Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відбулося дтп
Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 12:26

CAT писав: бо він не врахував дорожньої ситуації і не обрав безпечну швидкість.
саме так воно і трактується. так само як і коли дорога нерозчищена і суцільний лід, винен в дтп завжди водій, який не врахував дорожню обстановку. кожен відповідає за свої передні колеса. тут один вихід - начистити припаркованому рильце :D хоч така моральна компенсація :D
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Vexler » Сер, 31 грудня 2014, 12:27

Bumer, звичайно, що має.
Але різна ситуація буває: в когось поламалась машина, водій відкотив куди зміг наприклад (під знак або ще щось) і тут їде чувак і каже - от рагуль де машину поставив, ввалив його на Камазі і Даі має визнати правоту камазиста. Чувак приходить за машиною і подарунок під Новий Рік: машина несправна, розбита і ще й винен в дтп. :D
Востаннє редагувалось Сер, 31 грудня 2014, 12:37 користувачем Vexler, всього редагувалось 5 разів.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 12:29

Bumer писав: а я думав кожен учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ПДР
розраховувати ти можеш на що завгодно, але це не дає тобі права штуркати іншу машину тільки тому, що ти не можеш вміститись. так, він неправий, але коли ТИ не вміщаєшся, але все одно пхаєшся, то ТВОЄЇ вини його неправість не зменшує.
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Bumer
Повідомлень: 959
З нами з: П'ят, 05 грудня 2008, 23:23
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW
Номер: BC5BX
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Bumer » Сер, 31 грудня 2014, 12:48

Vexler писав: Але різна ситуація буває: в когось поламалась машина, водій відкотив куди зміг наприклад (під знак або ще щось) і тут їде чувак і каже - от рагуль де машину поставив, ввалив його на Камазі і Даі має визнати правоту камазиста. Чувак приходить за машиною і подарунок під Новий Рік: машина несправна, розбита і ще й винен в дтп. :D
ну то хай в такій різній ситуації включить аварійку і поставить знак аварійної зупинки на відстані, що забезпечує безпеку дорожнього руху
Sally писав: розраховувати ти можеш на що завгодно, але це не дає тобі права штуркати іншу машину тільки тому, що ти не можеш вміститись. так, він неправий, але коли ТИ не вміщаєшся, але все одно пхаєшся, то ТВОЄЇ вини його неправість не зменшує.
не на що завгодно, а конкретно на те, що прописано, і де я писав, що буду спеціально штуркати іншу машину, бо він неправий? я, наприклад, своє майно занадто ціню, щоб розбивати чи коцати об якогось неправильнопаркувальщика, хоча чесно сказати, деколи хочеться резинову машину чи якогось камаза...
Востаннє редагувалось Сер, 31 грудня 2014, 12:53 користувачем Bumer, всього редагувалось 1 раз.
https://www.facebook.com/groups/1431532603826575/
Ввічливість береже Ваші зуби, краще, ніж орбіт!

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 12:53

Bumer, та я не кажу, що ти конкретно ти, а загалом "ти" це кожен з нас :happy
до чого твій комент шо ти можеш розраховувати? що змінилось для тебе і чому раптом ти зараз вважаєш шо в твоєму праві розраховувати тобі відмовили? :D розраховуй звичайно, але ж це дорога, а на ній трапляються різні трафунки, треба не тільки розраховувати, але і враховувати ;) якщо хтось не включив аварійку і не поставив знака, це не означає, що хтось інший отримує право його бити (ну хіба моральне :D ). тому винен той, хто зачепає, а не той, хто не там став
про камаз то ти даремно, спитай Топпера :D
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Bumer
Повідомлень: 959
З нами з: П'ят, 05 грудня 2008, 23:23
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW
Номер: BC5BX
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Bumer » Сер, 31 грудня 2014, 13:01

Vexler писав: і тут їде чувак і каже - от рагуль де машину поставив, ввалив його на Камазі
Sally писав: якщо хтось не включив аварійку і не поставив знака, це не означає, що хтось інший отримує право його бити (ну хіба моральне :D
чому ви пишите про спеціальний намір(напевно на підсвідомому рівні про камаз солідарні :angel ), таке враження, що неправильна парковка не може спричинити дтп, йдеться про ВИПАДКОВЕ дтп через неправильну парковку
Sally писав: до чого твій комент шо ти можеш розраховувати?
до слів
Vexler писав: хтось машину не так поставить тощо.
Sally писав: про камаз то ти даремно, спитай Топпера :D
просто камаз не довів справу до кінця :shout
https://www.facebook.com/groups/1431532603826575/
Ввічливість береже Ваші зуби, краще, ніж орбіт!

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 13:10

Bumer писав: чому ви пишите про спеціальний намір(напевно на підсвідомому рівні про камаз солідарні ), таке враження, що неправильна парковка не може спричинити дтп, йдеться про ВИПАДКОВЕ дтп через неправильну парковку
тому що припаркована машина стоїть і не рухається, найчастіше в ній взагалі нікого нема :D і та інша машина теж не рухається сама по собі, нею керує водій, і якщо трапляється дтп, то це не машина сама собі так поїхала, а водій неправильно нею покерував. :D якщо неправильно покерував, значить неправильно розрахував відстань і швидкість. логічно? :D значить він винен :D якщо він бачить, що нема можливості проїхати, то він повинен або розвертатись, або стояти і чекати коли хтось забере машину чи поможе йому проїхати. до речі про допомогу теж в правилах сказано. в ідеалі це взагалі накляузнічати і закликати даі щоб ті розрулювали таку ситуацію. так, це дуже часомістко, але тоді водій, який не влазиться буде 100% правий, а неправильноприпаркований 100% неправий.
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
worner
Повідомлень: 1001
З нами з: Нед, 17 лютого 2013, 16:43
Ім'я: Worner
Стать: чоловік
Авто: 3008
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення worner » Сер, 31 грудня 2014, 13:16

Dexter писав: нагорода найшла свого власника
хоть автор і не правий, але радіти чужій біді - для себе гірше ;)

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення may » Сер, 31 грудня 2014, 13:31

Sally писав:якщо неправильно покерував, значить неправильно розрахував відстань і швидкість. логічно? :D значить він винен :D
Логічно, але про винуватість не факт...
Я розумію автора так, що порушення правил стоянки визнано створенням аварійної обстановки, яка привела до ДТП.
Попоротун не переконався у безпечності маневру і не витримав інтервал.
ПДР порушили обоє!

А висновки про причинно-наслідкові зв'язки в ДТП - справа експертів (людей із спеціальними знаннями).
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Bumer
Повідомлень: 959
З нами з: П'ят, 05 грудня 2008, 23:23
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW
Номер: BC5BX
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Bumer » Сер, 31 грудня 2014, 13:34

Sally писав: якщо він бачить, що нема можливості проїхати, то він повинен або розвертатись, або стояти і чекати коли хтось забере машину чи поможе йому проїхати.
а якщо це швидка або пожарка? шкода, що той хто їде так багато повинен, а той, що неправильнозапаркований правильно паркуватись не повинен :angry
Sally писав: тому що припаркована машина стоїть і не рухається, найчастіше в ній взагалі нікого нема :D і та інша машина теж не рухається сама по собі, нею керує водій, і якщо трапляється дтп, то це не машина сама собі так поїхала, а водій неправильно нею покерував. :D якщо неправильно покерував, значить неправильно розрахував відстань і швидкість. логічно? :D
по жіночій логіці так :D , хоча в моєму розумінні таке дтп, то є причинний наслідок(в юриспрундеції не сильний), але як вище було описано схожі ситуації з життя, то виходить в дай також жіноча логіка,
йду я краще коньяк пити, не можу зрозуміти чому я маю підстроюватися під чужі порушення, але з теми можна зробити гарний висновок:
правильна парковка згідно ПДР набагато полегшує життя)
Востаннє редагувалось Сер, 31 грудня 2014, 13:38 користувачем Bumer, всього редагувалось 1 раз.
https://www.facebook.com/groups/1431532603826575/
Ввічливість береже Ваші зуби, краще, ніж орбіт!

rusmaks
Повідомлень: 883
З нами з: П'ят, 01 травня 2009, 12:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW T5 1,9 TDI, Golf II '84, 1,6TD, JR
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення rusmaks » Сер, 31 грудня 2014, 13:36

may писав: А висновки про причинно-наслідкові зв'язки в ДТП - справа експертів (людей із спеціальними знаннями).
Які відсутні у наших ДАІ....

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Dexter » Сер, 31 грудня 2014, 13:49

worner писав: хоть автор і не правий, але радіти чужій бід
в біду попав інший водій, який не зміг об’їхати бидло-паркувальника через погодні умови
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 13:54

rusmaks писав: Які відсутні у наших ДАІ....
угу...
Bumer писав: хоча в моєму розумінні таке дтп, то є причинний наслідок
причина не в тому, що хтось неправильно став, а в тому, що хтось неправильно вивернув. так, той хто неправильно став, безперечно винен в тому, що неправильно став і порушив пдр, але від цього вина того, хто неправильно вивернув меншою не стає. така вина не відносне, а абсолютне поняття і якщо вона має 100 балів, то навіть якщо вина іншого 150 балів, тамта все одно має 100 балів і не менше. розумієш? якби це була швидка або пожарка... а розглянь випадок навпаки, якби на дорогу вибігла дитина чи впав інвалід і не зміг вчасно піднятись, а ти бац і стукнув його, бо не вмістився!? це риторичне. треба просто змиритись з тим, що за свої дії на дорозі ти відповідаєш сам, а не перекладати вину чи відповідальність на когось іншого.
zubylo.lviv.ua

rusmaks
Повідомлень: 883
З нами з: П'ят, 01 травня 2009, 12:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW T5 1,9 TDI, Golf II '84, 1,6TD, JR
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення rusmaks » Сер, 31 грудня 2014, 13:58

Dexter писав: в біду попав інший водій, який не зміг об’їхати бидло-паркувальника через погодні умови
тут потрібно ще вказати місце де це все відбулось, оскільки я колись теж попав в ДТП і якщо відверто, то в тому місці були всі бидло-паркувальники(а реально мало місця для паркування), і через яких я теж попав, і був винуватим(хоча виїздив з подвір'я дуже обережно).

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення andreyclk » Сер, 31 грудня 2014, 13:59

от читаю і в акуї,як думаєте хто писав ПДР ? клоуни чи шо? !
якшо я буду їхати по зустрічній і вібусь в авто то винен буде воділа який спокійно їхав 60 в крайній правій полосі?Чи аналогія з проїздом на червоне?
:facepalm

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення andreyclk » Сер, 31 грудня 2014, 14:02

Sally, їхав на авто і вискочила дівчина на капот.НЕ повіриш хто був визнаний винуватцем.ДІВЧИНА ПІШОХІД!!!

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення VETERAN » Сер, 31 грудня 2014, 14:06

Dexter писав: в біду попав інший водій, який не зміг об’їхати бидло-паркувальника через погодні умови
А якби там, на місці того запаркованого, опинилася жінка з коляскою - вона би також була винною?
Є різні ступені вини. І категорії бувають різні - є активні і пасивні. Пасивні тільки створюють умови, чи можливість біди. Ну а вже активні спричиняють і додаткові можливості, і саму біду. Сама наявність машини в неположеному місці не була неуникненою причиною аварії.

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 14:11

rusmaks, за твої дії на дорозі відповідальність тільки на тобі. якщо ти бачиш, що не вміщаєшся, але все одно їдеш, то ти маєш усвідомлювати, що ти їдеш туди, куди ти не вміщаєшся. якщо ти усвідомлюєш, але все одно приймаєш рішення їхати, то ти мусиш бути готовим відповідати за своє рішення. так само як коли ти ставиш не там машину (не ти конкретно, а взагалі) то маєш усвідомлюват відповідальність за те, що ти там поставив свою машину і маєш бути готовий нести відповідальність передбачену за таке. так, відповідальність за неправильну парковку і за побиття чужої машини різна, це треба прийняти як факт і змиритись з цим і корегувати свої дії відповідно до того факту. є такі речі в житті, на які ми не маємо впливу на жаль.
andreyclk, з дівчиною таке часто буває, якщо вона вискакує, а водій не має можливості зупинитись. але припаркована машина нікуди не біжить і в даному випадку водій був не на швидкій чи пожежній, було достатньо часу зупинитись і обдумати свої дії.
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення may » Сер, 31 грудня 2014, 14:13

Sally писав: така вина не відносне, а абсолютне поняття і якщо вона має 100 балів, то навіть якщо вина іншого 150 балів, тамта все одно має 100 балів і не менше.
Н.М.Кристи?
Не узнаю Вас в гриме! (с) ;)
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення andreyclk » Сер, 31 грудня 2014, 14:15

Sally, А ТИ НЕ ДУМАШ шо авто зза повороту не видно було? чи слизько було?
Скільки можна своі проеби на інших валити? на куя взагалі ті ПДР ?!чого не парканутись нормально?іти далеко чи інвалід може? і ше старатись звинуватити інших....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей