Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)
Аватар користувача
Diwal
Повідомлень: 1033
З нами з: Нед, 12 липня 2009, 11:55
Ім'я: Назарій
Стать: чоловік
Авто: ford granada 2.9 v6 efi colonge
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Diwal » Пон, 15 березня 2010, 22:08

якщо більше 30 - 40 чоловік підпишеться +1!

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Breaker » Пон, 15 березня 2010, 22:16

taras_Rudno писав:Пропоную зробити страйк наприклад 27 березня! Перекрити Городоцьку і в вїзд в центр.... що скажете????
страйк це добре, але народу не сподобається таке перекриття доріг... А на Акцію таку я б тоже поїхав, може тачку мою по тєліку покажуть :D

akdi
Повідомлень: 908
З нами з: П'ят, 09 жовтня 2009, 14:51
Ім'я: pavel
Стать: чоловік
Авто: Кошмарный сон гаишника
Номер: ВС 0000 СЕ
Звідки: львів,львов,lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення akdi » Пон, 15 березня 2010, 23:10

якшо шось надумаєте пишіть можу поговорити за телебачення
Энерционный наддув это как вместо секса юзать петинг…)

akdi
Повідомлень: 908
З нами з: П'ят, 09 жовтня 2009, 14:51
Ім'я: pavel
Стать: чоловік
Авто: Кошмарный сон гаишника
Номер: ВС 0000 СЕ
Звідки: львів,львов,lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення akdi » Пон, 15 березня 2010, 23:15

Diwal, :beer
Энерционный наддув это как вместо секса юзать петинг…)

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Igor_Lviv » Пон, 15 березня 2010, 23:54

Дуже правильна та своєчасна думка!
Я вже неодноразово тут згадував т.з. "кухонну демократію". Вибачте на слові, попез...ли на форумі: "Як нам хреново жити, всі кругом ган...ни, один я - повітряна кулька", порозказували один наперед другого хто крутіший, хто скорше їздить, помірялись піськами і все!
Myself - молодець!
Лист - цілком обґрунтований та нормально написаний.
Звісно, що на наступний день після цього дороги не полатають, але, бл..., щось робити ж треба!!!

Кілька слів про Облавтодор і К. Це - бермудський трикутник. Звідки приходять гроші, куди ідуть, на що, скільки - невідомо! Тобто, звісно, з бухгалтерією та обліком - все ок. Але...
Облавтодор має масу райавтодорів, управлінь і т.п. До того ж, всі ви в курсі, що дороги роблять зовсім інші фірми. Підрядники, субпідрядники тощо. Знаки, розмітки - ще фірми.
Нещодавно головний облавтодорівець України озвучував цифри скільки потрачено на ремонти доріг і т.п. Так от, за неофіційними, звичайно, даними середній відкат від цих робіт - 40 відсотків. Тобто, фактично, доріг нам відремонтовано на суму вдвічі меншу! Як? Дуже просто.
Найпримітивніше - менш якісний асфальт ніж треба, завищена вартість робіт, роботи, які не виконувались, інша фарба і т.д., і т.п.

Що робити? На жаль, суми там дуже значні. Навіть Раду Автомобілістів туди не пустять. І довести щось важко.
Тому, лист Myself-а - хоч крапля в морі, але якась корисна дія.
Взагалі, хтось тут вище писав про страйк. "Страйк" чи з'їзд - нічого не дасть. А от зібратись разом, розподілити місто, кожному з нас написати по одному два листи в ДАІ, Районну Раду, Міськраду, Прокуратуру - відправити їм кілька сотень таких листів! Хочуть сидячи в кабінетах бабло загрібати - не дамо! Нехай або апетити збавлять і дороги відремонтують, або сидять і нам відповіді строчать!
Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян
Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 16 березня 2010, 00:02

ЗІ. Для інформації.
За дороги, за їхній стан, знаки, розмітку і т.п. - відповідає власник цієї дороги.
У нас це або Автодор, або орган місцевого самоврядування (Рада - міська, районна...).
Тобто, логічно, щоб скарги на стан доріг ішли саме туди. У ДАІ - вимоги про адмін. порушення та приписи.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 16 березня 2010, 00:03

заспамимо гадів !
Як хто, але я завтра пару листів напишу ... і Городоцьку з її рейками не забуду ....
10- 15 грн за рекомендоване щей з доставкою про вручення мені не впирається ...
От тільки напишіть ще раз точні адреси, на які слати ..
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 16 березня 2010, 00:15

Liuskywalker писав:10- 15 грн за рекомендоване щей з доставкою про вручення мені не впирається ...
Рекомендований лист - 2,50грн.
Рекомендований з повідомленням про вручення - біля 7грн.

Львівське обласне управління
ДАІ УМВС України у Львівській області
79053 м. Львів, вул. Перфецького, 19

Районні Ради - легко знайти в Інтернеті.

ДП "Львівський облавтодор"
79053, м. Львів, вул. В.Великого, 54

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Myself » Вів, 16 березня 2010, 01:49

T5-R писав:Думаю там санкція 3-4 Неопод. мінімумів дох. гром.
кодекс про адмінправопорушення, стаття 140:
Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху -
тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від шістдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
T5-R писав:карява та скарга і нічого вона не дасть крім відписки зі сторони ГУМВС
:D Напиши кращу, може менш корява вийде. А не хочеш - просто промовч. "Обсирал" у нас достатньо, а як треба щось зробити :sing ...

Andriy01, почитай пост Igor_Lviv з цитатою ЗУ "Про звернення громадян". Не все так просто, в системі держуправління звернення - чи не єдине, що працює: за построчення термінів відповіді - догана,за ігнор - неповна службова відповідність і так далі...
Igor_Lviv писав: "Як нам хреново жити, всі кругом ган...ни, один я - повітряна кулька"
:shout порвало! :shout
Igor_Lviv писав:за неофіційними, звичайно, даними середній відкат від цих робіт - 40 відсотків
вже не 40 :ninja . Ще позаминулого року за ямковий ремонт - коло 60, за фарбу - ще більше... А польському виробнику асфальту (хотів чувак заводик перенести в Україну, ми йому зустрічі тут організовували) заступник мера (ще Буняка) прямо сказав: "Нафіга мені твій якісний асфальт? Зроби хрєновий і за більшу ціну, тоді й поговоримо...." %)
Igor_Lviv писав:За дороги, за їхній стан, знаки, розмітку і т.п. - відповідає власник цієї дороги.
У нас це або Автодор, або орган місцевого самоврядування (Рада - міська, районна...).
ЗУ "Про міліцію"
Стаття 10. Основні обов'язки міліції
Міліція відповідно до своїх завдань зобов'язана:
<...>
3) приймати і реєструвати заяви й повідомлення про злочини та адміністративні правопорушення, своєчасно приймати по них рішення;
Посилання на КУпАП див. вище
<...>
5) припиняти адміністративні правопорушення і здійснювати провадження у справах про них;
6) виявляти причини й умови, що сприяють вчиненню правопорушень, вживати в межах своєї компетенції заходів до їх усунення;
12) забезпечувати в межах своєї компетенції безпеку дорожнього руху, додержання законів, правил і нормативів у цій сфері... <...> ... здійснювати контроль за утриманням у належному технічному стані та чистоті доріг, вулиць, майданів

Хоча це не означає, що писати треба тільки в міліцію. Чим більше - тим краще.
В мене один знайомий в Донецьку (!) при Кучмі (!) податкову ( :shock ) "построїв". В нього є фірма - вантажні перевезення, 60 фур по 2 водія. Він їм наксерив скаргу, треба було тільки ПІБ і підпис поставити :D 120 скарг, через 30 днів 120 заяв в прокуратуру, через 10 днів 120 судових позовів :D Небуло до нього ні питань, ні проблем жодних:-) Все зробили, все написали і в офіс привіз особисто начальник району! З вибаченнями і обіцянками, що такого більше не буде :D

Так що спробувати можна. Я особисто пошлю. Як хтось має бажання - приєднюйтесь, "разом нас багато" :D :shout 8)
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Demyan » Вів, 16 березня 2010, 08:56

А як на мене то краще зробити так:

Знайти пару організаційних людей, зробити щось типу обєднання співласників автомобілів на добровільних засадах, почати збирати гроші з людей по хто скільки може і самому наймати бригади і потихеньку якісно латати ями.
Як люди побачуть результат, будуть давати гроші, а далі вже можна воювати і з транспортним збором на авто з якого має виділаятися гроші і т.д.

Це буде ефективний спосіб - аніж судитися писати...ну навіть добре залатають ями як завжди і через пів року знову писати всюди...

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Fly » Вів, 16 березня 2010, 09:35

Demyan, дай мені 10к баків, даш? Ні! І правильно
Ти податки раз заплатив? заплатив. То якого дідька ті гроші кудась пропадають? треба добитись того шо вимагає закон. Гроші заплачені - хай роблять!

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 16 березня 2010, 09:38

Demyan, якщо мене звільнять від дорожного збору , і прочіх платежів при техогляді - я згоден!
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 16 березня 2010, 09:41

Myself писав:Хоча це не означає, що писати треба тільки в міліцію. Чим більше - тим краще.
В ДАІ - нормально. Їхній обов'язок - стежити за безпекою дорожнього руху, відповідність стандартам і т.п.
Demyan писав:почати збирати гроші з людей по хто скільки може і самому наймати бригади і потихеньку якісно латати ями.
Кілька нюансів:
1. І ти, і підприємства платять вже шалені гроші за це у вигляді податків.
2. Якісний асфальт, якісні роботи - дууууже дорого. "Кілька людей" - не назбирають.
3. Кожен має свою роботу. Шукати, наймати, латати... Хто і коли?

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Demyan » Вів, 16 березня 2010, 10:03

1. Те що платимо знаю, але краще рік-два переплатити і їздити по нормальним дорогам, а про транспортний збір потім можна і вже писати листи і т.д.
2. Так дорого, але якщо це буде ефективно чому б не платити? Мова не йде про кілька людей - якщо почнуть робити всі побачать що це краще.
3. Я й кажу про люедй-організаторів які візмуться за це, за релкаму за пошук...звісно частину можуть забирати як собі з/п.

О це і є укр. натура - для чого щось робити дійсно серйозне - краще напишим листи, це легко, затрат не потребує, ефекту не дасть, нерви зїсть - але "моя совість буде чиста" - я написав листа поплакав і все.

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення T5-R » Вів, 16 березня 2010, 10:03

Myself писав:T5-R написав:
карява та скарга і нічого вона не дасть крім відписки зі сторони ГУМВС

Напиши кращу, може менш корява вийде. А не хочеш - просто промовч. "Обсирал" у нас достатньо, а як треба щось зробити ...
молодий чоловіче це Ваш персональний форум чи тема? Тут вільне і відкрите спілкування, краще утримайтесь від подібних висловлювань.
Щодо скарги я не мав на увазі що вона погано складена, а те що крім відписок ми нічого не отримаємо. Проте якщо масово відправляти я теж із задоволенням приєднаюсь до такої акції.
Impossible is Nothing

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Myself » Вів, 16 березня 2010, 11:40

T5-R писав:молодий чоловіче це Ваш персональний форум чи тема? Тут вільне і відкрите спілкування, краще утримайтесь від подібних висловлювань.
Якщо мій пост вас образив - вибачте. Він про те, що критикувати у нас всі не просто любителі, а майстри міжнародної категорії :D . А як треба хоч мінімальні зусилля докласти - в кущі. Не подобається щось - критукуй, я ж не проти, але конструктивно, з пропозицією варіантів, а не:
T5-R писав:Задницю підтерти тою скаргою.
Чи саме такий стиль у нас тепер називається
T5-R писав:вільне і відкрите спілкування
???
Логіка каже, що перед тим як наїжджати - подивись на себе ;)
А за бажання і собі приєднатись - дякую. Тоді про що ми тут сперечаємось? :beer
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Maniak716 » Вів, 16 березня 2010, 11:46

Demyan, якщо робити так як ти пропонуєш, то це ще більше заохотить можновладців до бездіяльності, бо навіщо щось робити якщо люди самі собі все ремонтують. Тай фіг ти назбираєш грошей на ремонт дороги, коли навіть банально прибрати територію біля будинку перед Великоднем зходяться кілька чоловік і то кожного року одні і тіж самі, а іншим "і так нормально", а це всього-навсього години 2-3 роботи, а ти кажеш зібрати гроші (великі гроші)... смішно це все.
Листи це реальний метод боротьби з тим розп...ством.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 16 березня 2010, 12:01

Maniak716 писав:Листи це реальний метод боротьби з тим розп...ством.
Я - руками і ногами за це! Не допоможе - подумаємо про інші, не менш реальні, методи, як то пікет, акція протесту тощо.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення Fly » Вів, 16 березня 2010, 12:04

Demyan, скіки ти готовий пожертвувати бабла на ремонт дороги? ну так для прикладу... потім візьмем цю суму і помножим на хай ... 30 чоловік і попробуєм взнати шо ми за ці гроші зможем поремонтувати
Давай?

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Починаю війну з ямами. Запрошую приєднюватись:-)

Повідомлення T5-R » Вів, 16 березня 2010, 12:09

Доречі сьогодні по радіо чув якись чиновник десь на сході україни (не пригадую де саме) запропонував жителям міста здійснювати ремонт доріг за власний кошт :shout бо криза. Певно Demyan хоче підтримати таку ідею тут на заході :happy
Impossible is Nothing

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей