Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Страхова компания Інкомстрах
Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Сер, 30 липня 2014, 13:44

на днях відсканую всю папку всіх матеріалів по справі, а потім і рішення суду коли його отримаю і викладу сюди.
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Felix » Сер, 30 липня 2014, 13:52

t309, я хочу сказати, шо кожен сам вирішує шо йому робити ;) оцінюючи для себе всі за і проти ;) і власне в тому є суть Європи ,коли людина сама вживає заходів для захисту своїх прав, а держава лише створює для цього умови :sing

Вищенаведене не стосується випадків слабого контролю держави за сраховими компаніями ,коли до робои допускаються так звані мертвяки, що призводить до затягування у виплатах потерпілим через мбтсу. Але і в Європі відбуваються банкротства також :sing

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Felix » Сер, 30 липня 2014, 13:54

t309 писав:на днях відсканую всю папку всіх матеріалів по справі, а потім і рішення суду коли його отримаю і викладу сюди.
ти краще апеляцією займись, якщо тебе не влаштовує рішення суду першої інстанції...
ібо сам добре знаю, шо наші суди особливо по першій інстанції загальної юрисдикції - то мрак повний :cry

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Сер, 30 липня 2014, 14:17

Felix, для початку треба отримати рішення цього суду на папері і накінець побачити власними очима той злощасний висновок експерта підозрюю що це на його основі було прийнято рішення про те що я маю віддати машину страховій.
розкажи в двох словах про свої суди, і чим по факту відрізнялось рішення апеляційного?
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Felix » Сер, 30 липня 2014, 14:52

t309 писав: реба отримати рішення цього суду на папері і накінець побачити власними очима той злощасний висновок експерта
ну тоді пиши заяву на отримання рішення (при чому зазнач, щоб воно було належним чином оформлене, тобто прошите і скріплене печаткою), а також заяву на ознайомлення з матеріалами справи
t309 писав: розкажи в двох словах про свої суди, і чим по факту відрізнялось рішення апеляційного?
в мене довго писати - ніяк не зберуся тут поділиися досвідом
якщо дуже коротко, то з мене тєрпіла хотів задофіга лаве і не збирався мати справу з мою страховою (підмутив в свого експерта завищену суму) і тоді в нас був суд ... про рішення суду першої інстанції я взагалі мовчу :facepalm там було шо всьо должен я особисто (ше руки не дійшли скаргу на суддю :shout і на казла експерта обвішеного ардінами :bad ) ,але в апеляції я виграв справу і епер не должен ні копійки )апеляція постановила з срахової стягнути зменшену суму, ніж просив тєрпіла)...
Ну але я в праві був сам собі доктор + я вирішив застосувати досить специфічні способи захисту (замість клопотання про нову незалежну експертизу), які наші суди відмовилися схавати :sad але то була моя прихоть і я свідомо йшов на такий ризик (якби мої аргументи суд сприйняв в повному обсязі, то тєрпілі треба було взагалі відмовити в позові і вн би тоді взагалі ні копійки не отримав)

Dzhyl
Повідомлень: 8
З нами з: Суб, 22 січня 2011, 19:46
Авто: поки нема
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Dzhyl » Сер, 30 липня 2014, 18:55

скільки часу тривала апеляція? ВАм був зміст, бо позов був до Вас, а тут не відомо - поки буде апеляція, чи не відкриють справу про банкрутство страхової і чи встане кредитор t309 в чергу кредиторів, поки узгоджуватиме через суд розмір моральної шкоди.
Ніхто не казав, шо буде легко,але якось тут законність з справедливістю розминулися.

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Суб, 13 вересня 2014, 03:30

ну все в кращих традиціях, уже середина вересня, а рішення суду у мене так і нема )))
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення pikach00 » Пон, 17 листопада 2014, 21:36

Bardahl_in_ua, харе пости набивати :facepalm

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей