Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.
Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » Чет, 18 лютого 2016, 23:16

AnGeL,
Та ні, реально саме такі як ти винні. Коп один із таких же, він передивився відео із США, він не подумав головою за відповідальність та небезпеку від зброї, піддався емоціям - результам маємо сумний.
Є закон і якому все прописано, хороший він чи поганий це не важливо, але вони і всі ми маємо притримуватись діючого закону, якщо є порушення то і відповідальність також саме така яка напсиана в законі. Ніяких "пасажир спіучасник, раз не підняв руки вверх значить можна стріляти" це ве фаші фантазії і він є одним із вас.
Глянь ще раз відео, там в кінці його напарники самі сказали що він "того". ;)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » Чет, 18 лютого 2016, 23:30

А соь і сам коп в залі суду. Тут звісно море крикунів, всі тут так його підтримують, але закон каже зовсім інше і тепер хлопака буде сидіти. Завжди треба мати холодну голову, а от тих хто підтримує, вартували б замість нього відправити на ті два місяці, може тоді б дійшло, що такі методи роботи є неприпустимі і ними можна зіпсувати життя не тільки комусь, а і собі.

І пару фото, иолода сімя...
(правда сімя того пацана має не менш зворушливі фото)
Зображення
Зображення
Зображення
Футболка Азову, а тут деякі крикуни ще не так давно показували відео шарія з такими ж криками "азов - нацисти"
Зображення
Вроді і нормальний хлопака, але ...

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Enter » Чет, 18 лютого 2016, 23:33

Morozov, він з колишьої міліції переатестований.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 19 лютого 2016, 00:35

Підозрюваний у вбивстві пасажира Медведєва поліцейський Олійник згідно ухвали слідчої судді сидітиме під вартою, а головний винуватець всієї цієї трагедії, за словами Анатолій Матіос "обдовбаний мажор" водій BMW Хропачевський гулятиме поки на волі. Може, ще у когось візьме покататися автомобіль - хай навіть і без прав. Цікаво чи буде прокуратура настільки ж принциповою, коли поліція погоджуватиме у неї клопотання про міру запобіжного заходу для Хропачевського? Інквізиція для поліції - ось як все це виглядає за влучним висловом Khatia Dekanoidze. http://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/1821983 Завтра, до речі, патруль виходитиме у Чернігові.
з...бісь, сказали свині і пішли купатись у лайні.... :facepalm :facepalm :facepalm
ви мене вибачте, але про мене, то неай краще мєнти відстрілюють д3б1лів правдами-неправдами, ніж із-за д3б1лів будуть сидіти мєнти... принаймні швидше порядок наступить...

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » П'ят, 19 лютого 2016, 07:59

cat-yellow писав: але про мене,
Забудь про таку позицію, тілкьи закон - ніякого "я вважаю чи як на мене", якщо ми керуватимемось такими принципами, то не сьогодні так завтра зявиться якийсь "якнаменщик" який прийме рішення затстрелити тебе, адже ти підтримував майдан. Доречі одна із причин заборони (вірніше не давати добро на стрілянину як у США) використання зброї без дуже різкої причини - це і те, що в навіть в поліції є дуже багато людей із сєпарськими нахилами. А ще незабувайте про райвідділи, переатестація яких просто кумедна,навіть ті ж беркута досі на службі, а звільнили в Києві аж 15 % (тобто ти готовий старим мусорам дати право на таку стрілінину ? вже раптом всіх все влаштову у старому МВС ?)
Почитайте про реформу Грузії, навіть там сама поліція регулярно очищалась.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » П'ят, 19 лютого 2016, 08:09

А ось люди, яким ви готові дати добро на стрільбу :facepalm
реально ватніки, самі накидуєте на себе петлю, 20 років жалілись на міліцейський бєспрєдєл і раптом в одну мить все змінилось, тепер нехай стріляють. :bad
Луцке избили членов комиссии по переаттестации милиции
Двое общественных активистов подверглись одновременным нападениям в Луцке. Об этом рассказало «Радио Свобода» со ссылкой на народного депутата Игоря Гузя, сообщает sprotiv.org.
По словам депутата, нападавшие подстерегли активистов Богдана Климчука и Сергея Чурикова почти одновременно в разных районах города.
Гузь отметил, что нападавшие ударили тяжелым предметом по голове Климчука, который выходил после занятий со спорткомплекса. При этом, говорит депутат, они не были грабителями, поскольку сбежали сразу же, как только пострадавший упал. На помощь ему прибыли волынские представители самообороны и коллеги из аттестационной комиссии Национальной полиции.
Луцкий представитель самообороны Чуриков также пострадал от неизвестных, которые трижды ударили его сзади по голове тяжелым предметом. Также нападавшие повредили его автомобиль.
Климчук был среди участников недавнего митинга, которые требовали прозрачной аттестации работников бывшего МРЭО. Он работает в аттестационной комиссии территориального органа Национальной полиции от общины Луцка.
Гузь обратился к министру внутренних дел Арсену Авакову с призывом найти и наказать злоумышленников. Депутат считает, что нападения свидетельствуют о запугивании общественных активистов. Переаттестация милиционеров Волыни продлится до конца марта.
Тем временем, член аттестационной комиссии киевского Центра рекрутинга Национальной полиции, волонтер Павел Кашчук уточнил, что нападавшие были в балаклавах, и предположил, что избиение является следствием того, что практически все руководство местного МВД не прошло переаттестацию.
«Сижу и смотрю по ТВ кадры с Майдана... А тем временем в Луцке около часа назад ... были избиты на улице двое наших членов комиссий по переаттестации ментов. Нападавшие были в балаклавах... Два года прошло, а ситуация та же. А потому что в мусарках по всей стране сидят все те же люди. За сегодняшний день комиссии уволили практически всю верхушку местного МВД. Они объявили нам войну? Ну что же, короткая у них память... В этот раз наша победа будет более убедительной», — написал Кашчук в Facebook.
«Вас приветствует Волынь. Здесь будет точно жесть. Завтра стартуют апелляции», — написал волонтер Роман Синицын в Facebook.
http://sprotiv.org/62703
і цим людям ви даєте добро на стрільбу :facepalm

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 19 лютого 2016, 10:05

Morozov писав: і цим людям ви даєте добро на стрільбу
яким людям ? Ти знов плутаєш тепле з м'яким :facepalm :facepalm :facepalm
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » П'ят, 19 лютого 2016, 10:09

Liuskywalker писав: Ти знов плутаєш тепле з м'яким
Якщо ви виправдовуєте цей випадок, то це автоматично дає право на аналогічні дії кожному працівнику МВС в схожій ситуації, та і тут відварто пишуть "я за те що всіх стріляли" тому тут якраз все чітко.
І ще раз, навіть керівнитцво поліції та МВС визнало порушення закону з поку копа стосовно викорситання зброї, посажир визнаний дертвою, аспочатку розказували що поліцейський зробив все як треба. ;)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 19 лютого 2016, 10:14

Підтримую свого товариша
Вкладення
image.png

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » П'ят, 19 лютого 2016, 10:19

cat-yellow писав:
Цікаво чи буде прокуратура настільки ж принциповою, коли поліція погоджуватиме у неї клопотання про міру запобіжного заходу для Хропачевського?
Для цього, для початку, потрібно у його діях КРИМІНАЛ знайти.
П.С. Досвідчені мєнти стверджують, що патроном 9х18 пробити колесо мало реально.
Так що уся ця "злива куль", в плані зупинки авто, була до одного місця...
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » П'ят, 19 лютого 2016, 10:22

cat-yellow писав: Підтримую свого товариша
:shout
От дуже гарно описана вся комічність такої позиції,
дав у руки комусь гранатомет, той шмальне, вбє не того, а пасажира за що отримає строк у вязниці, винний мажор всерівно відбувається дуже легким покаранням, а умніки радуються що унас тепер як в США.
помер невинний, коп у вязниці, мажор на волі - геніально :shout :shout

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення AnGeL » П'ят, 19 лютого 2016, 10:25

Morozov писав: помер невинний, коп у вязниці, мажор на волі - геніально
ну так хто ж в цьому винний? водій бмв? коп? влада? я? я знаю шо ти власної думки не маєш і вона в тебе співпадає з законом, який в нас дуже вибірково діє на людей.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » П'ят, 19 лютого 2016, 10:59

AnGeL писав: я?
Я вже писав - ти і такі як ти.
Нажаль копи немають обєктивності (покищо рівень підготовки не настільки хороший), він такий же як і ти, також є в неті, також дивиться як у США стріляють і вважає що вони молодці, також має злобу на тих, хто на його думку є неправими от і він НАВМИСНЕ вчинив те що ми бачили, він також як і ти не діяв строго по вимогам закону, а керувався власною думкою, що є неприпустимим.
Є закон, але є певна категорія людей, яка вважає що можна забути про закон, якщо вона придумала якісь свої, власні виправдання, мотиви чи пояснення, коли справа стосується зброї - то ми отримуємо жертви. Колись ти підростеш і зрозумієш, не важливо який закон, хороший чи поганий, всі мають діяти тікльки згідно нього, якщо є порушення - то має бути і покарання (яке описує той же закон), в тому числі і для поліції :dontknow
Після закінченя цієї історії, запитаєш у копа чи відкривав би він так вогонь (тим паче відкрито на ураження) знаючи про наслідки які його чекають, не тільки суд, а і смерть пасажира, думаю йому це ще довго снитиметься (звісно якщо він адекватний)

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення AnGeL » П'ят, 19 лютого 2016, 11:03

Morozov, чому ти осуджуєш і говориш про порушення законів копом, чому нічого не говориш про порушення цих самих законів водієм бмв? яке має бути адекватне покарання для водія по закону, і йому подібних? чи те що він відмажеться, як ти кажеш, це є нормальним? і так, звісно, це я винен, я ж був за кермом бмв, і я стріляв.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 19 лютого 2016, 11:07

Найгірше не те, які правові наслідки будуть для учасників гонитви за тим обдовбаним придурком на БМВ, а те, які суспільство зробить висновки.

Мажори будуть знати, що вони не сядуть, а значить при наявності бабла можна відкрито бухати і нагло кататись по зустрічній... І все це буде безкарно, а гроші для них будуть - не проблема....

А копи перестануть застосовувати зброю і будуть діяти по принципу "очі закрив і від гріха подальше..."

І в сухому остатку ми отримаємо стару систему у версії 2.0

І для мене це найгірше.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » П'ят, 19 лютого 2016, 11:10

AnGeL писав: чому нічого не говориш про порушення цих самих законів водієм бмв?
Ти мене вже розчаровуєш...
Про водія сказали зразу і однозначно - винний, має бути покараний. Це навіть не обговорюється.
Ще раз, ця історія це три окремі теми:
1 Водій - винен, має бути покараний.
2 Коп - винен, має бути покараний.
3 Висновки на майбутнє - оснащення, навчання, тренування (але схоже що тільки Львівська поліція пробує думати головою, бо окрім Львова ніхто навіть і не пробує тренуватись, всім байдуже)

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення AnGeL » П'ят, 19 лютого 2016, 11:12

cat-yellow писав: Найгірше не те, які правові наслідки будуть для учасників гонитви за тим обдовбаним прибутком на БМВ, а те, які суспільство зробить висновки.

Мажори будуть знати, що вони не сядуть, а значить при наявності бабла можна відкрито бухати і нагло кататись по зустрічній... І все це буде безкарно, а гроші для них будуть - не проблема....

А копи перестануть застосовувати зброю і будуть діяти по принципу "очі закрив і від гріха подальше..."

І в сухому остатку ми отримаємо стару систему у версії 2.0

І для мене це найгірше.
ну, якщо трактувати цю подію як це робить прокуратура, і як це висвітлює морозов, і сотні таких як він по всьому інтернету, то так і буде, і вся та реформа піде під три чорти. може саме це і є в них на меті. а так би повішали всьо на водія, показово його засудили по повній, а копові б присудили перевищення повноважнь і непрофесіналізм, дали б умовне чи відсторонили б, і все було б прекрасно. тут все залежить від того як цю подію подати суспільству, наразі сам бачиш як її подають.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Morozov » П'ят, 19 лютого 2016, 11:16

cat-yellow писав: А копи перестануть застосовувати зброю і будуть діяти по принципу "очі закрив і від гріха подальше..."
:facepalm
А чому не працювати так як показали у Львові та Франкцівську ?
Дві ідентичні ситуації, причому в одній була інформація що підозрюваний озброєнний, але тут копи все зробили без жертв та травм, чітко всіх затримали.
Ти не усвідомлюєш що способів затримати злочинця є дуже багато, причому копи в Києві мали можливість а зброя це самий останній варіант. Це не кіно, тут використання зброї може нашкодити ще більше ніж мажор.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 19 лютого 2016, 11:17

AnGeL, от власне, що подають її так, що хочеться втікати і подалі...

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення AnGeL » П'ят, 19 лютого 2016, 11:18

cat-yellow, так ти і так вже втік :-)
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей