Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф
Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Thug » Вів, 28 серпня 2012, 18:48

Далі цитата з форуму. Даю без тегів цитатних, щоб читати легше було

В общем рассказываю.
Решил я тут сгонять к родителям в Кривой Рог. Выехал из Киева в 23 О-О, решил ехать через Кировоград. Знач маршрут выходит такой - Киев, выезд через столичное шоссе, дальше Кагарлык-Смела-Олександровка-Кировоградская объездная - Кривой Рог. Ехаем...
Киев засыпает, редкие машины встречаются по пути. Дорога весьма неплохая, единственное, что портило ощущения - так это кол-во населённых пунктов до самой Смелы. Но то фигня. Еду не напрягаясь 110-120 по спидометру, конечно сбрасывая по населённым пунктам. Население спит, гаишники тоже. В общем совершенно не напрягаясь проезжаю первую половину пути. "Гладко как то еду" - мелькнула мысль. "Ни гаёв, ни тебе каких других неприятностей".
И тут впереди маячит пост ГАИ... Достаточно внимательно подъезжаю, а мне на встречу плывуще-танцующей походкой ломятся два метросексуала в фуражках с полосатыми палками наперевес. Махают, [цензура]... Указывает место остановки с нарушением, переспрашиваю - действительно ли тут мне остановиться? Получив утвердительный ответ - останавливаюсь и, включив аварийку, жду пока они ко мне дойдут.

Капитан (ого!) представляется и вежливо просит документы. Смотрю на него внимательно, но документы не отдаю. Подождав секунд 30 капитан мне говорит: причина остановки - сработала система "рубеж"(машина находится под арестом и подлежит немедленному задержанию - прим. администрации). Понимая, шо на какое то время я доездился - даю документы иду на пост ГАИ. Там капитан показывает мне фотку кормы моей элантры, сделанную где то в километре перед постом, и сработку "рубежа". При мне звонит в ГАИ по месту прописки и уточняет, не ошибка ли. Нет, не ошибка...

Начинаю выяснять детали. За что машина в аресте они не знают и знать не могут. Договариваться не хотят. Мотивируют тем, что типа раз система сработала - уже всё - хана. Я ему говорю - вы видели у меня в машине маленького ребёнка?
- Видели.
- Какие варианты есть?
- Никаких. Оставляете машину. И, либо привозите бумагу из ДВС(в течении пары дней), либо машина уезжает на штрафплощадку по месту прописки.
- Давайте решим вопрос на месте. Завтра я приеду домой и займусь этим арестом.
- Нет. Переставьте машину на площадку к КП.

Шо делать... Иду, переставляю. Мне указывает дорогу молодой лейтёха. Поставил машину. Лейтёха поинтересовался, как агрегат? Говорю: "Нравится. Давай решим как то вопрос, я с маленьким ребёнком". Вежливо послан...
Возвращаюсь на КП к капитану. Капитан начинает рисовать бумажки. На вопрос "как мне добираться домой?" отвечает: "лучше всего позвонить к близким, чтобы приехали, либо такси, либо они(доброе гаи)остановят маршрутку/автобус/самолёт".

Вызваниваю знакомых(время 3 часа ночи, на минуточку). Приедут. Так. С этим ОК. Узнаю, что необходимо привезти из ДВС, чтобы забрать машину.

Гулять нам до 6 утра, пока приедет машина. Тут были и скандалы, жена сказала, что будет сидеть у них на посту и пусть маленький ребёнок помогает им трудиться. Скандалы, в смысле с гаишниками. Да и то, не скандалы, а, честно говоря, просто надо было как то коротать время... Понимая, что с них взять нечего и смирившись с тем, что придётся машину оставить, - шутили, смеялись, пили кофе(жалко не было карт и баб - можно было бы на раздевание поиграть).
За нами приехали. Быренько перекидываем шмот, сдаю машину. При чем, пришлось заставить лейтёху вписать пробег и показания приборов в акт. Отдаю ключи(тех.паспорт мне так и не вернули ). Пересаживаемся из элки в тииду и мчим в Кривой Рог. Расчетное время прибытия 9 ОО, как раз к открытию ДВС.
Не буду тщательно описывать что и как. Скажу, что в ДВС необходимо выполнить следующие шаги:
- выяснить инспектора, который наложил арест.
- у инспектора выяснить за что наложен арест.
- оплатить штраф.
- взять бумагу о том, что ДВС снимает арест с имущества.
Это самые главные шаги, после этого можно ехать и забирать машину.
Скажу честно, у меня за всё время вождения был один протокол, который я оплатил на следующий день. И ровно через 15 дней привез квитанцию и протокол в ГАИ по месту прописки, где мне заявили, что штрафов на мне никаких нету и не было. Когда я показал протокол и спросил "а шо ж мени робыты?", мне сказали, чтобы я оставил протокол и квитанцию, а они, когда придёт штраф из Киева, закроют его. Ну я так и сделал. Видимо, идиот
Мне пришлось еще раз оплатить штраф, уже в размере 310грн(первый был 250) и уговорить инспектора ДВС отдать мне все три бумажки, которые он выписывает когда снимает арест. А всё потому, что он отказался ехать с нами(на нашей машине!) в гаи и мрэо. Т.е. помимо самой главной бамаги, которая отдаётся мне на руки, рисуются еще две аналогичные для гаи и мрэо, которые отправляются либо почтой, либо курьером в гаи и мрэо. Лично у меня их не примут, уверил меня инспектор. Посмотрим, сказал я.
Мчим в мрэо и гаи. И сразу же натыкаемся на сосангу. В городе Кривой Рог в гаи - хер зайдёшь. При входе есть окно по админ делам(там где протеряли мою квитанцию) и закрытые двери в недра ГАИ с кнопкой переговорного устройства. Минут пять "позвонив" в кнопку домофона и не получив ответа, я уже собрался было звонить знакомым. Тут надо сделать оговорку. По пути из Александровки в Кривой Рог, я поднял свои старые связи на тот случай, если у меня не будет получаться решить вопросы самому. Короче, почти достав телефон, я заметил движение за дверью. Кто то из избранных ломился на выход. Вот он мой шанс, подумал я. И просунул ногу между дверью и дверным проёмом, вслед за выходящим избранным. За закрытой дверью находился дежурный пункт, где раньше проверяли документы и интересовались причиной визита. Мы проломились с умными рожами. Я даже наглым голосом спросил где канцелярия у сидящего там капитанища(большой страх просто). Короче, видимо они там никого не проверяют теперь, бо попасть туда можно только через кнопку(3 ха-ха). Отыскав канцелярию, минут пять уговариваю тётку принять у нас эту бумагу. Улыбаюсь, льстю, рассказываю слезливо про то как меня выгнали из машины с маленьким ребёнком в 3 часа ночи за двестиписят км от дома в любом направлении. Помогло. Тётка звонит в ДВС, выясняет и принимает у меня бамагу.
Осталось мрэо. И тут начинаются засады. Мадам, которая занимается бумажками из ДВС отсутствует и будет через 30 минут. А время то уже обеднее, а у нас 23 августа, коротки день и т.д. Сделав телефонный звонок, привожу в боевую готовность связи, на тот случай, если не дождусь тётку. Но тётка, появляется через 30 минут ровно по расписанию - на часах 13:00, т.е. обед . Но нас этим не остановишь. Захожу, повторяю свои приёмы, которые так хорошо сработали в гаи. Но тут облом, с какой стороны не подойди. Комплименты - не катят, дитё - ну а шо ж я сделаю. Когда ей надоело со мной беседовать - она отправляет меня к начальнику МРЭО. Иду... Шо ж делать... В крайнем случае, к начальнику зайдет его зам и попросит за очень хорошего человека. Минут 10 разговора с начальником(всё тоже самое, только без комплементов) и в интерком звучит фраза: "Наташа, позвони в ДВС, если акты настоящие - прими." Прощаемся и отдаёт Наташе последнюю бумагу. Всё готово для выезда под Кировоград за ласточкой.
Тут еще стоит сказать, что начальник МРЭО удивился из-за того, что 250 гривен принесли столько головняка. У меня была мысля рассказать, кто и где. Но не в моей ситуации было нагнетать.

Теперь поясню зачем я тратил на это время. Всё очень просто, чтобы как можно быстрее сняли арест в базе ГАИ и МРЭО.
Вторые сутки на ногах и не уверен, что у меня получится поспать в маршрутке, беру друга на подмену и дую в Кировоград, т.е. в Александровку. Жара просто жесть, кое как доехали. На посту мне выдают прапора, который должен заниматься оформлением бумаг. И минут 40 мы его ждём. Прапор, [цензура], отвлекается и сваливает по каждому удобному случаю и поводу. До последнего момента меня не покидала мысль, что назад мне придётся ехать опять маршруткой. Так как в акте вместо гос.номера вписали номер тех.паспорта(как оказалось) и прапор крутил носом - шо это за гос номер. В общем, через 40 минут, расписавшись в бамагах я получил ключи и тех паспорт.
Вот с такими приключениями я добирался до Кривбасса. По пути назад, меня еще два раза останавливали на КП опять же по сработке "Рубеж"а. И оба раза разочарованно отпускали, сняв копии с документов. Первый раз там же в Александровке, второй раз километров за 150 от Киева, названия не запомнил. Причем, как я проехал этот КП, когда я ехал в Кривой Рог - хз, но я его точно проезжал и меня там не остановили.
Теперь я мучаюсь вопросом - а стоило ли тратить время на ГАИ и МРЭО, ведь арест по базе до сих пор не сняли. Может пусть бы отправляли почтой, или как там у них еще принято. Но то таке. Все мы сильны задним умом.

http://elantra.in.ua/showthread.php?t=1915

Аватар користувача
gribkoff777
Повідомлень: 4922
З нами з: Вів, 14 грудня 2010, 21:59
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Іпона НИВА; Dunkler "13-er"
Номер: BC ☻ AA
Звідки: Goldberghof :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення gribkoff777 » Вів, 28 серпня 2012, 18:56

М-дя, повчально-пізнавально... :facepalm
Хочеш миру - готуй Parabellum

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення topper » Вів, 28 серпня 2012, 19:48

Фігашеньки :shock
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 28 серпня 2012, 20:37

тобто , в чувака штраф був , він його чесно оплатив , але через нашу [цензура] "самостійність" і неузгодженість правово-силових структур про то погашення ніхто не дізнався. А виконавча (інспектор) чи то від безриб"я , чи то від занадтого рвєнія дав хід нібито непогашеному боргу перед державою (250 грн :facepalm ) і врезультаті - держава (читай "чиновницьке кодло" ) два рази вплюсах і ще + зіпсовані нерви свої і сім"ї , + витрати на гасання по інстанціях ... м-да ... І нікого з тих законотворців не трахало , що накладання арешту на майно , оціночна вартість якого навіть дуже приблизно вимірюється в десятках тисяч грн на підставі боргу в пару сотень - то є збочення вищого гатунку . :angry :angry Невже хоча б приблизні умови накладання арешту не можна було прописати в законі ? Гондурас! :angry
П.С. Цікаво, а їх тепер можна якось через суд взути ? Чи тільки не в нас ?
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Thug » Вів, 28 серпня 2012, 20:40

Liuskywalker, та який суд? у них же все мутно, але прописано в бомазі, що все законно.

От, курде, заплануєш якусь поїздку, а тут бац і такий облом в дорозі :facepalm

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 28 серпня 2012, 20:45

нє, ну просто дикість - не тобі доказують , що ти винен , а ти - що білий і пухнастий ! :angry І щось не дуже віриться, що ДВС при відсиланні припису про арешт в ДАІ не вказує на підставі чого він ...
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Sally » Вів, 28 серпня 2012, 20:47

Thug писав: И ровно через 15 дней привез квитанцию и протокол в ГАИ по месту прописки, где мне заявили, что штрафов на мне никаких нету и не было. Когда я показал протокол и спросил "а шо ж мени робыты?", мне сказали, чтобы я оставил протокол и квитанцию, а они, когда придёт штраф из Киева, закроют его. Ну я так и сделал.
ну бо як бог хоче покарати то відбирає розум! протокол штраф не накладає, тому і не було його в базі. треба було чекати коли прийде штраф, а не бігти платити ні за шо. протокол і постанова повинні бути рознесені в часі і не обовязково в постанові буде штраф! і платити треба після того як постанова отримана (з печатками або підписами) а не коли протокол отриманий :facepalm от він і заплатив штраф, якого ще в базі не було, а потім не припильнував, щоб таки він був знятий, коли прийде і чи взагалі він пррийшов і його оштрафували! :facepalm ентузіаст :facepalm
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення ROVA » Вів, 28 серпня 2012, 20:55

сподобалися коменти до статті(по ссилці):
"Отож-бо.
Получается, что плати-не плати, а все равно попадаешь в эту рулетку. Одно чмо потеряет квитанцию (тоже платил по второму кругу штраф 3-хлетней давности), другое чмо наложит арест, расплёскивая слюни и тыча фалангой в закон, принятый ранее сборищем такого же чма."

Десь вже я писав, що взятку дати - собі дешевше, в наш час в нашій державі.
Інакше тепер хоч кожен день брати довідки з ДВС про "невинність" перед держорганами та усімапишучимизакиниукраїни

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення LEgEnDA » Вів, 28 серпня 2012, 21:11

ROVA писав: Інакше тепер хоч кожен день брати довідки з ДВС про "невинність" перед держорганами та усімапишучимизакиниукраїни
банально взяти довідку з банку про те що підприємство не має боргів і є платоспроможне - 100 грн. А таких довідок треба в рік дофіга :| Держава

Аватар користувача
federov
Повідомлень: 72
З нами з: Нед, 01 травня 2011, 12:33
Ім'я: Julia
Стать: жінка
Авто: MITSUBISHI Eclipse
Номер: 9111
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення federov » Вів, 28 серпня 2012, 21:44

це зруб бабла до виборів!
В нас була подібна ситуація тільки з вантажним автомобілем причому завантаженим товаром. Довго описувати як то було, не маю як. Але в двох словах: машину зупини і арештували за те, ЩО ЯКОБИ ПОПЕРЕДНІЙ ВЛАСНИК НЕ СПЛАТИВ ЯКИЙСЬ ПОДАТОК. "Сістема" працю так - якесь чмо в погонах закидає машину в базу тієї системи, ДАЙ після спрацювання сигналу зупиняє машину і арештовує - далі ми повинні поїхати в (даї, податкову, і .д.) щоб набрати кучу справок, що ніяких боргів і штрафів нема. Після того ми предявляємо їх в ДАІ, щоб забрати машину і сплачуємо за "стоянку машини"! :angry І офігення відмазка даішників " ну подумаешь, може помилку зробили і в базу випадково внесли, що тут такого... з ким не буває" :angry . Ми, щоб доказати свою не вину, проїхали загалом близько 600км і потратили 1500грн, + штраф за невиконання вчасної доставки вантажу + два викрадених дайсонами запасних колеса!!!
Таких як ми в той день на майданчику було 8 перевізників !
В таку пастку "сістеми" може попасти будь хто я нас.
При можливості розпишу, як то було

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Morozov » Вів, 28 серпня 2012, 22:01

ROVA писав: що взятку дати - собі дешевше, в наш час в нашій державі.
:facepalm :facepalm :facepalm
20 років давали і що маємо ???
Замість міліції виростили бандитів, і все через те що кормили тих виродків хабарями, а вони ненаситні ... :angry

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Sally » Вів, 28 серпня 2012, 22:23

federov писав: це зруб бабла до виборів!
який зруб бабла?! він не оплатив свій штраф! пішов в даі і як дурак заплатив неясно за шо неясно скільки і неясно куда. треба ж мати трохи клепки щоб йти і віддавати гроші ні за шо! ну а як клепок нема, то хто йому винен?!
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення topper » Вів, 28 серпня 2012, 22:24

Для того шоб не було сюрпризів при купівлі нового авто - хай власник знімає з обліку, а ти собі став і маєш чисту душу після тих всіх експертиз.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення RULES » Вів, 28 серпня 2012, 22:24

з того всього зробив висновок. їдеш далеко, зроби номера погано читабельними(напр. дуже брудними), щоб с-ма їх не могла розпізнати в автомат-режимі. ймовірність що гайон штрафане за брудні номера дуже низька, та й дешево рішається, а вночі взагалі фіг побачить в потоці твої брудні номери
VAG вже не той

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення topper » Вів, 28 серпня 2012, 22:28

RULES, спинять за номера, а закінчиться звіркою агрегатів :roll :sing
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення ROVA » Вів, 28 серпня 2012, 22:46

Morozov писав: 20 років давали і що маємо ???
Замість міліції виростили бандитів, і все через те що кормили тих виродків хабарями, а вони ненаситні ...

Це не спонукання до давання -- а порівняння.
Умови в нас створені такі, що вибір між "двох зол".
Хто в нас закони пише?
Де національна єдина база, яка хоча б обєднала Даї і ДВС ?
В разі помилки (чи умислу) якогось представника держструктури --- хто понесе відповість і де захистити свої права?
Чому в нас законів тьма, а їх дотримання таке як би їх і не було.


Тут людина оплатила -і це головне , а решта формальність. Сьогодні незаконно арештовують авто, завтра так само(бо є 10грн недоплати за квартплату) не випустять закордон (в ссилці, до речі, в коментарях приклад є). А на післязавтра залишається відібрати паспорт, майно і "повернулися до феодального керування народом"
Я за недавання взяток, але наголошую на тому що протокол (штраф) приводить до того що водія починають спонукати до того самого вже набагато більше "держлюдей"

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення RULES » Вів, 28 серпня 2012, 23:25

topper писав: RULES, спинять за номера,
якщо вночі їхати з брудними номерами, то ніхто наівть не побачить, а інфрачервона камера чисті номера в темряві побачить
VAG вже не той

Аватар користувача
M@sTeR
Повідомлень: 2320
З нами з: Сер, 06 жовтня 2010, 21:10
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW 525iA
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення M@sTeR » Вів, 28 серпня 2012, 23:34

Треба поплатити всі штрафи, а то ше заберуть машину.
Але от питання до юристів, чи можуть в мене забрати так само машину якщо вона не моя, по довіреності їжджу. Адже по логіці штраф виписується на водія і висить на ньому а не на машині...???

Подібна ситуація в мого знайомого сталась але в ПРиватбанку.
Ще у далекому 2007 йому видали як студенту коледжу картку на степендію і кредитку на 300 грн. аж. Ну взяв він той кредит, раз, другий, сплатив, Тут почалась криза немав змоги вчасно заплатити, ті почали видзвонювати лякати що терміново треба заплатити, він позичає гроші і йде платить ТУ СУМУ ЯКА ВІДОБРАЖАЛАСЬ В БАНКОМАТІ І В КАСИРА БАНКУ. ну вроді все ок.
І тут починаючи з березня 2012 року. йому вночі починають дзвонити на мобільний, той скидує бо спить а ті дзвонять на домашній. Батьки пінімають трубку і тут робот говорить а інколи оператор ніби ви винні 900 з копійками грн. Він питає а де ви були 3 роки, термін кредитки вже давно закінчився, я кредатками з того часу некористувався. А вони ну я даної інформації незнаю, що і коли було, але факт є фактом ви нам винні. Приходить в банк і там кажуть ну так ви винні але не 900 з копійками а майже 500 грн. Навіть незнає скільки платити. Він несплатив о сих пір. На 2 місяці дзвінки притихли але от віднедавна знову почались і то виключно на домашній вночі з 3 до 5 ранку. Жесть.... :shout :shout :shout
Всё лучшее случаеться неожиданно...

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення Speedo » Сер, 29 серпня 2012, 08:28

M@sTeR Мене ото "настойчиво" викликають у "сведбанк", щоб я поставив якийсь "підпис про закриття рахунку". Колись дуже давно мав там ДЕПОЗИТ, але закрив його і вже навіть забув коли закрив, а тепер боюся щоб то не був якийсь розвод, а щось ніяк не виходить у той "сведбанк" заїхати, я хз. що то може бути %)

А якщо по темі, то просто ЖЕСТЬ! Навіть не знав, що така фігня може бути :shock Думаю, дайці не мали права забирати авто за якихось "смішних" 250 грн. і треба було знімати все на реєстратор і потім подати скаргу в прокуратуру і судитися до останнього (принаймі якби мене так дьоргули серед ночі та ще й з дитиною, думаю, так би і зробив). А чому би не прийняти оплату штрафу на місці??????????????????????? :shock Хай навіть у подвійному розмірі... Думаю, такі дії ДАй можуть бути оправданими лише у випадку коли авто у розшуку. :sing

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Історія про те, як ДАІ забирає машину за штраф

Повідомлення ROVA » Сер, 29 серпня 2012, 09:27

Speedo писав: Думаю, такі дії ДАй можуть бути оправданими лише у випадку коли авто у розшуку
Все вірно , закидається певними особами, якась частина просрочених штрафів з Бази ДВС до бази Даї в розшук по причині накладення арешту на авто штрафників. І косіння бабала на "Рубежах" і стоянках (також самих даї і двс) забезпечена на всі 100%
В мене була ситауція коли для ТО мені ДВС дала довідку що я не боржник , а в Даї сказали нас нічого не цікавить в нас своя база. Тобто для ТО зняти штраф - то треба чекати поки Даї передасть в ДВС постанову, а через скільки часу -- то вже вони собі можуть дозволити хоч і рік , в мене 3 місяці пройшло .

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей