Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відбулося дтп
Аватар користувача
Rosko
Повідомлень: 3129
З нами з: Пон, 18 червня 2012, 21:07
Стать: чоловік
Дякував (ла): 9 рази
Подякували: 5 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Rosko » Сер, 31 грудня 2014, 14:16

Vexler, а навіщо тоді ПДР? якщо авто "криво" припарковано і створює аварійну ситуацію на дорозі:
Згідно до вимог правил дорожнього руху паркувати автомобіль забороняється:
а) у місцях, де заборонена зупинка;
б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);
в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;
г) ближче 50 м від залізничних переїздів;
ґ) поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше 100 м хоча б в одному напрямку руху;
д) у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів.
то він є порушником який спричинив аварію і він має відповідати за неї!

Інакше можна в когось задом заїхати і сказати що то він винний бо ти в нього вїхав, тай взагалі знехтувати правилами та їздити по зузтрічній бо так деколи зручніше і коротше, якщо ти розумієш про що я ;)
Мій стиль - не ваша мода.

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 14:19

andreyclk, :shock :shout :shout :shout це з якою швидкістю треба входити в поворот, з-за якого не видно авто, яке той поворот перекриває? :shout слизько? значить треба зменшити швидкість до безпечної. далі слизько? значиь швидкість недостатньо зменшена. інша машина не винна в тому, що ти не вмієш їздити по слизькій дорозі чи погано бачиш :shout він винен тільки в тому, що припаркувався з порушення пдр, а той, хто його коцнув, в тому, що його коцнув, бо не розрахував своєї їзди! не треба все валити в одну купу. Дивись як Ветеран добре сказав!
zubylo.lviv.ua

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення andreyclk » Сер, 31 грудня 2014, 14:23

Sally, з твоєї точки зору треба поставити авто в гаражі бо ти завжди винен.При швидкості 30 попадеш на лід в повороті в спуск,потім поспілкуємось

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення andreyclk » Сер, 31 грудня 2014, 14:24

Sally писав: він винен тільки в тому, що припаркувався з порушення пдр
так давай їздити по зустрічній,швидше ,зручніше і якшо буде дтп то вони олені тебе не побачили,правильно?швидкості безпечної не вибрали?!
Перестань ту ахінею нести

Аватар користувача
Bumer
Повідомлень: 959
З нами з: П'ят, 05 грудня 2008, 23:23
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW
Номер: BC5BX
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Bumer » Сер, 31 грудня 2014, 14:26

Sally писав: якби це була швидка або пожарка... а розглянь випадок навпаки
це відповідь питанням на питання :facepalm
Sally писав: причина не в тому, що хтось неправильно став, а в тому, що хтось неправильно вивернув
хтось неправильно вивернув, а хтось свідомо порушив пдр або просто не знає їх, тому несвідомо, але порушив, але той хто їхав міг їхати з шв.40км./год, в повороті його могло понести і якщо б не було неправильнозапаркованого, то не було б дтп, це узагальнено для розуміння, що не обов'язково їхати, як в нфс, щоб зачепити запарковану на повороті машину, тим більше при сьогоднішніх погодніх умовах

maluy17 писав: 30 12 2014 відбулося дтп така ситуація я припаркував автомобіль з порушенням ПДР зупмнка стоянка - ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду, тобто я зупинив авто 5и від виїзду з повороту і в мене заїхали хто виноватець в дтп?



хай топікстартер нормально опише ситуацію, з розділовими знаками, з вказанням місця дтп, хто звідки і куди виїжджав чи їхав, бо получається паркуйся, як хочеш і правила про парковку, написані неправильно
Востаннє редагувалось Сер, 31 грудня 2014, 14:31 користувачем Bumer, всього редагувалось 2 разів.
https://www.facebook.com/groups/1431532603826575/
Ввічливість береже Ваші зуби, краще, ніж орбіт!

rusmaks
Повідомлень: 883
З нами з: П'ят, 01 травня 2009, 12:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW T5 1,9 TDI, Golf II '84, 1,6TD, JR
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення rusmaks » Сер, 31 грудня 2014, 14:30

Sally? я цілком погоджуюсь, у моєму випадку(завіз сина до школи) були припарковані авто так, що видимість при виїзді з подвір'я була нульова(БМВ 6 та інші), і я зупинився....відкрив вікно...прислухався і тільки висунувся, і отримав......і що мені потрібно було робити. Зупинитись перед виїздом, вийти з авто, виглянути чи ніхто не їде, а потім в одну мить заскочити в авто і виїхати. Ну але сталось....

Інший випадок 2 місяці тому, мій знайомий рухався по Липинського до кільця Макдака, і якийсь йолоп зупинився у лівій полосі, щоб повернути через 2 сплошні(бо там вуличка), другий водій зупинився за ним, і тупо стояв, а третій - звісно догнав всіх, і був винний. І я це реально йому сказава відразу, а ще хотів хоч якось НАКАЗАТИ водія першої авто через Даїшників, але мені було сказано, що НІЧОГО НЕ ДОКАЖЕШ, оскільки перший водій нічого не порушував, і маневр не здійснював....

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 14:30

andreyclk, з моєї точки зору треба бути готовим відповідати за свої дії на дорозі (та й не тільки на дорозі). я їжджу вже не один рік і була в різних ситуаціях, так що не треба мене лякати :shout
я пам"ятаю той випадок, про який Топпер говорив. він тоді не пролазив, а ззаду його добряче підперли і ще й сигналили. коли він виїхав то задів передню машину. хто був винен? був винен сам Топпер, бо він бачив що не влазить, але все одно поїхав. чи той, хто неправильно став і той хто ззаду сигналив нагнітаючи паніку винні? в моральному плані так, але їхньої вини в його рішенні нема, бо то було тільки його рішення. Топпер тоді виніс урок з цього, і всі, хто знали про випадок, також. так само і тут водій повинен всіляко уникати аварії і повинен відповідати за свою їзду. як так можна свідомо їхати на машину і казати, що не винен? що це дитячий садок якийсь чи що?
zubylo.lviv.ua

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення andreyclk » Сер, 31 грудня 2014, 14:33

Sally писав: їжджу вже не один рік і була в різних ситуаціях, так що не треба мене лякати
:facepalm :facepalm :facepalm
краще залишу то без коментарів...
Sally писав: як так можна свідомо їхати на машину і казати, що не винен?
Хто свідомо їхав? Про шо ти? :facepalm
Ще раз питаю якшо буду їхати по зустрічній і влуплю твоє авто хто буде винен???
Востаннє редагувалось Сер, 31 грудня 2014, 14:34 користувачем andreyclk, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення may » Сер, 31 грудня 2014, 14:33

Sally писав: інша машина не винна
;)
Визначення "аварійна ситуація" буде тільки в наступних ПДР...
Але зараз закон (КУпАП) визначає, що порушення правил зупинки і стоянки може привести до створення аварійної обстановки!
А за це, навіть без ДТП, може і позбавлення прав бути від 6 до 12 місяців.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 14:37

rusmaks, якщо видимість нульова а ти все одно їдеш, то де твій здоровий глузд? :D в правилах написано, що якщо не можеш справитись сам, то можна скористатись допомогою сторонніх осіб.

ви хлопці можете мені розказувати що завгодно, всяке там занесло, не видно ітд, то все відмовки, ви просто знімаєте з себе відповідальність. я вже їжджу достатньо давно, щоб знати, як то воно буває, і повірте виїжджала теж при дуже різних умовах, хто мене знає, той може підтвердити. так що я вам авторитетно заявляю, що всі ваші відмолвки на рахунок "мені не було куди дітись бо припарковані машина наскочили на мене і створили дтп" це просто туфта :shout :shout :shout так так, я знаю, що ви зараз будете злитись, ну але зате будете знати правду і коли заспокоїтесь, то може якась частина істини до вас таки дійде :shout
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 14:39

may писав: Але зараз закон (КУпАП) визначає, що порушення правил зупинки і стоянки може привести до створення аварійної обстановки!
та, до речі про аварійну обстановку, треба напевно оновити свої знання з цього приводу, бо воно все так швидко міняється, що не встигаєш. минулого року я якось натрапила на інформацію, що даі не можуь оштрафувати за аварійну обставновку якщо безпосередньо аварії не відбулось. зараз далі так?
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення may » Сер, 31 грудня 2014, 14:56

Sally писав: до речі про аварійну обстановку, треба напевно оновити свої знання з цього приводу, бо воно все так швидко міняється, що не встигаєш
Це не мінялось вже шостий рік.
минулого року я якось натрапила на інформацію, що даі не можуь оштрафувати за аварійну обставновку якщо безпосередньо аварії не відбулось. зараз далі так?
Такого не було і немає.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 14:58

may писав: Такого не було і немає.
100% було! якщо даі виписує штраф за створення аварійної обстановки без аварії, то в суді такий штраф оскаржувався легко! так само як непропущений пішохід без пішохода.
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення may » Сер, 31 грудня 2014, 15:14

Sally писав:100% було! якщо даі виписує штраф за створення аварійної обстановки без аварії, то в суді такий штраф оскаржувався легко!
Ніхто розумний про таку хню не напише. Не знаю що ти читала...
Покажи хоч однє таке оскарження! ;)
П.С. у твоїх "100%" ;) могло бути написано про неправомірність штрафу за аварійну обстановку без наявності фактичних данних!
Почитай КУпАП(ч.4 ст.122) і не плутай божий дар з яєчнею!
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 15:18

may, я не впевнена що ми з тобою говоримо про одне й те ж.
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення may » Сер, 31 грудня 2014, 15:26

Sally писав:may, я не впевнена що ми з тобою говоримо про одне й те ж.
Я говорю про Кодекс України про адмінпорушення!
Тільки(!) ним визначаються санкції за створення аварійної обстановки. Чи з ДТП, чи без неї!

а от про що ти - %)
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 15:30

may, ну відать не тільки ним :D я не буду зараз шукати інфу про це, я добре не пам"ятаю, в яких умовах я про це взнала, але пам"ятаю, що ми ту це неодноразово згадували. не думаю, що це якось допоможе в даній ситуації. та й загалом в таких і подібних ситуаціях це навряд чи врятує від відповідальності.
ше додам: якщо просто здаєш взад (ну наприклад робиш якийсь маневр) і тобі ззаду хтось підлазить, ти його стукаєш, то ти винний. можна говорити про створення іншим аварійної ситуації бо не дав завершити маневр, але при цьому відповідальність за те, що ти його здійснив і створив дтп при цьому з тебе не знімається ніяк.
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення may » Сер, 31 грудня 2014, 15:41

Sally писав: ну відать не тільки ним :D
:facepalm
відать знаєш якесь альтернативне законодавство...
але пам"ятаю
;)
Та інспектори ДАІ взагалі не мають права штрафувати за аварійну обстановку!
це справа судів.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відбулося дтп

Повідомлення andreyclk » Сер, 31 грудня 2014, 16:05

Sally, дякувати дорожнім богам шо я з тобою не стикався на дорозі.На тому дискусію можна вважати закритою
П.с. Раджу перечитати (чи прочитати) ПДР

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відбулося дтп

Повідомлення Sally » Сер, 31 грудня 2014, 17:10

may писав: а інспектори ДАІ взагалі не мають права штрафувати за аварійну обстановку!
це справа судів.
як це не мають права штрафувати? а постанови хто виносить?
zubylo.lviv.ua

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей