Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європротоколом
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європротоколом

Повідомлення sapphir » Сер, 15 квітня 2015, 15:21

Якщо десь обговорення було - ткніть носом.
Ситуація наступна - стукнув сусід мене, викликали аварійного комісара, склали європротокол, нарахували гроші - я був не проти тої сумми - тема закрита.
Ситуація друга - стукнула машину дружини жіночка, розвалила бампер, погнула кришку багажніка, задню панель сплюснула і місце під запаску зробила складками. Страхова в неї лева - офіс в Київі, сама Житомирська, у Львові є представник. Комісар на місце не приїхав але я мав взірець тому склали все правильно, але тепер думаю - відновлювати вони її не планують, тільки гроші. Що таке відновлення зі зносом я вже знаю - мені вже Оранта платила на лачік так що якби не знайомі і не б/у запчастини то ще б свої прийшлось докладати. Я так розумію що якщо машина не нова і винуватець хоче "без ДАЇ" то тут треба торгуватись - скільки він готовий за таке дати 500-1000-1500 грн?
Просто на майбутне хтілось би бути готовим до таких ситуацій - в мене все було ціле, все працювало то чому я маю тратити час і гроші щоб зробити все "як було". Дружина навіть не рухалась - стояла на світлофорі, повертала зі Стрийської на Сахарова.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення xxfOxx » Сер, 15 квітня 2015, 15:49

а смисл в даї якщо там несильні пошкодження? Якщо страхова норм, то виплатять до 30 днів, а реально набагато швидше, межі по європротоколу щось 25 тисяч, якщо не помиляюсь, хіба як бачиш, що не вкладаєшся в ліміт, тоді даїшників викликати, але так само страхова платить, + купа часу і нервів потрачених на то все.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sashanova » Сер, 15 квітня 2015, 15:50

Я так розумію що якщо машина не нова і винуватець хоче "без ДАЇ" то тут треба торгуватись - скільки він готовий за таке дати 500-1000-1500 грн?
це самий правильний варіант :-)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sashanova » Сер, 15 квітня 2015, 15:53

Якщо страхова норм, то виплатять до 30 днів,
а Як взнати шо вона нормальна? в нас страхових купа і навіть ті "нормальні" які комусь виплатили для тебе можуть стати "ненормальними" і дати тобі рази менше або нічо не дати, тому як на мене якшо винуватець готовий платити і сума адекватна то нема чого ровер видумувати ;)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sapphir » Сер, 15 квітня 2015, 15:56

sashanova писав:
Я так розумію що якщо машина не нова і винуватець хоче "без ДАЇ" то тут треба торгуватись - скільки він готовий за таке дати 500-1000-1500 грн?
це самий правильний варіант :-)

А як це все правильно оформити щоб потім винуватець не звинуватив в вимаганні і що він "був не в собі після ДТП" коли тобі бабки давав?
Востаннє редагувалось Сер, 15 квітня 2015, 16:00 користувачем sapphir, всього редагувалось 1 раз.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sapphir » Сер, 15 квітня 2015, 16:00

xxfOxx писав: а смисл в даї якщо там несильні пошкодження?


Я також не бачу сенсу в ДАЇ, хіба що типу - наказати винуватця на ті мінімальні гроші що з нього суд візьме. Доречі, скільки зараз, хто платив нещодавно?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sashanova » Сер, 15 квітня 2015, 16:03

А як це все правильно оформити щоб потім винуватець не звинуватив в вимаганні і що він був не в собі після ДТП коли тобі бабки давав.
якшо він вже дав тобі бабки то хай потім росказує шо хоче і аналогічно доведе шо він тобі їх дав 8-)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення Vexler » Сер, 15 квітня 2015, 16:03

sapphir,
А як це все правильно оформити щоб потім винуватець не звинуватив в вимаганні і що він "був не в собі після ДТП" коли тобі бабки давав?
грамотно складена розписка :-)

sashanova, нормальних СК не багато - об`єктивно 10-15 від сили. Всього на ринку ОСЦПВ 62 штуки :-) Дзвониться мен і я скажу чи то лохфорт чи нормальна кантора :-)

sapphir, по Європротоколу є 3 варіанти:

1) якщо нормальна СК, і пошкоджено більше 1 елемента - безкоштовно приїде аварком від СК винуватця і заповнить Європротокол, але все залежить від ситуації, бо на дрібні випадки можуть і не приїхати.
2) оплачуються послуги незалежного аваркома, який приїде і оформить все. Треба викласти 450грн, якщо память не підводить. Такий їздить по Львову від Рік авто.
3) дзвониться мені на 097-2238869 і я детально безводмєздно допоможу оформити, по можливості підїхати можу :-)


Європротокол хороша штука. Доволі детально описав тут:
http://insurance.lviv.ua/?q=articles/%D ... 0%BE%D0%BB
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sashanova » Сер, 15 квітня 2015, 16:14

грамотно складена розписка
колись консультувався з юристом на рахунок розписок, ..якшо коротко то розписка фігня і юридичної сили немає 8-)
sashanova, нормальних СК не багато - об`єктивно 10-15 від сили. Всього на ринку ОСЦПВ 62 штуки
так а я про шо кажу :sing мені от недавно на стоянці чувак прошарпав бампер, не сильно але неприємно :cry ну на шо мені якісь там страхові тяганини (і йому тоже) якшо чувак -повний адекват, я тоже не став там придумувати захмарних цін з потолка 8-) розійшлись за 5хв. :-)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення Vexler » Сер, 15 квітня 2015, 16:23

sashanova, якщо питання до +\- 1000грн і є можливість розрахуватись, то звісно ж можна й без нікого. :-)
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sapphir » Сер, 15 квітня 2015, 16:26

До складання европротоколу питань не було - в страховій питали : Вам комісар складав? :-)
По дефектам - відправили на Об"їздну 57А, там якісь експерти сидять. Вийшов, подивився, написав ( правда казали на мому СТО що краще б задню панель під заміну написали ), сказав на протязі 10-ти робочіх днів подасть акт в страхову. Покі чекаю...
Востаннє редагувалось Сер, 15 квітня 2015, 16:27 користувачем sapphir, всього редагувалось 1 раз.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sashanova » Сер, 15 квітня 2015, 16:26

sashanova, якщо питання до +\- 1000грн і є можливість розрахуватись, то звісно ж можна й без нікого. :-)
Я тоже так думаю, там якраз ціна питання в тисячу і встала :-)

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення xxfOxx » Сер, 15 квітня 2015, 16:48

sashanova писав: якшо винуватець готовий платити і сума адекватна то нема чого ровер видумувати ;)
якщо він лошара то най платить:) а так в нього страхова є і далі не його проблеми, навіть якщо викличете даї, хіба я не правий? В будь-якому випадку європротокол простіше і тобі і йому, якщо пошкодження не значні, тобто влазите в страхову виплату.
sashanova писав: а Як взнати шо вона нормальна? в нас страхових купа і навіть ті "нормальні" які комусь виплатили для тебе можуть стати "ненормальними"
як писали вище є до 15 норм, ти ж назви не вказав, що саме за страхова.
Якщо не погоджуєшся із сумою тоді робиш свою експертизу і всі діла, в будь-якому випадку платить страхова, чи з європротоколом чи з даї, різниця тільки в тому що і ти і тіп потратить більше часу і нервів бо треба буде ще йти в суд, ну та то таке, як пан має час і натхнення :D

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення xxfOxx » Сер, 15 квітня 2015, 16:49

sapphir писав: Я так розумію що якщо машина не нова і винуватець хоче "без ДАЇ" то тут треба торгуватись - скільки він готовий за таке дати 500-1000-1500 грн?
може я неправильно зрозумів оті 500-1000-1500 то додатково до європротоколу чи є такі пошкодження які можна зафіксати за 30-40 баксів? :surprised

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення scrap » Сер, 15 квітня 2015, 17:05

З власного досвіду: із знайомим на парковці вдарили задном припарковану машину. В нам - поцарапали ковпачок фаркопу, в них- зірваний бампер, пластик зігнутий...вроді не страшно. Ми гроші пропонували, домовлялись про ремонт за наш кошт. Потім глянули свій поліс - франшиза нульова, вирішили скласти європротокол. Попався мудак із знайомим мудаком(((( Спорив, видумував варіанти протягом 4 годин, з яких радився з "адвокатом" 2 години. Заставив нас викликати аварійного (неділя, 23:00) який за послуги бере 290 грн. Це була критична межа, бо ремонту на 300-500 грн виглядало. Приїхав комісар, в потерпілого страховка закінчилась 2-3 дні назад... Ну вони "не пальцем роблені" сказали, що все порішають....потім через 2 дні дзвонили, просили, що готові поїхати до нашого майстра, щоб ми відремонтували - на що були далеко послані.
Висновок: треба по ситуації дивитись, ми і заставу пропонували і т.д. Вони були 100% праві, ми це признавали, але вони себе із порадниками загнали в патову ситуацію.

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення t309 » Сер, 15 квітня 2015, 17:20

як поводити, та так хочется написати п....ти їх треба ))))
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення sapphir » Сер, 15 квітня 2015, 17:21

xxfOxx писав:
sapphir писав: Я так розумію що якщо машина не нова і винуватець хоче "без ДАЇ" то тут треба торгуватись - скільки він готовий за таке дати 500-1000-1500 грн?
може я неправильно зрозумів оті 500-1000-1500 то додатково до європротоколу чи є такі пошкодження які можна зафіксати за 30-40 баксів? :surprised

Додатково, щоб хоч якось компенсувати витрати/незручності ну і щоб людина, яка створила ДТП, хоть якось відчула що вона зробила неправильно. Я розумію що це смішно і мало, але хоть щось - нажаль через гаї/суд він більше не попаде...
В шефа на Туареку 2008р був не новий але цілий бампер - страхова виплатила з врахуванням зносу так що ледве хватило попаяти і пофарбувати. І тепер в нього паяний той самий задній бампер але ж вїхали в нього - вроді і до винуватця які питання і ти крайній виходиш що хтось їздити не вміє ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення Vexler » Сер, 15 квітня 2015, 17:27

sapphir писав: В шефа на Туареку 2008р був не новий але цілий бампер
якщо цілий, але був покоцаний по фарбі, то все одно СК має відшкодувати так, щоб вистачило на б\у бампер, ну а за пофарбування можуть і не платити, бо його вже до того фарбувати треба було. Частинами ж бампер не фарбується.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення may » Сер, 15 квітня 2015, 17:33

sapphir писав: Я також не бачу сенсу в ДАЇ, хіба що типу - наказати винуватця на ті мінімальні гроші що з нього суд візьме. Доречі, скільки зараз, хто платив нещодавно?
Зараз, як і надцять років тому - 340-425 грн. або позбавлення 6-12 міс.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Як правильно себе поводити з винуватцем ДТП і європроток

Повідомлення xxfOxx » Сер, 15 квітня 2015, 17:52

sapphir писав: Додатково, щоб хоч якось компенсувати витрати/незручності ну і щоб людина, яка створила ДТП, хоть якось відчула що вона зробила неправильно. Я розумію що це смішно і мало, але хоть щось - нажаль через гаї/суд він більше не попаде...
я ж кажу що якщо пан має час і натхнення...., навтіь якщо викликати даї яка буде їхати мінімум 1.5 години, потім складати протокол і тд і тп, то не факт що після суду і тяганити більше грошей отримаєш, а як попадеться м..дак то хіба більше нервів зіпсуєш собі, ніж його навчиш і отримаєш. Тому і тільки тому ( тобто через наших мудолюдей) контакти з шкідником я принаймні намагаюсь звести до мінімуму.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей