Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!
Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення t309 » П'ят, 30 листопада 2012, 03:44

Не можу більше терпіти, Люди почитайте і задумайтесь!!!
1. Настройте фари, вже дістали ті в кого одна фара свфтить кузась вправо а друга вгору (через вас те те що аварії через вас літаки падають!!!) та і вам дороги не видно!!!
2. якщо у вас зламався короктор чи то автоматичний чи то електричний, чи кріплення фари або відбивача зломане і нема грошей чи ще там чогось щоб відремонтувати купіть поліуретановий герметик і якось ввечері замажте ОБІЛЬНО все що купи не тримается, до ранку все застигне і ваша фара буде світити чітко туди куди настроїте а не + - метр в залежності від кількості і глибини ям, через те що тупо болтается як гамно в ополонці.
3. НАПЕВНО САМЕ ПРОСТЕ І ВАЖЛИВЕ!!! туманки вони ж в народі галогенки є не для того щоб вам дорогу освітлювати а для того щоб в ТУМАН вас було краще видно зустрічним авто, вони не світять на дорогу направленим пучком світла ВОНИ СВІТЯТЬ У ВСІ СТОРОНИ максимально широким пучком і дуже сильно сліплять зустрічних, тому включайте їх в туман і ТІЛЬКИ В ТУМАН!!!! БУДЬЛАСКА!!!!!! (в европі за включені туманки без причини штрафують!!!
4. якщо ви припарковані А ОСОБЛИВО ЯКЩО ПРОТИ РУХУ вимикайте фари залишайте лише габарити, так само якщо пропускаете зустрічну на вузенькій вуличці також вимикайте фари так ви дасте зрозуміти що пропускаете його а він скоріше та безпечніше проїде і звільнить проїзд для вас!!!
5. КСЕНОН, якщо у вас ксенон в туманках то УБЕЙТЕСЬ АП СТЕНУ!!! ви нелюди, я вас ненавиджу і проклинаю до 3 коліна, ЩИРО бажаю розбитись лоб в лоб з камазом якого ви засліпите настільки що він не помітить як опинется на зустрічній, або виїде вам в лоб щоб обїхати в останній момент помічену через засліплення перешкоду!!!
якщо ж ксенон у вас не у туманках то [цензура] би вже з вами, але обовязково слідкуйте за чистотою фар, за відсутністю в них конденсату за відсутністю сколів, тріщин, царапин, і заради бога, опустіть фари трохи нижче ніж передбачено заводом, і коли до вас таки дойде що ксенон це просто панти поставте назад галоген чи те що там стояло з заводу.
6. якщо все вижче сказане не про вас, але вам це все також заважає не соромтеся і не лінуйтеся всім хто вас сліпить включати у відповідь все що є (звичайно враховуючи дорожню обстановку) (бажано тим у кого сліплять лише туманки а з ближнім все ок у відповідь також включати лише туманки) якщо вас це все дістало так само сильно як і мене поставте ксенон в туманки причому бажано 55w, задеріть їх максимально вгору і вчіть мудаків по повній, нажаль доки я цього не зробив жоден олень не розумів до чого це йому блимають туманками, а може і не помічали цього доки там стояв рідний галоген, тепер же кожен 10 таки розуміє що від нього хочуть і таки вимикає туманки. І звичайно туманки після такого "тюнінгу" можна використовувати лише щоб вчити оленів і вмикати їх навіть в туман не варто!!!!

Наразі все, далі буде :happy

Копіпаст вітаєтся, розмістіть де тільки зможете!!!
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 30 листопада 2012, 08:37

t309, ого , бачу реально дістало . :roll
По пунктах , то напевно плюсану всі , окрім 5-го. Зупинимся на першому реченні ! :shout :D А прокльони - то є така ненадійна штука , в якої інколи вмикається ефект бумеранга .
І добавлю окремим пунктом вантажні буси : воно ж ,убоге, на порожньому фари настроїть , а з вантажем його ближнє стає дальнім :angry :angry :angry
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення RULES » П'ят, 30 листопада 2012, 09:14

Liuskywalker писав: І добавлю окремим пунктом вантажні буси : воно ж ,убоге, на порожньому фари настроїть , а з вантажем його ближнє стає дальнім :angry :angry :angry
вони просто не вміють електрокоректором користуватись, або стидаються
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення RULES » П'ят, 30 листопада 2012, 09:17

t309 писав: 3. НАПЕВНО САМЕ ПРОСТЕ І ВАЖЛИВЕ!!! туманки вони ж в народі галогенки є не для того щоб вам дорогу освітлювати а для того щоб в ТУМАН вас було краще видно зустрічним авто, вони не світять на дорогу направленим пучком світла ВОНИ СВІТЯТЬ У ВСІ СТОРОНИ максимально широким пучком і дуже сильно сліплять зустрічних, тому включайте їх в туман і ТІЛЬКИ В ТУМАН!!!! БУДЬЛАСКА!!!!!! (в европі за включені туманки без причини штрафують!!!

прочитай добре ПДР. протитуманні ліхтарі призначені не тільки для туману!!! ВЧИ МАТЧАСТЬ!!!
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення RULES » П'ят, 30 листопада 2012, 09:21

t309 писав: 5. КСЕНОН, якщо у вас ксенон в туманках то УБЕЙТЕСЬ АП СТЕНУ!!! ви нелюди, я вас ненавиджу і проклинаю до 3 коліна, ЩИРО бажаю розбитись лоб в лоб з камазом якого ви засліпите настільки що він не помітить як опинется на зустрічній, або виїде вам в лоб щоб обїхати в останній момент помічену через засліплення перешкоду!!!
якщо ж ксенон у вас не у туманках то [цензура] би вже з вами, але обовязково слідкуйте за чистотою фар, за відсутністю в них конденсату за відсутністю сколів, тріщин, царапин, і заради бога, опустіть фари трохи нижче ніж передбачено заводом, і коли до вас таки дойде що ксенон це просто панти поставте назад галоген чи те що там стояло з заводу.

плюсуюсь відносно того що то колхоз, але не забувай що є цілком законні(навіть в європі) протитуманки з ксеноновими лампами від Hella.

відносно 6-го пункту то маю для тих хто сліпить кращу штуку - це ксенон в дальному :D . в ближньому ж в мене галогенки Narva Contrast+
VAG вже не той

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 30 листопада 2012, 09:27

RULES писав: протитуманні ліхтарі призначені не тільки для туману!!
Ромку , трабл в тому , що в нас левова частка водіїв називає протитуманками звичайні додаткові фари , які в 98% випадків призначенні для юзання в парі з дальнім , і фокусування світлового пучка в них відповідне :cry І сліпить воно навіть при штатних лампах ,не кажучи вже про ксенон чи всякі там +30 і +90 :sad :angry
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення RULES » П'ят, 30 листопада 2012, 09:32

Liuskywalker писав: 98% випадків призначенні для юзання в парі з дальнім
якби так було, то вони б взаємодіяли б з перемикачем дальнього світла.
ти відкрий електросхему і інструкцію до тих 98% автомобілів і побачиш що ті ліхтарі називаються Fog Light, тобто протитуманні фари
VAG вже не той

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення CAT » П'ят, 30 листопада 2012, 09:50

плюсуюсь майже до всього!
про протитуманки я вже десь створював тему: viewtopic.php?f=6&t=21623&p=512768&hili ... B8#p512768
багато хто ше без причини включає задні ПТФ і коли їдеш за такою машиною в заторі то можна застрелитись - тупо червоним сліпить...

а на рахунок ксенонів то їх стає все більше і більше, і кожен раз вони все більше яскраві. інколи буває шо просто треба гальмувати і майже зупинятись бо нічого не видно взагалі коли такий умний їде на зустріч...
мало того ті ксенони світять в космос і людина думаючи шо вона нічого не бачить на дорозі через те що світла замало ставить ше потужніші лампи!!
на місці ДАІ я би набагато жорсткіше ставився до контролю стану світлових приладів машин і штрафував би за це жостко, бо то аварійні ситуації постійно створюються...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
axel
Повідомлень: 4608
З нами з: Вів, 04 квітня 2006, 13:51
Стать: чоловік
Авто: E30, E90, F31
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення axel » П'ят, 30 листопада 2012, 10:01

CAT писав: а на рахунок ксенонів то їх стає все більше і більше, і кожен раз вони все більше яскраві. інколи буває шо просто треба гальмувати і майже зупинятись бо нічого не видно взагалі коли такий умний їде на зустріч...
А я їм дальнє включаю. Він починає моргати дальнім, а я його просто не вимикаю. Хай мудило опиниться на моєму місці.
Недавно заїжджав на заправку, заїжджає мудак на 124 з ксеноном... сліпить ппц... кажу чоловіче истав фари бо сліпить "а мені пофіг мене не сліпить" :facepalm
bmw-club.lviv.ua

Аватар користувача
VAVAN
Повідомлень: 1872
З нами з: Чет, 09 лютого 2006, 16:58
Стать: чоловік
Авто: only BMW
Номер: LVIVSKI
Звідки: Каліфорщина
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення VAVAN » П'ят, 30 листопада 2012, 10:03

описано справді НАБОЛІЛО :facepalm , проте теж проти прокльонів і шаманства. Так ніззя :shout Воно все вернеться як не Тобі то твоїм нащадкам!!! Поспівчувай краще амебам та інфузоріям туфелькам на дорозі і покажи їм пальчик , котрим козаки монголо татар і всяку навалу посилали.

Кожний має зробити висновки для себе і діяти по ПДР.
Зокрема я маю ксенон в лінзах 5000К, дальне і в протитуманках -рідне звичайне світло.
1. Фари настроїв сам по МАТЧАСТЯХ - жеби не сліпило, і було по євростандарті.
2. Корректор використовую коли їду в дальні поїздки завантаженим (карпати на лижню, село, море тощо)
3. Сам їздив завше в режимі основне світло + протитуманки. Рік тому почав себе заставяти використовувати оптику за призначенням.

Словом кожен сам зараз собі вирішує як їздити, і ти нічого не вдієш.
Хочеш навчити підьіл- йди вчитись на гІнспектора і штрафуй по ПДР водіїв-пофігістів як це було в Радянському Союзі. Тоді "жестоко наказували" за не відрегульоване світло. Або ж писати листи - звернення- прохання, кляузи до ДПС ДАІ про проведення масових відпрацювань по правЕльному використання зовнішніх освітлювальних пристроїв.
всьо ;)

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення Петро » П'ят, 30 листопада 2012, 10:17

Liuskywalker писав: воно ж ,убоге, на порожньому фари настроїть , а з вантажем його ближнє стає дальнім
мені пофіг-на бусі стоять подушки і я в любий гружений момент підкачаю їх і їду як пустий,фари як світили так і світять 8-)
хоч сам на ксеноні в лінзах на ближньому і мене тоже харить коли сліпить зустрічна.А на рах своїх фар то виставляв і просив друзів їхати назустріч мене і сказати чи сліпить чи ні...Ше ніхто не блимав
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення hrdrive » П'ят, 30 листопада 2012, 10:25

ксенон в лінзі 8-)
недавно на районі в мазді 6 чувак поставив ксенон, зранку їхав на роботу і машина загорілася і згоріла повністю через нього. десь блок корротнув
INTE®©ULLE®™

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення YuraDOC » П'ят, 30 листопада 2012, 10:39

RULES, а хіба "фог лайтами" називаються не задні протитуманні ліхтарі червоного кольору?
Які деякі [цензура] вмикають без потреби і сліплять машини які позаду!

ІМХО суперечки, що куди впхнули та коли що ввімкнули толек не дадуть. Просто яким же треба бути "сказочним [цензура]" щоб не розуміти, що ти сліпиш інших :facepalm
(O==[][]==O)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення RULES » П'ят, 30 листопада 2012, 10:53

YuraDOC писав:RULES, а хіба "фог лайтами" називаються не задні протитуманні ліхтарі червоного кольору?
Які деякі [цензура] вмикають без потреби і сліплять машини які позаду!
як бачиш і передні називаються протитуманними. притому що вони там білого кольору, як кажуть галогенки, але по документації це таки протитуманні ліхтарі
Вкладення
fog.jpg
VAG вже не той

Novel
Повідомлень: 1501
З нами з: Чет, 04 серпня 2011, 16:14
Стать: чоловік
Авто: Будка, Машка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення Novel » П'ят, 30 листопада 2012, 10:58

hrdrive,

Мдааа... криворукі установщики.

У сусіда арабка була? Схоже тільки араби йшли без штатного ксенону. :sing

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення Sluva » П'ят, 30 листопада 2012, 10:59

Дон Кіхот(и)
:D
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення bossjara » П'ят, 30 листопада 2012, 11:06

може брєдова. але все таки ідея....
а може взяти плюнути і написати колективного листа в ДАІ, особливо там від імені ЛТК про те, що ситуація на дорогах ппц яка погана, шо бидла дофіга і шо вони офігіли і запропонувати їм нашими силами спільно з їхніми провести показове "відпрацювання" по таким клієнтам... Вийти в якийсь день-вечір на вулиці з патрулями ДАІ, відеореєстраторами і "сажать на кол" всіх хто їде з неправильним світлом. Ну а наша пристуність буде їх стимулювати до того шоб не відпустити порушника за пару ре...Паралельно копію в масс-медіа, щоб не могли відмовити, потім привлєкти до цього телеканали, зробити так сказать мощну показуху... В принципі при бажанні думаю то реально зробити...
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення RULES » П'ят, 30 листопада 2012, 11:09

bossjara писав:може брєдова. але все таки ідея....
а може взяти плюнути і написати колективного листа в ДАІ, особливо там від імені ЛТК про те, що ситуація на дорогах ппц яка погана, шо бидла дофіга і шо вони офігіли і запропонувати їм нашими силами спільно з їхніми провести показове "відпрацювання" по таким клієнтам... Вийти в якийсь день-вечір на вулиці з патрулями ДАІ, відеореєстраторами і "сажать на кол" всіх хто їде з неправильним світлом. Ну а наша пристуність буде їх стимулювати до того шоб не відпустити порушника за пару ре...Паралельно копію в масс-медіа, щоб не могли відмовити, потім привлєкти до цього телеканали, зробити так сказать мощну показуху... В принципі при бажанні думаю то реально зробити...
це було б куда дієвіше ніж жувати на форумі свої соплі як всі сліплять. +піар клубу
VAG вже не той

Аватар користувача
TOTAL_55
Повідомлень: 3240
З нами з: П'ят, 31 серпня 2007, 10:20
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: Megane 3, Duster, 2114, Sh150
Номер: 9966
Звідки: Zl
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення TOTAL_55 » П'ят, 30 листопада 2012, 11:18

t309 писав: 5. КСЕНОН, якщо у вас ксенон в туманках то УБЕЙТЕСЬ АП СТЕНУ!!! ви нелюди, я вас ненавиджу і проклинаю до 3 коліна, ЩИРО бажаю розбитись лоб в лоб з камазом якого ви засліпите настільки що він не помітить як опинется на зустрічній, або виїде вам в лоб щоб обїхати в останній момент помічену через засліплення перешкоду!!!
якщо ж ксенон у вас не у туманках то [цензура] би вже з вами, але обовязково слідкуйте за чистотою фар, за відсутністю в них конденсату за відсутністю сколів, тріщин, царапин, і заради бога, опустіть фари трохи нижче ніж передбачено заводом, і коли до вас таки дойде що ксенон це просто панти поставте назад галоген чи те що там стояло з заводу.
випий валерянки, пустить можливо, клясти то вже :facepalm
а так то приєднуюсь на всі інші пункти

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Світло і все що з цим повязане, НАБОЛІЛО!!!

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 30 листопада 2012, 11:18

Плюсуюсь до всього (крім прокльонів)
Реально достали
Причому найбільші ушльопки саме протитуманщики. Валить умнік на туманках, ти йому дальнім блим-блим, а воно, гальмо ненормальне, у відповідь тобі теж дальнім, мол [цензура], я на ближньому. :bad :facepalm

Вчора ідіот взаді мене вирулив з бічної і валить на дальному, мусів мудаку разів 10 блимнути задніми туманками, поки той вдуплив, що заважає...

Зараз пересів на бус. Краще набагато. Вище авто - менше сліплять. Але все рівно світло-мудаків ненавиджу!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 54 гостей