Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Беремо від держави все. Питання по соціальних виплатах
Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Беремо від держави все. Питання по соціальних виплатах

Повідомлення Speedo » П'ят, 20 січня 2012, 22:47

В даній темі пропоную ділитися обговореннями законодавства про соціальні виплати, допомоги, шляхи їх безпроблемного отримання.
Всім відомо, що наша держава (а особливо нинішня влада), тільки й дивиться і (не спить ночами) думає, як би то обібрати простого громадянина. То чому ж ми повинні залишатися у боргу? Потрібно отримувати від держави по максимуму, а тим більше, якщо вона любить "зажати" і те, що тобі належиться. Коротче кажучи, знаю, що тут на форумі переважно "тусуються" автовласники і серед них немало молодих батьків, отже маю таке питання, може хто стикався.
Чи надається допомога на дитину по малозабезпеченню (йдеться про 130 грн. + доплата), коли сім"я придбала автомобіль? Вже давно минули ті часи, коли авто вважалося в нашій державі розкіш"ю. Тому не думаю, що через таке мали би скасовувати допомогу. Хоча, з нашими законами - все можливо :surprised А тим більше, наприклад, якщо авто взяте в кредит, то допомога, як ніколи, була би доречною :sing
Якось бачив по новинах, що допомогу скасовують, коли є у власності 2 автомобілі, ну тут, більш-менш, згідний, хоча і це також не однозначно. Можна мати 2 вбитих "таврії" чи "запорожці" і що з того? А можливо авто є конче необхідним, скажем, для роботи, чи для добирання на роботу? То що тоді? Продати машину і ніде не працювати?
Може хто також стикався і в курсі даного питання? Чи потрібно подавати в декларації, що придбали автомобіль, чи можна і не вказувати, "забити, поморозитися" (чув, та й сам знаю, що від ДАІ добитися інформації дуже нелегко). Чи вказати і все буде ок? Одним словом, хто в курсі - проконсультуйте по даному питанню. :beer

п.с. як вплинути на "соцзабез" у випадку негативного вирішення справи? Тільки через суд, чи є над ними "вище" начальство?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей