Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Оцінка збитків після ДТП
ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення ibit » Чет, 03 січня 2013, 21:04

і саме головне 7 раз прочитай те що підписуєш...
склав акт який я підписав
а що у ньому вказано? так як і у сервісі сказали? бо якщо підписуєш АКТ значить ти погоджуєшся зі характером пошкоджень... тобто що ремонтувати а що заміняти... у мому варіант вони вписали усе "ремонт" коли в кінцевому варіанті домігся "заміни" кузовних елементів.. але їхній представник вимагав від мене підписати їхній акт.. я плюнув і не підписував.... бо не погоджувався із цим... тому читай усе дуже добре.. особливо дрібним шрифтом....

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » Чет, 03 січня 2013, 23:11

Ну насамперед вдячний за швидку реакцію на мій пост :beer :beer
Розповім по порядку:

Після того, як ми приїхали з винуватцем туди на Бортнянського, ми обоє заповнили лист, такий приблизно як писали коли приїхало ДАІ. Це типу протокол-лист-акт не пам"ятаю як саме він називається. Там треба вказати себе, потім іншого учасника, потім що сталось. Це заповнили, доки писали вони самі познімали копії з тех-паспорта, прав, первинної довідки ДАІ, це зафіксували в цьому протоколі, написали що додаємо копії вищезгаданих документів, на копіях поставили свої підписи, дату. Потім їхній експерт пішов оглядати машину, пофоткав. Спитався (гад такий хитрий) чи всі пошкодження фіксувати. Я сказав шо звичайно всі, він почав фоткати потріскану фарбу на бампері з іншої сторони і каже: згідно експертної оцінки якшо бампер мав пошкодження ЛФ-Шару, то ми його не маємо малювати, а тільки замінити і встановити. Ну я тут-же зрозумів, що сперечатись з людиною яка краще обізнана зі своєю роботою немає сенсу, сказав шоб написав свої рекомендації "так як треба", а не так як нібито він хотів, підкріпивши наостанок досить непоганою "кавою". В акті огляду було описано все як описали ДАІ, лише до заміни бамперу в акті мав цей чолов"яга добавити його покраску. Домовились, що він мені подзвонить як прийдуть результати з Києва. Я декілька раз казав що мені потрібно написати заяву на відшкодування, на що мені сказали що її треба написати в них після рішення суду, згідно якого вони і будуть розглядати регрес.
Тепер у які двері стукати далі, я так розумію що треба напрягати десь судових секретарів? Як знати в який суд передали справу? І з ким погоджувати із СК стороннього експерта? Я можу повідомивши письмово за 3 дні СК про проведення експертизи на стороні її провести і зсилаючись на неї вимагати відшкодування?

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення ibit » П'ят, 04 січня 2013, 00:14

-Lex-, так зрозумів що їхній експерт узявся за обрахунок збиту,а на це Ти погодився у тій першій заяві де усе описував.. тому смислу робиит іншу експертизу напевне вже немає... вони порахують по свому.. але на скільки я знаю що СУМУ вони мають заарз із тобою погодити на терміні 10 днів... і не затягувти... куди скерують справу то треба іти у даі і там питатись охоронців куди піти щоб взнати на коли і у який суд направили справу.. але то буває довгий процес.....
" сказали що її треба написати в них після рішення суду"
- цей момент дуже спірний.. зараз не скажу точно... але це вони "гонять" щоб потім відтермінувати термін виплати.... треба самому написати у довільній формі заяву на виплату і прикласти туди усі документи... наразі почекай або подзвони і взнай коли буде відомо суму виплати, вони обов'язково повинні її погодити із Тобою.. якщо на протязі 10 днів не буде зроблено експертизи(не буде оцінки із встановленою сумою збиту), тоді можеш брати незалежного експерта і робити свою оцінку...(350-500грн мінімум)... але перед тим бажано повідомити їх про це... а ще краще буде заказним листом із повідомленям про вручення...

напрягати десь судових секретарів
напрягати собі дрожче... там є нормальні а є і псіховані дівчатка(які спілкуватись не можуть а тільки риплять...а ще ставлять дати не правильні... роблять помилки у судових рішеннях, від чого судові рішення втрачають силу....).. які і розглядають справи в реалі.. просто культурно взнати що і на коли назначно суд...

І з ким погоджувати із СК стороннього експерта? Я можу повідомивши письмово за 3 дні СК про проведення експертизи на стороні її провести і зсилаючись на неї вимагати відшкодування?
на жаль я так розумію що Ти вже погодився на їхнього експерта у тій заяві що писав... там напевне був варіант вибору того хто буде робити експертизу... і ти напевне вибрав що їхній експерт.... але якщо вони не зроблять експертизу за 10 днів тоді ти маєш право провести свою експертизу.... і потім вимагати за неї повернення грошей, а якщо зараз візьмеш експерта то за ту експертизу повернути гроші навряд чи вдасться... хоча для суду може і буде вона мати силу...(суд це тоді спава на рік затягнеться....)


том зараз дзвони у страхову і взнавай як просувається справа, коли буде пораховано суму збитку, якщо будуть казати "після суду" то кажи що тоді після 10 днів береш незалежного експерта.

але щось із посту Твого не зрозумів, Ти трішки "посприяв" "правильному" обрахунку тим експертом? тоді б мало бути усе гаразд... чи я помиляюсь?

-Lex- писав: після рішення суду, згідно якого вони і будуть розглядати регрес.

регрес вони будуть робити через те що він таксував на звичайній страхівці?

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » П'ят, 04 січня 2013, 00:40

не так висловився. мав на увазі повернення мені коштів, регрес для їхнього бюджету :) 1 заяви небуло, все що підписував це листок-акт-щешось там про те що сталось, інший - листочок, в якому було описано пошкодження мого майна та рекомендації щодо їх усунення. Все. ще таке запитання: якщо я маю ген-доручення, я маю право отримати кошти від СК на руки. Мені там їхня дєфачка сказала що повернення коштів можливе лише власнику.... Хоча мені в це дуже слабо віриться - скільки народу їздило і їздить без переофрмлення, і купує машини і попередніх власників може не тещо не знати але і немати з ним контактів... Короче чим далі в ліс, тим товстіші партизани. Для наглядності відео з ДТП:



Будете цього кренделька бачити десь, можете обсигналити на здоров"я.

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення ibit » П'ят, 04 січня 2013, 01:32

-Lex-, на рахунок ген доручення, треба уточнити... бо у мене було звичайне доручення то розказували байки...але всеетаки повертали гроші власнику, а у гендоручені що є написано у Тебе? що ти маєш право представляти інтереси власника і підписуватись замість нього у всьому що стосується Авто?... тут є на форумі зі страхових.. вони б мали це точно знати... а ще краще позвони у свою срахову і взнай... може підкажуть і поможуть скоріше.. просто із гендорученням я не знаю як.

то він по зустрічці валив а Ти від нього тікав правіше?

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » П'ят, 04 січня 2013, 08:40

Ага, правда там втекти дуже не було куди :( ще трохи попхав мене, я їхав майже паралельно дорозі, потім шо міг вивернув у трам-парк, на момент зіткнення я майже не рухався.
на рахунок ген доручення, треба уточнити... бо у мене було звичайне доручення то розказували байки...але всеетаки повертали гроші власнику
Повертали власнику авто і не повернули тобі бо в тебе було звичайне доручення?

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » П'ят, 04 січня 2013, 08:59

Удорученні сказано:
надаю право:
1)....
2)....
3)....
4) укладати договори обов"язкового страхування цивільної відповідальності власника ТЗ, отримати поліс обов"язкового страхування цивільної відповідальності, укладати інші договори страхування, у випадку спричинення ТЗ пошкодження іншими особами в результаті ДТП чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобам під-час управління ТЗ як джерелом підвищеної небезпеки, укладати, якщо в тому буде необхідність, угоди про відшкодування заподіяної шкоди, одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми у розмірах згідно із калькуляціями, актами, експертними висновками тощо, отримувати присуджене майно або гроші вчиняти також всі інші юридично значимі дії, пов"язані з цією довіреністю.

Ніби все прозоро і доступно написано...

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення ibit » П'ят, 04 січня 2013, 13:20

-Lex- писав: Повертали власнику авто і не повернули тобі бо в тебе було звичайне доручення?
угу. .по звичайному і не міг отримати відшкодування... :angry
одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми у розмірах згідно із калькуляціями, актами, експертними висновками тощо, отримувати присуджене майно або гроші вчиняти також всі інші юридично значимі дії, пов"язані з цією довіреністю.
по гендорученню значить маєш.. тицьни їм пальцем у той текст!

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення LEgEnDA » П'ят, 04 січня 2013, 13:33

-Lex-, а той таксіст не хотів дати тобі 100 баксів і розїхатись?

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення ibit » П'ят, 04 січня 2013, 13:38

LEgEnDA, якщо вони докажуть якось що він таксував тоді усю суму буде плати страхова -Lex-у а потім страхова у судовому порядку зтягне по регресу цю суму із таксиста.. ++ купу витрат на ведення справи....
таксисту простіше було платити на місці... але раз вже пішов у страхову то вже його справа..

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » П'ят, 04 січня 2013, 13:46

а як реально оцінити на місці суму майбутніх витрат? заміна бампера з роботою з покраскою, лівий поворотник, рихтовка \ покраска крила , рихтовка \ покраска капота? хтось з ходу може назвати суму не боячись влетіти? про які 100 баксів мова? мені робота з матеріалами з фарбою і новими бампером і бачком поки-що вийшла на сервісі далеко не 100 убитих енотів. Та і навіщо йому платити якісь гроші, якшо він не буде платити взагалі бо страхова виплатити має???

Аватар користувача
*Lesyk*
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2804
З нами з: Чет, 14 червня 2007, 16:11
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: BMW, Smart
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення *Lesyk* » П'ят, 04 січня 2013, 13:47

-Lex-, можу тільки поспівчувати, з Орантою прийдеться повоювати, порахують нормально, але гроші виплачувати будуть дуже довго... в мене так само недавно було ДТП, то гроші виплачують мені, при тому що в мене друге генеральне...

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення ibit » П'ят, 04 січня 2013, 13:59

*Lesyk* писав: але гроші виплачувати будуть дуже довго.
у них є 90 днів від заяви на виплату... після цього строку скарга у Мінфнпослуг та БТСБУ... погає кажуть люди... наразі я якраз туди писати буду скаргу.. за недовиплату повної суми....

а от із цією заявою я був затягнув багато часу бо не знав що перша "заява це не заява"... тому кажу не робити помилки і писати чим швидше цю 2 заяву...


-Lex-, дзвони в вже у страхову? запитався коли вони скажуть суму пораховану збитку? дзвони і напрягай.. бо інакше ніяк...

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення topper » П'ят, 04 січня 2013, 14:26

LEgEnDA писав:-Lex-, а той таксіст не хотів дати тобі 100 баксів і розїхатись?
Це типу як в мому випадку було. МАЗ на зустрічний неправий і каже давай викликай дайців, не хотів по-нормальному розійтись. Чекали півтори години тих гайдонів, поки не підійшов мужичок і каже шо водій МАЗа тут неправий, після того воділа зашуршав і найшов бабло. Так був корок в самому центрі 2 години, трамваї поставали, людям лишні качелі :sing
P.S. Яких 100 баксів, то хіба якби ти на скутері був і то, забагато було б :facepalm
Востаннє редагувалось П'ят, 04 січня 2013, 14:27 користувачем topper, всього редагувалось 1 раз.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення topper » П'ят, 04 січня 2013, 14:27

-Lex-, в тій оранті на Бортнянського коза молода сидить, я її як писав заяву на розірвання договору, перепитав чи часом вона там недавно працює :roll :sing
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » П'ят, 04 січня 2013, 14:45

Нарешті додзвонився до страхового. який мене оглядав. Сказав що результат з Києва є але зможе сказати мені його лише в середу бо зараз не на місці, бла-бла-бла... Заяву на відшкодування вони приймуть лише після рішення суду, який (якщо) призначить їхню сторону винною. Якщо навіть я попереджу їх за 3 дні письмово що проведу незалежну експертизу, вони все одно будуть (якщо будуть) виплачувати згідно своєї і стороння їм побоку. От так. тепер буду чекати 9 числа, буду наярювати за суму відшкодування. Питався за рахунок з сервісу на ремонт. Якщо візьму рахунок наприклад з Арії-Моторс диллера Хонди, то мене хтось буде контролювати, чи зробив я ремонт чи ні, і чи саме там робив де був рахунок?

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » П'ят, 04 січня 2013, 14:46

topper писав:-Lex-, в тій оранті на Бортнянського коза молода сидить, я її як писав заяву на розірвання договору, перепитав чи часом вона там недавно працює :roll :sing
Коза не те слово :))

-Lex-
Повідомлень: 20
З нами з: Нед, 23 грудня 2012, 23:39
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення -Lex- » П'ят, 04 січня 2013, 14:58

topper писав: P.S. Яких 100 баксів, то хіба якби ти на скутері був і то, забагато було б
Може ти мав на увазі ЗАМАЛО ???!!!
В мене вже кругленька сума набігла, не зважаючи на незначне пошкодження капоту і що крило рихтується. новий бампер, точніше Б\У коштує 1200-1800грн, їх я знайшов два на всю Україну. Новий коштує оригінал 3500 грн, репліка з китаю навіть не розглядається. Майстер казав шоб ні за які гроші не погоджувався бо приїде таке що на машині буде як п"яте колесо - або задовге або за коротке. мав з ними справу бо спеціалізується на японцях. Тепер рахуємо бампер фарбу\роботу\монтаж; крило фарба\робота\монтаж\демонтаж; капот фарба\робота\монтаж\демонтаж.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення topper » П'ят, 04 січня 2013, 14:59

-Lex-, вона?
:roll :sing
Може ти мав на увазі ЗАМАЛО ???!!!
В мене вже кругленька сума набігла, не зважаючи на незначне пошкодження капоту і що крило рихтується. новий бампер, точніше Б\У коштує 1200-1800грн, їх я знайшов два на всю Україну. Новий коштує оригінал 3500 грн, репліка з китаю навіть не розглядається. Майстер казав шоб ні за які гроші не погоджувався бо приїде таке що на машині буде як п"яте колесо - або задовге або за коротке. мав з ними справу бо спеціалізується на японцях. Тепер рахуємо бампер фарбу\роботу\монтаж; крило фарба\робота\монтаж\демонтаж; капот фарба\робота\монтаж\демонтаж.
Я мав на увазі про скутер, шо 100 баксів достатньо. Та власне шо замало, легенді [цензура], в нього дирчик економний і він не рахує поїздити час втратити пробити зап.частини, нервотрьопка... МАЗ як мене коцнув на 300 паперів попав, можеш глянути в тему ДТП ФОТО, там мої фотки пошкоджень є. Вам би треба було пофотками добре пошкодження і поїхати на середній сервіс і пробити ціни на роботи і зап.частини. Ну але якшо хтось вперся - значить треба контролювати страхову...Мен, співчуваю тобі бо там деколи летять мудаки згори по-зустрічній, бачив тебе на місці дтп, якраз проїжджали буквально після дтп і шкода стало тебе через того й*обка на форді! :beer Всьо порішається, в тебе то ше фігня, їздити можеш :santa :beer
Востаннє редагувалось П'ят, 04 січня 2013, 15:05 користувачем topper, всього редагувалось 1 раз.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Оцінка збитків після ДТП

Повідомлення ibit » П'ят, 04 січня 2013, 15:01

-Lex- писав: Заяву на відшкодування вони приймуть лише після рішення суду, який (якщо) призначить їхню сторону винною. Якщо навіть я попереджу їх за 3 дні письмово що проведу незалежну експертизу, вони все одно будуть (якщо будуть) виплачувати згідно своєї і стороння їм побоку.
хай і далі пп....дять, пишеш заяву і заказним листом із повідомленням, і мають вони тоді 90 днів.... приймуть не приймуть то вже пофіг... Ти написав заяву і відслав заказним... маєш чек і підтвердження із пошти.. більше нічого не треба..
як писати заказний лист... скину десь на вихідних.. треба пошукати свої файлики які писав...

ще раз повторюсь, якщо за 10 днів Вони не зроблять експертизи і не повідомлять Тебе, ти на 12 день бери незалежного експерта(350-500грн мін.) і роби експертизу.. тоді твоя експертиза буде дійсною.. і вони вже свою можуть запхати у дупу.... але тільки після 10 днів якщо не буде результату!!! але перед тим треба їх попередити про це.... бажано знову письмово.. щоб був доказв.. ідеш до них і пишеш заяву у довільній формі, про те що вони не виконали вимогу закону №хххх і не зробили експертизи на протязі 10 днів, тому ти береш не залежного експерта. заяву Заставляєш їх прийняти і зареєструвати!! + обовязков копію зареєстрованої заяви.... можна і заказним но це довго... поки напишеш поки відправиш.... вони зобов'язані прийняти заяву, відмовити не можуть!
-Lex- писав: Питався за рахунок з сервісу на ремонт. Якщо візьму рахунок наприклад з Арії-Моторс диллера Хонди, то мене хтось буде контролювати, чи зробив я ремонт чи ні, і чи саме там робив де був рахунок?
ці суми що вони вкажуть можуть перевищувати нормативи, і тоді вони не зобовязані платити по тих завищених цінах!!!! деталі авто по ціні Офіційних диллерів, і не вище! роботи по НОРМАТИВАХ! ...тобто якщо накрутять на сервісі це не означає що стільки і виплатять..

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей