Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Потрібна допомога! Кидалово!
Аватар користувача
Ziro-cool
Повідомлень: 7488
З нами з: Чет, 07 травня 2009, 10:32
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Zafira, 406 coupe, Uaz, b7
Звідки: Страна непуганных идиотов(Сихів), Раковець
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення Ziro-cool » Сер, 28 січня 2015, 18:20

bossjara, :D ,

того і нефіг час гаяти в соц мережах
Quattro

Dima
Повідомлень: 373
З нами з: Суб, 12 вересня 2009, 07:05
Ім'я: Dima
Авто: ваз 21099
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення Dima » Чет, 12 березня 2015, 12:04

може комусь стане в нагоді, при купівлі товару в ельдорадо скористались карточкою знайомого, ну і далі по схємі такий то такий збив людину ми під домом виносьте 10 штук грн, :angry , десь там тече інфа :(
менти козли

kapi
Повідомлень: 2291
З нами з: Пон, 19 листопада 2012, 02:50
Стать: чоловік
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 3 рази

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення kapi » Чет, 12 березня 2015, 12:06

До чого карточка до моб. чи дом. номеру?
За Порошенка !!!

Dima
Повідомлень: 373
З нами з: Суб, 12 вересня 2009, 07:05
Ім'я: Dima
Авто: ваз 21099
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення Dima » Чет, 12 березня 2015, 12:32

kapi, карточка бонусна ельдорадо
менти козли

Аватар користувача
jetros
Повідомлень: 2729
З нами з: П'ят, 25 вересня 2009, 08:17
Ім'я: Ростислав
Стать: чоловік
Авто: Рено Еспейс 3;Сelica GTi;GOLF IV 1.6 16V
Номер: ROS
Звідки: Львів-Дріжзавод
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 4 рази

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення jetros » Пон, 16 березня 2015, 11:28

Тільки дзвонив персонаж " тіпа з "Приватбанку", говорить, що я пару хвилин назад зняв 500грн. і треба перевірити через банкомат, бо в них збій в системі. Я йому відповів, що це неможливо, бо карта закрита і здана вже як три тижні, послав його і він кинув трубку. Передзвонювати небуду, може з мого рахунку зняти гроші.
Саме цікаво, що дзвонили на мій МТС, який я придбав менше місяця назад і його дуже мало хто знає.
№ тел шахрая - 099-760-0198. Будьте уважні! :facepalm :facepalm :angry
Мокнут мешти, мокнут сподні
Зашмальцовані шкарпетки
А я стою в бальоновім плащи
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab282677.gif[/img][/url]

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення MAECTP0 » Пон, 18 травня 2015, 17:31

"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення may » Пон, 18 травня 2015, 17:48

jetros писав: Тільки дзвонив персонаж " тіпа з "Приватбанку"
Мені на минулому тижні прийшло повідомлення - "Ваш персональний менеджер за карткою Голд -" і П.І.П. з телефоном.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення Speedo » Вів, 19 травня 2015, 08:38

jetros писав: Тільки дзвонив персонаж " тіпа з "Приватбанку", говорить, що я пару хвилин назад зняв 500грн. і треба перевірити через банкомат, бо в них збій в системі. Я йому відповів, що це неможливо, бо карта закрита і здана вже як три тижні, послав його і він кинув трубку. Передзвонювати небуду, може з мого рахунку зняти гроші.

пацани на зоні "промишляють" :ninja

Аватар користувача
M@sTeR
Повідомлень: 2320
З нами з: Сер, 06 жовтня 2010, 21:10
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW 525iA
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення M@sTeR » Чет, 11 червня 2015, 19:42

Короче кинули..... :shout :facepalm скинув завдаток і з кінцями :facepalm карту заблокував я, через приват, заява є, але полісмени не працюють..... :sad
І тут, злочинець знов клюнув, вже інший номер, інше місто і інша карта приват банку. :D
Кароч, треба дані по карті, яке місто України, адреса проживання власника, номер телефону. Або може по номеру телефону пробити, місцезнаходження. з мене винагорода :beer :beer :beer

5168755614561427 Іванов Юрій
тел. 0637438464

ПРОХАННЯ, не дзвонити нічо не пробивати в нього, карту НЕ БЛОКУВАТИ(сам це можу зробити, але не хочу злякати)
Всё лучшее случаеться неожиданно...

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення Jarevych » Чет, 11 червня 2015, 21:36

M@sTeR писав:Короче кинули..... :shout :facepalm скинув завдаток і з кінцями :facepalm карту заблокував я, через приват, заява є, але полісмени не працюють..... :sad
І тут, злочинець знов клюнув, вже інший номер, інше місто і інша карта приват банку. :D
Кароч, треба дані по карті, яке місто України, адреса проживання власника, номер телефону. Або може по номеру телефону пробити, місцезнаходження. з мене винагорода :beer :beer :beer

5168755614561427 Іванов Юрій
тел. 0637438464

ПРОХАННЯ, не дзвонити нічо не пробивати в нього, карту НЕ БЛОКУВАТИ(сам це можу зробити, але не хочу злякати)
Ти або опиши нормально, або хз. Я наприклад нічого не поняв
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
M@sTeR
Повідомлень: 2320
З нами з: Сер, 06 жовтня 2010, 21:10
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW 525iA
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення M@sTeR » Чет, 11 червня 2015, 22:40

Jarevych, Місяць тому, повісив оголошення на форд клубі, про купівлю двигуна. Зранку дзвонить тіло з 063 592 49 32, представляється модером форуму, нік називає правильний. Всьо гарно розказує, ціна мене влаштовує, я питаю куди їхати, той назвав місто Ковель, потім він каже, давай завтра або на вечір бо їду на кордон по машину. Я ок, на другий день, я не маю чим їхати бо бус поїхав в роботу, і кажу давай поштою. Він ну я не знаю, потім погоджується, але давай 1500 на випадок повернення на карту кинь, старший чоловік, дуже впевнений голос, все гарно розказав про двигун, дасть документи з того авто(сервісну книжку). Я спішив(мотор не мені а другу треба), замотався, кидаю гроші, той дзвонить, давай смс на кого відправляти, я відправив і все з кінцями...... :facepalm :shout як школьніка :ninja :shout :shout :shout
На другий же день, в прівєт банку кажу розвели :| :facepalm , ті заблокували його карту 4149437853260709 на імя Коломиєць Вадим. Телефон в космосі його......більше даних про нього нема......написав заяву, ті лєопольди ще ті :facepalm Лайф то наркетський пакет, дані не надає, тільки через суд бла, бла. Прівєт то саме співає.....про гроші лєопольди і чути не хочуть, я їх просив тільки адрес останньої транзикації готівки по карті назвіть, далі я сам.....

Я розмістив ще одне оголошення на тому ж форумі, але з іншого ніку, з іншим текстом і іншим своїм номером. Проходить кілька днів, дзвонить то саме тіло з 0637438464 (впізнав по голосу, є записи розмов всіх), є мотор в Виноградові, бла бла бла, а я після дріфту так захрип, що він мене не впізнав........ хочете їдьте до мене, а хочете відправлю поштою, але пару ре на дорогу..... вам ще сервісну книжку з тої машини, кароч та ж пісня. Номер карти 5168755614561427 Іванов Юрій Я дзвоню до ментів, кажу так і так, ті о то ти супер придумав, давай його дані, і вже другий день ні слуху ні духу :shout , слідак каже я передав начальнику і все, той найобщик продавець мене напрягає коли я завдаток скину, нервує скотина :happy
Всё лучшее случаеться неожиданно...

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення CAT » Чет, 11 червня 2015, 23:33

M@sTeR писав: Я ок, на другий день, я не маю чим їхати бо бус поїхав в роботу, і кажу давай поштою. Він ну я не знаю, потім погоджується,
а шо якщо б ти їхав до нього? не розумію як він тоді збирався кинути... і в другому випадку також
M@sTeR писав: . хочете їдьте до мене,
Цікаво чи в нього був план на такий випадок..
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

daf
Повідомлень: 179
З нами з: Пон, 19 квітня 2010, 02:42
Ім'я: daf
Стать: чоловік
Авто: DAF XF 105
Номер: BP 555
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення daf » П'ят, 12 червня 2015, 00:00

M@sTeR писав:Jarevych, Місяць тому, повісив оголошення на форд клубі, про купівлю двигуна. Зранку дзвонить тіло з 063 592 49 32, представляється модером форуму, нік називає правильний. Всьо гарно розказує, ціна мене влаштовує, я питаю куди їхати, той назвав місто Ковель, потім він каже, давай завтра або на вечір бо їду на кордон по машину. Я ок, на другий день, я не маю чим їхати бо бус поїхав в роботу, і кажу давай поштою. Він ну я не знаю, потім погоджується, але давай 1500 на випадок повернення на карту кинь, старший чоловік, дуже впевнений голос, все гарно розказав про двигун, дасть документи з того авто(сервісну книжку). Я спішив(мотор не мені а другу треба), замотався, кидаю гроші, той дзвонить, давай смс на кого відправляти, я відправив і все з кінцями...... :facepalm :shout як школьніка :ninja :shout :shout :shout
На другий же день, в прівєт банку кажу розвели :| :facepalm , ті заблокували його карту 4149437853260709 на імя Коломиєць Вадим. Телефон в космосі його......більше даних про нього нема......написав заяву, ті лєопольди ще ті :facepalm Лайф то наркетський пакет, дані не надає, тільки через суд бла, бла. Прівєт то саме співає.....про гроші лєопольди і чути не хочуть, я їх просив тільки адрес останньої транзикації готівки по карті назвіть, далі я сам.....

Я розмістив ще одне оголошення на тому ж форумі, але з іншого ніку, з іншим текстом і іншим своїм номером. Проходить кілька днів, дзвонить то саме тіло з 0637438464 (впізнав по голосу, є записи розмов всіх), є мотор в Виноградові, бла бла бла, а я після дріфту так захрип, що він мене не впізнав........ хочете їдьте до мене, а хочете відправлю поштою, але пару ре на дорогу..... вам ще сервісну книжку з тої машини, кароч та ж пісня. Номер карти 5168755614561427 Іванов Юрій Я дзвоню до ментів, кажу так і так, ті о то ти супер придумав, давай його дані, і вже другий день ні слуху ні духу :shout , слідак каже я передав начальнику і все, той найобщик продавець мене напрягає коли я завдаток скину, нервує скотина :happy
Цей аферист мені також дзвонив - пропонував колеса ніби по хороших цінах, і аналогічно хотів завдаток, і казав що має колеса в Івано-Франківську, але я сказав що можу тільки приїхати і гроші наперед не висилаю, він мав щось взнати і подзвонити, але більше не дзвонив. Фото скидував з електронки: вадим кол <razbor.kol@yandex.ru

Аватар користувача
b_andriy
Повідомлень: 6733
З нами з: Вів, 27 грудня 2005, 22:59
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення b_andriy » П'ят, 12 червня 2015, 08:21

поїхати бандою і дати [цензура], або нє, спочатку погрузити мотор а потім дати [цензура] і поїхати :D

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення T5-R » П'ят, 12 червня 2015, 08:45

b_andriy писав: поїхати бандою і дати [цензура], або нє, спочатку погрузити мотор а потім дати [цензура] і поїхати
Ага щас...ви думаєте шо разваділа вас чекає, зустріне.... :shout :facepalm товар передсть міфічний..... :facepalm
кидок розрахований на завдаток, якщо клієнт вирішує їхати, продавець зіскакує та й все.
Impossible is Nothing

Аватар користувача
M@sTeR
Повідомлень: 2320
З нами з: Сер, 06 жовтня 2010, 21:10
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW 525iA
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення M@sTeR » П'ят, 12 червня 2015, 10:36

b_andriy писав: поїхати бандою і дати [цензура]
Я сюди і написав, щоб хтось пробив по карті приват банку, місце останньої транзакції готівки.....Або адресу, на кого карта зареєстрована. Хоча, карта може бути зареєстрована на якогось бомжа, чи підставну особу, яка за тою адресою давне не живе.....
Поможіть, за винагороду, селфі з його розбитою мордою за мною :D
Всё лучшее случаеться неожиданно...

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення Schulz » Сер, 29 липня 2015, 15:53

Попався і я, пацики, на вудучку одного аферіста :|
Почалося все з того, що замовили пам"ятник на цвинтар в одного старшого дядька, який має свою бригаду (+2 чоловік)... зв"язалися (я, батько і брат) не випадково. Даний майстр виявився батьком мого тодішнього співробітника, якого, як мені здавалось, я знав досить добре не сподівався від нього ніякого "подвоха" :unsure Та й навіть бачив, що його бригада дійсно працює і бачив реальні його роботи 2-3-річної давності. Чи то так криза на людей повпливала чи він завжди був "скритим кідалою" історія замовчує, але факт залишається фактом :| Крім того, маю знайомих, яким він давніше робив... трохи "затягнув з термінами", але зроби досить добре... я вже xз як там було насправді...але все виглядало доситьь... надійно на той час...
Цей самий "майстер" :angry виявився редкосим аферістом. Гроші взяв, а починати "не спішить" :cry Я розумію, що поступили ми як останні лохи, що зараз існують цілі солідні фірми з сайтами, порфоліо і представництвами, а такі "кустарники" вже давно відійшли в минуле, але... "маємо те, що маємо". Просто хотіли дати заробити "баті товариша", а вийшло, "як завжди".
Заплатили ми йому не всю суму, але явно більше половини (домовлялися за 50-на-50 ,але тому вічно "то курс виріс", "майсти бастують", "матеріли подорожчали" і ще 1000 різних причин. :confused і "витягував" по 1000-1500 :sad додаткових). А робоити так і не почав (видно і не збирався).
Що порадите робити в цій ситуації? Бо крім нас маємо ще одного "пострадавшого" (також бувшого співробітника).
Є думка зібратися всім разом і поговорити "по душам" :boxed , а якщо не дасть результату - писати заяву.

п.с. Ще був випадок, що він намахав (недоплатив) спільному знайомому шоферу з бусом, який віз йому пам"ятники з Житомирщини, та ще мав претензії "чого твій бус так багато бере!" :facepalm . Сам "майстер" ніби не особо і шифрується, часом бачать його з бригадою на цвинтарі (але рідко), трубку бере "через раз" і також, вічно має 1000 причин "дощі", "жара", "машина поламалася", "бетономішалка не робить", "захворів"... і т.п., але вже завтра (з понеділка чи т.п.) починаю робити! 100%!А тільки почнеш "грузити" відразу кричить "я хвора людина!, в мене був інфаркт, інсульт, діабет купу операцій" :cry
Отака-то фигня получилась! Я вже мовчу про те, що мене "пресують" родствіннічкі, то ж тіпа як я такого "спцияліста" підігнав :sad
Чо делать?

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення diesell » Сер, 29 липня 2015, 16:10

Schulz, взяти пациків і пояснити йому популярно, що памятник легенько можна замовити йому, якшо не віддасть гроші або не зробить роботу! :sing
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення CAT » Сер, 29 липня 2015, 17:11

Schulz, Там з тими цвинтарями і памятниками мафія страшна. Я коли замовляв гробівець то принципово пішов на одну фірму з якою раніше працював по роботі, підписав з ними договір з термінами і ціною. Потім при кожній передачі бабла отримував від них квитанцію або розписку. І то з термінами троха налажали. Там просто граніт, а це повязано з карєрами і інколи там терміни взагалі неможливо передбачити...
Але суть не в цьому, а в тому, що я коли вибирав в кого замовляти то давав різним людям рахувати, щоб розуміти рівень цін, в тому числі давав і різним таким "шарашкам" без фірми. По їхніх розрахунках помітив, що вони морозились називати точну вартість і точні терміни, просто казали "в районі стільки то тисяч" і "в районі двох-трьох місяців", бо типу то від карєру залежить, від порізки, від сраки-мотики. Я зразу поняв, що така тактика є для того, щоб потім маніпулювати клієнтом. Типу "не робим бо подорожчав граніт і треба доплатити", а потім "не було такого граніту як ви вибрали тому ми, щоб не стояти, взяли інший гробівець в роботу, а ваш закінчим як той доробим".
Через то я і вибрав фірму з договором і зі всім, причому по ціні не було суттєво дорожче, і я впевнений що якби поскупився тоді на кілька тис грн то потім би попав на набагато більше і ще би досі не доробив...

Тому я не думаю, що в твому випадку то пряме кидалово. Просто ті памятникові шарашки так працюють, беруть 10 замовлень, для 5 роблять нормально більш-менш, а для 5 не встигають, просирають завдатки, не мають за шо купити матеріал і потім тягнуть час надіючись, що від них відчепляться.

Доречі може озвучиш тут його імя та прізвище? Я там з багатьма спілкувався, може знаю його, щось пораджу..
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога! Кидалово!

Повідомлення CAT » Сер, 29 липня 2015, 17:19

Schulz, А з пациками і погрозами радив би не звязуватись. По-перше то кримінал, чувак може накатати заяву, що йому погрожують, і потім ходи по судах доказуй, що він тобі щось винен був... По-друге чувак старийхворийінвалід, ще коньки відкине від переживання і потім взагалі купа років буде грозити і ясно, що ніяких грошей не отримаєш і в помині.
Краще всього поговори наступним чином: поясни, що терміни про які домовлялись давно минули, роботи ще не почались, тому ти вирішив замовити памятник в інших людей. І хай або віддає гроші, або пропонує свої варіанти, наприклад віддати матеріалами (гранітом). А вже після того можна буде переходити до якихось радикальніших методів. Але так чи інакше, законних, бо краще вже лишитись без тих грошей, ніж ще і з криміналом...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей