Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність ДК (відео, обговорення)
Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 14:43

Maniak716 писав: але чому ви не пишите це в інших темах
Я - не всі теми читаю. І про відмазування - тим більше.
Що до "відмазувати жінку" чи когось там...
Перше. Я вже три місяці підшуковую жінці автошколу, щоб її там НАВЧИЛИ, а не видали права.
Друге. Не так давно була в ЗМІ історія про Меладзе. Людина не втікала, не бикувала. Невідомо хто там був правий, хто ні. Але з ситуації всі вийшли достойно.
Скажу тобі по секрету. Я в цій темі не з любові чи ненависті до ДК. :happy
Але тема - хороша! Демонструє типовий підхід: мені можна все, а іншим - ні. Тобто, коли людина бачить, що робиться в сусіда, при цьому, робить стократ гірше.
А у відео з ДК мені подобається читати коментарі.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 14:44

Maniak716 писав:ще згадав історію на Виговського вроді з Ентером (якщо помилився з ніком, то вибачаюсь за наклеп) де половина форуму і сам винуватець кіпішу писали що він супер водій і все ОК
вас в тому срачі чомусь не було
Дай хоч лінк, бо взагалі не знаю про що мова.

ЗІ. Я забрав за замовчуванням підпис до своїх постів. В цьому повідомленні - включу. Буде більш зрозуміла моя позиція.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 14:46

Igor_Lviv писав: ЗІ. Я забрав за замовчуванням підпис до своїх постів. В цьому повідомленні - включу. Буде більш зрозуміла моя позиція.
Упс... нема його.
Там було: "Не допомагаю відмазуватись за порушення ПДР, яке мало місце".
Тобто, сам зіткнувся на форумі з тим, що маса людей порушує і пишуть у ПП: "Допоможи оскаржити". Так з'явився цей підпис.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 14:51

ФОКУСник писав: Отже ствердження були зроблені виключно тільки на "трактуванні мєнтів"?
Саме так. Адже мене там не було.
А з свого кількадесятирічного досвіду, в т.ч. і "розводів", мені виглядає, що мєнти не розводили.

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Maniak716 » Суб, 16 березня 2013, 14:51

Igor_Lviv, та вроді в темі про виродків виклали фотку з бмв, яке летіло по зустрічній, і в тій фотці і описі впізнали форумчанина
потім появився сам форумчанин і почав розказувати що він все розрахував і тд і тп, пропонував людям в реалі зустрітись і все "пояснити" :)
люди поділились тоді на 2 фронти - 1 що все окі він в тій темі лишній, а 2 що в темі він заслужено
за тою темою якщо і не слідкуєш то досить часто відписуєшся :)

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Maniak716 » Суб, 16 березня 2013, 14:53

Igor_Lviv писав: Не допомагаю відмазуватись за порушення ПДР
пригадую було таке в тебе :)

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Коба » Суб, 16 березня 2013, 14:58

Maniak716 писав: в інших темах де форумчани відмазують інших форумчан (найбільше запамяталось з Костом) і от недавно проскочило в темі з жінкою футболіста "а ти б не відмазував свою дружину і дозволив би їй сісти в тюрму?", чому ви там не пишите???
Сорі не бачив не читав.
Maniak716 писав: а ви якісь "борці" (не можу слово правильне підібрати) з ДК
Ще раз напишу, я не проти ДК, я проти методів роботи і поведінки. На початку, ще можна було переглядати відео і почерпнути щось пізнавальньне, а зараз 90% відео відзнятого, це клініка.
Maniak716 писав: вас в тому срачі чомусь не було
Якщо не було тоді напишу тут, якщо водій порушив грубо ПДР і наражав когось на небезпеку, навіть, якщо Він шумахер, тоді він рагуль, що таке творить.
п.с. Я також можу стати тим самим рагульом, який порушить ПДР, тому, що я не ангел, яким себе рахують ДК.
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 15:01

Maniak716 писав:за тою темою якщо і не слідкуєш то досить часто відписуєшся :)
Чесно, не бачив того.
У мене дуже простий принцип виродок чи ні. Неформальний. Їдь собі хоч через 5 суцільних, паркуйся хоч на сходах брами... - не виродок. Але, якщо ти завадив бодай одному законослухняному громадянину - ти не правий! Звісно, це не співпадає з формальним Законом. Але це я можу сприйняти.
Пригадую, в одному з Клубів був тривалий "діалог". Між іншим, один з учасників є і тут. Дорошенка. Одне авто - по зустрічній трамвайній колії, друге, під цеглу йому в лоб. І суперечка - хто ж не правий. :D
Як на мене - не праві обоє!

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Maniak716 » Суб, 16 березня 2013, 15:04

Коба писав: На початку, ще можна було переглядати відео і почерпнути щось пізнавальньне, а зараз 90% відео відзнятого, це клініка.
+1
Коба писав: Якщо не було тоді напишу тут, якщо водій порушив грубо ПДР і наражав когось на небезпеку, навіть, якщо Він шумахер, тоді він рагуль, що таке творить.
ну тоді мир дружба жвачка :)

Аватар користувача
ФОКУСник
Повідомлень: 91
З нами з: Чет, 24 січня 2013, 16:57
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення ФОКУСник » Суб, 16 березня 2013, 15:06

Igor_Lviv писав: Я вже три місяці підшуковую жінці автошколу, щоб її там НАВЧИЛИ, а не видали права.
Мені здається найефективніший варіант - взяти додатково приватного сертифікованого інструктора - індивідуальний підхід завжди краще ніж "конвеєр".

Аватар користувача
Yuzer
Повідомлень: 501
З нами з: Сер, 15 вересня 2010, 08:05
Ім'я: Yuzer
Стать: чоловік
Авто: Lanos 1.5
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Yuzer » Суб, 16 березня 2013, 15:07

Igor_Lviv писав: ДК допомагає відмазатись порушнику, який їхав не у своїй смузі, без ремня
Igor_Lviv писав: терпіти не можу бидла, яке заважає іншим водіям
Igor_Lviv, Не хочу зараз вникати в цей конкретний випадок, просто хочу роз'яснити для себе (і можливо для інших) питання руху в лівій смузі. Давай залишимо моральність/аморальність вчинку водія по відношенню до інших водіїв в стороні, поговоримо суто в юридичній площині справи. ти завжди просиш посилатись на чинне законодавство. Наведи будь ласка витяг з будь якого НПА (не обовязково ПДР), який ЗАБОРОНЯЄ рух в лівій смузі. Саме забороняє, бо пункт 11.2 ПДР має рекомендаційний характер. Це не моє власне трактування, а УДАІ Одеської обл.:
Зображення
Тобто, це дуже суперечливий пункт ПДР, який різних ситуаціях можна трактувати по різному, і правда буде на стороні того, хто при більших погонах або дав більше грошей...

На рахунок того, використовувати ремні безпеки чи ні - вважаю, що цей пункт введений в ПДР більшою мірою для вигоди ДАІ, а не з турботи про водіїв. виходжу з таких міркувань: вимога їздити з включеними фарами - потрібна, оскільки від цього залежить безпека інших учасників ДР. Вимога мати аптечку і вогнегасник - теж потрібна, оскільки вони можуть пригодитись іншим людям при ДТП. Використовувати ремні чи ні - це мав би вирішувати сам водій. Від цього не залежить життя інших людей. Якщо водій цінує власне життя - буде їздити пристебнутим і пасажирів заставить пристебнутися. Якщо не цінує - значить туди йому і дорога. Іншим учасникам ДР ні легше ні гірше від того, їде він з ремнем чи без. І ця вимога якраз і є основою багатьох суперечок між водіями і інспекторами, так би мовити, "останній аргумент" інспектора, щоб "домахатись"... Ти можеш сказати, що це тільки моя думка, але і вона має право на життя.
Рецепт борщу по-чоловічому: Береш 55кг жінки і ставиш біля плити на 40хв до повної готовності борщу

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Enter » Суб, 16 березня 2013, 15:11

Maniak716, :shock за наклеп получиш :)

Аватар користувача
ФОКУСник
Повідомлень: 91
З нами з: Чет, 24 січня 2013, 16:57
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення ФОКУСник » Суб, 16 березня 2013, 15:13

Igor_Lviv писав: У мене дуже простий принцип виродок чи ні. Неформальний. Їдь собі хоч через 5 суцільних, паркуйся хоч на сходах брами... - не виродок.
Таке буде до того моменту поки не станеться ДТП. Після ДТП, всі попередні події вибудуються в логічну послідовність подій які й мали привести до цього ДТП.

Приклад - депутат який їде зі швидкістю 240 "потому что в 6 часов утра никого на дороге нет". При цьому він вперто не розумів чому так робити не можна. І пофіг на його автомобіль, сухість дороги, відсутність автомобілів.

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Maniak716 » Суб, 16 березня 2013, 15:14

Yuzer, за ремені я не згідний з тобою, бо припустимо влітає в тебе якесь чудо і йому піпка і тебе починають тягати за жмура, а так він в лікарні і вас тягають 2х :)

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Maniak716 » Суб, 16 березня 2013, 15:16

Enter, ну якщо не ти, то прошу пардону :)

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 15:22

Щоб ніхто нас не звинувачував в оффтопі і за відсутності активності інших активних дописувачів подаю чергове змістовне та повчальне відео діяльності "журналістів" ДК.
Сподобалась і музика близька журналістам, якою вони озвучили цей ролик.


Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Sluva » Суб, 16 березня 2013, 15:22

Maniak716
Це був Vomont
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 15:29

ФОКУСник писав:Мені здається найефективніший варіант - взяти додатково приватного сертифікованого інструктора - індивідуальний підхід завжди краще ніж "конвеєр".
Водіння - не проблема.
Мені розходиться в теорію. З прикладами, настановами тощо.
Yuzer писав:УДАІ Одеської обл.
Ні, це не Закон з реєстрацією в Мінюсті.
Я мав колись (може десь є і зараз) два роз'яснення про проїзд кільця. Від нашого обл. ДАІ і від ДДАІ, які суперечили одне одному.
Yuzer писав:На рахунок того, використовувати ремні безпеки чи ні - вважаю, що цей пункт введений в ПДР більшою мірою для вигоди ДАІ, а не з турботи про водіїв.
...
Іншим учасникам ДР ні легше ні гірше від того, їде він з ремнем чи без.
На жаль, ні. ДТП. Одна справа - побиті машині і синці, інша - кілька трупів. Винуватець аварії у першому випадку - штраф та цивілка. В другому - кримінальна справа та тюрма.

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Maniak716 » Суб, 16 березня 2013, 15:31

Sluva, во блін! Точно!
Ентер ще раз пардон :oops
(просто збило з пантилику бмв і забивання стрєлки Морозову в недавньому срачі) :D

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ДК (відео, обговорення)

Повідомлення Igor_Lviv » Суб, 16 березня 2013, 15:34

ФОКУСник писав:
Igor_Lviv писав: У мене дуже простий принцип виродок чи ні. Неформальний. Їдь собі хоч через 5 суцільних, паркуйся хоч на сходах брами... - не виродок.
Таке буде до того моменту поки не станеться ДТП. Після ДТП, всі попередні події вибудуються в логічну послідовність подій які й мали привести до цього ДТП.

Приклад - депутат який їде зі швидкістю 240 "потому что в 6 часов утра никого на дороге нет". При цьому він вперто не розумів чому так робити не можна. І пофіг на його автомобіль, сухість дороги, відсутність автомобілів.
Цілком згоден. Тобто, я не пропагую, що плюйте на все.
Просто, якщо дія відбулась (вже закінчена) і при цьому нікому не йокнуло серце чи нога не стукнула по педалі гальм - ну, Бог з ним.
Але ця межа від "законало" до "Ой, бл..." - мізерна і часто від автора навіть не залежить.
Maniak716 писав:Sluva, во блін! Точно!
Ентер ще раз пардон :oops
(просто збило з пантилику бмв і забивання стрєлки Морозову в недавньому срачі) :D
Пізно! Ентер вже ніж нагострив! :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей