 листопада 2016, 16:22

Vexler писав: Або в клієнта авто в Києві стоїть на обліку, прописка київська, а йому зі стелі написали м. Стрий і порахували по району))
От при таких умовах ще й Лахфорт, то ніхто нічого не отримає, крім купи мінінгіту, потраченого часу(

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Vexler » Сер, 30 листопада 2016, 16:24

Nobody, лохфорт :D
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення САХАР » Сер, 30 листопада 2016, 16:32

В мене була розбита Астра нова можна сказати в хлам.Яка була кредитна та пiд Каско.Менi в принципi особливо переживати не було чого бо я за неi виплатив за рiк як на таксi б проiздив.Але був суд куда мене викликали свiдком як я зрозумiв банк позивався до страховоi.Я там такого наслухався,там такi нюанси пiднiмалися що навiть догадатися до такого тяжко.Тому при виплатi великоi сумми думаю таке кiно повторится ,будуть до маленьких нюансiв цеплятися аби не платити.
Та i нiхто не прогарантуэ що навiть страховi з верха списка через пiв року не стануть Лафортом.
Востаннє редагувалось Сер, 30 листопада 2016, 16:35 користувачем САХАР, всього редагувалось 1 раз.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 30 листопада 2016, 16:35

САХАР писав: як я зрозумiв банк позивався до страховоi

то нарешті напишеш назву тої страхової чи ні ? І банку :sing :angel
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення САХАР » Сер, 30 листопада 2016, 16:38

Liuskywalker, я мав Астру в 200якомусь роцi i на жаль страховоi не згадаю.Брав ii в Укрсоцбанку,не згадав би якщо б не iх офiс в центрi що не вписуэтся в нiкуда.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Nobody
Повідомлень: 267
З нами з: Нед, 07 грудня 2008, 14:18
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 7 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Nobody » Сер, 30 листопада 2016, 16:47

САХАР, Знаєш, є такий тип людей, ти напевно до них належиш , типу всі страхові то х..ня, і так не заплатять, бо всі найо..ть, того треба взяти чим по меншій ціні, потім є випадок, ніхто нікому не платить і ти ще більше стверджуєшся в своїй думці, і виходить замкнуте коло. ;)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення САХАР » Сер, 30 листопада 2016, 16:56

Я з тих людей що переплачувати за то що є дешевше не буду і це правильно.Може я забагато перебачив як найопують людей а дуже мало коли реально платять.
В мене і зара питають в якій банк наприклад порадив би покласти депозіт-я не пораджу ніякій тому що бачив як вони закриваются при тому не від банкрутства а штучно.Так само і страхові-можуть працювати роками але хто знає якій зайде за-об власникам і які в них плани.
Ми живемо в такій державі що якщо сам себе не захистиш то ніхто того не зробить а не як в Ютубі Рем казав що німець непереживає ні за що бо за ним закон.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення RULES » Сер, 30 листопада 2016, 17:08

інший уявний кейс по випадку з реєстрацією і експлуатацією.
авто зареєстроване в Турці. Продане по техпаспорту громадянину України, який немає реєстрації в Україні(бо є на якомусь консульському обліку і живе 90% часу за кордоном в Польші), дтп сталось в Києві на самому Хрещатику.
Питання - яку цивілку треба брати, з яким містом реєстрації?
Якщо взяти з Київською, то також буде нестиковка, бо не відповідатиме місцю реєстрації авто.
VAG вже не той

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Vexler » Сер, 30 листопада 2016, 17:08

Nobody, одно разу приходив потенц. клієнт, я чуть не випав з його логіки-приблизно так сказав: "типу от в вас дорого (604,80), піду я тоді в СК Країна, там мені роблять дешевше і вона мені ще й не виплатила по ДТП...на зло там зроблю, яка різниця то ж не мені платитимуть" :D я ще такого не чув :shout
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Vexler » Сер, 30 листопада 2016, 17:15

RULES, якщо їздить по техпаспорту, тоді номера, реєстрація тз без змін- страхівка діє і буде платити потерпілому де б воно не сталось. Вона ж діє на буд якого водія.
Нова страхівка буде оформлятися по реєстрації м. Новояворівськ (в Турка немає МРЕВ), бо ж нічого не змінилось з Твоїх слів.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення RULES » Сер, 30 листопада 2016, 17:36

Турка була вибрана умовно. не думав, що то таке село без сільради)))
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 09:34

на зло там зроблю, яка різниця то ж не мені платитимуть"
на мою думку от тому в нам дофіга лохофортів, бо людина не зацікавленна, то ж не її будуть платити :sing головне шо б дешевше, чому зразу було не зробити пряме відшкодування, я обираю компанію яка у випадку чого мені і заплатить, відповідно я вже не зацікавлений в супер пупер дешевому полісі від лохофорта 8-) а так...самі державотворці прийняли закон для себе шо б настворювати собі лохофортів і косити з лохів бабло :sing

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 01 грудня 2016, 09:37

От мені цікаво - чому до схеми прямого відшкодування наразі так мало страхових пристало? Чи то не означає, що ті решта компанії мають за мету лише продати побільше полісів і не планують їх оплачувати в разі випадку?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 09:40

Vasiliyyy мислиш в правильному напрямку :-)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Vexler » Чет, 01 грудня 2016, 09:46

sashanova, є попит - є пропозиція. В Лохфорту ж не були уявні віртуальні клієнти. Весь портфель - це реальні люди, які хотіли халяви (від мєнтів; та я ніколи в дтп не попаду; я в ті страхові не вірю; для чого переплачувати (яка може бути переплата, якщо ціни у всіх однакові по закону)); то й так не мені платитимуть ) ; , там де її не має. Компанія як МММ швидко за рік-два назбирувала таких халявщиків, ще на початках може й платила більш менш, або з затримками. А вж коли новий приток халявщиків закінчувався чи потік зупинявся - за день втікали з $, а потерпілі з розбити машинами. Халявщики ж далі йшли в Київ РЕ, Домінанти тощо Паралельно жаліючись що всюди намахалово, всі СК погані і т.д. Замкнуте коло халявщиків, у яких всі винні, тільки не вони, коли фінансували їхні папірці А4 і "економили" 100-200грн, ніби то непідйомна різниця.
Vasiliyyy, так і є. Решта просто знає, що облажається і крім демпінгу нічого не пропонує. Хоча повторюсь на мою думку Оранта, АСКА, ВУСО, Провідна та декілька інших, які вже є в переліку 16 СК щодо "прямого врегулювання" теж супер сервісом не відрізняються - довгі затримки, безпідставні відмови тощо.
Востаннє редагувалось Чет, 01 грудня 2016, 09:58 користувачем Vexler, всього редагувалось 1 раз.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 01 грудня 2016, 09:55

Думаю, це нововведення за певний час трохи очистить ринок страхування: люди зрозуміють (дехто - потрапивши в ДТП і не отримавши коштів від СК, в якій він на халяву купив поліс), що їм невигідно йти в шарашку і шукатимуть нормальну СК, а шарашкам доведеться або стати нормальними (тобто почати справно виплачувати) - щоб лишитися при клієнтах, або йти геть з ринку...

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 10:21

Vexler ти дуже багато написав але все не то ;), дивися я тобі розкажу простіше, з точку логіки і законодавства...якшо СК отримала від держави ліцензію на проведення своєї роботи то вже не повинна бути лохофортом на який хєр, мені (чи іншій людині) перед тим як купити поліс влазити в ту кухні зсередини і пробивати інфу по тій страховій?...будь яка послуга на яку поширюються державний контроль не повинні бути лохофортами апріорі а внас чомусь навпаки :cry Якшо в мене закінчився поліс і я забіг по дорозі в першу ліпшу Ск і купив їх поліс то чому мене має парити діяльність тої СК у випадку якшо це лохофорт? Що я купив свідомо підроблений поліс?..ні, я його надрукував на принтері?..ні..я купив його в СК яку провірила держава видавши їй ліцензії і дозволи на цю діяльність відповідно то тоїж логіки і законодавства ця СК не може бути лохофортом....але в нашій державі то все через дупу :bad і навіть пробивши самостійно СК на предмет виплат і придбавши його навіть в тій компанії де ти працюєш, ти не можеш гарнтувати на 100% шо завтра, післязавтра, ця компанія по якимось причинам не пертвориться на лохофорт :facepalm і як скзав тут САХАР
Може я забагато перебачив як найопують людей а дуже мало коли реально платять.
до таких людей відноситься -більшість, відповідно ніякого стимулу купувати супер пупер дорогі поліси по яких можливо виплятять шось комусь -немає :sing

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Vexler » Чет, 01 грудня 2016, 10:55

sashanova, Я кажу якраз то, бо щодня маю дзвінки від реальних людей і більшості "дорого", як Сахару і в них такі ж мотивації як я написав. Якщо за 7 років і за 2 кризи лохфортом не стала, і демпінгом не займається - то з ймовірністю 99% що не стане, повір.
Повторюсь тут експертом не треба бути. Ти ж чогось не понесеш гроші в Банк Іванова під 30% грн, а покладеш в адекватний під 10% , зате надійно. В страхуванні ідентично - ти платиш, а в вже потім отримуєш послугу, а може й не отримаєш, якщо страх. випадку не відбудеться. Тобто ти купуєш те, чого не побачиш, не відчуєш в момент купівлі.
А щодо тезису - ну так цивілка це не хотдог по дорозі забігти і зїсти. Страхується відповідальність водія за завдані збитки під час ДТП, це серйозна річ. Я про те, що от Сахару всюди сказали 604,80 грн фірми, які купа років на слуху і на ринку, а він купив все одно за 400грн, то хіба Сахар не здогадується чому йому дешевше зробили законодавчої ціни? Всі кажуть, що я не знав, я не експерт і т.д. Всі все добре знають. Бо по логіці САХАР, там агенти добріші, офісів не мають і за дурно працюють, а фірма нормальна і платить всім без проблем любі суми :D Державні органи в нас багато чого не контролюють, тут немає чого дивуватись - треба самим трохи свідомо підходити до речей просто. В страхуванні є лише проста математика і вся інфа є на сайті МТСБУ.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 01 грудня 2016, 11:01

Vexler, Вітя , ти розписуєш з точки зору клієнта , який або вже стикався зі страховим випадком , або просто має трохи ширше "коло комфорту" .
Але ... завжди будуть ті , що "понесуть під 30%" , ну такі вже ми всі є ... І sashanova правий в тому, що є орган , на який покладено функції контролю того , щоб "банк Іванова" якщо і встиг відкритися , то грошей зібрати з людей (темних , любителів халяви і т.п. ) не встиг !
Але в нас наразі ці органи (НБУ , МТСБУ і т.п. ) ці функції контролю виконують абияк і "по факту" , нагружаючи тих же чесних платників податків врезультаті . Хоча всі важелі змінити ситуацію в них в руках - була б воля ! :(
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Nobody
Повідомлень: 267
З нами з: Нед, 07 грудня 2008, 14:18
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 7 рази
Контактна інформація:

Re: Яка страхова виплачує? (Власний досвід)

Повідомлення Nobody » Чет, 01 грудня 2016, 11:07

Liuskywalker, Але ше є один нюанс, люди які стикаються з невиплатами, не пишуть листи в держфінпослуг, МТСБУ, бо вважають що це нормальна практика для всіх страхових, а була б більша кількість скарг, і які б не були імпотентні наші регулюючі органи, були б змушені якось реагувати на купи листів-скарг.
П.С. в свій вільний час пишу їм від імені своїх знайомих, які зекономили пару грн. на страхівці :D :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей