Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Реєстрація автомобіля!
Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Нед, 19 лютого 2012, 20:10

Lyubomyr,
Там по ссилках здається є приклади, я покищо особливо не вникав в це питання :sing

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Чет, 08 березня 2012, 22:43

Власне тільки на днях вчитався в ті нюанси про повернення 3%. Спілкувався з одним юристом, він каже, що 3% знімаються при відчуженні авто але не вказано з кого знімають (з продавця чи покупця)! Отут починається правова коллізія. Якщо з продавця не зняли, значить повинен сплатити збір покупець і ні про яке повернення мови не повинно йти... Мене більше цікавить такий варіант, коли при поставленні на облік хтось сказав касирші шо не буде проплачувати платіж з 3% в ПФ ?
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Чет, 08 березня 2012, 22:55

topper писав:оли при поставленні на облік хтось сказав касирші шо не буде проплачувати платіж з 3% в ПФ ?
Про такий варіант забуть, ті так звані "касирші", тупі як двері, спорити з ними смислу немає, тільки час потратиш і нерви зіпсуєш.
Особисто я з таким не стикався, просто знайшов в неті цікаву інформацію (на мій погляд , та ще й з реальними прикладами), от і вирішив поділитись, може для когось і пригодиться, оскільки збір в ПФ найдорожча процедура при переоформленні.(актуально для дорогих авто)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Чет, 08 березня 2012, 23:00

topper,
Якщо ти плануєш переєстровувати 21093, то я б на твому місці взаглі цим не переймався, в тебе збір в пф не буде велика сума, от і не варто трати на це час :sing

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Чет, 08 березня 2012, 23:07

Morozov писав:topper,
Якщо ти плануєш переєстровувати 21093, то я б на твому місці взаглі цим не переймався, в тебе збір в пф не буде велика сума, от і не варто трати на це час :sing
Та в мене з часом напрягів в принципі нема, тільки єдине шо в тому галицькому суді в канцелярії корови тупі і тормози одні, то інша справа :( :facepalm
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Сер, 14 березня 2012, 00:09

Значить сьодня зняв з обліку:
коштувала процедура 380 грн.+50 грн. комп.послуги і + 50 грн. нотаріально завірена довіреність. Я вже не рахую вартість бензину на дорогу (45 км в одну сторону).Завтра буду пробувати поставити на облік в місцевому МРЕО.
Шоб зняти з обліку мені по-часу це зайняло пів дня у зв"язку з пошуком в чужому місті нотаріуса і самого МРЕО+обідньої перерви в МРЕО :angry
Далі буде... :roll
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Сер, 14 березня 2012, 08:37

topper писав:коштувала процедура 380 грн.+50 грн. комп.послуги
:shock В чому прикол, я знімав теж 09 то зняття обійшлось 230 гр + копія завіренна, і ніяких комп послуг не було !!!

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Чет, 15 березня 2012, 17:23

Morozov, хз, мабуть це залежить від банку який обслуговує МРЕО, тут - укргазбанк. Вчора за довідку-рахунок і експертну оцінку заплатив:1440(довідка рахунок) , а оцінка+послуги - то, шо на листочку обведено колом.
На картинці думаю все буде зрозуміло:
zniattia_z_obliku.JPG
Значить лажа така, що я не можу поставити в Немирові на облік, буду ставити в понеділок у Львові. Може хтось там буде - скооперуємось :roll Як кажуть: гуртом батька легше бити :sing :happy
P.S. На сьогодні на зняття з обліку мені пішло в районі 2к UAH. Я не рахую дорогу(+100 грн.) і нотаріус(+50 грн.).
P.P.S.Після реєстрації авто у Львові, як далі поступати зі страхівкою? Мені в МРЕО агєнт сказала, після того як поставлю на облік - звернутись в відділення своє страхової шоб переробили сам бланк(д.н.з. і місце реєстрації авто).
Востаннє редагувалось Чет, 15 березня 2012, 17:31 користувачем topper, всього редагувалось 1 раз.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Чет, 15 березня 2012, 17:28

topper,
СУдячи по квитанці малоб бути 140 гр + послуги банку, чи ще якісь квитанції були ?

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Чет, 15 березня 2012, 17:33

Morozov, обновив пост :) За довідку-рахунок мені взяли 1200 грн.+податок 1%(220грн.) (якраз цю квитанцію мені дали на руки, в разі якшо у Львові скажуть шоб шераз платив).
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Чет, 15 березня 2012, 17:54

topper, %)
В понеділок мрео здається не працює :sing
http://dai.lviv.ua/Spisok_VRER_DAI_Lviv ... _2116.html
Страхівку переоформлюють без проблем (принайміі я переоформив),
а 1% - це податок на прибуток ?, то тебе ще чекають 3% в пенсійний фонд %)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Чет, 15 березня 2012, 19:28

Morozov, так, 1% - це податок на доходи від продажу. Та тих 3% - це вийде 660 грн. але сама процедура (нове свідоцтво про реєстрацію, номери, набір букаф) обійдеться десь біля 1к :confused :facepalm
І ще одне, читав, що договір купівлі-продажу(той, що нотаріально завіряється) можна оскаржити і відмініти, а довідку-рахунок - ні! Вона має більшу юридичну силу(тому мабуть і дорожча раза в 3).
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Чет, 15 березня 2012, 19:42

topper писав:обійдеться десь біля 1к
Я за постановку(послуги мрев, номера і тп) заплатив приблизно 600 гр, але так бачу в кожного мрев свої розцінки :(
Що за країна %)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Чет, 15 березня 2012, 20:11

Morozov, та ппц, може вас знають в лице, знижки роблять :roll :sing
P.S.пробую подати заявку на реєстрацію нового ТЗ через сайт ВРЕВ, всі основні поля заповнив і тут мені видає помилку:"Необхідно заповнити поле !"
А яке поле - хз :( Може хтось робив - підкажіть плз!
Ланка
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Kamaz_DUDE
Повідомлень: 84
З нами з: Пон, 04 жовтня 2010, 10:35
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Звідки: Рівненська обл.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Kamaz_DUDE » П'ят, 16 березня 2012, 16:53

Читав перечитував. і все ж . . . Так я в рівненській області і є якась муха в голові щоб переоформити моє авто що стоїть у Львівській обл. (у мене навіть доручення нема) чи зможу я приїхати і то авто зняти з обліку?
Ну хоч приблизна ціна, віддалена, хай із рішалою яким ?
І скільки зараз часу дається на постановку на облік? (2 міс вроді як було)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » П'ят, 16 березня 2012, 17:14

Kamaz_DUDE,
Без доручення незможеш.
Там якісь зміни будуть вводити, може варто почекати :sing

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » П'ят, 16 березня 2012, 17:38

Kamaz_DUDE, по-часу постановки: транзитні номери даються на 2 місяці, а от якшо відразу зробити довідку-рахунок - вона дійсна 10 діб.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Breaker » П'ят, 16 березня 2012, 23:17

то чи можливо все ж таки повернути ті 3% і як це зробити? Наскільки то реально, якщо на руках немає нічого (квитанції і т.д.)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Вів, 20 березня 2012, 20:19

Значить сьодня почалось моє знайомство з львівським МРЕО. Спочатку як приїхав, сказала кубіта, шо без паспорта не катіт. Вернувся знов нахату і назад в МРЕО. Всьо йшло як звичайно: попав я до брюнетки ззовні, а всередині напевно вроджена блондинка. Заповняє анкету (довго, перепитувала в співробітниць постійно, напевно стажерка) і каже мені шо 4-ох дверна машина :shock :facepalm я кажу 5-ти, багажник в тій моделі також рахується дверка, а вона видала: ви ж через багажник не залізете в машину :facepalm я - я вже раз залазив :roll :sing Вона: ну але ж 4 дверей... :confused :facepalm Значить перший підводний камінь вискочив коли кримінальний експерт робив звірку по-базам:каже шо штраф 510 грн, їдь в ДАІ виясняй. Курде, в мене вже були якраз зняті транзити, фіг з ними, поставив номер на передню панельку і погнав в ДАІ(я ж мав зі собою копію рішення суду про відміну того штрафа :roll). З бази зняли і погнав знов в МРЕО. Другий камінь вискочив коли вже в 6-му вікні здавав папери і документи на машину. Пам"ятаєте про 4-дверну дев"ятку, так от він каже шо за фігня :shock я кажу шо я тіж жіночці казав шо машина 5-ти дверна!!! А він ітак був задьорганий(базу їм якусь нову з обіда поставили, глюків море...) і мав на екзамен втікати, а я йому перед тим 50-ку закінув шоб 2 години на номера і докі не чекати :sing Каже іди до неї переробляй, завтра приїдеш %) але змилувався, глянув хто то написав і сказав шоб переробила. Папери пройшли і чекав на новенькі номери і докі десь біля 30 хв. може навіть менше.
P.S.В касі сказали якшо б я брав б/у номери, то б зекономив бим 500 грн. але я вирішив брати нові, інакше б прийшлось писати заяву, шоб начальник погодив чи не погодив і втрата часу. Значить мені все сьогодні вийшло десь 1350 грн.(довідку-рахунок я зробив ше в Немирові).
В підсумку весь процес зняття-поставлення на облік мені коштував десь 3200 UAH не рахуючи затрат на дорогу, копії і всяку лабуду. Крім того все робив сам, без знайомих чи знайомих знайомих.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
jetros
Повідомлень: 2729
З нами з: П'ят, 25 вересня 2009, 08:17
Ім'я: Ростислав
Стать: чоловік
Авто: Рено Еспейс 3;Сelica GTi;GOLF IV 1.6 16V
Номер: ROS
Звідки: Львів-Дріжзавод
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 4 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення jetros » Вів, 20 березня 2012, 20:32

topper писав:В підсумку весь процес зняття-поставлення на облік мені коштував десь 3200 UAH не рахуючи затрат на дорогу, копії і всяку лабуду.
І шо помінялося???!!! За такий кошт я восени робив ту саму процедуру за 1,5 години!!!!! :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
Мокнут мешти, мокнут сподні
Зашмальцовані шкарпетки
А я стою в бальоновім плащи
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab282677.gif[/img][/url]

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей