Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Страхова компания Інкомстрах
Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Вів, 04 лютого 2014, 16:47

ну альфі вже 13 (((
а по другому варянту можна детальнішу інфу з цінами? альфа ромео 156 2.5 2001року львівські номери, ато всеодно через 5 днів до тебе звернусь!!!
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Vexler » Вів, 04 лютого 2014, 16:59

t309, розгорнута інфа тут
viewtopic.php?p=1112915#p1112915
п.с. по vin коду можливо це кінець 2001 року? або навіть якщо 06.2001, то авто все ще має повних 12 років і тому під повне каско підходить!
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Вів, 04 лютого 2014, 17:13

ок почитаю, по віну 10\2000 так шо не судьба :sad
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Vexler » Пон, 24 березня 2014, 23:40

Як і з Лафортом, вже створено сайт потерпілих
http://inkomstrah.at.ua/

Наразі офісу в Києві вже немає...телефони не відповідають.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Чет, 24 квітня 2014, 11:10

Ну що, продовження епопеї, сьогодні їздив в пустомитівський суд, там мені дали бамажку де представник "пана" поломаного заперечує проти моїх вимог компенсації моральної шкоди, а також хоче звернути увагу суду на те що в мене нема на руках висновку товарознавчої експертизи(а то, я його і не бачив, це ж бля власність інкомстраха), а ще на те що він бідний студентішка(даун про то шо ти бідний студентішка тре було думати до того як за руль сідати).
Звичайно нікого з відповідачів як і самого засідання не було.
Все б нічого, але .... ..... ..... ..... .... якого ці "працівники" секретарі, помічники, і тд не подзвонили і не сказали так і там ми отримали заперечення відправили його вам на мило, засідання переносится, бла-бла-бла, дякую допобачення. Якого я маю їхати в ті срані пустомити по тій сраній дорозі??? Україна??? Гребаний стид!!!!

Як проіндексувати згідно інфляції сумму завданої шкоди? 30к гривень рік тому і зараз це дві великі різниці, такими темпами ще через 2-3 роки тих 30к хіба на рулон туалетного паперу вистарчить.

Дзвонив тому експерту що робив оцінку мого авто, короч вони хочуть 350гр за ту бумажку, мотивуючи це тим що треба буде перераховувати сумму, на що я йому кажу "тобто вона збільшится курс бакса то виріс", а він мені згідно закону траляля сума завданих збитків обраховуєтся на момент їх завдання %)
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення MAGYLA » П'ят, 25 квітня 2014, 10:21

t309 писав: а він мені згідно закону траляля сума завданих збитків обраховуєтся на момент їх завдання
тут він правий
але маючи Висновок товарознавчої експертизи на руках можна спробувати перерахувати на день позову по діючому курсу
t309 писав: також хоче звернути увагу суду на те що в мене нема на руках висновку товарознавчої експертизи(а то, я його і не бачив, це ж бля власність інкомстраха)
напиши заяву в інкомстрах про видачу копії (заносиш з відміткою в канцелярію, або поштою рекомендованим і описом вкладення). Зрозуміло тобі його ніхто не дасть, але тоді зможеш написати в суд клопотання про витребуванння доказів, оскільки в тебе є проблеми з їх отриманням, до якого додаш копію заяви з відміткою або опис вкладення
t309 писав: Як проіндексувати згідно інфляції сумму завданої шкоди? 30к гривень рік тому і зараз це дві великі різниці, такими темпами ще через 2-3 роки тих 30к хіба на рулон туалетного паперу вистарчить.
шукай лист ВСУ від 03.04.1997р. №62-97, там розписано як рахувати. якщо не розберешся стукай в пп

ще можна попробувати по ст.625 ЦК 3% річних нарахувати
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » П'ят, 25 квітня 2014, 15:14

MAGYLA, дякую! по другому все так і є, подали клопотання про витребування доказів, за трете дуже дякую буду розбиратись!
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Dzhyl
Повідомлень: 8
З нами з: Суб, 22 січня 2011, 19:46
Авто: поки нема
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Dzhyl » Чет, 15 травня 2014, 17:44

Орієнтуюся в справі t309:
1. загалом ситуація така, що банкрутом визнано буде страхову, а винуватець ДТП нічого не відшкодовує в будь-якому випадку (сума шкоди до 50000 грн)? хіба це справедливо?Не потерпілий же обирав гнилу страхову, чому він повинен бути і без авта, і без грошів?
2. до Інкомстраху по висновок зверталися - є всі підтвердження звернень, відсутність підтвердження отримання відповіді (усна не доказ).
3. індексація... чи не можна зробити повторну експертизу станом на момент розгляду справи в суді з огляду на те, що:
а) висновку "на руках" немає, вжиті заходи для його отримання не виявилися результативними;
б) робити судову експертизу??? Святий Боже... чи то треба? можна ж швидше замовити і відшкодувати з ... з кого стягувати, якшо твоя мета стягнути гроші і забути то? з страхової - вона банкрут і ти кредитор № сто-тисяч-міліонів-перший? з винуватця - але закон каже, шо, хоч він і винен, стягувати треба з страхової, бо укладено договір страхування?
в) індексувати? з якого моменту виникає право на стягнення? по завершенню трьох місяців з моменту надіслання до інкомстраху заяви на відшкодування? тобто, з березня 2014 року по день розгляду справи в суді?

Дякую всім, хто відгукнеться.

п.с. Лист ВСУ, я так розумію, демонструє принцип нарахування - тобто, індексації? дані ми беремо актуальні на 2014 рік? ст. 625 ЦКУ стосується боргу, не стягненого більше ніж рік (я про 3 % річних)?

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення xxfOxx » Чет, 15 травня 2014, 21:22

t309 неповезло тобі, я теж мав двіж з тою гавняною канторою, і дійсно як кантора гавняна то і чувак застрахований такий самий, але мені підфортило - з чувака 1.5 тисячі взяв і інкомстрах виплатив 4.5, так шо в ремонт я своїх грошей не вкладав. Добивайся правди і з того лайно"студента" блін теж через суд пробуй

Аватар користувача
Коля
Повідомлень: 497
З нами з: Сер, 05 грудня 2007, 15:42
Ім'я: Микола
Стать: чоловік
Авто: Славута 1,2, ВАЗ 2102
Звідки: Підбірці
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Коля » Чет, 15 травня 2014, 22:54

t309, Бля ти дальше харишся з тим мудаком. Давай рішимо то як цивілізовані люди в 90-х . Бо ті закони наші для того щоб людей дурити і затягувати час (щоб ти схарився і забив , або тобі було невигідно).
В нас хто нагліший той правий я чим раз тим більше переконуюсь в цьому.

Dzhyl
Повідомлень: 8
З нами з: Суб, 22 січня 2011, 19:46
Авто: поки нема
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Dzhyl » П'ят, 16 травня 2014, 09:55

Коля писав: Давай рішимо то як цивілізовані люди в 90-х .
- то не були цивілізовані люди.
Коля писав: В нас хто нагліший той правий я чим раз тим більше переконуюсь в цьому.
ну, в кого яка карма.. :-) В нас, як і по житті часто, хто хитріший і розумніший, хто везучий, той правий.Нічого нового. [ quote="Коля"]
Нічого в нашій країні не міняється...[/quote] - а пляшка напівпорожня чи напівповна?

а закони треба знати, хоча б для того, щоб знати, як їх обійти))))

Dzhyl
Повідомлень: 8
З нами з: Суб, 22 січня 2011, 19:46
Авто: поки нема
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Dzhyl » Суб, 17 травня 2014, 09:03

Хтось знає, чи виключає звернення до суду із позовом про відшкодування страхової суми страховою компанією можливість звернення до Нацкомфінпослуг з скаргою на страхову?

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення MAGYLA » Суб, 17 травня 2014, 21:25

Dzhyl писав: Хтось знає, чи виключає звернення до суду із позовом про відшкодування страхової суми страховою компанією можливість звернення до Нацкомфінпослуг з скаргою на страхову?
ні, не виключає
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення MAGYLA » Суб, 17 травня 2014, 21:39

Dzhyl писав: 2. до Інкомстраху по висновок зверталися - є всі підтвердження звернень, відсутність підтвердження отримання відповіді (усна не доказ).
в тебе є підтвердження, що ти звертався. Як би ти його отримав, то долучив би до справи, бо це в твоїх інтересах. Якщо не залучаєш - значить немаєш (хоч і звертався - доказ цього є), і тому просиш витребувати суд. Це загальна логіка. Не загальна - напишить запит на пошту за місцем проживання чи надходило на імя t309 кореспонденція від Інкомстраху в період з (дата запиту) по сьогоднішній день - відповідь пошти і буде доказом неотримання. Якщо в цей час були якійсь "відписки" від них - просто маєш їх при собі, щоб показати суду, що це не була експертиза.
Dzhyl писав: чи не можна зробити повторну експертизу станом на момент розгляду справи в суді з огляду
можна, можна навіть попросити експерта порахувати як в цінах на момент дтп (тіпа щоб дотримати закону "про осцпввнтз", так і на теперішній час - тз реальний збиток.
Dzhyl писав: робити судову експертизу??? Святий Боже... чи то треба?
довго і дорого, і тільки після порушення справи в суді. щоб суд до неї не схилявся, при проведення "своєї" оцінки/експертизи, краще замовляйте її в того оцінщіка, що буде мати кваліфікацію судового експерта
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Dzhyl
Повідомлень: 8
З нами з: Суб, 22 січня 2011, 19:46
Авто: поки нема
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення Dzhyl » Нед, 18 травня 2014, 19:50

угу, дякую. Все зрозуміло.експерт у нас один - який робив первинну експертизу. Висновок у нього зараз треба купити за 300 грн. ТИ маєш на увазі, що можна не бавитися із індексаціями, а попросити у цього ж експерта (не судовий він, точно) коригнути той висновок, дописавши вартість залишків станом на сьогодні, чи ліпше зовсім нову експертизу самим зробити, але в експерта, що має статус і судового, станом на момент після зіткнення і на зараз? шо я не так розумію?

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення MAGYLA » Нед, 18 травня 2014, 20:44

Dzhyl писав: чи ліпше зовсім нову експертизу самим зробити, але в експерта, що має статус і судового, станом на момент після зіткнення і на зараз
:yes
ну але це можливо якщо машина в такому ж стані, тобто не проводились жодні відновлювальні роботи
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Нед, 18 травня 2014, 21:53

MAGYLA, так машина в тому ж стані, ніяких ні відновлювальних ні деребан робіт не проводилось )))
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення t309 » Сер, 30 липня 2014, 10:43

Щойно з суду, це [цензура]!!!
позовні вимоги задовільнили частково, замість 7кгр по курсу 8,я отримаю 2кгр по курсу 12 з бідного неимущего студентішки за моральну шкоду, та я більше витратив на бенз, конверти, і супутні витрати по цьому суду!!! і 29500 з неіснуючої страхової яка бачила то все в дупі, і тут я о....уїв остаточно, після того як страхова виплатить(а це може бути і через 3 роки) я маю віддати їй машину :shock :shock :shock і це при тому що позовні вимоги що до відшкодування витрат на евакуювання і зберігання авто на стоянці відхилено :facepalm :facepalm :facepalm
ущипніть мене!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
і ця країна хоче щоб я за неї воював???
Востаннє редагувалось Сер, 30 липня 2014, 10:52 користувачем t309, всього редагувалось 1 раз.
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення weber » Сер, 30 липня 2014, 10:49

t309, 54 куска зняв, непогано :-) То я позитивне вирвав з твого тексту ;)
А в скільки тачка оцінювалася до дтп в $? І що зараз з нею?

Аватар користувача
or4uk
Повідомлень: 769
З нами з: Нед, 15 листопада 2009, 21:49
Стать: чоловік
Авто: BMW 5 F11
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Страхова компания Інкомстрах

Повідомлення or4uk » Сер, 30 липня 2014, 10:51

я ж казав що за стоянку платити ніхто не буде, нажаль мусиш змиритись з тим що страхова не відшкодує. Таких випадків дуже багато.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей