Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Не платять по страховці.Цивільний поліс.ДТП
Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Не платять по страховці.Цивільний поліс.ДТП

Повідомлення t309 » Чет, 19 березня 2015, 13:17

serega_l1, ти про реальну історію про деда?
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Не платять по страховці.Цивільний поліс.ДТП

Повідомлення Vexler » Вів, 15 вересня 2015, 10:31

САХАР писав:
Vexler писав: САХАР, наразі корупція в державі не дозволяє це зробити. Наднизька ціна з безпідставними знижками - хіба не ознака нехватки грошей в СК? Тому треба самому все фільтрувати. Якщо водій свідомо купляє дешевше, знаючи що купляє Г, то про який ЄС може йти мова?
Про какое может идти речь если покупаеш у страховой а она получила лицензию у государства.Я себе должен этим голову забивать?Для этого есть люди которым за это зарплату платят.
В нас є ще наслідки корупції. Отримати ліцензії раніше було простіше простого. Зараз на ринку ОСЦПВ нових СК не прибуває, навпаки щороку зменшується!
І якщо говорити про теперішню ситуацію, то перший індекс - низька ціна, мається на увазі нижче дозволеної межі. Це не означає що СК така лояльна і хоче прогнутися під клієнта, бо тарифи і правила обрахунку у всіх однакові! Це означає просто,що СК без грошей і їм немає різниці скільки у водія грошей взяти, якщо й так платити в разі ДТП нікому нічого не будуть. Хоча економити 50грн-100грн і обирати лохфорт - це брєд повний чисто математично, особливо на фоні бензину майже по 20грн\літр. :facepalm Я вже мовчу, що клієнт навіть Європротоколом не скористається, не побачить сервісу у всіх інших випадках. По суті купив папір А4 зеленого кольору. Ну й пряме врегулювання не за горами, яким теж такий клієнт не скориистається. Питається в чому зміст взагалі такої псевдоекономії? :facepalm
ВОНА
сьгодні якийсь чувак з неї в нас в селі по хатах ходив ,впарював медичну страховку .ну чистий лохотрон ходячий :shout
Уявляю, яка в них медстрахівка, якщо вони на ринку автоцивілки не довго дихали))
69 ПрАТ СК "ВОНА" 2015-04-23 Позбавлені членства в МТСБУ через заборгованість до фондів МТСБУ
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
kadtaras
Повідомлень: 163
З нами з: Вів, 22 жовтня 2013, 10:00
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda A5
Номер: BC****EP
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Не платять по страховці.Цивільний поліс.ДТП

Повідомлення kadtaras » Пон, 16 травня 2016, 12:11

Закінчилась цивілка ОСЦПВ. Хочу спробувати взяти в приват банку? Що скажете вартує? Хтось має досвід?

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Не платять по страховці.Цивільний поліс.ДТП

Повідомлення Vexler » Пон, 16 травня 2016, 12:48

kadtaras, Приватбанк має свою кептивну СК. По факту живе лише з клієнтів банку, бо окремої мережі офісів СК Кредо не має. Треба в Приватбанк йти по суті.

Мою гілку дивився ?
viewtopic.php?f=39&t=13399
Якщо треба хорошу СК і сервіс - звертайся :roll
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Не платять по страховці.Цивільний поліс.ДТП

Повідомлення Vexler » Чет, 02 червня 2016, 11:48

Страхова компанія «Скайд» позбавлена членства у МТСБУ
02.06.16
Зображення
СК «Скайд» з 31 травня 2016 року позбавлена членства в Моторному Транспортному Страховому Бюро України.

Причиною позбавлення членства стало непогашення заборгованості перед МТСБУ протягом двох місяців, згідно п.51.10 ст.51 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», а саме: «Страховик, який протягом двох місяців має заборгованість перед МТСБУ щодо сплати у повному обсязі внесків, відрахувань до фондів МТСБУ, створених відповідно до цього Закону, або компенсації витрат, здійснених МТСБУ за його зобов’язаннями, втрачає відповідний статус асоційованого та/або повного члена МТСБУ».

Загальна сума заборгованості СК «Скайд» перед МТСБУ склала 1 817 600 грн.

Про факт втрати СК "Скайд" асоційованого членства в МТСБУ повідомлено страховика та Нацкомфінспослуг.

З моменту позбавлення членства в МТСБУ страхова компанія «Скайд» втрачає право укладати від свого імені договори ОСЦПВ та зобов’язана протягом місяця провести інвентаризацію бланків та повернути залишки невикористаних та зіпсованих бланків страхових документів та реєстр втрачених документів ( що таке " повернути.. реестр втрачених документів"?) доопрацювати!!

Наголошуемо, що згідно діючого законодавства, страховик, після виключення з МТСБУ, несе обов’язок виконання всіх взятих зобов’язань за договорами ОСЦПВ, що укладені до позбавлення членства в Бюро.

МТСБУ закликає всіх страхових агентів утриматись від укладання договорів ОСЦПВ від імені СК «СКАЙД» після його виключення з МТСБУ, оскільки такі договори визнаватимуться недійсними.

Мій коментар Скайд, як і її попередники, робила знижку 40% зі стелі (було безліч агентів на автофорумах і реальних обрахунків), тому й не дивно, що грошей не вистачило навіть, щоб в МТСбУ заплатити, я вже мовчу про потерпілих в ДТП. До речі, за підсумками 2015 року Скайд по автоцивілці зібрала 73,2 млн грн і за рік-два своєї діяльності дуже різко увійшла в ТОП-10 по кількості зборів, що на страховому ринку без демпінгу таке не робиться. По суті ідентично як СК Лафорт зростав перед своїм зникненням.
Вкладення
skaid.jpg
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей