Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Свіжий податок на авто. старше 15 років!
Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення T5-R » П'ят, 11 жовтня 2013, 13:07

Гімна їм по цілій морді....... :angry
Impossible is Nothing

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення pikach00 » П'ят, 11 жовтня 2013, 13:15

andriy320e30 писав: вот іменно .мати 2к євро зарплати і береш собі спокійно 335ту нову навіть половину в кредит і не паришся[цензура].

Ти хоч був у Європі щоб таке стверджувати? :facepalm
Вже кілька знайомих надивились на ту "європу", тут більші можливості.

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення andriy320e30 » П'ят, 11 жовтня 2013, 13:38

pikach00 писав: Ти хоч був у Європі щоб таке стверджувати? :facepalm
я розумію шо в європі не всі мають 2к чистої зарплати .
TURBO -POWER

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення T5-R » П'ят, 11 жовтня 2013, 13:41

pikach00 писав: тут більші можливості.
для кого?
В євро державах легше тим хто там народжений, вивчився і йде працювати, бо нашим гастерам пробиватись дуже важко і зазвичай доводиться пройти крізь злидні і то не факт що до чогось доробишся. Інша річ це умови і ставлення до людини-громадянина.
Impossible is Nothing

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення pikach00 » П'ят, 11 жовтня 2013, 13:50

T5-R писав: для кого?
Для того хто вчився а не пропивав мозок.

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення soviet » П'ят, 11 жовтня 2013, 13:56

pikach00 писав: Вже кілька знайомих надивились на ту "європу", тут більші можливості.
Хіба когось "киданути" , а потім відмазатися, да тут ти прав дійсно більші можливості.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення Dexter » П'ят, 11 жовтня 2013, 14:05

pikach00, ну в плані грошей декому і тут легше, з цим згідний
але тобі особисто не стрьомно від думки, шо коли буде горіти будинок, пожежні гуй приїдуть вчасно, а коли стане зле швидка гуй приїде вчасно, а коли попадеш в дтп гуй докажеш свою правоту, а коли тебе намахають гуй шось в суді докажеш
діти йдуть гуляти і падають в люки, в центрі міста тобі може балкон по голові [цензура], в супермаркеті може впасти на голову стелаж і вбити (епіцентр), пяний мудак може збити людину на тротуарі, на березі озера, будь де (навіть в підземному переході)
їздити по тих кончених дорогах, шукати нешкідливі продукти бо це реально рідкість, платити найбільше податків в світі :facepalm

і люди, які всьо терплять і всьо хавають, шо їм не підсунь
імхо, я гоу з країни через пару років, сюда хіба в гості приїзджавти на Пасху і Різдво
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення pikach00 » П'ят, 11 жовтня 2013, 14:31

Dexter, за бугром те ж саме може статись ;)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення Dexter » П'ят, 11 жовтня 2013, 14:40

pikach00, типу "добре там де нас нема"? ну хз, хз, може ти і правий, але шось маало віриться
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення pikach00 » П'ят, 11 жовтня 2013, 15:11

Dexter, як казав один мудрий дядько - щастя ми собі самі робимо. Є люди яким будь-де добре, а є такі що їм всюди погано ;)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення RULES » П'ят, 11 жовтня 2013, 15:13

тому і треба не закривати очі на такі потуги влади
VAG вже не той

Аватар користувача
Rosko
Повідомлень: 3129
З нами з: Пон, 18 червня 2012, 21:07
Стать: чоловік
Дякував (ла): 9 рази
Подякували: 5 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення Rosko » П'ят, 11 жовтня 2013, 20:57

не читав всю тему, але бачу шо тут багато вумних пі.... :(

Ну і так по темі: то виходить шо я за своє 19-річне авто (не говорячи про 35-річне) маю в рік заплатити більше 1к. у.о. при загальній вартості машини яка дорівнює вартості того податку? Вони шо страх загубили? я за 1000 баксів краще тротилу куплю і підкладу власноруч під мерс того [цензура] який то придумав. :angel
Мій стиль - не ваша мода.

Аватар користувача
mister_X
Повідомлень: 6311
З нами з: Сер, 20 серпня 2008, 00:57
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: на разі без тачки :)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення mister_X » П'ят, 11 жовтня 2013, 21:48

Rosko, за тобою вже виїхав наряд :D :ninja

Аватар користувача
Rosko
Повідомлень: 3129
З нами з: Пон, 18 червня 2012, 21:07
Стать: чоловік
Дякував (ла): 9 рази
Подякували: 5 рази

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення Rosko » П'ят, 11 жовтня 2013, 21:55

mister_X, та хоть два :angry
Мій стиль - не ваша мода.

Аватар користувача
степан к
Повідомлень: 434
З нами з: Суб, 12 лютого 2011, 19:40
Ім'я: СТЕПАН
Стать: чоловік
Авто: опель омега с 2002р
Номер: ВС1114ВА
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення степан к » Нед, 13 жовтня 2013, 20:01

Dexter писав:pikach00, ну в плані грошей декому і тут легше, з цим згідний
але тобі особисто не стрьомно від думки, шо коли буде горіти будинок, пожежні гуй приїдуть вчасно, а коли стане зле швидка гуй приїде вчасно, а коли попадеш в дтп гуй докажеш свою правоту, а коли тебе намахають гуй шось в суді докажеш
діти йдуть гуляти і падають в люки, в центрі міста тобі може балкон по голові [цензура], в супермаркеті може впасти на голову стелаж і вбити (епіцентр), пяний мудак може збити людину на тротуарі, на березі озера, будь де (навіть в підземному переході)
їздити по тих кончених дорогах, шукати нешкідливі продукти бо це реально рідкість, платити найбільше податків в світі :facepalm

і люди, які всьо терплять і всьо хавають, шо їм не підсунь
імхо, я гоу з країни через пару років, сюда хіба в гості приїзджавти на Пасху і Різдво
підтримую.
був в іспанії свідком однго дтп з участі мотоцикла.мотоцикліст 30-ти років загинув, аварія сталася на моїх очах.я допомагав надавати першу допомогу , але все марно.
до чого я почав писати про це дтп.через 5-ть хв. після дзвінка в швидку приїхала поліція (дтп сталося на лісній дорозі) щоб обгородити місце дтп, ще через 2-ві хв.приїхали медики на легковому авто котрі надали першу мед.допомогу (чоловік був живий ще 15-20хв. ).за 3-4хв. приїхала друга швидка (спрінтер максі, думаю новий) обладнання в ньому було більше ніж в наших поліклініка.після огляду медики приймають рішення що чоловіка потрібно вести в барселону (це 110км від місця пригоди) за 10 хв. прилетів медичний вертоліт , але вже було пізно.
мораль така .не дай бог попадати в такі ситуації , але є великі шанси що тебе спасуть.
така ж історія сталася з колегою мого знакомого в львівській області .чоловік злетів з траси його затиснуло в машині ,3-ри год чоловік просив щоб його врятували і в е марно він зтік кровю і помер.
Лучше быть хорошим человеком, "ругающимся матом", чем тихой, воспитанной тварью.

mihapol90
Повідомлень: 53
З нами з: Нед, 11 серпня 2013, 20:01
Ім'я: Misha
Стать: чоловік
Авто: Opel ascona 1.8i
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення mihapol90 » Нед, 19 січня 2014, 12:24

IceQueen писав: Всі отримані гроші будуть спрямовуватися на захист навколишнього середовища. Або ж - на будівництво і ремонт автодоріг.
Ситуація з бензином - ціни підняли мовляв прикріпили податок на обслуговування доріг, а дороги як були плачевні так і залишились без змін. :sad
А тепер з цим податком, Яник не може сказать прямо що всі ггроші просрав так і починає заходить з поля. КОЗЕЛ!!!! :-)

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення Borya » Вів, 04 лютого 2014, 10:37

Хай би на сьогоднішній день попробували прийняти податок на старі авто, хтів би дуже на то глянути... :ninja
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

mihapol90
Повідомлень: 53
З нами з: Нед, 11 серпня 2013, 20:01
Ім'я: Misha
Стать: чоловік
Авто: Opel ascona 1.8i
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення mihapol90 » Сер, 05 лютого 2014, 11:17

IceQueen писав:
Автомобільний ринок України перебуває в очікуванні нової зміни. Слідом за утилізаційним збором, передбачають закладення в ціну нового автомобіля вартість її утилізації (базова ставка 5,5 тис. гривень для легковиків), з'явилися чутки про те, що готується новий екологічний податок, згідно з яким всі власники старих автомобілів (тобто, машин, знаходяться в експлуатації понад 15 років) будуть зобов'язані платити податок у розмірі близько 500-800 грн. щорічно. Всі отримані гроші будуть спрямовуватися на захист навколишнього середовища. Або ж - на будівництво і ремонт автодоріг. За даними інформованих джерел, подібний законопроект вже підготовлений.

Точний розмір податку поки невідомий, але, за словами президента Украналітцентра Олександра Охріменка, він складе не менше 500-800 грн на рік. Це має змусити власників старих легкових автомобілів здавати їх в утиль, а відповідно - забезпечувати роботою шредерний завод, який, як уже писав «Автоцентр», почне свою роботу в Жулянах в 2014 році.

Генеральний директор Асоціації автоімпортерів ВААІД Олег Назаренко впевнений, що введення подібного податку викличе хвилю протестів серед українців. «Адже для більшості власників автомобілів старше 15 років це засіб існування, на якому він заробляє собі на прожиток - возить урожай на ринок або продукти з дачі, - каже Олег Назаренко. - І такі люди не можуть собі дозволити купити нову машину. Крім того, на обліку в ДАІ стоять мільйони автомобілів, які свого часу були продані за дорученням і давно вже згнили або розібрані на запчастини. Знайти їх фізично неможливо ».

Втім, іншого методу стимулювати українців здавати на утилізацію свої автомобілі в уряді та парламенті поки не знайшли. Радує тільки той факт, що законопроект поки не зареєстрований і його обговорення знаходиться тільки на рівні чуток.
Мені найбільше сподобалось, що всі кошти підуть на захист навколишнього середовищ або на будівництво і ремонт автодоріг :facepalm
Підуть тільки в їх по карманах, вже було що податки заложили в ціну бензину і де ж наші ідеальні дороги!? На банківських рахунках бандюковичів!!!!

Koya
Повідомлень: 568
З нами з: Сер, 26 жовтня 2005, 13:07
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3MPS AWD, Ford Bronco 5.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення Koya » Чет, 27 лютого 2014, 03:39

Зараз актуально наполягати на відміні "покращень" через майдан...

mixail21
Повідомлень: 99
З нами з: П'ят, 31 жовтня 2014, 12:22
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: Renault Kangoo 1.5 Dci @Artmar@
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Свіжий податок на авто. старше 15 років!

Повідомлення mixail21 » П'ят, 02 січня 2015, 23:28

Пздц приплили :cry

Новогодние "подарки": для владельцев авто ввели 4 дополнительных налога
С 1 января 2015 года вступают в силу поправки к Налоговому кодексу Украины, согласно которым вводится транспортный налог, новый акцизный сбор на автобусы и грузовой транспорт, акциз на электродвигатели, а также возобновлен акцизный сбор на переоборудованные автомобили.

Данные решения были предложены Кабинетом министров Украины в рамках проведения налоговой реформы и приняты Верховной Радой на заседании 28 декабря.

Согласно нововведениям, теперь владельцы «роскошных» автомобилей с объемом бензинового или дизельного двигателя более 3 тыс. куб. см и не старше 5 лет будут обязаны уплачивать годовой налог в размере 25 тыс. грн. Согласно изначальному проекту закона, в разряд налогооблагаемых попадали автомобили с объемом дизельного двигателя от 2,5 тыс. куб. см, но в связи с общественным резонансом объем двигателя, подпадающий под налог, был увеличен.

С 1 января вводится новый акциз на автобусы и грузовые автомобили. На новые автобусы акциз установлен в размере 0,003 евро за 1 куб. см двигателя, на подержанные – в размере 0,007 евро за 1 куб. см. Причем на автобусы, которые эксплуатировались более 8 лет, ставка налога повышается в 20 раз.

На новые грузовики, в зависимости от тоннажа, ставка акциза устанавливается на уровне от 0,01 евро до 0,016 евро за 1 куб. см. На автомобили, использованные не более 5 лет, ставка акциза возрастает в два раза, а на использованные более 8 лет – в 20 раз.

Также попадут под налогообложение электромобили. Ставка акциза за один электродвигатель составит 109 евро.

Кроме того, в зависимости от объема двигателя и срока эксплуатации увеличится акцизный сбор на легковые автомобили.

Вновь будет взиматься акциз на переоборудованные легковые автомобили, которые были ввезены как коммерческие, то есть без уплаты акциза.

В качестве компенсации роста налогов правительство отменило сбор за первую регистрацию автомобиля, который в зависимости от объема двигателя составлял от 3,82 до 69,99 грн за 100 куб. см.

Также Верховная Рада проголосовала за закон о вводе временных спецпошлин на импорт автомобилей, согласно которому дополнительный импортный сбор на транспортные средства составит 5% и будет уплачиваться на протяжении года. Но данный закон вступит в силу только после согласования с Еврокомиссией.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей