Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
СК "Лафорт" банкрут?
Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення HacK » Сер, 26 листопада 2014, 23:32

Vexler, доречі а княжа як зараз?

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Сер, 26 листопада 2014, 23:46

Княжа (недавно акціонери влили багато $), Іллічівська - працюють вцілому добре, можна сказати "середняки" на ринку.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення HacK » Сер, 26 листопада 2014, 23:51

Vexler, дякую :-)

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення andrew » Чет, 27 листопада 2014, 00:47

Vexler скільки по часу +- мають розглядати справу по Європротоколу..
Всі документи вже здав

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Чет, 27 листопада 2014, 09:38

andrew, мах термін 90 днів.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 27 листопада 2014, 09:50

Vexler писав: СК ТАС - позбавлена ліцензії по ОСЦПВ + КАСКО + страхування здоровя

Вітя , останнє - то ті довгострокові договори на накопичувальне страхування життя ? :sing
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Чет, 27 листопада 2014, 10:16

Liuskywalker, Так. Але ТАСу вже ці ліцензії відновили :facepalm
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Сер, 01 квітня 2015, 12:21

Нова статистика
МТСБУ оцінило якість врегулювання і фінансовий стан страховиків ОСЦПВ за 2014 рік
Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) оприлюднило оцінку діяльності страхових компаній, що здійснюють ОСЦПВ за 2014 рік.

Згідно з "світлофора" МТСБУ за 2014 (PDF), оцінці були піддані 57 членів МТСБУ. З них 40 мають хороший рівень оцінки фінансового становища, 15 - задовільний, два - незадовільний.

У зв'язку із заборгованостями у фонди бюро відсутні дані по СК "Вона" і "Міжнародної страхової компанії". Не надала інформацію та "Українська охоронно-страхова компанія".

"Європейський страховий альянс" і "Європейський страховий союз" не дали згоди на оприлюднення своїх оцінок за рівнем скарг клієнтів та якістю врегулювання збитків відповідно.

Незадовільний рівень якості врегулювання страхових випадків продемонстрували 3 страхові компанії - СК "Здорово", НАСК "Оранта", "Українська транспортна страхова компанія".

Незадовільну оцінку за кількістю скарг страхувальників і потерпілих на страховиків отримали 9 компаній: УАСК "АСКА", СК "Еталон", СК "Інтер-Поліс", СК "Мега-Гарант" ", НАСК" Оранта ", СК" Рітейл-Страхування " , СК "Страховий капітал", СК "Україна" та "Українська транспортна страхова компанія".

Як повідомлялося, оцінка діяльності страховика і оцінка його фінансового становища характеризує достатність і ліквідність активів для виконання зобов'язань, а також характеризує значення фінансових та інших показників діяльності страховиків-членів МТСБУ.

Рівень скарг від потерпілих та страхувальників визначається співвідношенням кількості скарг на дії / бездіяльність страховика, що надійшли в МТСБУ, до загальної кількості врегульованих страховиком страхових випадків за звітний період.

Якість врегулювання збитків характеризує частку від загальної кількості вимог, врегульованих страховиком у термін до 90 днів від дати ДТП до остаточної виплати.

Джерело: ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА
Ще від себе додам, що за результатом 2014 року, низькі показники рівня виплат (який має бути не менше 35-40% і більше, залежно від збиткововсті клієнтів) показали й ці СК, з якими я теж не рекомендую зв`язуватись:


Альфа-гарант 19,04% рівень виплат\68,84% доля цивілки в портфелі СК
СКАЙД 13,67% рівень виплат\ 42,37% доля цивілки в портфелі СК
Галицька 17,35% рівень виплат\ 88,27% доля цивілки в портфелі СК
Європейський страховий союз 15% рівень виплат\ 76,82% доля цивілки в портфелі СК
Аско-Медсервіс 11,76% рівень виплат\ 87,80% доля цивілки в портфелі СК
Нова 19,83% рівень виплат\ 47,28% доля цивілки в портфелі СК
Київ РЕ рівень виплат 21,71 \ 33,71% доля цивілки в портфелі СК

Дані з журналу INSURANCE TOP

Що це означає?

Не те, щоб їхні клієнти в ДТП не попадають, а це означає, що вищеперелічені СК в 99% проссто значні збитки не відшкодовують\ занижують\відмовлюять тощо. А такі значні частки ОСЦПВ в портфелях (особливо 50% і більше) свідчить, що компанія просто скоро втратить стабільність, бо автострахування - збиткова річ, і якщо немає інших менш збиткових продуктів - майна, НВ тощо, то про долю такої СК не важко здогадатись.

Нагадаю, що пряме врегулювання по автоцивілці вже скоро запрацює, а тому обирати надійну СК, а не дешевий сир, "бо то й так не мені платитимуть" є зміст саме зараз.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Чет, 11 червня 2015, 09:30

Станом на червень 2015 року ситуація на страховому ринку кращою не стає: потенційні банкрути нарощують негативні оцінки і скарги від потерпілих сторін.

Незадовільний рівень якості врегулювання страхових випадків продемонстрували 3 страхові компанії: Мега-гарант, НАСК «Оранта» та Українська транспортна страхова компанія (UTICO).

Незадовільну оцінку за кількістю скарг страхувальників і потерпілих на страховиків отримали 7 компаній: УАСК АСКА, Дніпроінмед, Інтер-Поліс, Київ РЕ, Мега-Гарант, НОВА та Українська транспортна страхова компанія (UTICO).

Таблиця говорить по суті сама за себе.

Зображення
http://www.mtsbu.ua/files/1_2015_25_05_2015.pdf
Чорним кольором виділено ті СК, які не надали іфнормації щодо своєї діяльності, хоча не важко здогадатись чому. СК Україна, Українська охоронна страхова компанія та решта мають значні проблеми з виплатами і самі цього не приховують відписуючи на сайті http://www.strahnadzor.ua/comments/

Більше інфи тут:
http://insurance.lviv.ua/?q=news/%D0%BC ... 0%BA%D1%83
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Avtopomich
Повідомлень: 12
З нами з: Чет, 02 травня 2013, 23:27
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Avtopomich » Вів, 07 липня 2015, 10:02

Компанія "Автопоміч" обєднує всіх потерпілих внаслідок ДТП або інших подій, яким страхові компанії через свою неплатоспроможність не виплатили страхових відшкодувань. Кошти стягнути реально з будь-якої страхової, навіть якщо вона вже декілька років не проводить виплат. Для того щоб розпочати процедуру банкрутства страхової компанії, необхідно щоб ця страхова заборгувала не менше 370000,00 грн. (300 мінімальних заробітних плат). Ця сума може складатися з декількох частин. Для прикладу: Петренку страхова не виплатила 28000,00 грн., Іванову 16000,00 грн., Семеренку 50000,00 грн., Задорожній 40000,00 грн., Ковалику 31000,00 грн. .... і так далі, а в сумі не менше 370 тис. грн. Така загальна заборгованість дає можливість звернутися до Господарського суду, за місцем реєстрації страхової(в більшості випадкі - Київ), із заявою про визнання цієї страхової банкрутом. В загальному процес визнання страховика банкрутом та ліквідації буде тривати близько двох років. Час досить не малий, але все ж таки кошти отримати можна. Сума, яку вам заборгувала страхова, значення не має. Потрібно лише в загальному набрати суму більше 370 тис. грн. Кожен окремо, не зможе зробити нічого, оскільки сума заборгованості буде недостатньою для визнання страхової банкрутом. Тому потрібно обєднуватися. Ми розглядаємо різні варіанти співпраці, оскільки розуміємо тривалість цього процесу, рівень інфляції та й інші фактори, які впливають на прийняття рішення. Для більш детальної інформації телефонуйте 067 811 78 73 Дмитро або звертайтеся через форму зворотнього звязку на сайті http://avtopomich.com.

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Чет, 20 серпня 2015, 10:15

Станом на серпень 2015 року ситуація на страховому ринку - автоцивілка зокрема

Є оцінка діяльності ОСЦПВ за 2-й квартал 2015 року

Що нового?

СТ Домінанта (Арбузов і "Сімя") займаючись демпінгом заборгувала 9-10млн грн до фону МТСБУ. Відгуки горе-компанії
http://www.strahnadzor.ua/dominanta/comments
Їй наразі дозволили ще продавати поліси, але доля буде скоріше всього така ж як і у всіх порушників закону - виведення коштів і банкрутство.

CК Еталон ще раніше заборгував гроші МТСБУ і тому його вихід з ринку є неминучий.

Незадовільні показники вкотре показують:
АСКА (Ахметов), Аско-Медсервіс, Дніпроінмед, Здорово, Оранта, Інтер-поліс, київ РЕ, НОВА, Скайд, Скарбниця, Українська охоронна страхова компанія, Юнісон страхування (Клименко і "Сімя"), УТСК.
Список фактично стабільно без змін :D

Висновок: демпінг (продаж полісів нижче встановлених МТСБУ цін) = банкрутство
Дешево і сердито у страхуванні небуває.

Зображення
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення telko » Чет, 20 серпня 2015, 13:11

Vexler, і чому тим горе компаніям не заборонять продавати страхівки?

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Чет, 20 серпня 2015, 14:12

telko, по факту ще керівництво МТСБУ і Нацкомфінпослуг не зазнало кардинальних змін, але реагують вже швидше - список вилучених компаній з МТСБУ за 14-15рр вражає, порівняно з минулими рокам. Але рано чи пізно контроль буде дуже жорсткий, вимоги високі і створити СК для відмивання грошей буде невигідно.

А щодо СТ Домінанта - думаю зв`язки "Сімї" ще трохи працюють, хоча офіційна версія: домовились - ліберально йдучи назустріч страховикам. Ідентично домовлялись з Гарант-Авто рік тому. Результату 0 - кантора збанкрутувала, а потерпілих стало ще більше.
Борг СТ Домінанта майже 10млн грн!!! Потім за ось такі шарашки будуть платити нормальні СК, які вчасно відшкодовують, вчасно сплачують внески фонд, просто не займаються демпінгом.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення telko » Чет, 20 серпня 2015, 15:44

Vexler, ось так люди ведуться на дешеву цивілку, а постраждалі потім ходять як олені оббиваючи пороги... То всьо шобло треба позакривати і залишити ті компанії які дійсно хочуть працювати.

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення CAT » Чет, 20 серпня 2015, 15:45

То взагалі дивина така коли люди страхують машини (цивілку, а тим більше каско) у фіг зна яких канторках тільки через те, що там дешевше. Просто якщо промоніторити ринок, то всі надійні компанії з багаторічним досвідом дають +- однакову ціну, буває навіть виходить один в один. А деякі, з сумнівними назвами, можуть запропонувати на 20-40% менше, то хіба не ясно, що це розвод чистої води...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » П'ят, 21 серпня 2015, 10:21

telko, вже з лютого 2016 року має діяти пряме врегулювання - тому відмазка "яка різниця, то й так не мені платитимуть" втратить зміст. Бо якщо в тебе заїде хтось - отримати відшкодування можна буде у своїй СК. :-) А хто яку вибирав і по якому принципу - відразу поставить на свої місця.


CAT, Жага до дуже дешевого - вона така заманююча :D

Краще видно вищенаведену таблицю тут:
http://www.mtsbu.ua/files/30_06_2015.pdf
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 21 серпня 2015, 10:45

Vexler писав: вже з лютого 2016 року має діяти пряме врегулювання - тому відмазка "яка різниця, то й так не мені платитимуть" втратить зміст.
Ось цю штуку треба було зі старту ввести - і не було б і половини того шобла на ринку :sing
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення telko » П'ят, 21 серпня 2015, 15:35

Vexler писав: вже з лютого 2016 року має діяти пряме врегулювання - тому відмазка "яка різниця, то й так не мені платитимуть" втратить зміст. Бо якщо в тебе заїде хтось - отримати відшкодування можна буде у своїй СК. А хто яку вибирав і по якому принципу - відразу поставить на свої місця.
Нарешті. :-)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Сер, 30 вересня 2015, 16:59

Кредиторам СК ЛАФОРТ. Свіжа новина
http://insurance.lviv.ua/?q=news/%D0%BD ... 1%82%C2%BB

Також нагадаю юриста, який спеціалізовано займається банкрутсвом страхових аля Лафорт, Інкомстрах та інших шарашок, і з яким можна узгодити та долучити свою справу
http://insur-law.com.ua/kontakty/
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: СК "Лафорт" банкрут?

Повідомлення Vexler » Сер, 07 жовтня 2015, 16:43

Остання новина по СК ЛАФОРТ

Вчора 06.10.2015г. в приміщенні Господарського суду Києва відбулося чергове засідання з розгляду справи про банкрутство СК «Лафорт».

На судовому засіданні суд затвердив ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора!


Наступний етап - отримання постанови про ліквідацію «Лафорт». Саме після цього Моторно (транспортне) страхове бюро України зобов'язане сплатити кредиторам СК «Лафорт» невиплачена страхове відшкодування.

Нагадаю, що процедура банкрутства СК «Лафорт» триває з листопада місяця 2013 року. За цей час пройдено всі етапи банкрутства, внесені до реєстру більше 500 кредиторів, всіма учасниками процедури банкрутства здійснена колосальна робота.

Після отримання постанови про ліквідацію «Лафорт» Україна чекає великий прецедент - наймасовіша виплата з фонду МТСБУ за страхову компанію банкрута!
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей