Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Страхова компанія "ТАС"
Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Страхова компанія "ТАС"

Повідомлення Yelik » Вів, 24 жовтня 2006, 17:40

Хочу поділитись "враженнями" від цієї СК.

Так як кредит на 5 років, відповідно і страхуватись треба 5 років. Не буду розписувати умови, тим більше немаю договору при собі. Але хочу сказати, що в перший рік ми підписали договір на повну суму вартості нового авто. Минулого року, коли я підписував договір вони вписали ту ж саму суму і ми його підписали(так як досвіду немаю в тих справах, на цей пункт уваги не звернув, хоча договір повністю читав). Цього року коли сталось ДТП і я оформляв доки, мудрі люди підказали, що я переплачую, так як виплати нараховуються виходячи з вартості вже зношеного(за 2роки) авто :o , тобто договір мав би складатись із врахуванням вже зниженої ринкової ціни авто і відповідно мав би зменшитись страховий внесок.

По відшкодуваннях.

Через 3міс. після купівлі машини попав мені в скло камінь і пішла тріщина(при чому йшла на очах). Я поїхав її засверлив, щоб скло не впало на коліна. Приїжаю в СК, а мені заявляють, що не будуть відшкодовувати, бо після ДТП я вносив зміни, а це не дозволяється договором, юридично знайшли лазейку, щоб не виплатити, але якщо вдуматись: "Якщо тріщина пішла від каменя, то яка різниця що воно засверлене ітак вже тріснуте?!"
Через півроку розбив камінь протитуманку. При її ціні в 450грн.(не рахуючи встановлення), вони нарахували для відшкодування 350грн., на запитання: "а де решта"? Відповідь: "Знос деталей!" :o За півроку деталі зношуються на більш ніж 20%?
Ну і по останньому ДТП. Відшкодовують 2500грн. За них теоретично я б мав запаяти кріплення на бампері(вже зробив коштує 1700грн :lol: ), поміняти "телевізор"(лишив старий), вигнути нижнє металеве кріплення "телевізора"(вигнули входить в ціну 1700грн.), поміняти передню решітку(лишив стару), перемалювати передній бампер :lol: (так як на Пежо фарби не жаліють і вона після 2 аварій прекрасно тримається лишив як є), поміняти протитуманку(450грн. ще не привезли). Одним словом, якщо б я міняв все як описано, то мені треба б було ще раз по 2500грн., щоб все зробити.

Епілог.

Люди НЕ страхуйтесь в СК "ТАС"

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Вів, 24 жовтня 2006, 18:13

Yelik
ти не маєш кожен рік страхуватись в ТАС

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Вів, 24 жовтня 2006, 18:15

A1 писав:ти не маєш кожен рік страхуватись в ТАС
А банк нічого не скаже? Салон пропонував банк і СК в зв'язці!
volleyball.lviv.ua/blog/

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Вів, 24 жовтня 2006, 18:30

Теж про них нічого доброго не чув.

Yelik
Якщо в договорі не сказано - значить, мабуть, можна :)

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Вів, 24 жовтня 2006, 21:40

Yelik
я думаю в банку є список акредитованих в нього страхових компаній і тому ти можеш до любої з них звернутись на наступний рік. Якщо в договрі сказано страхуватиьс тільки в них(дуже сумніваюсь) - значить це обмеження твоїх прав як споживача(відповідно порушення закону), тут вже інша розмова

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Anix » Вів, 24 жовтня 2006, 23:11

Yelik
Банк не може і не має права прописати в кредитному договорі назву страхової компанії в якій клієнт зобов*язаний застрахувати автомобіль!!!

Відкрий таємницю, - що за банк? ТАС Комерц?
І що за салон, який пропонує звязку - страхова+банк? Зазвичай тільки банк, і це просто пропозиція, а не зобов*язання клієнта прокредитуватися саме там, щоб придбати авто!

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Сер, 25 жовтня 2006, 08:16

Anix писав:Відкрий таємницю, - що за банк?
Райфайзен банк
volleyball.lviv.ua/blog/

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Сер, 25 жовтня 2006, 08:31

А з тими дурними нарахуваннями - -то майже всюди так. Просто треба йти і піднімати кіпіш.
При страхуванні "без врахування зносу" вартість авто при крадіжці і конструктивній загибелі береться повна, а так - з врахуванням зносую.
Востаннє редагувалось Сер, 25 жовтня 2006, 08:37 користувачем Terry, всього редагувалось 1 раз.

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Сер, 25 жовтня 2006, 08:37

Anix писав:І що за салон, який пропонує звязку - страхова+банк? Зазвичай тільки банк, і це просто пропозиція, а не зобов*язання клієнта прокредитуватися саме там, щоб придбати авто!
Повір мені, це виглядає майже як зобовязання. Тиможеш вибрати, якщо знаєш до кого йти, але всі салони привязані до певного банку(найчастіше з яким працюють самі) і до СК. Тому роблять все можливе, щоб звернулися саме в їхню СК.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Сер, 25 жовтня 2006, 08:39

Тепер по страхових трошки напишу я. Є така страхова Правекс Страхування, створили її для страхування авто, які купуютьсячерез Правекс Банк. В мене це питання зразу ж виникло і ще перед купівлею авто запитав про це у них, відповідь - можна, лише з декількома страховими компаніями(якщо не помиляюся то лише з двома), але для цього потрібно письмово написати лист в Київ, де цим питання займається жінка власника Правекс Банку і заодно мера Києва Черновецького..Ось так весело :grin:
Але є ще така штука, ці дві страхові компанії не є такі "дешеві" в плані страховки, тому мені зразу задали питання - чи тебе спасе 200-300 грн. , а мозгойобки на декілька тижнів?

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Сер, 25 жовтня 2006, 08:52

А хто визначав вартість робіт? Якщо самі страхові комісари - -жопа. Тре їхати на ІЛТУ і просити рахунок на виконані роботи, і вже з тим рахунком йти в страхову. І в принципі не мають права відказати(хоча можуть пробувати).

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Сер, 25 жовтня 2006, 15:39

Terry писав:А хто визначав вартість робіт? Якщо самі страхові комісари - -жопа.
Ясно що комісари і бери не бери рахунок, але більше визначеної суми не вибити...
volleyball.lviv.ua/blog/

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Сер, 25 жовтня 2006, 15:52

див. пункт
Terry писав:Просто треба йти і піднімати кіпіш.
Лист на імя директора з рахунком і т.д. Копію листа в захист прав. і т.д. помагає.

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Anix » Чет, 26 жовтня 2006, 19:41

Terry писав:
Anix писав:І що за салон, який пропонує звязку - страхова+банк? Зазвичай тільки банк, і це просто пропозиція, а не зобов*язання клієнта прокредитуватися саме там, щоб придбати авто!
Повір мені, це виглядає майже як зобовязання. Тиможеш вибрати, якщо знаєш до кого йти, але всі салони привязані до певного банку(найчастіше з яким працюють самі) і до СК. Тому роблять все можливе, щоб звернулися саме в їхню СК.

Повір мені!!! Тобі розказали! Думаю ти звернувся в ІЛТУ і тобі навішали купа всього! В Райфа список акредитованих компаній по авто більше 10! Салон впершу чергу зацікавлений в тому, щоб машину продати (найчастіше через банк-партнер), а страхові це вже опосля (якщо вдасться розказати клієнту гарно).

Ніде в РБУшних кредитних договарох і натяку немає на зобов*язання клієнта страхуватися в тій чи іншій страховій компанії! Це я знаю на 100% ;)

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Чет, 26 жовтня 2006, 19:59

Anix
Ніде в РБУшних кредитних договарох і натяку немає на зобов*язання клієнта страхуватися в тій чи іншій страховій компанії! Це я знаю на 100%
в договорах ніхто і не пише про зобовязання страхуватись в тій чи іншій компанії, це йде по внутрішніх документах банку , а клієнту кажуть що після того як він застрахується там-от і там по такому-то тарифу то перерахують гроші. В 99% клієнти нічого проти не мають. А от на наступний рік - головне щоб клієнт застрахував машину(ну і бажано в одній з акредитованих компаній)

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Anix » Чет, 26 жовтня 2006, 22:42

A1 писав: в договорах ніхто і не пише про зобовязання страхуватись в тій чи іншій компанії,
дякую, що мої слова повторюєш (див. вище - середа, 25 жовтня 2006, 00:11) :o
A1 писав: це йде по внутрішніх документах банку
Наприклад? Це й де по власних інтересах зацікавлених осіб. ;)
A1 писав: клієнту кажуть що після того як він застрахується там-от і там по такому-то тарифу то перерахують гроші
Сумніваюся, що в РБУ це кажуть.

A1 писав: ну і бажано в одній з акредитованих компаній
Це обов*язково, щоб СК була акредитована банком.

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » П'ят, 27 жовтня 2006, 08:42

Anix писав:Повір мені!!! Тобі розказали! Думаю ти звернувся в ІЛТУ і тобі навішали купа всього! В Райфа список акредитованих компаній по авто більше 10! Салон впершу чергу зацікавлений в тому, щоб машину продати (найчастіше через банк-партнер), а страхові це вже опосля (якщо вдасться розказати клієнту гарно).
Повір мені, я сам близько до того стою. Не РБУ. але ти пройдися по салонах і кожен почне "спрямовувати" до певної СК. Тобто ти можеш відмовитися, але особиста заінтересованість керівництва салону робить своє.

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Anix » П'ят, 27 жовтня 2006, 19:20

Terry
Повністю з тобою погоджуюся! А для чого ти це пишеш? :grin:

Аватар користувача
TOXA
Повідомлень: 1443
З нами з: Суб, 17 грудня 2005, 18:34
Авто: TAZ 2101 D1 RENAULT MEGANE
Звідки: TOPOLNA мать родная
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення TOXA » П'ят, 27 жовтня 2006, 21:55

Yelik
я те саме можу сказати і про свою страхову компанію,в нас наприклад машину теж треба стахувати 5 років, але після того як потрапили в ДТП вже 2-ий місяць з цим розібратися неможемо(то вони номерний знак не відшкодовоють, то 20% запчастин) одним словом більше мороки з ними коли вони є ніж коли їх нема, гроші платимо великі,а результату ніякого. На наступний рік ми страхувати її не збираємось, бо толку нема тільки гроші на вітер.
0631847864

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » П'ят, 27 жовтня 2006, 21:59

Anix
Наприклад? Це й де по власних інтересах зацікавлених осіб.
Поясни кого ти бачиш зацікавленого при покупці авто в кредит в страхуванні в тій чи в іншій компанії?
Сумніваюся, що в РБУ це кажуть.
Без реклами, будь-ласка. Шютка :wink: Потрібно писати точно, без сумнівів :)



TOXA
якщо машина в кредит - то обовязково маєш застрахувати :roll:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей