Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Dimon, Denja, NIK, Жульєн

Відповісти
Дорожня служба на М06
Петро
Ім'я: Петрик
Стать: чоловік

Re: Дорожня служба на М06

Повідомлення Петро » Чет, 20 липня 2017, 18:25

AnGeL писав:
Вів, 23 травня 2017, 08:50
t309, розмітки не було тільки на тих ділянках де планувалось проводити поверхневу обробку, яку Deep_Shadow, називає "чорновим асфальтом" :D

Це є тонкошарове лите покриття яке виконує дві основні функції: унеможливлює попадання води і мікротріщини в покритті, і суттєво збільшує коефіцієнт зчеплення коліс. Відповідно тому воно і шумить, бо поверхня нагадує наждачний папір. по старому, це поверхнева обробка, так би мовити.
Такий шар ше треба було як зі Львова на Новояворівськ-морда в шкоді вся в сколах,після того як зробили "похожий" шар :bad
То херня,ви би бачили як в нас в місті дорогу роблять :shout .То жесть :facepalm
067_28_34_273
xenum????????

Ростик1
Ім'я: Ростик
Контактна інформація:

Повідомлення Ростик1 » Чет, 20 липня 2017, 18:53

AnGeL
не подумай шо мені нема чим зайнятись, але, чи є можливість перевірити відстань по стовчиках починаючи від 558 до 583, бо в мене на роботі проводили слідчий експеримент і одометр показав інший кілометраж.
067 313 26 84
Пофiгiзм - функцiя яка полегшуэ життя, йша зi мною в базовiй комплектацii.

g0nzales
Ім'я: Денис
Номер: ВС?????Е

Повідомлення g0nzales » Чет, 20 липня 2017, 19:50

Ростик1 писав:
Чет, 20 липня 2017, 18:53
одометр показав інший кілометраж.
Якщо вже міряти, то за показами GPS. Одометр може брехати до 10% на сторону

AnGeL
Ім'я: Остап

Повідомлення AnGeL » Чет, 20 липня 2017, 20:04

shaman писав:
Чет, 20 липня 2017, 14:37
AnGeL, не підкажеш де асфальтну крошку(старий зрізаний асфальт) можна купити для власних потреб 1-2 машини? Можливо ваша контора десь зрізає
на жаль нічим з тим не допоможу. я доступу до матеріалів і всякого такого не маю ніякого.
Хондоводи настільки сурові....

AnGeL

Повідомлення AnGeL » Чет, 20 липня 2017, 20:07

Петро писав:
Чет, 20 липня 2017, 18:25
AnGeL писав:
Вів, 23 травня 2017, 08:50
t309, розмітки не було тільки на тих ділянках де планувалось проводити поверхневу обробку, яку Deep_Shadow, називає "чорновим асфальтом" :D

Це є тонкошарове лите покриття яке виконує дві основні функції: унеможливлює попадання води і мікротріщини в покритті, і суттєво збільшує коефіцієнт зчеплення коліс. Відповідно тому воно і шумить, бо поверхня нагадує наждачний папір. по старому, це поверхнева обробка, так би мовити.
Такий шар ше треба було як зі Львова на Новояворівськ-морда в шкоді вся в сколах,після того як зробили "похожий" шар :bad
То херня,ви би бачили як в нас в місті дорогу роблять :shout .То жесть :facepalm
я памятаю той пездєц шо там робився в тому напрямку. скажу чесно, в нас і то не конче добре вийшло те покриття. там все дуже чутливе до пропорцій і технологій. приїжджали топові спеціалісти з туреччини, слідкували і контролювали процес. тому й не дивно що в "наших" воно не вийшло таке як треба.

AnGeL

Повідомлення AnGeL » Чет, 20 липня 2017, 20:16

Ростик1 писав:
Чет, 20 липня 2017, 18:53
AnGeL
не подумай шо мені нема чим зайнятись, але, чи є можливість перевірити відстань по стовчиках починаючи від 558 до 583, бо в мене на роботі проводили слідчий експеримент і одометр показав інший кілометраж.
о, я тебе чудово розумію. і скажу відверто, кілометрові стовпчики там стоять майже від балди. Десь місяць тому проводив інспекцію що до коректного розташування кілометрових стовпчиків. Суть така, що їх всіх потрібно переносити, десь на 200 метрів, десь на 500, десь на 800, а ближче до бродів взагалі на 1750. Існуюче розташування стовпчиків відповідає моменту коли не було об'їзду Олесько, обходу деревача, і купи інших моментів. Але, нажаль, замовник, тобто Укравтодор відповів нам, що це питання не на часі...

Ростик1
Ім'я: Ростик
Контактна інформація:

Повідомлення Ростик1 » П'ят, 21 липня 2017, 07:30

Ми намагались відкалібрувати роботу gps маячка і вирахувати його похибку, я подумав треба їхати на м06, це ж ОНУР обслуговує а не Куравтодор, і коли проїхались і зрівняли з показами одомеора то ше більше зайшли в тупік))) а gps взагалі показав шо машина в той момент на левандівці стояла)))
067 313 26 84
Пофiгiзм - функцiя яка полегшуэ життя, йша зi мною в базовiй комплектацii.

AnGeL

Повідомлення AnGeL » П'ят, 21 липня 2017, 07:55

потужний в вас жпс))) якщо що, можу скинути тобі координати точок де мають стояти нові кілометрові стовпчики. там вже все точно, з точністю до 2-5 метрів.

ROVA
Ім'я: Василь
Номер: ВС....ВВ
Контактна інформація:

Повідомлення ROVA » Вів, 03 жовтня 2017, 14:07

Розвадів, Дроговиж сьогодні засвітилися! Бомба. Тепер пішоходів здалека видно. -- десь таке раніше писалося тут.
Тепер через Дністер лампи майже через одну світять . Це якість така ? чи в чому причина виходу з ладу немалої їх кількості ?

Дорожнє покриття на місцях де кусками замінили - дає ефект шуму надалі. Вроді писали про те що повинно з часом "притертися" чи мали наносити ще кінцевий класний шар "безшумного" матеріалу ??

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей