Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Реєстрація автомобіля!
Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Вів, 20 березня 2012, 20:38

jetros, що помінялось в чому? Там дядьки(рішали) також таку процедуру за кілька годин рішали людям. Для них ніц не помінялось :facepalm
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Вів, 20 березня 2012, 20:40

topper писав:Значить мені все сьогодні вийшло десь 1350 грн.
Це з пенсійним ?
topper писав:то б зекономив бим 500 грн.
Може 50 ?
jetros,
Вже сто раз писали, що різниця є , але вона мала (100 - 200гр) .

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Вів, 20 березня 2012, 20:47

Morozov писав:
topper писав:Значить мені все сьогодні вийшло десь 1350 грн.
Це з пенсійним ? Так, 660 грн.
topper писав:то б зекономив бим 500 грн.
Може 50 ? я почув 500 і так глянув :shock Може й 50, бо та курка на касі мені спочатку ціну за оформлення як на іномарку пробила, а потім роздуплилась і замість 610 грн, я заплатив 560 (приблизно, до гривні не пригадую).
jetros,
Вже сто раз писали, що різниця є , але вона мала (100 - 200гр) .
А різниця в чому? Просвітіть молодого-зеленого :roll :happy
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Вів, 20 березня 2012, 20:49

topper,
Це вже по новим тарифам мвс, раніше самі послуги мрев були трішки дорожчими.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Вів, 20 березня 2012, 20:56

Morozov, зрозуміло. Доречі, мій номер в профілі бачите? BC8210CO - прошу поважати і шанувати на дорозі :happy :sing 8-)
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення vovka » Сер, 21 березня 2012, 00:04

http://www.pravda.com.ua/news/2012/03/20/6961069/
Верховна Рада скасувала можливість відмови в реєстрації (перереєстрації) автомобілів боржникам зі штрафів за порушення правил дорожнього руху.
може когось потішить :)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Сер, 21 березня 2012, 00:06

vovka писав: може когось потішить :)
Угу, якраз приїхав додому і прочитав в неті :) Ідіоти, постійно гальмують з елементарними законами/рішеннями!
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Сашко_85
Повідомлень: 1
З нами з: Чет, 13 вересня 2012, 09:57
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Сашко_85 » Чет, 13 вересня 2012, 10:07

HELP !!! Хочу купити авто, дивився на базарі Opel Combo 1,7 di 2004 р. (вже перероблена в пасажир) - скільки мені приблизно буде поставити на облік на себе так як машина пригнана (за словами продавця) на початку серпня 2012 року і поставили на укр. номера так як закінчувався термін першої реєстрації, власник каже що зніме з реєстрації і мені на облік в МРЕО буде приблизно 200 доларів поставити на себе. Так це чи ні, адже коли він зніме машину можливо вже враховуватимуть в МРЕО як така що старше 8 років, чи я не вірно мислю, БУДЬ-ЛАСКА прокоментуйте

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Чет, 13 вересня 2012, 10:32

Сашко_85,
Приблизно так :
Довідка рахунок : 1000 - 1500гр
Послуги мрев : зняття - 600 гр, постановка 1000гр
Пенсійний фонд : 3% від вартості авто приблизно 2000гр

Аватар користувача
степан к
Повідомлень: 434
З нами з: Суб, 12 лютого 2011, 19:40
Ім'я: СТЕПАН
Стать: чоловік
Авто: опель омега с 2002р
Номер: ВС1114ВА
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення степан к » Чет, 13 вересня 2012, 19:52

topper писав: В підсумку весь процес зняття-поставлення на облік мені коштував десь 3200 UAH не рахуючи затрат на дорогу, копії і всяку лабуду. Крім того все робив сам, без знайомих чи знайомих знайомих.
я б тобі міг зробити це все за 2-3 год. правда за 3500гр.(зняти,написати довідку рахунок,поставити на реєстрацію+закрити штраф)
Лучше быть хорошим человеком, "ругающимся матом", чем тихой, воспитанной тварью.

Autpost
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Autpost » Чет, 13 вересня 2012, 21:19

степан к писав: я б тобі міг зробити це все за 2-3 год. правда за 3500гр.(зняти,написати довідку рахунок,поставити на реєстрацію+закрити штраф)
Дякую але знімав з обліку в Вінницькій області, а ставив - у Львові. Не хотів через посередників шоб відчути всю процедуру зсередини :)

Roy
Повідомлень: 7
З нами з: Пон, 13 червня 2011, 21:39
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Roy » Чет, 06 грудня 2012, 22:29

Поділюся своїм досвідом перереєстрації авто у Львівському МРЕО, може комусь буде корисною ця інфо...
Завдання таке - зняти з обліку та поставити на облік Шевроле Лачетті 2006 року, на цій авто катюся вже рік по довіреності, довіреність закінчується...
Спочатку хотів скористатися послугами "рішал", провів моніторинг ринку і зрозумів - "десь тут мене круто намахують" різні "рішали" пропонували свої послуги і різна вартість - від 1000 грн до 2500 вартість їхніх послуг...(найдешевше мені запропонували провести всю процедуру за 3200 грн.)
Вирішив я зекономити (задавила жаба) і зробити все самому... .
У вівторок близько 11 год приїхав у МРЕО і реально дуже довго стояв у черзі щоб надрукувати заяву .... потім далі все пішло простіше, експерти, перевірка по базах, потім знову чекав у черзі щоб здати документи на зняття з обліку...
В результаті бльзько 17-30 отримав зняту з обліку машинку, з транзитними номерами.
ІТОГО - потрачено приблизно 350 грн (це разом з подяками в кожному віконечку) і практично весь робочий день.

У середу близько 9-30 приїхав до МРЕО - за 15 хв. оформив рахунок -фактуру (рахунок + оцінка авто + 1% прибутковий податок з продавця ) = 1150 грн.
Далі годинку постояв в черзі поки підготували заяву про реєстрацію авто.
Потім за 15 хв - пройшов експерта (по розшуку) який мені поставив печатку без проблем, адже я вчора у нього проходив перевірку коли знімав авто з реєстрації.
Далі не мав можливості там залишатися - (треба інколи і працювати)

У Четвер близько 10-00 приїхав у МРЕО - подав докуенти на реєстрацію і близько 11 години отримав новий техпаспорт та номери.

ТЕПЕР - ПІДСУМОК :
Зняття та поставновка на облік авто (Шевроле Лачетті 2006 р.) власними силами коштує:
- близько 800 грн - офіціних платежів (послуги МРЕО, номери, техпаспорт)
- 1150 грн - рахунок фактура + оцінка + прибутковий податок з продавця (1 % від оцінки авто).
- 140 грн - "багодійної допомоги" експертам та працівникам МРЕО щоб не відкладали мої документи на нижню поличку
- Особистий час потрачений в чергах а саме - одни день (з 11 до 17) - авто знято з обліку, - другий день (близько 2 годин), - третій день - 1 година (якщо б не посіпшав то все можна було б оформити і на другий день). - тобто реально потрачено близько 8 годин робочого часу.

Висновок - якщо є бажання та вільний час, то за один - два дні можна зекономити як мінімум 1000 грн на послугах "помічників" блія МРЕО.

Пи.Си. - у перший день коли знімав авто з обліку -це був вітворок - тобто день коли найбільше людей у МРЕО і "рішали" теж стояли весь день.
Дійсно була проблема з роботою комп'ютерної системи, тому можна зробити на це поправку... Виходячи з наведеного стверджую, що у випадку нормальної роботи системи - реально самому можна зняти та поставити а облік авто за одни день САМОСТІЙНО.

Roy
Повідомлень: 7
З нами з: Пон, 13 червня 2011, 21:39
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Roy » Чет, 06 грудня 2012, 22:33

Окрім цього звертаю Вашу увагу на те, що з 04.12.2012 року скасовано збір у розмірі 3% до пенсійного фонду, який стягувався з покупця авто (від оціночної вартості автомобіля).
З 01.01.2013 року також повиннно бути скасовано стягнення 1% прибуткового податку з продавця автомобіля (якщо продається одна машина в рік, якщо друга продається - тоді податок - 5 %).

Якщо все узагальнити - перереєстрація авто дійсно стала дешевшою, а з 2013 року повинна стати ще дешевшою (на моїй машині - згідно оціник я зараз зекономив - 1200 грн, а з нового року зекономив би ще 400 грн)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Morozov » Чет, 06 грудня 2012, 22:42

Roy,
скасовано збір у розмірі 3%
для першої реєстрації він залишився але став плаваючим !
І з нового року має бути не знятття - постановка, а відразу переєстрація як одна процедура, і робити її можна не тільки де прописане авто а у будь якому врев !

Roy
Повідомлень: 7
З нами з: Пон, 13 червня 2011, 21:39
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Roy » Чет, 06 грудня 2012, 22:47

Morozov писав:Roy,
для першої реєстрації він залишився але став плаваючим !
І з нового року має бути не знятття - постановка, а відразу переєстрація як одна процедура, і робити її можна не тільки де прописане авто а у будь якому врев !
Абсолютно правильно.
Тепер чим дорожче авто вперше реєструється - тим більще треба латити ...

Щодо перереєстроації - побачимо як воно буде з нового року....
В будь- якому випадку стало трошки дешевше і трошки простіше (наприклад не потрібно повторно проходити експретизу в експерта при постановці на облік авто ...

Аватар користувача
Fabio Rossi
Повідомлень: 329
З нами з: Сер, 04 серпня 2010, 22:10
Ім'я: Volodymyr
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Fabio Rossi » П'ят, 07 грудня 2012, 00:24

Roy писав: Дійсно була проблема з роботою комп'ютерної системи, тому можна зробити на це поправку... Виходячи з наведеного стверджую, що у випадку нормальної роботи системи - реально самому можна зняти та поставити а облік авто за одни день САМОСТІЙНО.
Процедура зняття з обліку займає 30-60хв.часу.
Проблеми з системою виникли тільки в цьому місяці, так як в даі ставлять нову систему чи нові бази, і працівникик ще не навчилися користуватися ними. Черга рухається дуже повільно. Тому всім хто бажає зняти авто з обліку в цьому місяці раджу виділити цілий день і запастися терпінням.
п.с.при такому ажіотажі в даі появилася нова "послуга" по занятті місця в черзі.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » П'ят, 07 грудня 2012, 12:16

Fabio Rossi, смішно, бо коли я ставив на облік авто в кінці квітня цього року, то там якраз були встановлювали нову систему :facepalm
3.14 тараси одним словом...
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення AnGeL » Суб, 12 січня 2013, 20:14

хто шо знає, як там і шо там? десь читав що той податок в 3% для старих авто таки вже відмінили...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення topper » Суб, 12 січня 2013, 20:18

AnGeL, знайомий на днях буде ставити своє тачко - тоді буду знати шо як і до чого :roll
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
volodimir1975
Повідомлень: 558
З нами з: Вів, 29 березня 2011, 10:21
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Explorer
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення volodimir1975 » Суб, 12 січня 2013, 22:24

Roy писав: Спочатку хотів скористатися послугами "рішал", провів моніторинг ринку і зрозумів - "десь тут мене круто намахують" різні "рішали" пропонували свої послуги і різна вартість - від 1000 грн до 2500 вартість їхніх послуг...(найдешевше мені запропонували провести всю процедуру за 3200 грн.)
:facepalm - якісь круті рішали - за такі гроші може на руках носять. В мене ніколи більше 300 не виходили їхні послуги і весь процес зняття/постановка займав максимум 4 год
Людина і справді схожа на мавпу: чим вище вона вилазить, тим помітніша гола задниця

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей