Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

"Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Варіанти розрулення

Свій варіант (також тих кому "влом" читати)
1
1%
Майстер каже - треба міняти радіатор - там виявилася тріщина, і тра-ля-ля -> зворушлива історія, ви їдете за новим радіатором (за свій рахунок)
2
3%
Майстер каже - стався землетрус, на радіатор впала кувалда, я вже замовив новий, завтра буде (за рахунок майстра)
24
32%
Майстер каже варіант два, але радіатор в тебе не новий був - витрати пополам.
11
15%
Майстер каже варіант один, але я не з таких, і "вижимаю" з майстра новий радіатор
34
46%
Посилаю майстра по глибше в з@#, забираю машину на евакуаторі (машина не їде, радіатор пустий) і їду на наступне СТО.
2
3%
 
Всього голосів: 74

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення andriy320e30 » Чет, 17 травня 2012, 08:54

shpila писав:так що ARAL сервіс на території колишнього кінескопу отримує від мене найгірші рекомендації :angry , а конкретніше мотористи: Роман разом з батьком.
з одної сторони вони зробили все правильно просто не сказали тобі шо може бути тріщина в блоці .вони затупили тим що зразу дали гарантію
шо все буде добре.а тріщину в блоці виявити майже неможливо.те що віддали гроші їм+. з твоїх слів вони малиби сказати давай попробуєм так якшо неполучиться купляй новий мотор.
TURBO -POWER

Аватар користувача
shpila
Повідомлень: 2559
З нами з: Сер, 10 серпня 2011, 00:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: коробочка на колесах)))
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення shpila » Чет, 17 травня 2012, 11:00

andriy320e30 писав:а тріщину в блоці виявити майже неможливо
Якщо прокладка ціла то висновок напрошується сам по собі.
І з їхніх слів - ми не несемо відповідальності за діагностику.
063два453один92

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення t309 » Чет, 17 травня 2012, 12:04

BOXER, ну стрижусь я в перукарні, і операцію собі навряд сам робити буду якщо недай бог, а ще стоматолог з мене точно ніякий навіть пробувати не буду, а все інше сам і гарантія наших автосалонів мені [цензура] непотрібна, наслухався і навіть набачився історій "гарантійних" і знаєш що можу з власного досвіду сказати, якщо робиш сам то виходить чомусь краще ніж коли робить "професіонал" і не думаю шо то я якийсь унікальний, просто професіоналу тре бабки заробити і зробити не якісно а так щоб ти був задоволений, а враховуючи що ти не шариш в даній конкретній галузі то і вгодити тобі легко!!!
приклад те як я варив і обробляв свою машину, будь який зваршик хіба в страшному сні таке робив, в реалі вони краще застрелятся, або запросять таку суму що застрелишся ти!!! (хоча загалом те що я робив з машиною я вважаю помилкою, зараз робив би не так, в плані організаційних питань) але це все безцінний досвід!
ще один приклад, іздили ми якось святкувати одну подію в осмолоду, 2 машини одна з яких таврія, і в кінцевій точці коли вирішили підїхати лісовою дорогою до підніжжя гори у таврії вирвало кріплення рульового наконечника,і вона перетворилась в нерухомість прямо посеред вузенької дороги по які їздять лісовози, так от у власника таврії була лише одна думка, все по відпочинку типу викликаю зі львова евакуатор і допобачення, але там був я і за 2 години ми знайшли дохлий аморт перепакували стойку і відпочинок продовжився у повному складі, інструментів доречі нівкого не було, нащастя я перекинув ящик зі своїм в одну з машин коли виїжжали (на своїй я не їхав).
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення vovka » Чет, 17 травня 2012, 12:14

t309 писав:росто професіоналу тре бабки заробити і зробити не якісно а так щоб ти був задоволений, а враховуючи що ти не шариш в даній конкретній галузі то і вгодити тобі легко!!!
так є.
мому баті колишній співробітник жалівся.. пішов працювати на СТО (він з досвідом в тій справі). так власник йому прямо так і каже - робити якісно то є довго.. крути пошвидше і багато недумай, бо звільню. якесь СТО на Трускавецькій. :facepalm

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення Vexler » Чет, 17 травня 2012, 12:16

t309, +1
Все звісно не треба знати, бо часу не вистачить,але певний мінімум хоча б,щоб не налохали на рівному місці - то факт! "Як для себе" насправді дуже мало майстрів роблять,це точно.
Востаннє редагувалось Чет, 17 травня 2012, 12:16 користувачем Vexler, всього редагувалось 1 раз.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення BOXER » Чет, 17 травня 2012, 12:16

t309, та я не спорю, наприклад шумлю собі машину сам (спочатку хєрдрайв помагав :happy ), але лізти в голову чи в коробку чи взагалі в електрику і провода - ну не для мене, є люди які роками тим займаються. погодься, все сам не зробиш. а тим більше краще за тих, хто шарить ;)
Sad, but true.

Аватар користувача
Scorpio
Повідомлень: 11
З нами з: Пон, 05 грудня 2011, 13:39
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Audi 80 1.8 S
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення Scorpio » Пон, 17 вересня 2012, 21:26

t309, +1
Як не парадоксально, але за власним досвідом скажу, що в якій галузі я не стикаюся з "професіоналами" (звичайно є і поодинокі винятки), то доводиться, хоть на початковому рівні, але розбиратися самому. І головне, що це не залежить від ціни, яку беруть за "роботу".
Мав гіркий досвід і з лікарями, які беруть гроші і кажуть почитати про спосіб лікування в неті, і на СТО "спец" по карбах сказав піти додому, розібрати карб і виставити заслінку 2 камери, бо є підсос (заткнув шматою другу камеру і двигун заглох :facepalm ), а потім піти до тих хто мені міняв ремні і виставити запалення (тоді для чого він потрібний?).
BOXER писав: погодься, все сам не зробиш. а тим більше краще за тих, хто шарить
Якщо ти будеш хоть трохи орієнтуватися, то є більша вірогідність, що "той, що шарить" зробить як потрібно. А, то знаю, як електрики замінивши запобіжник (50 коп.), беруть 50 грн. за ремонт проводки.

Аватар користувача
Міка
Повідомлень: 278
З нами з: Вів, 12 червня 2012, 12:09
Ім'я: Марія
Стать: жінка
Авто: s12 GP (до того Seat Ibiza)
Номер: ВС 1604 СА
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Делікатне" питання або 'затик' на СТО

Повідомлення Міка » Сер, 19 вересня 2012, 12:35

У мене був випадок - у Франківську на сервісі міняли щеплення та стартер. Стартер полетів на другий день. А щеплення згоріло через тиждень.
Вже на львівському СТО поставили нове щеплення та назвали причину поломки старого. Причиною було те, що щеплення до кінця не віджималося. Весь час горіло.
І, до речі, у Франківську за заміну щеплення взяли на 100 грн більше, ніж у Львові.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей