Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Львівські маршрутки - погляд з середини
Аватар користувача
andriy_zab
Повідомлень: 1033
З нами з: Вів, 16 січня 2007, 11:33
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 308 1.6HDi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 12 рази

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення andriy_zab » П'ят, 14 січня 2011, 20:45

У понеділок, 17 січня, Львівські маршрутники оголошують страйк.

Він відбудеться на Галицькому перехресті. «Ми розпочинаємо страйк з невеликої кількості автомобілів з різних маршрутів, щоб не створювати незручностей для пасажирів. Спочатку близько 100 машин виїде на страйк, можливо 200. І з кожним днем їх кількість зростатиме», – пояснив Корчинський.
Так що з понеділка прийдеться витягувати лижі з комори, хто там маршрутками добирається на роботу. :|

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Vusiko » П'ят, 14 січня 2011, 20:51

Ще дещо про маршрутки. Щойно їхав і побачив таку картину. Бампера в маршрутки нема а зразу видніється газовий балон. Я собі уявляю скільки буде трупів коли хтось дожене переповнену маршрутку
Вкладення
Зобр008.jpg
Зобр009.jpg

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Vexler » Суб, 15 січня 2011, 18:19

Vusiko, замічав це раніше....навіть елементарно в яму вїхати добряче і буде удар по балону...інженерний підхід геніальний :D

маршрутка - явище тимчасове...на вікіпедіа навіть цілий розділ є...ніколи не переварював цей вид транспорту, особливо з нашим сервісом....ліпше пішки вже..імхо
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
crush
Повідомлень: 2829
З нами з: Чет, 17 квітня 2008, 19:08
Ім'я: Vitallo
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 508
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення crush » Нед, 16 січня 2011, 00:14

Vusiko писав: Я собі уявляю скільки буде трупів коли хтось дожене переповнену маршрутку
жодного!!!!...ці балони не так легко пошкодити як тобі здається!!...якби він міг взірватися від удару...бампер б мало чим виручив....
а от те що маршрутку випустили на лінію без бампера...не додає плюса до активу атп.....мене наприклад...якщо знімав бампер на ремонт(а билися вони часто :sad )....вже через 2-3 дні починали довбати невипуском!!!
Малий і гімнистий
© НУЛП ІНЕМ ЕК-12 2003рік

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Mc » Нед, 16 січня 2011, 02:35

Crush, респект за цифри і погляд з-середини.
тільки от не забувай, що ризики ти як підприємець приймав свідомо (в тому числі і такі ризики, як неможливість зміни тарифу через його адмінрегульованість) - тому марно тепер тут говорити про втрати і як то тяжко - бізнес будь-який це є ризик, ризик і ще раз ризик.

марштрутки - операційно тяжкий бізнес, як і більшість бізнесів пов'язаних з послугами населенню і якщо ти так довго і тяжко возиш людей собі в збиток, то може він не для тебе? зрештою ті ж закладених 10% прибутку не так то й погано, особливо з огляду на кризу - все одно гроші на депозитах би згоріли чи в нерухомості заморозилися.

зрештою, можна ж ще на зовнішній/внутрішній рекламі щось піднімати, якщо маршрутки в гарному стані то якісь похорони/весілля возити, і тд.

Myself, теж респект, дискусія вийшла цікавою, аргументи логічні.
LEgEnDA писав:Я нормально відношусь до подорожчання вартості проїзду, при умові покращення сервісу
так ніхто ж щось не говорить про покращення сервісу. Crush он взагалі нарікає на збитковість і що підняттям до 2грн він тільки-но щось отримувати з того почне.
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Vusiko » Нед, 16 січня 2011, 10:42

Mc писав:так ніхто ж щось не говорить про покращення сервісу. Crush он взагалі нарікає на збитковість і що підняттям до 2грн він тільки-но щось отримувати з того почне.
хз, мій однокласник тоже має свої маршрутки. Не жаліється і машини міняє щотижня

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Vexler » Нед, 16 січня 2011, 11:38

Vusiko, можливо в нього маршрут класний :)
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Vusiko » Нед, 16 січня 2011, 13:08

Vexler писав:Vusiko, можливо в нього маршрут класний :)
72

Аватар користувача
crush
Повідомлень: 2829
З нами з: Чет, 17 квітня 2008, 19:08
Ім'я: Vitallo
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 508
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення crush » Нед, 16 січня 2011, 13:26

Mc писав:Crush, респект за цифри і погляд з-середини.тільки от не забувай, що ризики ти як підприємець приймав свідомо (в тому числі і такі ризики, як неможливість зміни тарифу через його адмінрегульованість) - тому марно тепер тут говорити про втрати і як то тяжко - бізнес будь-який це є ризик, ризик і ще раз ризик.марштрутки - операційно тяжкий бізнес, як і більшість бізнесів пов'язаних з послугами населенню і якщо ти так довго і тяжко возиш людей собі в збиток, то може він не для тебе? зрештою ті ж закладених 10% прибутку не так то й погано, особливо з огляду на кризу - все одно гроші на депозитах би згоріли чи в нерухомості заморозилися.зрештою, можна ж ще на зовнішній/внутрішній рекламі щось піднімати, якщо маршрутки в гарному стані то якісь похорони/весілля возити, і тд. Myself, теж респект, дискусія вийшла цікавою, аргументи логічні. LEgEnDA написав:Я нормально відношусь до подорожчання вартості проїзду, при умові покращення сервісутак ніхто ж щось не говорить про покращення сервісу. Crush он взагалі нарікає на збитковість і що підняттям до 2грн він тільки-но щось отримувати з того почне.
так я не писав то для того щоб розказати як мені важко живеться......я описав цифри 2008року...звичайно що з того часу міри були прийняті...дещо продано..дещо погашено...знайдені кращі маршрути....налагоджена система обслуговування та догляду за автобусами....останній рік я заробляв непогані гроші........але!!!....я працював на топмаршруті.....і все одно...при непоганих заробітках...саме через цю адмінкерованість..я розпрощався з цим бізнесом


дискусію була для того...щоб хоч в певному колі людей(в принципі які в більшості користуються власним транспортом і їм це не дуже важливо).....показати...що насправді власники маршруток не жирують...а важко працюють для того...щоб тисячі людей хоч якось(саме таке слово підібрав - бо інакше нашу транспортну систему не назовеш) попали на роботу..та у інші місця.....так я повторюся...я заробляв бо мав хороший маршрут і відлагоджену систему...але таких як я одиниці!!!...і тому підняття тарифу навіть на ьтх 25 коп...вже сутєво покращить ситуацію
Малий і гімнистий
© НУЛП ІНЕМ ЕК-12 2003рік

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення pikach00 » Пон, 17 січня 2011, 10:17

Короче... Їхав сьогодні з таксістом, який колись на маршрутці працював.
От що він розказав. Виходило йому 200грн в день, і 350 грн власнику маршрутки. При цьому він мусів пахати два дні через день по 18 годин %) Типу з 6ї ранку до 12ї ночі.

Да, вони просто "жирують". %)

Так що стаю на сторону Crush:D

Таким бізнесом я б фіг займався...

До речі, що там зі страйком сьогодні? Хтось вже стикнувся з дефіцитом транспорту?

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Myself » Пон, 17 січня 2011, 11:17

pikach00 писав:До речі, що там зі страйком сьогодні? Хтось вже стикнувся з дефіцитом транспорту?

наразі на страйк біля ринку "Галицьке Перехрестя" приїхало близько 50 автобусів з різних маршрутів.
"Кожного дня кількість їх, [автобусів, які стайкують коло Галицького перехрестя] очевидно, буде збільшуватися. Ми не будемо ніде їздити, ми не хочемо створювати незручностей ні для людей, ні для транспортного руху. Ситуація така, що навіть сьогодні ми не знімали з лінії всі маршрутки, бо люди мають якось добиратися", – запевнив А.Корчинський
Мабуть це означає, що самі ж перевізники забили на ініціативу своїх типу "представників"...
Повний тест - тут
http://zaxid.net/newsua/2011/1/17/104159/
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
crush
Повідомлень: 2829
З нами з: Чет, 17 квітня 2008, 19:08
Ім'я: Vitallo
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 508
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення crush » Пон, 17 січня 2011, 14:34

«З перевізниками, які страйкують по 42 і 54 маршруту у нас в міській раді угоди немає. Вони наймають в субпідряд перевізників – осіб, які мають приватний транспорт – і ось вони страйкують
додаючи, що 38 маршрут, на якому теж у понеділок відбувається страйк, є обласним і не має стосунку до міської влади.
Петрович жжжжот :D :D :D
Малий і гімнистий
© НУЛП ІНЕМ ЕК-12 2003рік

Серёга
Повідомлень: 658
З нами з: Суб, 01 серпня 2009, 22:44
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Серёга » Вів, 25 січня 2011, 18:23

Crush писав:Петрович жжжжот :D :D :D
ну не міська рада а Лапаївська сілька рада !але проїзд теж 1.75 грн.

Петрович наоборот всьо правильно робить ! його автобуси всі зїхали !!!вот якби реально всі парки,всі маршрутки не виїхало на лінію а поїхали страйкувати то пСадовому і тій всій піз"абратії шо там сидить такій скандал зробили і зробив би він 2.5 бо де би він автобуси понабирав

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Myself » Вів, 25 січня 2011, 18:33

Crush, Див ПП
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Apokalipsis » Вів, 25 січня 2011, 18:49

pikach00 писав:Короче... Їхав сьогодні з таксістом, який колись на маршрутці працював.От що він розказав. Виходило йому 200грн в день, і 350 грн власнику маршрутки. При цьому він мусів пахати два дні через день по 18 годин Типу з 6ї ранку до 12ї ночі.
то він напевно був на маршруті львів - дупа раз за день машина 550 грн заробляла

чисто з розрахунків хай 1 машина за проїзд в одну сторону перевозить 40 людей , 40 х1.75=70грн а машина робить десь 12 кіл може і більше множим 140х12=1680грн з 1 машини за день , а машин на маршруті ой як багато, якшо взяти конячу цифру 680грн на паливо+ відкласти на з.ч, водію 200 лишається 800грн з однієї машини!!!!! хай у вас є 15 машин на маршруті =12000грн ЧИСТОГО ДОХОДУ, ЗА ДЕНЬ! дуже збитково!!!! :ninja я їхав з києва з власником одного з львівських маршрутів, так чувак пантувався шо має квартиру, дім за містом, 2 машини не ваз! і хоче купляти третю квартиру! а в києві проїхд по 3-3.50грн! тому не треба ля ля
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Серёга
Повідомлень: 658
З нами з: Суб, 01 серпня 2009, 22:44
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Серёга » Вів, 25 січня 2011, 19:03

Apokalipsis писав:я їхав з києва з власником одного з львівських маршрутів
нифіга собі :shock а який маршрут ? хтож то так добре живе ?? а шо внього за автобуси їздять(марка) ???

Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Apokalipsis » Вів, 25 січня 2011, 19:06

Серёга, хз він не признавася, казав еталони-богдани,

а ті шо мають дельфіни на газу взагалі лафа...
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Серёга
Повідомлень: 658
З нами з: Суб, 01 серпня 2009, 22:44
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Серёга » Вів, 25 січня 2011, 19:10

Apokalipsis, всі маршрутки дуже і дуже часто ламаються і запчастини до маршруток дорожчі чим в Лексусі в Мерсах в Бехах усі разом взяті :D ! такшо хай не розказує :p проїзд має бути 2.50 грн. Петрович -рулить і я за нього всьо :D

Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Apokalipsis » Вів, 25 січня 2011, 19:16

Серёга, ага їх так ремонтують,шо аж півмоста вириває на ямах...я там порахував 680грн на палво з запчастинам хватає впалнє!
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Львівські маршрутки - погляд з середини

Повідомлення Sluva » Вів, 25 січня 2011, 19:41

ненаю-ненаю...в мене родич має маршртки,шота я небачу щоб він дуже жирував,хату добудувати не може,на машині старій їздить про кілька нових квартир я мовчу...
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей