Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

У Львові далі незаконно евакуюють авто
Аватар користувача
cdrom
Повідомлень: 3041
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 11:03
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення cdrom » Вів, 02 грудня 2014, 23:06

vovka, звичайно, це наступного разу заставить задуматися, але чому вони повинні евакуювати, якщо в законі чітко написано коли вони можуть це робити.
A goal without a plan is just a wish

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення VETERAN » Вів, 02 грудня 2014, 23:29

cdrom писав: в законі чітко написано коли вони можуть це робити.
У нас Закону тільки у цьому випадку не дотримуються? У нас країна суцільного беззаконня. Починаючи від низу і аж до Президента. Причому, чим вище - тим більше порушень і важкість наслідків вища. Стосовно штрафів підтримую. А якщо ще й була перешкода руху - значно вищий штраф. Тобто ввести драконівський штраф за зневагу до інших учасників руху - і водіїв, і пішоходів. Але в першу чергу - невідворотність покарання. Штрафи бажано доповнити якимось заняттям, яке забаре багато часу (якесь кіно з наступним письмовим переказом + екзамен), бажано у вихідні дні. За совєтів це було дуже ефективно стосовно всяких крутеликів з грішми.
В інших країнах чомусь ніхто такої зневаги до права не демонструє. Самому приходилося в штатах довго намотувати круги по Манхетену, шукаючи місця, але приткнутися напроти гідранта, чи на місце інваліда, ніхто не наважується.

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення soviet » Вів, 02 грудня 2014, 23:29

Andriy01, чувак, деюре, ти правий, так машина - це твоя приватна власність, проте, ця власність не повинна порушувати права інших громадян, став під знак - порушив, думаю його не просто від "фанаря" вліпили, отже тобі байдуже на усіх, як на учасників дорожньго руху, так і на пішоходів (якщо мало місце порушення їхніх прав). Крапка.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Dexter » Вів, 02 грудня 2014, 23:30

Andriy01 писав: soviet, Dexter, vovka, Felix, хлопаки, далеко нам ще до європи, якщо ви не розумієте, що у вас, як громадян, є певні базові права.
слухай, чоловіче, в мене теж є дуже хороший поворот додому через дві сплошних
ознаки такі як в тебе:
- перешкоди руху не створюю
- місце для повороту ідеальне

вважаєш, якщо мені на хвіст впадуть даїшники, то мені варто по конституції "використати базові права"(с) і втекти від відповідальності? сказати що в них реєстратор китайський, без сертефікату, а інших свідків нема тому валіть на три букви... я все вірно зрозумів?

конституція в нас лівою ногою писана, совість треба мати, а не користатись ситуацією, бо в кривому законі є лазєйка
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Andriy01 » Вів, 02 грудня 2014, 23:49

Dexter, напишу втретє. Я порушив і з цим не сперечаюсь.
Готовий заплатити штраф, якщо складуть протокол.


Але
1) я перешкоди руху не створював, тому моє авто евакуювали без причини.
В першому пості, де є лінк на гугл мапс, видно, що там колись була зона передбачена для паркування.

2) Навіть якщо гіпотетично уявити, що я створив перешкоду руху для тягача, який перевозив танк, погружений на нього перпендикулярно, а моє авто переміщене на штрафмайданчик, то там мені його мають повернути на першу вимогу, надавши квитанцію, яку я повинен оплатити. А далі я вже сам вирішуватиму, що робити з нею: платити, оскаржувати і тд.
Але неприпустимо обмежувати доступ до моєї приватної власності! Це так ніби ви не заплатили за газ чи інтернет, а вас не впускають додому поки не оплатите!
3) Питання нав'язування мені послуг евакуатора чи наддорогої стоянки сумнівне з боку закону.

Це все легко можна довести в суді і виграти суд. Напевне, сотні людей довели свою правоту у схожих випадках в суді. Але міськрада користується тим, що 450 грн - це не гроші, за які більшість захоче витрачати свої нерви та час в суді.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення andrew » Вів, 02 грудня 2014, 23:57

Andriy01 подаєш в суд.. напиши на ТВ і буш мав спокій..

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення T5-R » Сер, 03 грудня 2014, 00:06

Andriy01 писав: далеко нам ще до європи,
так, поки:
Andriy01 писав: припаркувався на Дудаєва в ідеальному для парковки місці.
Andriy01 писав: Лише під знаком стоянка-зупинка заборонена.
Andriy01 писав: Порушив ПДР - так, зізнаюсь. Варіантів інших не було
Це тіпа з розряду" а де я маю ше стати?", " я на трі сєкі" ...і т.д... не ображайся, ти поршуив умисно, про які базові права ти ще говориш?
Я можу назвати не одну причину, через яку цілком законно можуть перемістити твій автомобіль.... ;)
я наприклад в центр дууже рідко їду машиною, бо знаю що проблеми з паркомісцями, а свідомо ставати в заборонених місцях не хочу, щоб потім не рішати питання з наслідками евакуаціїї.
Impossible is Nothing

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення vovka » Сер, 03 грудня 2014, 00:16

Andriy01 писав: хлопаки, далеко нам ще до європи, якщо ви не розумієте, що у вас, як громадян, є певні базові права.
та далеко нам до Європи хто спорить.. отак і живем.

Одні порушують і коли їх зловили намагаються всіляко це виправдати, мол "а кому я мішав". Інших злять порушники через яких неможливо перейти по тротуару, чи не бачиш машини за поворотом (і т.п.) і вони закривають очі на "перегіби" влади.
Місцеву владу нервує недосконале законодавство і повне безсилля в боротьбі з порушниками парковки, тому вона чинить по своєму, в надії що більшість все таки судитися небуде.

Це все не є ідеально загалом, я з цим згоден, і можна було б просто ліпити квитанції на склі, або видавати авто і квитанцію, різні можуть бути рішення. Можливо ти юридично і правий, я не юрист, але розуміння в тій ситуації від простих людей навряд чи знайдеш. :ninja

Аватар користувача
Smith Wesson
Повідомлень: 909
З нами з: Пон, 23 липня 2012, 09:53
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Škoda Octavia 1.8T
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Smith Wesson » Сер, 03 грудня 2014, 00:18

Я працюю в центрі і паркуюсь щодня там вже купу років, причому часто за кілометр від офісу, мені пройтися не тяжко, хоча якби з порушеннями під знаком стоянка заборонена, то можна і недалеко, як деякі умудряються унікуми там в три ряди ставати вдень.
Завжди дотримуюся правил та був один випадок, коли мою машину забрали туди, тоді я ще менше тебе порушив, бо знаку заборони не було, але відразу за пішохідним припаркував на вул. Просвіти. Прикол в тому, що в тому ж місці забрали машину одного чувака, який бореться з незаконним паркуванням в центрі Львова, пише в різні інстанції, зокрема щоб ввели фотофіксацію і т.д. :shout Мене тоді це заспокоїло, бо теж як ти кіпішував, але вину признавав.
І 290 грн. мені не давали платіжку, лише 144.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення topper » Сер, 03 грудня 2014, 00:24

на трі сєкі
я переважно так і стараюс, бо інакше
цілком законно можуть перемістити твій автомобіль
А зрештою, став на Саксаганського або Герцена, там поспокійніше з евакуаторами :roll :sing
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Dexter » Сер, 03 грудня 2014, 00:28

Andriy01 писав: Dexter, напишу втретє. Я порушив і з цим не сперечаюсь.
Але
1) я перешкоди руху не створював, тому моє авто евакуювали без причини.
ти, коли виходив з авто, глянув де найближчі пожежні гідратни розміщені?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Andriy01 » Сер, 03 грудня 2014, 00:30

Цікаво, а в ДАІ має бути адмін протокол про порушення мною ПДР? Бо на площадці спочатку сказали, що має бути, а потім - що не буде

vovka, Не суди мене строго;) на разі, маю з 2007 року лише 1 штраф ;)

Dexter, там паркуватись колись можна було (Лінк у першому пості) + місце ідеальне для паркування. А гідрант, напевне, був біля будинку.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Felix » Сер, 03 грудня 2014, 07:37

T5-R писав: я наприклад в центр дууже рідко їду машиною, бо знаю що проблеми з паркомісцями, а свідомо ставати в заборонених місцях не хочу, щоб потім не рішати питання з наслідками евакуаціїї.
аналогічно... просто стараюся так планувтаи свої справи, щоб в центр їхати хіба після 8 години :facepalm а деколи буває треба в район універу - то буває шо по 5-10 кругів матаю там шоб стати нормально більш-менш :sad


ПиС: в мене також хватав машину евакуатор...

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення xxfOxx » Сер, 03 грудня 2014, 10:01

Andriy01 писав: soviet, Dexter, vovka, Felix, хлопаки, далеко нам ще до європи, якщо ви не розумієте, що у вас, як громадян, є певні базові права.
всі чомусь дуже добре пам’ятають про права і забивають на ОБОВ’ЯЗКИ - чи не так?

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Zhdan » Сер, 03 грудня 2014, 10:07

Bugs_bunny писав:ось-ось, а приїхати і забрати якогось мерса, типу МЛ, який заважає огляду чи то навіть проїзду самого евакуатора, ссать по штанях :angry :angry :angry
неодноразово бачив, як забирають вибірково, переважно бюджетні авто.
Проходив вчора по вул.Дудаєва в той час коли "переміщували" авто. І вантажили Прадо з номером 3388 чи 8833. Здається не бюджетне авто. :-)

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Andriy01 » Сер, 03 грудня 2014, 10:14

Напевне, я погано пояснюю.
Суть теми в тому, що:
1) ваше авто можуть необгрунтовано забрати евакуатором під приводом, що воно чинить перешкоду руху. Приклад: як цей Субару Форестер, який стоїть під знаком "Р" може чинити перешкоду руху? Саме там стояло моє авто.

2) вам не віддадуть ваше власне авто, поки не заплатите за послуги, які ви не замовляли, неконкурентну ціну + ставлять "на лічильник". Якісь ознаки ОЗГ

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Felix » Сер, 03 грудня 2014, 10:24

Andriy01, братішка - то шо ти пишеш - не новина, так всі счітають ,кагда попадають ;) всі начінают згадувтаи про базові права і прочу хрєь, сразу всі стають нівіпатса законніками - класіка галицкого бичка вопшім :facepalm
мені і у Львові забирав евакуатор тачку, і в будапешті мені кальоса блоканули в неділю бо чуток не там парканувса (недовдуплив в їхю писанину) і шо? і тіпа європа і єврасаюс і шота не проканало про бащові права їм расказати... асобінно коли мови вони нікої не знають :facepalm добре шо там один хоть чуток по англійскі шарив, а визвали їх румуни на розблокіровку, які тоже застряли :facepalm :shout
да, воно дико неприємно, але в основі всього лежить факт - нарушив - палучай.... ну а якшо не сагласін і ти справді правий - вперед - є суди, захищай свої права... замість того шо тратити час на писанину на форумі - написав б краще оскарження дій евакуаторщиків до суду - гляді вибрав би діло і зі всіма поділився досвідом своїм ;) да - і не нада казати шо всьо фігово, всьо прогнило, шо суди всі куплені і т.д. канєшно ,ідіала нема, але ніхто не буде захищати твоїх прав - ти сам повинен це родити в разі їх порушення ( то кстаті європейскій підхід :happy )

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення soviet » Сер, 03 грудня 2014, 10:34

Andriy01 писав: 2) вам не віддадуть ваше власне авто, поки не заплатите за послуги, які ви не замовляли, неконкурентну ціну + ставлять "на лічильник". Якісь ознаки ОЗГ
так воно і є організована злочинна група, яка просто прикривається своїми в державних структурах, зокрема правоохоронних.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Morozov » Сер, 03 грудня 2014, 10:43

Felix писав: братішка - то шо ти пишеш - не новина, так всі счітають ,кагда попадають всі начінают згадувтаи про базові права і прочу хрєь, сразу всі стають нівіпатса законніками - класіка галицкого бичка вопшім
Та ні, гальцька бичка тут проявляється в тих хто підтримує евакуатори,
так автор порушив (сам визнає), так він має понести покарання і поніс його,
але "галицькі бички" не розуміють що гроші які він має заплатити за порушення мають іти у бюджет а за евакуацію ідуть мутному підприємтву, власники евакуаторів класно працюють, загрібають кошти які мають іти державі, а народ їх щей підтримує :facepalm

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: У Львові далі незаконно евакуюють авто

Повідомлення Andriy01 » Сер, 03 грудня 2014, 10:58

Felix, це не "галицька бичка", це "рабське мислення". А-ля : "ну так, забрали машину, ну та добре що хоч віддадуть. добре, що не конфіскують її в бюджет міста". В принципі, такі погляди теж мають право на життя.

Дзеркальний приклад: завтра місто прийме чергову ПОСТАНОВУ, згідно якої в центр міста не допускатимуться авта стандарту нижче Евро-5, а за порушення постанови - авто конфіскується у власника в бюджет міста. А невмілий чи заангажований ДАІшник побачить твоє авто на Сихові і вирішить, що Сихів теж підпадає під поняття "центр міста" і прощавай авто.
Ну так, ти ж винен, що їздиш на авто "Євро-4". "Нарушив - получай".
Востаннє редагувалось Сер, 03 грудня 2014, 11:00 користувачем Andriy01, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 20 гостей