Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Допоможіть оскаржити постанову!!!!
Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » П'ят, 19 березня 2010, 22:12

Всім привіт. Прошу ВАС, форумчан допомогти і роз'яснити що робити. Хотів би також почути думку від Ігор_Львів... Створив власну тему, бо історія довга. Для тих кому лєнь читати, основне виділив чорним

Сьогодні прийшла мені постанова про відкриття виконавчого провадження. Назва документу: постанова № ********** виданий 26.12.2009
Документ набрав чинності 26.12.2009, документ про примусове виконання поданий: 16.03.2010. Стягнути з мене в дохід держави 510грн штрафу. Боржнику добровільно виконати: до 24.03.2010 року.

Як бачите, то порушення було 26.12.2009, а постанова (лист) прийшов сьогодні 19-го березня, 2010року. У мене залишається мало часу до 24.03.2010, щоб подати оскарження.

1) 26грудня 2009року я їхав по кн.Ольги в 23.00 і мене зупинили даішники (на спуску, по дорозі в центр). У них був радар (беркут, не візир). Назвали мені швидкість 90 з чимось км\год. Я їхав з двома друзями і пояснив, що не їхав так швидко, свідки в машині можуть підтвердити що я їхав в районі 50км\год. Попросив показати мені покази прилада "Беркут". Мені відмовили, тому що його напарник зупинив крім мене ще дві тачки. Я позвонив одразу в телефон довіри і повідомив, що такий-то інспектор, жетон №лв **** звинувачує мене в перевищенні швидкості якого я не робив і навіть не показує прилада, яким міряв швидкість. Його побакланили по рації і він показав прилад, але швидкості так і не показував. Звалив з моїми доками до себе в тачку. Пройшло 15 хв. і його досі немає... Подзвонив знову до телефону довіри і пояснив, що це таке, чому мене затримують і де інспектор з моїми документами??? Він прийшов і сказав, щоб я пішов до нього в тачку підписати протокол, я відмовився і попросив показати документи та дозвіл на прилад, яким він тіпа міряв швидкість. Прийшлось вийти і піти до них в тачку, бо там був прилад і доки до нього. Перевірив його документи на користування приладом, вони були, серія співпадала. Він склав протокол і під час того хамив мені. Я при ньому подзвонив втретє в тел.довіри і попросив, щоб інспектор вів себе адекватно. В протоколі я написав: "інспектор з статтьою .№ ** мене не ознайомив (то та стаття, де він розказує мої права, то у всіх протоколах вона однакова), я їхав зі швидкістю 50 км\год, що можуть підтвердити Фамілія ініціали і фамілія ініціали. Прилад Беркут серії № ******* інспектор мені не показував, з протоколом не згідний"
Внизу підпис і решта протоколу (у кожній графі) по три великих зета проставив, шоб нічо не дописали!!!!!!!
він як то побачив, афігєл. Сказав, шо раз так то хєр з тим протоколом, вирвав його в мене з рук, кинув на підлогу собі (в своїй машині) і сказав, що я вільний. Перепитав чи він впевнений в своїх діях, на що він відповів: "а толку з того протокола, якщо ти відмовляєшся і доказів у мене немає, все ти вільний, рахуй шо тобі сьодні заканало"

2) я маю фамілію і ініціали інспектора, номер його значка і фото їхньої десятки, де чітко видно номер (добре, що зберіг)

3) куда писати оскарження і як? Як діяти далі, щоб уникнути штрафу??? Можливо, писати треба скаргу в прокуратуру?
Буду вдячний всім, за поради, адже я студент і роботи зараз немає. Треба гроші на ремонт машини, а не нізашо платити 510грн, яких в мене немає навіть зараз :sad

4) доречі, ніде не вказується за що платити гроші, якщо треба, то можу сфоткати лист і викласти

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor_Lviv » П'ят, 19 березня 2010, 22:38

Як бачите, то порушення було 26.12.2009, а постанова (лист) прийшов сьогодні 19-го березня, 2010року. У мене залишається мало часу до 24.03.2010, щоб подати оскарження.
3 місяці від дати постанови до ВП. ДАІ вклалося.
Який найпізніший штамп на конверті? Напр., 18.03.2010р. Від нього - 10 днів на оскарження у суді.
Зайди у викон.службу в понеділок. Віддай їм під підпис на свому примірнику (або відправ рекомендованим з повідомленням про вручення) лист:
Прошу призупинити ВП №...
Постанову про штраф мені не вручали та не присилали. Зі змістом, предметом та розміром штрафу не ознайомлений.
Постанову про штраф - оскаржу у суді в 10-ти денний термін.
Пошукай по нету зразки таких листів. У мене нема.
Ну а далі - в суд заяву про скасування ДАІшної Постанови.

2) я маю фамілію і ініціали інспектора, номер його значка і фото їхньої десятки, де чітко видно номер (добре, що зберіг)
А що то тобі дасть?

3) куда писати оскарження і як? Як діяти далі, щоб уникнути штрафу??? Можливо, писати треба скаргу в прокуратуру?
Після рішення суду.

4) доречі, ніде не вказується за що платити гроші, якщо треба, то можу сфоткати лист і викласти
То - потім розберешся.
Зараз тобі треба знайти "першоджерело" - копію постанови про штраф, щоб оскаржити його. (У виконавчій, або ДАІ).
Зразок заяви в суд, скинь у приват своє мило, я тобі відправлю.
Ну і деталі, рекомендації - мабуть, треба буде під'їхати до мене. Тел. знайдеш тут.

Аватар користувача
MasterMind
Повідомлень: 84
З нами з: Вів, 27 травня 2008, 16:48
Ім'я: Андрій
Авто: Seat Toledo, 1.6, 1998
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення MasterMind » П'ят, 19 березня 2010, 22:40

Тобі сюди: http://justvis.at.ua/
Зі мною така сама херня трапилась, там мені допомогли скласти скаргусуд на ДАЇшника і на Виконавчу Службу. Наразі чекаю повістки в суд.

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » Суб, 20 березня 2010, 00:47

Igor_Lviv писав:Який найпізніший штамп на конверті? Напр., 18.03.2010р. Від нього - 10 днів на оскарження у суді.
на штампі дата 17.03.10, але прийшов лист 19.03.10, а написано, що оплатити до 24.03.10, тіпа дають менше ніж 10 днів
Igor_Lviv писав:Зараз тобі треба знайти "першоджерело" - копію постанови про штраф, щоб оскаржити його
в тій постанові є ссилочка, з матеріалами виконавчого провадження https://trade.informjust.ua/ і мій код доступу, може зайти туда і глянути???? Просто тим самим я підтверджую, що лист отримав
Igor_Lviv писав:Зразок заяви в суд, скинь у приват своє мило, я тобі відправлю.
зараз скину
MasterMind, а у тебе є ті зразки скарг???

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 20 березня 2010, 08:52

Breaker писав:на штампі дата 17.03.10, але прийшов лист 19.03.10, а написано, що оплатити до 24.03.10, тіпа дають менше ніж 10 днів
Лист у ВС - до 24.03
Скарга в суд - до 27.03 (з ксерокопією конверта).
Breaker писав:https://trade.informjust.ua/ і мій код доступу, може зайти туда і глянути???? Просто тим самим я підтверджую, що лист отримав
Крім самої Постанови служби - там нічого нема. Тобі треба - Постанову ДАІ. Не надумай морозитись - отримав чи ні. Закінчиться то тисячою з лишнім штрафу і оплатою послуг ВС.
... Були вже такі "умніки". :happy

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » П'ят, 02 квітня 2010, 15:25

MasterMind, Igor_Lviv, дякую вам за допомогу :) Прийшов виклик в суд. Мою справу будуть розглядати :) Цікаво чим закінчиться 8)

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor_Lviv » П'ят, 02 квітня 2010, 15:32

Breaker писав:MasterMind, Igor_Lviv, дякую вам за допомогу :) Прийшов виклик в суд. Мою справу будуть розглядати :) Цікаво чим закінчиться 8)
ПАМ'ЯТАЙ, що я тобі казав!!! :D

Igor.P
Повідомлень: 5
З нами з: П'ят, 16 квітня 2010, 21:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor.P » П'ят, 16 квітня 2010, 21:22

Привіт! В мене така сама ситуація!Прийшов лист ВП16.04.2010 оплатити до 19.04.2010.
28.09.2009 Мене зупинив пост ДАІ,(Перший раз за 10 років!)Склали протокол про порушення ПДР(проїзд перехрестя),знак повішали днів 5 тому.В протоколі сказали писати,що попередженний усно,штраф не виписували і на руки нічого не давали.
16.04.2010 прийшов лист "Постанова про відкриття виконавчого впровадження"
та копія для відома з вимогою оплатити штраф.Постанова про відкриття виконавчого провадження від 12.04.2010
...розглянув документ про примусове виконання.№ ........виданий 27.09.2009
...документ про примусове виконання поданий 12.04.2010
....оплатити до 19.04.2010
Прошу відповісти,чи є це законно,адже минуло більше 6 місяців!Підкажіть як бути.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 17 квітня 2010, 08:22

Igor.P писав:...розглянув документ про примусове виконання.№ ........виданий 27.09.2009
...документ про примусове виконання поданий 12.04.2010
....оплатити до 19.04.2010
Прошу відповісти,чи є це законно,адже минуло більше 6 місяців!Підкажіть як бути.
Від моменту Постанови ДАІ до ВП має пройти не більше 3 місяців.
Зразки листів у ВС - є в неті.

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » Суб, 17 квітня 2010, 11:53

Igor.P, не законно. Ігор каже правильно, має бути до 3-х місяців! Пиши лист у виконавчу службу або проси зразок такого листа у MasterMind'а.

Igor.P
Повідомлень: 5
З нами з: П'ят, 16 квітня 2010, 21:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor.P » Суб, 17 квітня 2010, 13:19

Breaker писав:Igor.P, не законно. Ігор каже правильно, має бути до 3-х місяців! Пиши лист у виконавчу службу або проси зразок такого листа у MasterMind'а.
Дякую!Буду пробувати оскаржувати постанову!

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 17 квітня 2010, 18:41

Igor.P писав:
Breaker писав:Igor.P, не законно. Ігор каже правильно, має бути до 3-х місяців! Пиши лист у виконавчу службу або проси зразок такого листа у MasterMind'а.
Дякую!Буду пробувати оскаржувати постанову!
Та яку Постанову оскаржувати? Лист у Виконавчу і колядувати.

Igor.P
Повідомлень: 5
З нами з: П'ят, 16 квітня 2010, 21:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Igor.P » Суб, 17 квітня 2010, 20:10

Igor_Lviv писав:
Igor.P писав:
Breaker писав:Igor.P, не законно. Ігор каже правильно, має бути до 3-х місяців! Пиши лист у виконавчу службу або проси зразок такого листа у MasterMind'а.
Дякую!Буду пробувати оскаржувати постанову!
Та яку Постанову оскаржувати? Лист у Виконавчу і колядувати.
...я не шарю в тих юридичних справах.Може є якийсь зразок такого листа,буду вдячний!

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » Нед, 18 квітня 2010, 01:06

Igor.P, тобі треба просто лист у виконавчу службу. оскаржувати постанову в суді не потрібно, тому що вона вже прострочена і в суді таке навіть до уваги не візьмуть. Пиши лист у виконавчу службу. Зміст листа, що пройшло більше 3-х місяців. Зразок такого листа попроси у користувача MasterMind, він таке писав!

justvis
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення justvis » Нед, 18 квітня 2010, 15:14

Igor.P писав:Привіт! В мене така сама ситуація!Прийшов лист ВП16.04.2010 оплатити до 19.04.2010.
28.09.2009 Мене зупинив пост ДАІ,(Перший раз за 10 років!)Склали протокол про порушення ПДР(проїзд перехрестя),знак повішали днів 5 тому.В протоколі сказали писати,що попередженний усно,штраф не виписували і на руки нічого не давали.
16.04.2010 прийшов лист "Постанова про відкриття виконавчого впровадження"
та копія для відома з вимогою оплатити штраф.Постанова про відкриття виконавчого провадження від 12.04.2010
...розглянув документ про примусове виконання.№ ........виданий 27.09.2009
...документ про примусове виконання поданий 12.04.2010
....оплатити до 19.04.2010
Прошу відповісти,чи є це законно,адже минуло більше 6 місяців!Підкажіть як бути.
1.Незаконно, як вже сказали - 3 місяці. Якщо розмір подвійний, то з цієї підстави теж незаконно.
2. Постанову виконавця треба обовязково ОСКАРЖУВАТИ в порядку передбаченому ЗУ "Про виконавче провадження" до нач ВДВС ЛМУЮ вашого району
+ в порядку КАСУ до суду - в районний і в окружний адміністративний два однакових позови - мито по 3,4 грн
На все це у Вас 10 днів від моменту коли до вас прийшла постанова про виконавче провадження.

3. Обовязково !!! оскаржити постанову ДАІ у справі про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності і накладення штрафу до СУДУ, районного в порядку КУпАП та КАСУ.
У вас є на це 10 днів з моменту отримання копії цієї постанови у державного виконавця. Факт отримання постанови ДАІ у виконавця треба зафіксувати заявою "прошу надати копію постанови...." і зареєструвати її в канцелярії ВДВС.
Це буде достатньою підставою для поновлення пропущеного 10 денного строку.

При великому бажанні приблизні зразки документів можна знайти в інтернеті.

Але писати будь-які ЛИСТИ великого сенсу немає, їх виконавча розгляне в порядку ЗУ "Про звернення громадян".

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Breaker » Чет, 22 квітня 2010, 17:01

нажаль, согодні в назначений час судді не було на місці ;) ;) ;) ... мда... Пішов до секретаря в сусідній кабінет і сказали, що в судді якісь там важливі справи і перенесли моє діло на наступний тиждень. Так хіба можна робити????

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення Felix » Чет, 22 квітня 2010, 17:09

Breaker писав:нажаль, согодні в назначений час судді не було на місці ;) ;) ;) ... мда... Пішов до секретаря в сусідній кабінет і сказали, що в судді якісь там важливі справи і перенесли моє діло на наступний тиждень. Так хіба можна робити????
всьо можна єслі астарожно ;)

Аватар користувача
GaGaRIN
Повідомлень: 1447
З нами з: Пон, 21 січня 2008, 19:11
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: VW's T4 & B7
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення GaGaRIN » П'ят, 23 квітня 2010, 10:44

Breaker, ЇМ можна...

malovanyy
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення malovanyy » П'ят, 30 квітня 2010, 20:31

Розказую свою історію - їхав по Городоцький 14.02 зі сторони центру і зупинили мене ДАІшніки за те, що поїхав з правої полоси при включеній зеленій "стрілочці" повернув не на Залізничну, а на ту вулицю, яка веде до вокзалу. Після довгих сперечань, що складне перехрестя і схеми руху перед світлофором не було мені виписали "попередження". Що саме за "попередження" це було - чи протокол про адм. правопорушення, чи який ін. бланк - не знаю, єдине що запевнили мене що, якщо більше ніж 3 попередження в рік то треба буде штраф у 120 грн. заплатити. Копію "попередження" не взяв БО ЛОХ. Тепер то я вже знаю, що з будь-чого де ставиш підпис треба брати копію.
Тепер прийшло повідомлення від виконавчої служби (штамп на конверті 21.04) про неслату ДАІ та пропозицію зявитись 30-го квітня в ВДВС. Цю тему прочитав тільки тепер, після того як ходив до виконавця. Підготував клопотання про надання мені матеріалів справи згідно яких було відкрите виконавче провадження, але не зареєстрував його :cry бо копію постанови мені і без нього надали. Сказали, що якщо хочу оскаржувати, то принести копію позову до суду, щоб виконавча служба знала, що по справі йде оскарження.
Тепер до постанови - в ній вказано, що я порушив правила стоянки і на мене накладається штраф у 260 грн. І саме головне - мій підпис, що я примірник постанови отримав!! Підпис до мого похожий дуууже, але дата біля нього явно не моїм почерком.
Звісно, що я би оскаржив цю постанову, але прочитавши цей пост маю такі питання:

1. Дата на конверті - 21.04. А тут писали, що оскаржити в суді я маю за 10 днів від отримання повідомлення. Чи переноситься крайній термін подачі з 1.04 на 5.04 в звязку з тим, що 1.04 і наступні дні - вихідні??
В звязку з якою статею якого закону (якщо знаєте)?
justvis писав:3. Обовязково !!! оскаржити постанову ДАІ у справі про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності і накладення штрафу до СУДУ, районного в порядку КУпАП та КАСУ.
У вас є на це 10 днів з моменту отримання копії цієї постанови у державного виконавця. Факт отримання постанови ДАІ у виконавця треба зафіксувати заявою "прошу надати копію постанови...." і зареєструвати її в канцелярії ВДВС.
Це буде достатньою підставою для поновлення пропущеного 10 денного строку.
2. На постанові пише, що оскаржити її я можу на протязі 10 днів від її винесення. Згідно якої норми поновлюється пропущений 10-денний термін оскарження постанови?? Тому що хочу писати в ДАІ прохання про надання протоколу про адміністративне правопорушення згідно якого був винесений протокол. Але вже бачу шо вони скажуті і відпишуть шо пройшов 10-денний термін оскарження.

3. Ще якісь поради??

Наперед вдячний

Аватар користувача
GaGaRIN
Повідомлень: 1447
З нами з: Пон, 21 січня 2008, 19:11
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: VW's T4 & B7
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Допоможіть оскаржити постанову!!!!

Повідомлення GaGaRIN » П'ят, 30 квітня 2010, 22:28

Питання до юристів, чи можна оскаржити повтанову яка винесена з порушеннями, а саме
1. Мені ніфіга не розяснено зміст ст.268 КУпАП :D , про що я написав в пртоколі.
2. Інспектор (як посадова особа що виносить постанову) відхилив моє клопотання про право на захист і перенесення розгляду справи, про що теж зазначено в протоколі :sing

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей