Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Відео з реєстратора!
Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Bohdan » Сер, 27 липня 2016, 14:52

andrewdor писав: Там коп не буде херньою маятись і натягувати на штраф.
Там не будеш вякати "причина зупинки?!", а мовчки віддаш документи і будеш робити все, що тобі скаже коп.

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення g0nzales » Сер, 27 липня 2016, 15:03

В них "там" відео завжди пише камери в машині та на формі копа, тому докази є. Причому діяти ті докази можуть як на стороні копів, так і на стороні громадян та захисту їх прав
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Bohdan » Сер, 27 липня 2016, 15:17

g0nzales писав: В них "там" відео завжди пише камери в машині та на формі копа, тому докази є.
А якщо ти на зустрічній порушив і в об'єктив не попав? А якщо він в зеркало побачив твоє порушення? А якщо він при пішому патрулюванні помітив порушення яке не попало на камеру?
В нас також в копів як правило реєстратор працює і все фіксує, тому не бачу проблеми. Мене ще жодного разу не зупинили, щоб виписати штраф, якщо я не порушував. Просто так зупиняли, питали чи все добре, чи не пив, перевіряли документи і "щасливої дороги". Але це було або вночі, або під час якогось кіпішу. І це було до нової поліції. Після реформи взагалі не зупиняли жодного разу.

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення g0nzales » Сер, 27 липня 2016, 15:38

Bohdan писав: А якщо ти на зустрічній порушив і в об'єктив не попав? А якщо він в зеркало побачив твоє порушення? А якщо він при пішому патрулюванні помітив порушення яке не попало на камеру?
Тоді копи можуть запитати відео з вуличних камер, яких там натикано на кожному кроці, чи з камер магазинів, банкоматів тощо.

Щодо нової поліції і власного досвіду стосунків із ними в мене претензій до них так само нема. Із минулими ДАІшниками мав тільки один неприємний випадок (висвітлювався тут на форумі) із цікавим продовженням (було навіть у ЗМІ), а різноманітні вечірні зупинки проходили так само: "добрий вечір, чи все добре, чи в порядку документи, щасливої дороги", причому з 4-5 випадків зупинки документи подивитися просили лише раз, в решті випадків далі питання "чи доки в порядку" не йшлося.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Bohdan » Сер, 27 липня 2016, 15:46

:beer З цим абсолютно згідний. Дай Бог, щоб і в нас була можливість кожного порушника зняти на камеру.

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення ugine31 » Сер, 27 липня 2016, 16:37

Liuskywalker писав: верніть дайців негайно
звичайно ні.
але є інша сторона, зараз любий може виїхати бухим і бачучи мигалки просто їхати тихенько, або зупинитись і перечекати, а потім далі чудити.

romanbelyj, я стикався (штрафів немаю)
Bohdan писав: А що тобі коп має показати, якщо ти на його очах перетнув подвійну суцільну, чи проїхав на червоне і так сталось, що не попав в поле зору їхніх реєстраторів?
я подивлюсь як ти заговориш, коли вони зовсім знахабніють і почнуть тобі тулити порушення, якого не було насправді. але він буде казати шо бачив :D :D :D
є відео з таким випадком з суцільними, доречі. якщо дуже цікаво, можу спробувати пошукати.

+є законодавство, конкретно 251 стаття купап, давай не фантазувати.
Bohdan писав: Але не помічати змін на краще може лише патологічний "фсьопропальщик". Таким і в США херово буде жити...
зміни в чомусь є на краще, а в чомусь і гірше стало.
Liuskywalker писав: тим більше , що там коп не буде тобі відеозаписи люб'язно демонструвати
давай почнемо з того що за не ввімкнений поворотнік, чи не працюючу фару він не буде задовбувати.

а копи декотрі пишуть постанови за непрацюючу праву фару. або за непрацюючу ліву не надаючи можливості поміняти лампочку на місці.
pikach00 писав: Там народ не буде бикувати і ваняти давай доказ хоча явно порушив
яе писали нижче, бо всюду камери і якщо коп вже підійшов то він має докази 100%. бо як не має то в суді потім ш компенсацію людина получить.
а в нас шо людина получить? нічого, тільки витратить час, нерви і бєнзу на катання для оскарження
Bohdan писав: В нас також в копів як правило реєстратор працює і все фіксує
звізьож
це не так зовсім.

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Babak » Сер, 27 липня 2016, 16:46

законодавство не "підігнали" під копів, вот їх стабільно нагинають старими методами.
я час від часу дивлюсь відяшки хамовитого Рамана з Харкова(спецово порушує щоб зацепити копчиків), він нічьо нового не придумує, все те саме: причина зупинки, покажіть документи, покажіть докази, і оголошує чому він не дасть документи.
і дійсно вони не можуть згідно законодавстава нагнути його.
мвс мало б пропіхнути поправки до законів, по яких такі тіпчікі уникають покарань, і забезпечити постійний запис відео з патрульок.
Блекджек і все таке!)

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Bohdan » Сер, 27 липня 2016, 17:37

ugine31 писав: давай почнемо з того що за не ввімкнений поворотнік, чи не працюючу фару він не буде задовбувати.
Будуть. Впадлу шукати, але в ютубі якраз такий випадок був під час зйомок інтервю в копа під час чергування. Він перервав інтервю і зупинивши водія, який їхав перед ним пішов "задовбувати" за неувімкнений поворотник при перестроюванні з однієї полоси в іншу (навіть не при повороті, а просто при перестроюванні!)
ugine31 писав: а копи декотрі пишуть постанови за непрацюючу праву фару. або за непрацюючу ліву не надаючи можливості поміняти лампочку на місці.
І правильно пишуть. Тільки давай не будемо фантазувати, що фари працювали-працювали і тут раптом за 300 м до копів лампочка перегоріла :facepalm
ugine31 писав: я подивлюсь як ти заговориш, коли вони зовсім знахабніють і почнуть тобі тулити порушення, якого не було насправді. але він буде казати шо бачив
Тобто дієм на випередження - всі п...раси, бо вони теоретично можуть щось таке робити? І я не вірю, що хоча б кожен третій-четвертий коп може подібне іспалняти. А один на тисячу завжди знайдеться. Але повторю, зараз я довіряю копам майже на 100%. Це не теж саме, що я задоволений їхньою роботою. Їм ще вчитись і вчитись. І в першу чергу навчитись працювати в жостких ситуаціях, швидше приймати рішення і не боятись застосовувати силу.

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення George734 » Сер, 27 липня 2016, 19:14

pikach00 писав: Там народ не буде бикувати і ваняти давай доказ хоча явно порушив
в точку :-)

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення ugine31 » Сер, 27 липня 2016, 21:06

Bohdan писав: Будуть.
чухня
а то шо ти бачив, то може показуха просто, бо як ти казав то тб.
Bohdan писав: І правильно пишуть.
лол. за праву непрацюючу не передбачений штраф, але декотрі того не знають. ти думаю знаєш, просто не звернув увагу у повідомленні на це :sing
Bohdan писав: Тобто дієм на випередження - всі п...раси, бо вони теоретично можуть щось таке робити?
ти, певно, ідеаліст. але така вже людська природа, шо якщо дати людині владу і не контролювати її, то він буде користуватись нею у своїх інтересах. якщо їм дозволять карати без доказів, то через пару років то будут не копи, а рекет

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Jarevych » Сер, 27 липня 2016, 23:05

ugine31 писав: шо у Львові не пишуть постанови керуючись словами "я бачив"? не складають постанови на водіїв, які сідають у авто, яке припарковане з порушенням? (хоча це може бути і не порушник, а лєва людина по суті)
По перше, "бачив", це вже підстава і їм це дозволено, по друге, зупинка за не увімкнений поворотник часто ставало причиною виявлення бухих, знаю таких багато випадків. А ще багато моїх знайомих стикались з зупинкою корів, чи зауваженням про парковку, і я особисто декілька разів бачив, як копи робили зауваження і якщо водій визнавав свою вину і був адекватним, то його відпускали, а хамів як правило штрафували. Поїзди трохи в нас і тоді суди. А ще краще, не суди і судимим не будеш
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення ugine31 » Сер, 27 липня 2016, 23:34

Jarevych писав: По перше, "бачив", це вже підстава і їм це дозволено
де то дозволено?
Jarevych писав: то його відпускали, а хамів як правило штрафували.
то типу якщо ти стелишся перед паном, то можебудеш пробачений, а як відстоюєш свою позицію, то будеш покараний і доводь свою невиновність суді (що вже є чухньою повною)

*"відстоювати свою позицію" не дорівнює "відмазуватись"

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 28 липня 2016, 08:06

ugine31 писав: але є інша сторона, зараз любий може виїхати бухим і бачучи мигалки просто їхати тихенько, або зупинитись і перечекати, а потім далі чудити.

от з цим треба щось робити , я ще раніше писав , що проти постійно включеної люстри :)
З іншого боку - якщо бодай 20-а частина з тих бухих побачивши люстру далі не поїде - вже плюс . :angel

ugine31 писав: давай почнемо з того що за не ввімкнений поворотнік, чи не працюючу фару він не буде задовбувати.

звичайно не буде , він поважає людську гідність - квитанцію випише , яку водій (який теж поважає ) оплатить , і ділов :)

ugine31 писав: а копи декотрі пишуть постанови за непрацюючу праву фару. або за непрацюючу ліву не надаючи можливості поміняти лампочку на місці.


є реальні пруфи ? Бо я тільки історію з Пашкою Вереснем знаю .
Недавно гнав авто від майстра - 60 км , кузов на колесах з працюючим двигуном і гальмами (без стопсигналів ) . По дорозі зустрічав три патрульні авто і в жодному випадку не була виписана постанова , і навіть документи не показувались ... що не так зі мною чи з тими копами ?
З мінусів - одному патрулю прийшлось пояснити призначення і методи подачі попереджувальних сигналів руками :roll
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення ugine31 » Чет, 28 липня 2016, 09:20

Liuskywalker писав: звичайно не буде , він поважає людську гідність - квитанцію випише , яку водій (який теж поважає ) оплатить , і ділов :)
та в тому то й фішка, що ні. вони за дрібноту не рухають взагалі. макимум попереджають
Liuskywalker писав: є реальні пруфи ?
є відоси в неті. але не моу обіцяти що знайду :(

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Jarevych » Чет, 28 липня 2016, 09:30

ugine31 писав: де то дозволено?
не буду зара шукати, але в законы про поліцію таке десь бачив
ugine31 писав: то типу якщо ти стелишся перед паном, то можебудеш пробачений, а як відстоюєш свою позицію, то будеш покараний і доводь свою невиновність суді (що вже є чухньою повною)

*"відстоювати свою позицію" не дорівнює "відмазуватись"
Чому зарзу стелитись. Он дивись, Антік, порушив, признав, зробили усне зауваження і відпустили. А є умніки, які порушують, а потім заганяють копів лиш би штраф не платити. Є звичайно спорні випадки, як біля Арсену на патона, де можна пояснити копам що це не порушення, а кривизна одр чи інше, для чого огризатись чи агресивно відстоювати свою позицію, якщо можна в спокійних тонах просто розібратись.
Я розумію що ти в Одесі і там все інакше, але не тре мені у Львові доказувати що в нас таке саме, та і бачу твій світогляд теж нефігово помінявся/адаптувався до місцевих. ;)
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Babak » Чет, 28 липня 2016, 11:07

Jarevych писав: якщо можна в спокійних тонах просто розібратись.
то називається лізти в залупу.
яке розібратись, якщо ти їм розяснив, шо вони неправі і вони це прийняли, питання якого милого вони тебе зупиняли? то шо школьніки ?
Блекджек і все таке!)

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Jarevych » Чет, 28 липня 2016, 12:01

Babak писав: то називається лізти в залупу.
яке розібратись, якщо ти їм розяснив, шо вони неправі і вони це прийняли, питання якого милого вони тебе зупиняли? то шо школьніки ?
я більше про випадки де не однозначно правий ти чи ні, тому що в нас ще достатньо кривих схем одр.
Звичайно, якщо ти ім аргумент а вони ні в яку, то це вже зле, але про такі випадки поки не чув
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення ugine31 » Чет, 28 липня 2016, 12:14

Jarevych писав: не буду зара шукати, але в законы про поліцію таке десь бачив
я думаю нема там нічого такого, якщо чесно)
хіба у їхніх наказах десь, але накази то для них, а для мене конституція :)
Jarevych писав: Чому зарзу стелитись. Он дивись, Антік, порушив, признав, зробили усне зауваження і відпустили. А є умніки, які порушують, а потім заганяють копів лиш би штраф не платити.
в антіка там все ок, нормально розійшлися, питань нема.

щодо умніків-з одної сторони ти правий на 100%, а з іншої-нашо та поліція якщо можливо їх загнати? і справа не в самих копчиках, а в тому, що вони багато чого не знають і ,можливо, поки що не мають нормального набору засобів фіксації і законодавства нормально продуманного.
що казати, якщо вони постанови клєпають пачками, але більшість не може на пам*ять зачитати статті, з якими зобов*язані бути ознайомлені водії перед складанням постанови. це говорить про те що вони х ніколи нікому не зачитують. процес розгляду справи частіше всього не відбувається. просто клєпають постанови і ти собі є б и с ь у суді з тою постановою, якщо не погоджуєшся.

Jarevych писав: Я розумію що ти в Одесі і там все інакше, але не тре мені у Львові доказувати що в нас таке саме, та і бачу твій світогляд теж нефігово помінявся/адаптувався до місцевих.
самі копичики у Львові може і нормальніші, але система та сама, розумієш?)
тобто воно все так само, просто адекватні копчики, яких у Львові можливо більше трошки згладжують цю ситуацію.

та ні, світогляд не змінився. просто вважаю що та реформа пішла по одному місцю і дуже прикро за хлопців і дівчат, які пішли у ту систему і знаходяться між двох вогнів (керівництва і народу)

п.с. з останнього. в Одесі недавно проходив один невеличкий фест на території пляжного клубу і на підїзді до нього є спуск, де парковка заборонена і є 3 платні парковки. коллега з вінниці завтикав і припаркувався під знак, бо там купа машин стоїть. але вийшло так що його машина була найближча до платної парковки. і шо ви думаєте? тіп з буди парковки викликав поліцаїв і вони евакуювали машину коллеги за місто. ЗА МІСТО! в якесь село. одну єдину його машину, бо вона не на одеських номерах.
так от через таке іноді складається враження, що нічого крім форми і машин не змінилось

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення Jarevych » Чет, 28 липня 2016, 12:20

ugine31 писав: якими зобов*язані бути ознайомлені водії перед складанням постанови
нащастя з таким не стикався
ugine31 писав: росто вважаю що та реформа пішла по одному місцю і дуже прикро за хлопців і дівчат, які пішли у ту систему і знаходяться між двох вогнів (керівництва і народу)
ну ти як хотів, щоб одразу все стало як в гамериці? вони теж не за 1 день стали такими крутими. ;)
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відео з реєстратора!

Повідомлення ugine31 » Чет, 28 липня 2016, 13:02

Jarevych, ну рік пройшов, то не так вже й мало. статті можна було вивчити, нє?))
краще не стане, в тому і біда :(

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей